چگونه برای خدمت به انواع مختلف ترجمه و یا تفسیر مشتریان با یک وب سایت

وقتی کسی زمین در وب سایت شما, شما باید یک هدف برای رسیدن به: به رهبری که مشتری بالقوه برای رسیدن به ای

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
How to Serve Multiple Types of Translation or Interpreting Clients with One Website.png

وقتی کسی زمین در وب سایت شما, شما باید یک هدف برای رسیدن به:

به رهبری که مشتری بالقوه برای رسیدن به این نتیجه است که شما مناسب برای آنها.

اما چگونه شما انجام این کار زمانی که شما بیش از یک نوع مشتری ایده آل و یا بیش از یک منطقه از تخصص?

من این سوال تمام وقت از من, سایت دوره , دانش آموزان, بنابراین من فکر کردم من می خواهم به اشتراک گذاشتن راهنمایی برای بهترین راه برای درخواست تجدید نظر به انواع مختلف مشتریان در اینجا در این وبلاگ.

آن مهم است به ذکر است که آن را کاملا درست به بیش از یک نوع مشتری ایده آل. در واقع این یک چیز خوب است! اگر شما می توانید با تنوع بخشیدن به کسب و کار خود را در هر راه آن را انجام دهد!

که گفت: من از شنیدن بسیاری از مترجمان که احساس می کنید گیر می آید به نوشتن وب کپی و ایجاد یک وب سایت طراحی است که طنین انداز با مشتریان ایده آل خود را زمانی که آنها در چند تخصص یا جفت زبان.

سمت راست انجام می شود وب سایت خود را کپی و طراحی می تواند درخواست تجدید نظر را به بیش از یک نوع مشتری است. در اینجا چگونه آن را به کار برای شما.

1. شکستن که شما و مشتریان شما هستند و آنچه برای آنها مهم است.

اگر شما می خواهید به درخواست تجدید نظر به شما و مشتریان شما را به واقعا آنها را می دانیم.

این کوچک اما فوق العاده مهم است جزئیات یک نقطه چسبیده برای بسیاری از وب سایت من البته دانش آموزان است. من فکر می کنم باید آن را برای بسیاری از مترجمان آزاد ،

منظورم این است که شما نمی خواهید به همه تا مشتریان خود را کسب و کار ، که می تواند عجیب و غریب...

خوب همه جوک ها به کنار تنها راه برای درخواست تجدید نظر به یک مشتری به طوری که آنها کاملا می دانم که شما فرد مناسب برای خود را ترجمه پروژه ها و یا تفسیر تکالیف است به مطمئن شوید که شما می دانید آنچه برای آنها مهم است و تمرکز بر روی این آبپاش در زمانی که پیش نویس خود را کپی و ایجاد طراحی خود را.

فکر می کنم در مورد آن. هنگامی که یک نام تجاری و یا شرکت می خواهد به بازار به شما آنها پیدا کردن یک راه برای درخواست تجدید نظر به چیزی که برای شما مهم است.

به طور معمول این هدف شما باید یا یک چالش شما می خواهید برای غلبه بر. یا آن را می تواند به عنوان ساده به دانستن آنچه شما می خواهم و جذاب به شما با چیزی است که مکمل آنچه شما در حال حاضر تمایل به استفاده و یا خرید.

در اینجا یک مثال است.

من عاشق طراحی خانه. من به عنوان خوانده شده صفحه اصلی وبلاگ سبک های DIY (خودتان آن را انجام) مقالات من دنبال مارک و سبک زیبایی شناختی من بود و من از داشتن یک خانه است که هر دو راحت و کاربردی است.

بنابراین باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که وقتی یک مقاله من خواندن اشاره به برخی از چالش های است که من باید در رفع چیزی را در اطراف خانه آن را به من می دهد ایده هایی برای راه حل یا یک سبک اشاره به یک محصول است که کمک خواهد کرد که بهبود خاصی در گوشه خانه من من توجه کنید.

مردمی که ایجاد محتوای من مصرف را در درک آنچه که من می خواهم برای دیدن زمانی که من به زمین در وب سایت خود یا صفحات رسانه های اجتماعی. آنها می دانند که چگونه به درخواست تجدید نظر به من به خاطر آنها مورد مطالعه بازار برای افرادی مثل من که مصرف محتوای مشابه.

شما و مشتریان شما متفاوت هستند. همه آنها دارای اهداف است. همه آنها را به چالش. همه آنها می خواهم به کار با انواع خاصی از مردم است.

و آن را تا به شما برای کشف کردن آنچه اهداف خود با چالش های دوست داشتن و دوست نداشتن به طوری که شما نمی اتلاف وقت خود را (و یا مال شما!).

برای انجام این کار:

  • ایجاد یک ایده آل مشخصات مشتری (همچنین به نام ایده آل مشتری آواتار) برای هر یک از مشتریان ایده آل (سعی کنید به درپوش آن را در سه اما قطعا بیشتر از پنج)

    • کشف کردن آنچه که ایده آل خود را مشتریان اهداف چه چالش خود هستند, چه چیزی باعث می شود آنها را می خواهید به نگه داشتن کار با شما.

    • تعیین آنچه شما ارائه می دهیم که متناسب با آنچه که برای آنها مهم است. چگونه می توانم به شما کمک به آنها در غلبه بر چالش های خود و رسیدن به اهداف خود را ؟

  • تمرکز بر آنچه شما را متفاوت می کند (من می خواهم به این خود را "X-factor"). چرا باید مشتریان خود را انتخاب کنید شما بیش از دیگر مترجم/مترجمین که ارائه خدمات مشابه? چگونه شما می توانید به نوبه خود تفاوت های خود را به ایده آل با مجموعه ای از ویژگی های است که شما مشتریان ایده آل قدردانی خواهد شد? ضمنا اشاره به این که شما در زمان تحویل یا ترجمه دقیق است نه آنچه که شما مجموعه جدا. این ویژگی باید در یک "داده" برای هر کسی که ارائه خدمات ترجمه.

2. صحبت می کنند به طور مستقیم به مشتریان ایده آل از طریق گردد و هدفمند وب کپی کنید.

شما می توانید ترین زیبایی طراحی شده وب سایت که شما پرداخت می شود یک طراح هزار دلار برای ایجاد, اما اگر کپی خود را فاقد آن است شما در حال خروج پول روی میز.

کپی به فروش می رساند. ساده و ساده است.

بازگشت به پروفایل مشتری ایده آل شما ایجاد شده و تعیین که در آن وجود دارد همپوشانی میان مشتریان ایده آل خود را. از خودتان بپرسید:

چه ایده آل من مشتریان مشترک است که من می توانید استفاده کنید برای درخواست تجدید نظر به آنها را در تیتر اصلی و بند اول در وب سایت من?

این جایی است که شما باید تمرکز بر روی کپی که واقعا می شود به قلب آنچه مهم است به شما مشتریان ایده آل و به همین دلیل آنها فرود آمد در وب سایت خود را در وهله اول.

بعدی چه تفاوت های مختلف خود را مشتریان ایده آل اند. این به خصوص در دستی آمده در مرحله بعدی است.

مرتبط با: 3 راه مترجمان می تواند در بهبود وب سایت خود را کپی و درخواست تجدید نظر به مشتریان ایده آل خود.

به عنوان شما نوشتن محتوای وب سایت خود را صحبت می کنند کمتر در مورد خودتان و بیشتر در مورد ایده آل خود را به مشتریان. در واقع صحبت می کنند به طور مستقیم به آنها را (با استفاده از "شما" به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان اگر شما نوشتن یک ایمیل برای آنها). مکالمه کپی کلیدی است. شما نمی خواهید برای آمدن به عنوان سفت و یا unapproachable. صحبت کردن با مشتریان خود را از طریق کپی خود را راه شما می خواهم اگر شما آنها را ملاقات در فرد است.

با نوشتن به شما و مشتریان شما و نه فقط صحبت کردن در مورد خودتان به شما نشان خواهد داد که شما منافع خود را در ذهن و که شما را در درک آنها و آنچه آنها نیاز دارند.

3. استفاده از عناصر طراحی خود را به شما منجر مشتریان ایده آل پایین مسیر است که برای آنها مناسب است.

در حال حاضر که شما نمیفهمد چه تفاوت ایده آل شما و مشتریان شما می توانید با استفاده از این استراتژیک در طراحی وب سایت خود را.

بسیاری از مترجمان و مفسران سخن من به احساس ضعف و یا تخلیه زمانی که آنها متوجه چه بسیار متفاوت مشتریان ایده آل خود هستند.

نمی!

این در واقع یک چیز بسیار خوب است بدانید که شما و مشتریان شما' تفاوت به طوری که شما می توانید درخواست تجدید نظر به آنها را به راه راست.

به جای پرتاب اسپاگتی در دیوار و دیدن آنچه که چوب شما می توانید یک هدف بیشتر رویکرد با ایجاد یک طراحی است که تجدید نظر به شما مشتریان مختلف و منجر آنها را در جهت شما می خواهید آنها را به.

در اینجا این است که چگونه به انجام این کار است.

به عنوان خود را از کپی کردن استفاده می شود برای فروش خدمات خود را خود طراحی است که به منظور تکمیل است که کپی و به راهنمای مشتریان بالقوه خود را از نقطه A به نقطه B در وب سایت شما.

در نظر گرفتن آنچه در آن است شما می خواهید مشتریان خود را به پس از انجام آنها فرود آمد در وب سایت شما و خواندن تیتر و کپی بالا برابر (بخشی از سایت خود که کسی را می بیند قبل از نقطه که در آن آنها را به پایین برای جزئیات بیشتر).

توصیه من: ایجاد برخی از "مسیر خود را انتخاب کنید" گزینه.

این جایی است که شما و مشتریان شما خواهد شد شروع به پایین مسیر (که شما برای آنها ایجاد) که بیشترین درخواست تجدید نظر به آنها را با توجه به تفاوت هایی که در پروفایل مشتری ایده آل خود را در اوایل.

برای مثال اگر شما از مشتریان ایده آل در سه زمینه های مختلف و یا صنایع, شما می تواند آنها را از نقطه A (صفحه اصلی) به نقطه B (یک صفحه خدمات است که به معنای به طور خاص برای آنها).

برای انجام این کار با استفاده از تصاویر و مختصر کپی که درخواست تجدید نظر به مشتریان خود به طوری که آنها می دانند که در آن آنها باید روی next کلیک کنید.

در اینجا سه نمونه از مترجمان که انجام داده ایم این واقعا خوب است.

مولی Yurick

how to list your services on your translation website.png
How to list my services on my translation website.png
How to set up the homepage of my translation or copywriting website.png

هر یک از همکاران ما به اشتراک گذاشته شده در اینجا را انتخاب کرد راه خود را برای ارسال به مشتریان ایده آل خود را پایین مسیر است که درخواست تجدید نظر به آنها بیشتر است. و هر یک از آنها آن را انجام داد با موجز کپی و عناصر طراحی است که تکمیل آن کپی کنید.

هنگامی که شما و مشتریان شما سر خود را در مسیرهای مربوطه (به عنوان مثال کلیک کنید تا به صفحه بعدی در سایت خود) آنها باید زمین بر روی یک صفحه خدمات و یا مشابه است که تجدید نظر به آنها است و به معنای تنها برای آنها.

چگونه شما می دانید اگر شما صفحات خدمات درخواست تجدید نظر خود را به مشتریان ایده آل?

مراجعه به پروفایل مشتری ایده آل خود را و تمرکز بر آنچه که مهم ترین آنها را. صحبت می کنند به چالش های خود را—و چگونه شما می توانید کمک به آنها غلبه بر آنها و همچنین به اهداف خود را و چگونه شما می توانید کمک به آنها در رسیدن به آنها.

4. همیشه شامل یک تماس به عمل (فرهنگ و هنر).

مردم خواهم گفت که چه باید بکنید بعد وقتی که می آید به وب سایت ناوبری.

آیا شما می خواهید به رهبری مشتریان خود را به شما در مورد صفحه به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد شما ؟ و یا آیا شما می خواهید آنها را به سر خود را به صفحه تماس با ما و تماس با شما در مورد پروژه بعدی خود و یا انتساب ؟

پیشنهاد من: هر دو را انجام دهد.

افرادی مانند گزینه های. و شما می توانید احتمالا نمی دانید چه هر کس می خواهد به خواندن یا دیدن هنگامی که آنها به زمین در وب سایت شما.

خود را CTAs باید ایستادگی کردن. اگر آنها ظاهر می شود به عنوان متن در بدن از وب کپی لینک آنها را به صفحه مناسب از سایت خود را و آنها را پررنگ. و یا استفاده از یک دکمه که لینک به صفحه سمت راست.

آسان تر شما آن را برای مشتریان به گام بعدی بیشتر احتمال دارد آن است که آنها خواهد شد.

بنابراین این که چگونه من می خواهم روش جذاب برای انواع مختلف مشتریان ایده آل در وب سایت شما.

مهم این است که مهارت های خود را کپی و طراحی برای منعکس کردن تخصص خود را و چگونه به خوبی شما می دانید ایده آل خود را به مشتریان به طوری که شما می تواند منجر به بازدید کنندگان سایت خود را به نتيجه گيری: که آنها نیاز شما.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن