چگونه به بحث در مورد آزادی در طول یک بیماری همه گیر

ایده های Anti-stay-در-خانه معترضان تنها کسانی نیستند که با یک استدلال مبتنی بر حقوق فردی را در کنار خود.

توسط NEWS-SINGLE در 31 اردیبهشت 1399
An 1875 cartoon of a family enjoying time outside while smallpox and fever lurk behind them
یک سال 1875 کارتون خانواده با بهره گیری از زمان در خارج در حالی که آبله و تب در خفا انجام دادن در پشت آنها (کارتون جمع / چاپ گردآورنده / گتی ایماژ)

تا کنون COVID-19 تن کشته و بیش از 90,000 آمریکایی—حداقل که رسمی حساب کند. بیش از 1.5 میلیون نفر آلوده شده اند و هر روز یکی دیگر از 25,000 یا پس از آزمایش مثبت است. با وجود این, در سراسر کشور وجود دارد افزایش فشار به سهولت اجتماعی-محدودیت فاصله. فلوریدا, ویسکانسین و بسیاری از کشورهای دیگر در حال حرکت به بازگشایی شده است. اکثر عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند آن است که بیش از حد به زودی و تسهیلات منجر به افزایش انتقال.

بسیاری از مردم فشار برای بازگشایی دیدن این موضوع از نظر آزادی است. آنها استدلال می کنند که قرنطینه و دولت موظف به تعطیلی تجاوز در حقوق فردی خود را به عنوان آنها لطفا به انتخاب خود را در مورد خطرات بهداشتی. ایالات متحده تاسیس شد در این ایده است که آزادی فردی—برای مردان سفید پوست در زمان تعرض مصون است و برای بسیاری از ساکنان این استدلال طنین انداز عمیق.

اما وجود بیش از یک راه برای درک آزادی—چیزی بهداشت عمومی اصلاح طلبان در انگلستان 150 سال پیش یافت شده همه تفاوت. رویکرد خود را می تواند ارائه قدرتمند طرح برای چگونه به طور موثر مقابله با "بدن من انتخاب من" ضد قرنطینه بحث امروز است.

در قرن 19 در مکان عمومی-مقامات بهداشتی نیست رو فقط یک بیماری عفونی, اما بسیاری از: تب مخملک, دیفتری, بیماری تیفوس, وبا و سل و آبله که با هم به کشته شدن ده ها هزار نفر در هر سال است. شیوع مشترک بودند و پزشکان می تواند انجام دهد تقریبا هیچ چیز به آنها را متوقف کند. واکسیناسیون در دسترس بود فقط برای یک بیماری آبله; تست وجود ندارد و نه بسیاری از درمان های موثر دیگر از استراحت و هیدراتاسیون و پزشکان تا به حال کمی درک چه چیزی باعث این بیماری است. برای بسیاری از قرن پیشرو نظریه بود که باعث شد توسط "دمه," مرموز بخارات از پوسیدگی پوشش گیاهی و مواد آلی.

بیش از چند دهه یک گروه از دانشمندان پیشگام پزشکان و مقامات دولتی متوجه شدم که انزوا و ضد عفونی تماس, ردیابی, و در حال حاضر آشنا بهداشت عمومی استراتژی تا به حال بالقوه به کاهش گسترش بسیاری از بیماری ها. دانشمندان مانند رابرت کخ و لویی پاستور توسعه جوانه تئوری بیماری که نشان داد که بیماری های عفونی ناشی از میکروب ها از فردی به فرد. این ایده ارائه شواهد بیشتری برای این اقدامات حمایت اصلاح طلبان.

اما فقط به عنوان یک اقلیت قابل توجهی به شدت در برابر این استدلال که این اقدامات impinged خود آزادی است. برای مثال در 1890,16,000 مردم در ناتینگهام امضا طومار در برابر اجباری بستری برای کسانی که بیمار با بیماری های عفونی. دادخواست توضیح داده شده جداسازی در بیمارستان به عنوان یک "زندان [که] با ما محروم از حق ما را به ما بیمار و ادعا می کنند ما مرده است." گاهی اوقات مقاومت به چنین اقداماتی شد خشونت: در طول یک اپیدمی وبا در سال 1832 شورش را در لیورپول و دیگر شهرستانها انگلیسی هنگامی که مردم شورش علیه پزشکان تلاش برای حرکت بیماران از خانه های خود به بیمارستان. گسترده شایعات ادعا کرد که این بیماران خواهد بود کشته شدند و بدن آنها جدا برای تحقیقات پزشکی.

انواع گروه های مدنی شکل گرفته مانند هوشیاری انجمن دفاع از حقوق شخصی و ضد اجبار جامعه است. نام مزین قرن 19 با کیفیت اما نقطه نظر آنها این است که قابل تشخیص برای هر کسی که بعد از جریان ضد قرنطینه شد.

یکی از برجسته صدا در این جنبش بود و چارلز بل تیلور ثروتمند چشمی جراح از ناتینگهام. "دولت های محلی تبدیل به یک نفرین," او نوشت: در ناتینگهام مجله در سال 1883. "این meddlesome نیکوکار و اجباری متعصب شده اند فعال مخفیانه به تضعیف قانون اساسی و در هیچ مجموعه ای را فقط حقوق و آزادیهای قانونی مردم ... هیچ بد آنقدر بزرگ که از دست دادن آزادی; هیچ چیز نمی تواند همیشه ما را جبران کند ، زبان ممکن است قدیمی و از مد افتاده اما احساسات احساس کاملا آشنا است.

در پاسخ به این غضبناک تجدید نظر به آزادی فردی, بهداشت عمومی رهبران در لندن, لیورپول, منچستر, و در جای دیگر توسعه یافته و قدرتمند ضد. آنها بیش از حد قاب استدلال آنها از نظر آزادی—آزادی از بیماری است. برای محافظت از شهروندان حق به رایگان از بیماری در ديدگاه دولت ها و مقامات مورد نیاز سازمان برای منزوی کردن کسانی که بیمار واکسینه کردن مردم و اقدامات دیگر برای کاهش خطر ابتلا به بیماری های عفونی.

یکی از مهم ترین اصلاح طلبان شد جورج, Buchanan, افسر ارشد پزشکی انگلستان از سال 1879 به سال 1892. او استدلال کرد که شهرهای بزرگ و تا به حال قدرت گرفتن گام های لازم برای اطمینان از جمعی "بهداشتی و رفاهی." او و دیگر اصلاح طلبان بر اساس استدلال خود را بر روی یک ایده توسعه یافته توسط قرن 19 فیلسوف انگلیسی جان استوارت میل که از قضا به خاطر تا حد زیادی به عنوان یک مدافع سرسخت آزادی فردی. آسیاب بیان آنچه که او به نام "آسیب اصل" که ادعا میکند که در حالی که آزادی فردی مقدس است باید آن را محدود زمانی که آن را به دیگران آسیب برساند: "این تنها پایان که برای مردم موجه به صورت جداگانه یا دسته جمعی در تداخل با آزادی و عمل هر یک از آنها شماره خود در حفاظت از" میل نوشت: در روز آزادی در سال 1859. بهداشت عمومی اصلاح طلبان استدلال کرد که آسیب اصل به آنها قدرت به دنبال اهداف خود ،

مقاله منتشر شده در مجله لانست در سال 1883 مبالغ تا این نمایش به سادگی: "ما می توانید ببینید که وجود دارد این است که هر بی نقض آزادی های فردی در بهداشتی سازمان اقدام برای کل جامعه نیاز به اطلاع از وجود بیماری های خطرناک به دیگران است. یک مرد آزادی است شامل به دیگران در معرض خطر" نویسنده نوشت. "یک مرد با آبله است طبیعی آزادی به سفر در یک تاکسی و یا اتوبوس; اما جامعه حق دارد که باطل خود آزادی و می گوید او نمی خواهد."

حمایت از این استدلال به عنوان به خوبی به عنوان جدید علم میکروب اصلاح طلبان انجام شده در این روز است. از 1860s به 1890s انگلیسی, دولت به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از انگلیسی شهرستانها و استان ها با استفاده از این تفسیر از آزادی به تصویب یک سری از قوانین اجازه می دهد مقامات برای پیگیری و گزارش بیماری های عفونی منزوی و hospitalize مردم بودند که بیمار با این بیماری و بازرسی و ضد عفونی کردن خانه های مردم و ساختمان های دیگر برای اطمینان از آنها بودند بهداشتی. تا حدودی به دلیل این مداخلات نرخ بسیاری از بیماری های عفونی در انگلستان کاهش یافته است.

امروز اما آمریکا-سلامت رهبران و سیاستمداران برای اکثر نادیده گرفتن این رویکرد; در عوض, آنها ساخته شده است بحث خود را در اعداد و به خصوص در ادامه افزایش COVID-19 موارد و مرگ و میر. این است که قطعا قابل قبول و منطقی پاسخ. اما برای برخی از تماس برای حفاظت از آزادی فردی و به پا زدن شروع اقتصاد در فرایند بیشتر فوتی و فوری از داده ها و آمار.

دولت توسط دولت از مردم خواسته شده را به یک انتخاب نادرست بين سریع اقتصادی و حفاظت از زندگی آسیب پذیر آمریکایی است. در یک کشور که در آن ایده آزادی گرامی عمیقا استدلال قانع کننده می تواند و باید ساخته شده است که محدود کردن آزادیهای شخصی است که گاهی اوقات لازم است برای تضمین آزادی برای همه است.

ظرف چند ماه COVID-19 اتحاد پیوست بیماری هایی مانند تب مخملک, دیفتری و وبا به عنوان یک ناب مثال از یک تهدید است که نیاز به از دست دادن یک نوع آزادی در سفارش برای مردم در همه جا برای لذت بردن از حق خود را به سالم. مسری و کشنده آن را تا کنون نمی توان درمان یا واکسن در برابر. کسانی که می خواهید به چشم پوشی اجتماعی فاصله, رد کردن ماسک و جمعیت با هم در مراکز و در سواحل ممکن است ساخت یک بیانیه در دفاع از آزادی شخصی, اما آنها نیز غیر قابل انکار به خطر انداختن آزادی هزاران نفر از دیگران.

آزادی, بعد از همه, انعطاف پذیر مفهوم و آمریکایی ها آزادی قطعا شامل این فرصت را برای به حداقل رساندن ریسک جمعی از تصادفی ویروسی مرگ است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب