چگونه تهمت وارونه شده است در دهه های آمریکایی گروگان سیاست

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به مشارکت در به گروگان-بهبود تلاش برای استفاده سیاسی سیگنال است که آمریکا اسیر

توسط NEWS-SINGLE در 18 بهمن 1398
President Donald Trump talks to the media next to the three Americans formerly held hostage.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به مشارکت در به گروگان-بهبود تلاش برای استفاده سیاسی سیگنال است که آمریکا اسیران با ارزش هستند تراشه چانه زنی.عکس توسط جاشوا رابرتز / ایسنا

برای نیم قرن اخیر دولت آمریکا را سیاست رسمی برای پاسخ به این آدم ربایی از آمریکایی ها در خارج از کشور برای اهداف سیاسی بوده است که حاضر به مذاکره است. سیاست قدمت آن به سال 1973 زمانی که هشت نفر از اعضای گروه تروریستی فلسطینی سپتامبر سیاه تصرف سفارت در خارطوم سودان و در زمان گروگان چندین دیپلمات های خارجی از جمله دو آمریکایی است. پاسخ به این پرسش خبرنگاران برای پاسخ رئیس جمهور ریچارد نیکسون اعلام کرد که "ما نمی خواهد پرداخت باج خواهی." در عرض چند ساعت دو دیپلمات های آمریکایی همراه با یک بلژیکی همکار بودند ایستاد در برابر یک دیوار زیرزمین و شات.

رونالد ریگان رئیس جمهور همچنین اعلام کرد او هرگز "سازش به تروریست ها" اما آیا تا به راز مهمترین هنگامی که او ساخته شده یک معامله به فروش سلاح به ایران در ازای کمک در آزادی آمریکا گروگان برگزار شده توسط حزب الله در لبنان. "نه-سازش" در سیاست شناخته شده بود و در نهایت مدون در طبقه بندی بخشنامه در ابتدای جورج دبلیو بوش بود. اساسی و منطقی بود که پرداخت باج را تشویق بیشتر گروگان گیری در حالی که ارائه یک منبع مالی به گروه های تروریستی.

بدون امتیازات سیاست سخت به القاعده مورد استفاده قرار ربایی از آمریکایی ها و اروپایی ها به عنوان یک راه برای جلب تبلیغات و بودجه. در حالی که دولت های اروپایی مانند فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و بی سر و صدا پرداخت چند دلار باج برای آزادی شهروندان خود را, U. s. Patriot Act به تصویب رسید و در سال 2001 به طور خاص ممنوع ارائه حمایت مادی به تعیین گروه های تروریستی از جمله باج پرداخت شده توسط اشخاص خصوصی مانند شرکت ها و خانواده ها است. برای پانزده سال آینده ایالات متحده و انگلستان شد پیشرو پیروان به هیچ-امتیازات چارچوب است.

ابتدا در سال 2012 به داعش آغاز شد برای به دست آوردن قلمرو در سوریه, اعضای ربوده شدن ده ها تن از غربی ها در میان آنها کمک کارگران و روزنامه نگاران. داعش با بهره برداری از اختلاف بین اروپا رویکرد بی سر و صدا پرداخت باج و آمریکا و انگلیس سیاست کاهش به انجام این کار. در حالی که اروپایی ها پرداخت می شود میلیون ها نفر در باج به گروگان های خود خانه های انگلیسی و آمریکایی گروگان در میان آنها روزنامه نگاران جیمز فولی و استیون Sotloff بودند به قتل رساندند. خانواده های آمریکایی گروگان عصبانی بودند با دولت اوباما که آنها احساس رها کرده بود آنها را در زمان خود از بزرگترین نیاز دارید. شکایت خود را مجبور رئیس جمهور باراک اوباما به منظور بررسی متحده آمریکا, گروگان سیاست که به پایان رسید در تابستان 2015.

جدید گروگان سیاست نگه داشته و بدون امتیازات چارچوب در جای خود است اما ایجاد یک قوی تر بین سیستم برای حمایت از خانواده ها و coördinate دولت پاسخ. آن و ارائه برخی از اضافی latitude ساخت روشن است که دولت ایالات متحده می تواند "ارتباط" با گروگان-takers حتی اگر آن را نمی تواند مذاکره. به منظور آرام کردن ترس در میان خانواده اوباما به آنها اطمینان داد که هیچ آمریکایی ها بوده است و یا می تواند تحت پیگرد قانونی قرار برای پرداخت باج به گروه های تروریستی با وجود این واقعیت است که پرداخت چنین بودند که از لحاظ فنی غیر قانونی است.

رئیس جمهور تهمت گرفته شده یک رویکرد بسیار متفاوت به این مسئله است. او نگه داشته است در گسترش تلاش های ایجاد شده توسط اوباما برای حمایت از خانواده اما بارها و بارها تحت فشار قرار دادند مرزهای هیچ-امتیازات سیاست تایید توسط جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور پس از نیکسون. مغلوب ساختن پیشی جستن از حل و فصل موارد شخصی تر و انعطاف پذیر تر. اوباما متمرکز بر چالش های استراتژیک در اطراف گروگان گیری و تمایل به اجتناب از منافع شخصی و یا دخالت. اگر رئیس جمهور آمریکا نشان داد علاقه شخصی در آوردن یک گروگان صفحه اصلی نظریه رفت و آن را در بالا بردن ارزش آمریکایی گروگان ها و افزایش تعداد اند. مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل رفته از راه خود را به نماد شخصی خود را به مشارکت در به گروگان-بهبود تلاش های استقبال از گروگان خانه و در تلویزیون ملی یا دعوت آنها را به دفتر بیضی فرصت های عکس. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به نمایش گذاشتن مهارت های خود را به عنوان یک معامله و ساز و به دست آوردن سیاسی به نفع آوردن آمریکایی ها صفحه اصلی.

پیتر برگن, معاون رئیس جمهور از واشنگتن-بر اساس جدید امریکا فکر می کنم تانک که نوشته شده است به طور گسترده ای در تروریسم به نام تهمت را به گروگان تلاش "مساحت قابل توجهی در سیاست خارجی موفقیت" و نقش برجسته رابرت اوبراین که در خدمت به عنوان فرستاده ویژه رئیس جمهور برای گروگان امور قبل از اینکه به نام امنیت ملی و مشاور در سپتامبر گذشته. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن—با استناد به بیانیه های ساخته شده توسط اوبراین—گفت دولت او تا به حال به خانه آورد سی و هشت آمریکایی اسیر در خارج از کشور اعم از 2017 نجات از Caitlan کلمن و خانواده او برگزار شد به مدت پنج سال توسط طالبان در پاکستان به 2018 انتشار آمریکایی کشیش اندرو Brunson به ناحق در زندان های ترکیه به اتهام همکاری با یک کودتا. "رئیس جمهور تا به حال بی نظیر موفقیت در آوردن آمریکایی ها در خانه بدون پرداخت امتیازات بدون زندانی مبادلات" اوبراین گفت: "اما از طریق نیروی اراده و خوب خواهد شد که او تولید شده در سراسر جهان است."

برخی از طرفداران برای گروگان ها می گویند دولت این است که تورم تعدادی از زندانیان به خانه آورد و به پرداخت بالفعل باج در موارد. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال طول می کشد اعتبار برای آزادی آمریکایی ها آنها گذشته دولت نمی خواهد در نظر گرفته اند گروگان از جمله سه U. C. L. A. بازیکنان بسکتبال بازداشت توسط چین برای دزدی از مغازه ها و رپر A$AP Rocky دستگیر شد و در سوئد پس از او رو به یک درگیری در خیابان. دولت نیز به طور فزاینده ای درگیر شدن در زندانی مبادلات با شورشیان و گروه های تروریستی است .

در ماه نوامبر سال 2019 دو گروگان برگزار شده توسط طالبان برای بیش از سه سال در افغانستان, آمریکا, Kevin شاه و استرالیا تیموتی هفته منتشر شد به عنوان بخشی از یک معامله است که شامل آزادی از سه فرماندهان طالبان برگزار شد در افغانستان برگزار شود. مقامات دولت گفت: گروگان انتشار بخشی از یک تلاش گسترده توسط دیپلمات های ایالات متحده برای تضمین یک توافق صلح با طالبان. (در یک شکست آشکار آمریکا, پیمانکار, Mark R. Frerichs شد, ربوده شده توسط طالبان در افغانستان در ماه گذشته با توجه به انتخاب.)

در ایران برگ برنده دولت ادعا می کند این مذاکره انتشار پرینستون فارغ التحصیل و دانشجو Xiyue وانگ در ازای یک دانشمند ایرانی, مسعود سلیمانی بود که در زندانی در آمریکا برای نقض تحریم. این معاملات به نظر می رسد به زودی بدون امتیازات سیاست به خصوص با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین شده ایران و پاسداران که اغلب کنترل زندانیان آمریکایی در ایران به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی. شش آمریکایی ها—بسیاری از آنها دوگانه اتباع ایرانی—هنوز زندانی در ایران است.

دایان فولی, مادر جیمز فولی و رئیس و بنیانگذار James W. فولی میراث بنیاد که طرفداران برای انتشار همه آمریکایی ها گروگان خارج از کشور (و در که هیئت مدیره برگن نشسته) به رسمیت شناخته شده و مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش. اما او به نام رئیس جمهور رکورد "ناهموار" به نقل از اداره تمایل به مقابله با متحدان آمریکا مانند عربستان سعودی و مصر که در آن یک شهروند آمریکایی مصطفی Kassem, اخیرا درگذشت پس از بیش از شش سال در بازداشت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده ستایش از دیگر گروگان خانواده. او ساخته شده یک تماس های شخصی به کارل و مارشا مولر پدر و مادر از انسان دوستانه کمک کارگر Kayla مولر بود که ربوده و به قتل توسط داعش در سوریه به آنها اطلاع در مورد عملیات نظامی که به کشته شدن داعش رهبر خود ابوبکر البغدادی را که نام دختر خود را افتخار. در رئیس جمهور دعوت Muellers با حضور دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه و در یکی از چند لحظه از هر دو حزب, وحدت, دریافت تشویق ایستاده از کل کنگره است. خانواده این روزنامه نگار آستین کردن مشق و عمل است که از دست رفته در سوریه بیش از هفت سال نیز علنا ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای تلاش های خود را به Tice صفحه اصلی. در ژانویه 27th, کنفرانس مطبوعاتی, Austin مادر دبرا کردن مشق و عمل ادعایی که ناشناس ارشد آمریکا رسمی شد هجوم رئیس جمهور تهمت تمایل به برنده شدن پسرش آزادی با امتناع از دیدار با مقامات سوری.

سوال این است که آیا تهمت رویکرد را افزایش می دهد تعدادی از آمریکایی ها اسیر گرفته شده در دراز مدت و استراتژیک دیگر هزینه های. دفتر بیضی ops عکس خوب سیاست بلکه سیگنال به شورشیان و خصمانه دولت است که آمریکا اسیران با ارزش هستند تراشه چانه زنی با مغلوب ساختن پیشی جستن. آیا حجازی یک مصری-آمریکایی کودکان-فعال حقوق زندانی برای نزدیک به سه سال در مصر آزاد شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا مطرح شده در مورد او با رئیس جمهور مصر عبدالفتاح السیسی در کاخ سفید نشست. مصر را وحشیانه سرکوب داخلی آن مخالفت شد آشکارا وجود ندارد و از رئيس جمهور در دستور کار است. "به عنوان یک فرد ممنون میشم به رایگان" حجازی بعد از آن گفت. "اما بزرگتر سیاست خارجی به خطر بیافتد. آن را می فرستد واقعا تیره پیام به خاورمیانه است."

اگر اوباما بود صالح با پایبندی سفت و سخت به هیچ-امتیازات چارچوب مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تا حد زیادی بی تفاوت به سیاست های بلند مدت پیامدهای خود را بسیار انعطاف پذیر تر رویکرد است. مغلوب ساختن پیشی جستن گرايش به مخاطره آمیز و چشمگیر عمل می تواند منفجر کردن یک وضعیت گروگان با یک حمله نظامی یا یک intemperate کرد که خروج حساس مذاکرات است. "هر کسی که به شما می گوید که آنها می تواند پیش بینی کند چه تهمت و دولت انجام خواهد شد دروغ است" علی Soufan سابق F. B. I. عامل و کارشناس برجسته در مبارزه با تروریسم به من گفت. "من فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را می تواند پیش بینی آنچه در آن انجام خواهد شد."

بسیاری از کارشناسان نگران هستند که افزایش تنش با ایران از جمله امریکا که به کشته شدن سرلشگر قاسم سلیمانی می تواند منجر ایران پروکسی برای به دست گرفتن گروگان آمریکایی. پس از همه, گروگان گیری—یا از طریق زندانی آمریکایی بر اتهامات کاذب به عنوان رخ داده است و با واشنگتن پست خبرنگار جیسون رضاییان و یا از طریق نماینده گروه در خارج از کشور—شده است یک ویژگی از هر درگیری با ایران پس از انقلاب 1979. Brett McGurk جانباز دیپلمات های ایالات متحده با تجربه گسترده در خاورمیانه گفت که تهدید به آدم ربایی و ترور سیاسی توسط ایران و یا پروکسی را بالا باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی. "ایران به احتمال زیاد به پایان رسید" McGurk به من گفت. "آنها را فراموش نکنید و آنها را به وقت خود را."

فوری ترین تهدید ممکن است در عراق که در آن شیعیان گروههای شبه نظامی مانند کاتا نائب حزب الله عمل با ایران حمایت. گروه, رهبر, حضرت مهدی Muhandis نیز کشته در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که هدف سلیمانی. کمیته حمایت از روزنامه نگاران سازمان من منجر به تازگی با صدور ایمنی مشورتی پس از اعضای کاتا نائب حزب الله ربوده شدن دو خبرنگار فرانسوی در دسامبر 31. این دو روزنامه نگار قرار گرفتند و بازجویی و منتشر شد تنها پس از داعش مصمم بودند و نه آمریکا.

این سلیمانی اعتصاب می تواند به افزایش خطر آدم ربایی اخیر تعیین ایران پاسداران به عنوان یک سازمان تروریستی می تواند محدود کردن توانایی ایالات متحده برای مذاکره تحت هیچ-امتیازات سیاست. جاشوا Geltzer که در خدمت به عنوان مدیر ارشد برای مبارزه با تروریسم تحت اوباما معتقد است خطر آدم ربایی و یا دیگر اقدام تلافی جویانه ایران یا پروکسی بالا باقی می ماند. مغلوب ساختن پیشی جستن منظور کشتن سلیمانی ساخته شده بود در بداهتا اساس و شوکه اعضای ملی-تیم امنیتی که تا به حال مونتاژ شده در Mar-a-لاگو مختصر به رئیس جمهور به گزارش لس آنجلس تایمز و جاهای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن, به نوبه خود, به نظر می رسد اعتماد به نفس او می تواند مدیریت هر چه بحران گروگانگیری ممکن است توسعه بدون ورودی از کارشناسان و وکلا. "رئیس جمهور Donald J. Trump بزرگترین گروگان مذاکره که من می دانم در تاریخ ایالات متحده" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه آوریل گذشته باز هم به نقل از رابرت اوبراین که او به عنوان خود را "Cheif گروگان مذاکره." وجود دارد یک فرصت عالی را مغلوب ساختن پیشی جستن دلاوری ادامه خواهد داد به آزمایش می شود.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب