چگونه به نقطه جعلی

عکس توسط آرتور Tilley / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399
Designer handbags on a sidewalk.
عکس توسط آرتور Tilley / گتی

ساعت رولکس

یکی از بزرگترین فروشگاه های که شما در حال برخورد با یک fake Rolex است که "رولکس" است املای نادرست در سازمان دیده بان. اگر گاه شمار است "Folex," "Nolex" یا "Rolexish" مزین در آن است به احتمال زیاد تقلبی مورد. همان می رود برای کسانی که می گویند "رولکس" اما نوشته "5073x" با استفاده از سازمان دیده بان ماشین حساب تابع. همچنین—و این یک نشانه بارز برای تمام انواع جعلی طلا و جواهر—حتی نمی فکر می کنم در مورد خرید یک قطعه اگر آن طعم خوشمزه شما پس از آن جوش و پوشش آن در پنیر. اگر این مورد وجود دارد این است که یک فرصت بسیار خوب خود را در "گردنبند الماس" است که در واقع ساخته شده از ماکارونی. این یکی از قدیمی ترین ترفندها در کتاب و ساخته شده است بسیاری از سایه کودک پیش دبستانی unimaginably غنی است.

کیف دستی

به عنوان با ساعت, شما می توانید بگویید یک کیف دستی اصیل اگر طراح نام و یا آرم به نظر می رسد ، دیگر شاید حتی راحت تر راه برای بگویید اگر این فروشگاه که در آن شما در حال خرید یک کیف های گران قیمت نیز به فروش می رساند کسانی که در آستانه سال جدید ، شما می دانید آنهایی که متوقف واقعا کار در سال 2011 اما در بر داشت یک راه برای اقامت یک جزء اصلی از تعطیلات تا سال 2020 آنان بود که مربوطه یک بار دیگر اگر فقط برای یک سال ؟ به هر حال کسانی که حلال هستند.

نقاشی

در حالی که جعل هنری است که در میان بالاتر-مشخصات سودآور کلاهبرداری, آن است که هنوز هم کاملا معمول است برای مردم عادی قربانی به faux ون گوگ ساختگی مونه یا ساختگی دوشان. خوشبختانه آن است که نسبتا ساده است برای دیدن هنگامی که کسی de کپی de Kooning. متاسفانه, آن را شامل از بین بردن کار به بررسی کنید که آیا کسی که به فروش می رسد آن را به شما را دیوانه می شود واکنش نشان می دهد و یا در هر راه دیگری که ممکن است نشان می دهد که یکی از بزرگترین گنجینه های فرهنگی استفاده شده است برای ترید کردن چربی از یک دلار تکه از پیتزا.

یادگاری

می توان آن را روی حیله و تزویر برای گفتن اگر امضا امضا شده توسط واقعی افراد مشهور, اما وجود دارد برخی از نشانه هایی است که می تواند به شما هشدار به جعلی قطعه یادگاری—بارز ترین بودن یک ناهمخوانی بین جان هنکاک و در این مورد آن است که Sharpied بر روی. مطمئن شوید که شما ممکن است ببینید پر زرق و برق ستاره فیلم امضا به نوبه خود بر روی یک دستمال کاغذی, اما اگر شما نقطه دخترک معصوم, اموزش امضا در Peloton دوچرخه ثابت, آن را احتمالا نمی شد او سوار هر روز به عنوان یک پسر در بالتیمور یتیم خانه در نوبه خود از قرن. برای بیشتر قسمت ها, اجتناب از جعلی یادگاری به سادگی نیاز به حس مشترک. اگر یک فروشنده وانمود به فروش واقعی کودک Yoda عروسکی برای بیست دلار اما به نظر می رسد مانند یک Furby کسی با رنگ سبز است که به احتمال زیاد بیش از آنچه در آن است. که گفت:, هنوز هم یک معامله بد.

پول

به عنوان ثابت توسط دزدان دریایی در صدها فیلم گاز گرفتن به یک سکه یکی از بهترین راه برای اطمینان از آن است ساخته شده از شکلات. Fugazi پول کاغذی است بسیار سخت تر برای شناسایی خوراکی. به نقطه جعلی دسته ای شما نیاز به تکیه بر احساس و وزن توجه داشته باشید. شما همچنین باید نگاه از نزدیک در چگونه از آن چاپ شده است. تعداد بسیار کمی اگر هر مداد کشیده میلیون دلار اسکناس را تصدیق شده است. ترین مداد تقلبی دارای تناقضات مانند squiggly خطوط و یک صورت خندان در مرکز خود را به جای یک رئیس جمهور و یا سایر ملی آیکون. آنها همچنین ممکن است اگر شما بررسی کنید در سمت راست پایین ربع بود صادر شده توسط بانک تامی و یا برخی دیگر نام کودکانه.

شراب

تقلبی شراب است بدون شک ساده ترین ساختگی کالای لوکس به suss ، اگر آن طعم خوب آن است که یک بطری از باسن شراب. اگر آن را نمی کند شما در پیدا کردن عبارت "شراب ساعت" خنده دار, آن را نمی ممکن است هر گونه الکل در آن را در همه. متاسفانه در زمانی که شما متوجه شما نمی توانید آن را برای بازپرداخت بازگشت به عنوان فروشنده احتمالا یافت شراب غار پنهان کردن تا زمانی که گرما می میرد. اگر شما نگاه در سمت روشن هر چند شیرینی از آب انگور جفت خوبی با اسیدیته در سس گوجه فرنگی و حتی کسی که از نظر مالی خراب می توانید درام به اندازه کافی برای یک دلار تکه.

لبخند

دردناک به نظر می رسد می تواند گمراه کننده از آنجا که مردم اغلب رفتن را از طریق بار دشوار است که باید چیزی برای انجام با شما, اما این واقعیت است که شما باید خود را از earbuds پشت در است و من فکر می کنم که من باید خفه شو و فقط خیره به پرواز نقشه باقی مانده از این پرواز از نیوآرک به سنگاپور. آره, من می دانم که وجود دارد یک تن از فیلم را نشان می دهد و در دسترس به تماشای, اما بازیگران این همه تقلید می کنی آن است. من همیشه می توانید بگویید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب