چگونه برای زنده ماندن از حمله رعد اسا

هولتن-Deutsch مجموعه / Corbis از طریق گتی

آنها فکر می کردند این امر می تواند بدتر از آن معلوم می شود. در سالهای منتهی به جنگ جهانی دوم, انگلیسی, برنامه ریزان برآورد اثر یک بمب گذاری کمپین را در انگلستان است. آنها نمیفهمد که لندن خواهد بود ناقص 200,000 استرالیایی ها می میرند در اولین رگبار گلوله و میلیون ها نفر را دیوانه است. در پر زرق و برق و ننگینخود را گیج تاریخ دوره اریک لارسون به نقل از یک نظامی برنامه ریز: “لندن برای چند روز خواهد بود یکی از گسترده raving در تیمارستان. بيمارستان خواهد بود یورش برده و ترافیک را متوقف خواهد کرد, بی خانمان خواهد جیغ زدن برای کمک به این شهرستان خواهد بود دوزخ.”

حمله رعد اسا هم به نوبه خود بسیار بد است. بمب گذاری در رفت و به ماه گاهی در طول روز همیشه شب. صدها نفر یا بیش از یک هزار نفر کشته شدند هر شب—گاهی اوقات ده ها تن در یک ضربه هنگامی که یک بمب خواهد رسید زیرزمینی پناهگاه. وجود صحنه های ترسناک: یک سگ راه رفتن پایین خیابان با یک کودک بازو در دهان خود; یک دختر جوان پرتاب به یک حیاط خلوت همسایه توسط یک انفجار که نابود بقیه خانواده اش. در اوایل حمله رعد اسا یک مرد به نام لن جونز آمده از خود پناهگاه و دو سر بیرون زده از جرم از قلوه سنگ. یکی از همسایه خود را. “او تا به حال یک چشم بسته و من متوجه شدم که او مرده بود” جونز به یاد می آورد در مصاحبه ای با تلگراف. “من فقط تکان. من تکان دادن بیش از همه. من فکر کردم من باید مرده چرا که آنها پس از من زده یک مسابقه و تلاش برای سوزاندن انگشت من. من نگه داشته و انجام آن برای دیدن اگر من هنوز زنده بود. من می توانید ببینید اما من فکر کردم من نمی تواند زنده باشد. این پایان جهان است.”

اما بدترین مورد پیش بینی نمی آمد. مردم به طور کلی از دست دادن نیست ذهن خود را. چند نام برای تسلیم و تنها تعداد انگشت شماری انتقاد از دولت است. همبستگی اجتماعی بود و نه خرد شده—آن افزایش یافته است. در طول ماه از بمب گذاری و جنگ تولید در واقع افزایش یافته است.

دولت سانسور یافت که روحیه بود و در واقع بالاترین در بیشترین شدت ضربه ، هنگامی که شما از طریق خواندن دفتر خاطرات و نامه ها را از طول حمله رعد اسا شما در سراسر برخی از معابر که توصیف خام ترور—اما اغلب آنها با توصیف حقیقی شرایط ارائه شده در, روزمره, unemotional و ماده از این واقعیت تن.

مردم احساس آنها دستیابی به پیروزی اخلاقی صرفا با زنده ماندن. “پیدا کردن ما می توانید آن را کمک بسیار خوبی برای بسیاری از ما” یک زن نوشت. “من فکر می کنم که هر یک از ما مخفیانه می ترسم که او قادر نخواهد بود که او را با عجله فریاد میکشند به پناهگاه که خود را عصب می دهد که او را در برخی از راه سقوط به طوری که این شده است یک سورپرایز شیرین و لذت بخش.” یک مرد نوشت: “من نمی خواهد در هر نقطه در جهان است اما در اینجا برای ثروت.”

بریتانیا در طول حمله رعد اسا رفته در تاریخ به عنوان نمونه ملی انعطاف پذیری—در نقش یک مدل برای هر ملت رفتن را از طریق یک سخت و پر استرس زمان, آیا جنگ علیه ترور حمله یا بیماری همه گیر. چگونه انگلیسی ها آن را انجام دهید ؟ چه می توانیم بیاموزیم ؟ دقیقا ملی انعطاف پذیری و همبستگی اجتماعی ساخته شده و چگونه آنها ساخته شده است ؟

یکی از محبوب سینمایی توضیح برای انعطاف پذیری است که آنها تا به حال وینستون چرچیل که به محرک سخنرانی که یکپارچه ملت است. اما چرچیل buoying اثر ممکن است محدود شده است. لارسون گزارش می دهد که چرچیل در حال حاضر معروف “ما باید مبارزه با آنها را در سواحل” بیان شد نه به عنوان یک رویداد خبری مهم در آن زمان بود. زمانی که افکار عمومی کارشناسان با انجام یک بررسی پس از یکی از چرچیل را از رادیو آدرس آنها دریافتند که به عنوان بسیاری از مردم dispirited از آن به عنوان تشویق شدند. (نه می تواند به ما صفت انگلیسی شهامت به کسانی که یاد آرامش خود را حفظ و حمل در پوستر—زیرا در حالی که میلیون ها چاپ شدند آنها توزیع شده در طول جنگ با توجه به مورخ آنتون کوبی, اسیایی.)

بنابراین اگر آن نبود چرچیل را افزایش لفاظی که آمار ملی بریتانیا روح تحت محاصره و سپس آن چه بود ؟

اگر شما می خواهید به لیست عوامل است که کمک به کشور سرکش انعطاف پذیری شروع با یک حس آژانس. استرالیایی ها نیاز به احساس می کنید که آنها را درمانده و یا غیر فعال است که ملت در نظر گرفتن اقدام مثبت در هر ثانیه از هر روز. چرچیل مجموعه اتشی برای کل دولت, دوش گرفتن دستیاران خود را با “عمل در این روز” یادداشت ها. اهالی لندن می تواند نگاه کردن و دیدن نیروی هوایی سلطنتی (RAF) خلبانان جنگ از طرف آنها در برابر هواپیماهای آلمانی. پشت بام واحد توپخانه شلیک اسلحه ضد هوایی در طول شب حمله است. این اسلحه تا به حال تقریبا هیچ شانسی در واقع پایین آوردن یک هواپیمای دشمن اما شهروندان خواست به دیدن مردمی را در کنار خود چیزی انجام می دهند تا اسلحه تبحر.

عنصر دوم از انعطاف پذیری بود شدید ارتباط اجتماعی. مردم مجبور شدند با هم هر شب در محکم بسته بندی شده گروه یا خانواده و پناهگاه است. آنها نشسته شانه به شانه و دراز در شلوغ تختخواب با سر و دست زدن به سر. آنها در مقابله با مشکلات با هم. برخی از پناهگاه های ایجاد شده کمی روزنامه ها به رکورد شخصی, اخبار, از کسانی که خواب وجود دارد.

فشار این وضعیت ناشی از مردم به frenetically اجتماعی است. خوانندگان ارائه رایگان کنسرت که بسته بندی شده بودند. لارسون گزارش می دهد که زنان جوان را تنظیم تاریخ برای هر شب برنامه ریزی هفته در پیشبرد طوری که هرگز به تنهایی. تاریخ و رمان از دوره بحث در مورد تمایلات جنسی شایع است که غالب. مردم تا به حال رابطه جنسی چند بار در روز برای آزادی و آسایش و لذت ببرید. گراهام گرین رمان پایان امر است تنها یکی از بسیاری از نمونه های فرهنگی از زمان به تصویر می کشد که چگونه تنگی در زنا شد به طور موقت سست

سوم خنده. استرالیایی اعتباری خود را با دقت برای اینکه یک طنز مردم است. در طول جنگ هر فاجعه بود تبدیل به فرصتی برای, شوخی های تاریک و یا در غیر این صورت. یک نشانه در یک بمباران از لندن فروشگاه بخوانید: این چیزی است! شما باید برای دیدن چه RAF انجام داده اند به ما شعبه برلین!

من به تازگی به عنوان خوانده شده از طریق کل کتاب ظاهرا داستان خنده دار مردم گفت: یکی دیگر طی حمله رعد اسا. بسیاری از آنها به نظر می رسید که شامل یک همکار و یا دیگری در حال اجرا از یک حمام با شلوار خود را در اطراف مچ پا خود را در طول یک حمله بمب و غواصی در زیر یک جدول. من اعتراف می کنم که من در بر داشت داستان دردناکی unfunny. اما آنها آشکارا خنده دار به مردم تحت آن شرایط شما به معنای واقعی کلمه به حال به وجود میان استرس و ترس. این نوع خنده تولید می شود که تنش های اجتماعی است که حل و فصل زمانی که مردم احساس خود را تجربه همان رویداد در راه همان است. مشترک لحظات شوق و شعف تحت فشار تولید نیاز به هماهنگی اجتماعی.

عامل چهارم در انعطاف پذیری بود و هدف اخلاقی. فردریش نیچه یک بار گفت که “او که چرا برای زندگی می تواند تحمل هر گونه چگونه است.” استرالیایی شرکت را حس اخلاقی درستی از علت خود منحصر به فرد بد هیتلر نشان داده و به همین دلیل آنها مجبور به تحمل این همه. چرچیل خصوصی, منشی, John Martin نوشت که تحت چرچیل رهبری, استرالیایی آمد خود را به عنوان “شخصیت های اصلی در یک vaster صحنه و قهرمان و شکست ناپذیر شود که ستاره را در خود دوره های مبارزه شد.”

در نهایت وجود دارد برابری. در لحظات خطر و بحران مردم به شدت حساس به نابرابری به این احساس که برخی از مردم در حال درمان بهتر از هر کس دیگری. در بمب گذاری اعضای طبقهی کارگر خواهد گهگاه طوفان هتل لوکس بدانند آنها تا به حال به عنوان حق مجلل و رستوران ها و بمب های پناهگاه به هر کسی. دولت را از آنچه در آن می تواند به پرورش روح مساوات طلبانه. سهمیه بندی بیشتر بود عادلانه. اکثر بزرگسالان کردم 66 کوپن برای استفاده از لباس های جدید در هر سال. ملکه خوشحال بود که کاخ باکینگهام بمباران شد چرا که او نمی خواست آن را به نظر می رسد مانند او در امان بودن. یک شب چرچیل رانندگی به کشور که عمده کمپین بمباران شروع به ضربه لندن است. او تا به حال ماشین به نوبه خود در اطراف به طوری که مردم می تواند خود را ببینید, نخست وزیر های خطر. او بازدیدکننده داشته است به بمب ویران محله در میان مهم ترین اعمال همراه با حملات گاه به گاه آشکارا گریه در میان مردم است.

درس های از انگلستان تجربه در طول حمله رعد اسا خیلی روشن است. در ملی بحران یک نوع اجتماعی و روانی مسابقه تسلیحاتی می گیرد. تهدید—اعم از بمب گذاری و یا یک بیماری همه گیر—رمپ تا ترس غیر قابل پیش بینی تفرقه, اعتقاد به سرنوشت و احساس ضعف و بی معنایی. ملت زنده ماندن تا زمانی که آنها می توانند سطح شیب دار تا جبران احساسات و باورها. این اتفاق می افتد زمانی که کشورهای اقدامات حتی اگر تنها نمادین آنهایی که ترسناک شرایط بیشتر احساس قابل کنترل و قابل پیش بینی است. این اتفاق می افتد زمانی که آنها تقویت همبستگی اجتماعی با پرداخت توجه شدید به انصاف. این اتفاق می افتد زمانی که آنها تشدید اجتماعی ارتباط و ایجاد مناسبت های اجتماعی پیوند و مشترک کار می کنند.

جوامع که به ایجاد انعطاف پذیری در نمی پنهان در پشت یک دیوار از بحث خوشحال و یا سعی کنید برای به حداقل رساندن خطر است. انعطاف پذیری نمی آیند بی فکر از خوش بینی و یا از مردم گفتن یک دیگر به آرامش در میان آشفتگی. انعطاف پذیری ساخته شده است که مردم در مقابله با یک تهدید واقع و کشف که آنها منابع خود را برای مقابله با آن را با هم.

انعطاف پذیری ساخته شده است که مردم به یک داستان جمعی در مورد خطر که مکان فعلی ترور آنها روبرو هستند در عرض بزرگتر رستگاری زمینه. که همه این است که بیش از ما می شود بهتر است به دلیل آن است. آنچه پس از ترسناک تهدید اجتناب شود انتشار یک موج مخرب کورتیزول می شود یک چالش به ملاقات کرد, با انتشار یک آبشار از آدرنالین.

در طول حمله رعد اسا بریتانیا گفت که یک داستان در مورد خود است که به شکل واکنش آنها به تجربه و اشکال خود را به درک خود در این روز: آنها در بهترین خود را هنگامی که پشت خود را به دیوار آنها در بهترین خود را هنگامی که آنها به تنهایی به عنوان یک ملت و ملی خود را قدرت می آید از توانایی خود را به خنده و بلغمی مزاج در طول بحران.

زمانی که من شروع به تحقیق در مورد حمله رعد اسا احساس من این بود که آمریکایی ها امروز آن را بسیار آسان تر از استرالیایی را پس از آن با وجود نابسامانی های coronavirus بیماری همه گیر. ما لازم نیست که برای مقابله با بمب های شکافنده و تبدیل به اتاق خواب شهروندان هر شب.

اما در برخی از راه COVID-19 است در تاریخ همتراز با حمله رعد اسا. مانند بمباران ویروس باعث آبشار ترس—ترس از مرگ ممکن است ترس از تصادفی انقراض از همسایگان ما و عزیزان ترس از دست دادن شغل و سقوط اقتصادی این ترس است که ما در آینده ممکن است تغییر در ناشناختنی و وحشتناک در راه است.

تکامل مجهز به ما برای مقابله با انفجار و ترور مانند تعقیب توسط یک شیر به مقابله با بی امان ماه از استرس است. و نه آن تجهیز ما باقی می ماند cooped برای مدت طولانی مثل این. و ما نه از نظر معنوی مجهز برای مقابله با این حس اخلاقی آسیب را احساس می کنیم زمانی که ما شروع به گفتن پیر و ضعیف مردم است که ما دیگر نمی تواند مراقبت از آنها و آنها خود به خود به مرگ یا نه.

انزوا و ترس و استرس قرار دادن سیستم عصبی خودکار به اوردرایو و تضعیف سیستم ایمنی بدن. اجتماعی-فاصله اقدامات ما در حال مصرف برای جلوگیری از coronavirus ما را بیشتر مستعد ابتلا به آن می آید.

و در برخی از راه COVID-19 ارائه حتی بیشتر وخیم چالش به ما از این بمب گذاری را به بریتانیا در سال 1940. یک مطالعه توسط راسل سیج بنیاد یافت که چه چیزی باعث جوامع انعطاف پذیر در طول یک بحران سطح بالایی از ایمان در نهادهای اجتماعی بالا اعتماد سطح بالایی از میهن پرستی و خوش بینی و سطوح بالای اجتماعی و نژادی یکپارچه سازی. ایالات متحده که در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس است catastrophically سطوح پایین از همه این چیزها.

بدتر بر خلاف حمله رعد اسا این بیماری همه گیر محروم ما را از چیز های اجتماعی انعطاف پذیری نیاز بیشتر فیزیکی و اجتماعی در ارتباط با یکدیگر است. در آمریکا همه گیر در می یابد یک کشور است که در حال حاضر دیده می شود یک اخیر سه برابر تعداد زیادی از مردم از افسردگی رنج می برند; افزایش شدید روانی-مسائل مربوط به سلامت از همه رقم یک افزایش شدید در خودکشی و سطح رکورد از قبیله ای خصومت و قطبش. ترس و انزوا که COVID-19 علل تهدید به تشدید این همه به رانندگی مردم و حتی دورتر از هم جدا.

و سپس به چالش کشیدن بیشتر از همه وجود دارد سوال ملی روحیه. در سال 1940 در انگلستان مواجه منحصر به فرد شر دشمن.ساختمان یک حس اخلاقی هدف نسبتا آسان است. امروز جهان است و تهدید توسط یک ویروس. اخلاقی داستان ما بگویید به کمتر مورد بد ما و بیشتر در مورد همبستگی ما ساختمان با یکدیگر است. داستان به ما بگویید که باید در مورد چگونه ما در زمان این بیماری و تبدیل آن به یک فرصت برای تبدیل شدن به یک جامعه بهتر است.

مردم آمریکا کمتر روانی و اجتماعی سالم تر از انگلیسی ها تحت حمله رعد اسا. این به این معنی است که ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام—برای ایجاد یک حس آژانس نوشتن یک رهایی بخش ملی روایت کشت یک هدف اخلاقی.

در ماه های آینده ما در حال حاضر شکننده آمریکا روان در حال رفتن به چالش کشیده می شود زمانی که آنها ضربه با دو whammy فراگیر ترس و تمدید انزوا; هنگامی که cooped تا خانواده ها شروع به داد و بیداد که به عنوان افرادی که به طور کلی نمی خواهم به فکر می کنم در مورد مرگ ما پیدا کردن آن به ما خیره در چهره. ما در مورد به یاد بگیرند که چگونه به خوبی ما را پشته تا در برابر اهالی لندن از 1940s. استرالیایی, البته تا به حال وینستون چرچیل و راف در طول بحران. ما در حال رفتن به نیاز به اپرا برنه براون و پرواز اسکادران آنلاین روانشناسان برای مقابله با ماست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>