چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کمک غولهای بهره برداری از این بیماری همه گیر

رونالد کامرون, رئیس Mountaire که منتقدان را "وحشیانه" کارفرما یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا زد.تصویر تو

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
Ronald Cameron
رونالد کامرون, رئیس Mountaire که منتقدان را "وحشیانه" کارفرما یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا زد.تصویر توسط Cleon پترسون

در ژوئن 22nd, در پخت حرارت از یک پارکینگ چند مایل داخلی از دلاور سواحل چند ده طيور بسیاری از آنها سیاه و سفید و یا لاتین جمع آوری شده برای نگرانی در این شرایط در یک مرغ محلی گیاه متعلق به یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین کمپین همکاران. "ما در اینجا برای یک دلیل که بی رحم است" نلسون تپه رسمی با ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه گفت: کوچک اما قوی جمعیت که شامل بالا دموکراتیک از مقامات دولتی و از جمله سناتور کریس Coons. اتحادیه اروپا بخشی از A. F. L.-C. I. O. نشان دهنده برخی از 1.3 میلیون کارگران در طیور-فرآوری و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و همچنین کارگران در فروشگاه های مواد غذایی و موسسات خرده فروشی. اعضای آن بسیاری تعریف شده به عنوان "ضروری" کارگران—بدون گزینه ماندن در خانه بوده است آمار فوق العاده سخت coronavirus. اتحادیه تخمین می زند که نزدیک به سی هزار نفر از کارگران آن در مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی بخش قرارداد COVID-19 و دو صد و سی و هشت نفر از کسانی که فوت کرده اند.

قبلی چهل و دو سال یک هزار یا بیشتر کارگران در محلی پردازش گیاه در Selbyville شده توسط محلی 27. فقط دو سال قبل این کارگران وجود دارد تا به حال تصویب یک پنج سال جدید قرارداد. اما هیل گفت: این جمعیت در وسط این همه گیر به عنوان تعدادی از آلوده کارگران افزایش یافت, این گیاه را صاحب Mountaire شرکت—یکی از بزرگترین کشور purveyors مرغ—توطئه همراه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به "پا زدن ما را."

هیل که سیاه و سفید است و از یک طبقه کارگر خانواده در Delmarva شبه جزیره—یک scrubby کشش زمین های کشاورزی که شامل بخش هایی از دلاور مریلند و ویرجینیا—استفاده شد به این منطقه گرما و رطوبت. اما به عنوان او صحبت کرد به جمعیت پشت شیشه های تیره چهره اش glistened با خشم. "این حرص و آز است که آنچه در آن است," او گفت:. "این یک لعنت شرم آور است."

مشاغل در Mountaire رتبه به عنوان یکی از خطرناک ترین و بدترین پرداخت در امریکا است. آمار دولتی نشان می دهد که مرغ و گوشت-شرکت پردازش و گزارش آسیب های شدید نسبت به دیگر صنایع معمولا فرض می شود بیشتر خطرناک از جمله معدن زغال سنگ و sawmilling. بین 2015 و 2018 به طور متوسط یک کارگر کشتارگاه از دست داد یک قسمت از بدن و یا رفت و به بیمارستان برای درمان بیمار در مورد هر روز دیگر. بر خلاف meatpackers دو سوم از آنها متعلق به اتحادیه های کارگری تنها در حدود یک سوم از طيور توسط سازمان کار و کسانی که در اتحادیه نصب فشار. صنعت است که توسط شرکت های بزرگ چند ملیتی مانند Mountaire رشد کرده است به طور فزاینده ای متمرکز گسترش نفوذ سیاسی در حالی که جایگزین اتحادیه کارکنان با قرارداد استخدام, اغلب مهاجران یا پناهندگان. این کارگران آسیب پذیر هستند, مشخصات فنی, استخدام سازمان های موقت تسکین مرغ گیاهان پاسخگویی اگر اسناد وجود ندارد. مغلوب ساختن پیشی جستن را تضعیف کرده است فدرال نظارت این صنعت در حالی که پذیرش میلیون ها دلار کمک های مالی سیاسی از برخی از قدرتمند ترین آمار و ارقام از جمله رونالد کامرون Mountaire را منزوی مالک. در سال 2016 کامرون به نزدیک به سه میلیون دلار به سازمان های حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی.

تاسیس در لیتل راک آرکانزاس اما گنجانیده شده در دلاور Mountaire عملیات در پنج متحده است. در این گزارش تولید بیش از 2.3 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته است. به دلیل آن است که متعلق به تقریبا به طور کامل توسط کامرون—و چون آن را تامین مرغ به شرکت های دیگر قرار داده است که برچسب های خود را بر روی گوشت—شرکت مشخصات عمومی است که عملا وجود ندارد. کامرون خود را دریافت کرده است و تقریبا هیچ رسانه ای مورد توجه است. "من سعی کردم به شدت در طول سال به دست انداز جاده را به او, اما او می گذارد کم" حداکثر برانتلی یک دیرین سردبیر در آرکانزاس باربه من گفت. با توجه به تجارت مجلات, اما, Mountaire شده چشمگیری موفق. آرکانزاس کسب و کار گزارش شده است که فروش شرکت در سال 2019 بودند یک میلیارد دلار بالاتر از آنها در سال 2010 تقریبا دو برابر اندازه از کسب و کار. اطلاعات بر سود در دسترس نیست اما به عنوان Mountaire درآمد افزایش یافته است دستمزد برای مرغ کارگران کاهش یافته است و حتی بیشتر ، در سال 2002 کارگران پرداخت شد و بیست و چهار درصد کمتر از میانگین ملی برای تولید شغل; امروز به آنها پرداخت می شود چهل و چهار درصد کمتر است. به طور متوسط, مرغ, کارگران در حال حاضر درآمد کمتر از چهارده دلار در ساعت است.

های طولانی ایستاده, سفارشی, قرارداد کار و الزام آور برای حداقل سه سال یک اتحادیه زمان برای اثبات ارزش خود را به اعضای. اما در ماه آوریل یک کارگر در Selbyville گیاه اسکار کروز Sosa مطرح قانونی اعتراض به قرارداد با این استدلال که او را مجبور به پیوستن به این اتحادیه و پرداخت غرامت در برابر خود خواهد شد. او می خواست یک رای گیری در مورد اینکه آیا به decertify اتحادیه. Mountaire مدعی است که در آن هیچ نقشی کروز Sosa اقدامات و حرکت به decertify اتحادیه بود "به طور کامل کارکنان-رانده شده." اما کروز Sosa تا به حال برخی از کمک از خارج. خود را مورد حمایت وکلا از ملی حق کار قانونی دفاع بنیاد مهمترین anti-اتحادیه انجمن حمایت است که در بودجه توسط نامعلومی معافیت مالیاتی کمک های مالی. مرموز موسوم به اسکار کروز کمیته حقوق کارکنان ارسال پستها به زبان انگلیسی, حمایت از کروز Sosa شکایت. (کروز Sosa صحبت می کند تنها به زبان اسپانیایی است.) بازگشت آدرس بود Rehoboth Beach شعبه MailBiz که اجاره پست-دفتر جعبه.

جاناتان ویلیامز یک سخنگوی اتحادیه مظنون است که کروز Sosa یک وسیله اسب. "این سخت است نه به پیدا کردن یک فرد که ممکن است دریافت امتیازات ویژه از مدیریت و کسی که شاید ارائه شده است یک موقعیت آینده" او به من گفت. "این بسیار نادر است هر چند هنگامی که یک کارمند تحقیقات مخابرات به وزارت کار و می رود از طریق تمام این تلاش است. معمولا کسی است که مربی." (کروز Sosa نمی پاسخ به درخواست مصاحبه.)

"من می توانم نشان در حال حاضر؟"
کاریکاتور از بروک بورژوا

زمانی که اتحادیه رسیده به کروز Sosa وکیل او پرونده شکایت ملی روابط کار هیئت مدیره این ادعا آزار و اذیت. خاص دعوای حقوقی است که پیچیده ، علامت مخلوط رئيس جمهور از ملی حق کار قانونی دفاع پایه و اساس است به نام قرارداد را زبان "غیر قانونی" این ادعا که آن را ندارد به اندازه کافی روشن است که—به عنوان مندرج در قانون—کارکنان جدید تا به حال سی روز برای تصمیم گیری که آیا برای پیوستن به این اتحادیه است. این اتحادیه معتقد است که برنامه های ارائه شده به کارکنان جدید هستند و بدون ابهام در مورد زمان قاب و می گوید که قرارداد فعلی تقریبا همان کدها مورد استفاده در هر قرارداد با Mountaire سال 1982 است.

پس از کروز Sosa کردم سی درصد از کارگران شرکت به امضای طومار ملی روابط کار هیئت مدیره دستور انتخابات در Selbyville گیاه. زمانی که اتحادیه اعتراض کردند که این امر نقض مرسوم بار در واژگون شدن قرارداد قبل از سه سال N. L. R. B. تصمیم به گسترش این مورد reëxamining کل مفهوم محرومیت چالش برای حل و فصل اتحادیه قرارداد. حرکت شوکه کار-قانون کارشناسان. توسط قانون N. L. R. B. دارای پنج عضو و دو حزبی اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنها سه کرسی با جمهوری خواهان.

با توجه به همه گیر اتحادیه استدلال کرد که هیچ راهی وجود دارد که یک فرد در انتخابات می تواند با خیال راحت و نسبتا برگزار شد در Sussex County, که در آن Selbyville واقع شده است. دلاور فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در مارس 23, به دلیل افزایش COVID-19 موارد تقریبا نیمی از آنها در Sussex County, است که بسیاری از مرغ گیاهان. این اتحادیه خواست بماند اما در ژوئن 24th, N. L. R. B. نقل مکان کرد و برای ادامه انتخابات توسط ایمیل. برگه های رای که فرستاده شدند باید دریافت جولای 14th. در ضمن هیئت مدیره خواهد وزن بزرگتر سوال که آیا چنین انتخابات قانونی و به طور بالقوه واژگون شدن یک سنت است که قدمت آن به معامله جدید است.

"ما واقعا می شود اجازه پایین توسط سازمان های فدرال" ویلیامز اتحادیه سخنگوی گفت. او همچنین اظهار تاسف تغییر در ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت این بخش از وزارت کار که اجرا ایمنی محل کار. پس OSHA's آغاز به کار در سال 1970 آژانس به اجرا قانون فدرال است که باعث می شود آن را غیر قانونی به کارکنان موضوع به "به رسمیت شناخته شده و خطرات." اما در طول همه گیر این بار هیئت تحریریه شده است وادار به پرسیدن "چرا OSHA AWOL?" دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای آژانس به موضوع اورژانس قانون اجبار کسب و کار مطابق با مراکز کنترل بیماری سلامت دستورالعمل برای COVID-19 اما وزارت کار خودداری کرد.

در عوض در آوریل 28th, چهل و هشت ساعت پس از تایسون, غذاهای جهان, دومین گوشت شرکت زد یک صفحه کامل آگهی در چند روزنامه هشدار داد که "عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است" مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی تعریف کشتارگاه کارگران به عنوان ضروری است. کاخ سفید منصوب کرده بود کامرون به یک هیئت مشورتی در همه گیر اقتصادی تاثیر است. منظور اجرایی فرمان گوشت-امکانات پردازش به "ادامه عملیات بدون وقفه تا حد ممکن است." وزارت کار ایالات متحده منتشر شد همراه بیانیه که همه اما indemnified شرکت برای افشای کارگران به COVID-19. آن مطمئن کارفرمایان ضروری در صنایع که آژانس نمی خواهد نگه دارید و آنها را مسئول اگر آنها موفق به دنبال C. D. C. سلامت دستورالعمل به عنوان طولانی به عنوان آنها ساخته شده است یک "حسن نیت" تلاش است.

گوشت و مرغ کارگران تا به حال به نگه داشتن کار و خطر عفونت و یا از دست دادن شغل خود. جولای 7th, OSHA دریافت کرده بود بیش از شش هزار coronavirus مربوط به محل کار شکایت اما تا به حال صادر شده تنها استناد به یک خانه سالمندان در گرجستان است. دیوید مایکل, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن که به رهبری OSHA در طول دولت اوباما به من گفت که آژانس بود "گفت که وزارت کار خواهد جانبی با کارفرمایان و اگر کارگران شکایت کرد" و افزود: "که غیر قابل تصور خواهد بود در هر دولت است. OSHA'ثانیه کار نیست برای محافظت از شرکت های بزرگ—آن را برای محافظت از کارگران!"

چشم انداز کمبود مواد غذایی طبعا باعث نگرانی در کاخ سفید است. در عین حال گزارش ها نشان می دهد که در ماه آوریل به عنوان تایسون و دیگر تولید کنندگان شد و هشدار داد که "میلیون ها پوند از گوشت را ناپدید می شوند" از آمریکا فروشگاه اگر آنها مجبور به تعطیل صادرات گوشت خوک به چین را شکست سوابق و Mountaire مرغ صادرات بودند 3.4 درصد بالاتر از آنها یک سال پیش از آن. ماه آینده این شرکت صادرات شد 10.9 درصد پایین تر از در سال 2019 اما صادرات آن به چین و هنگ کنگ رشد 23.1 درصد در مارس و چهارده درصد در ماه مه با توجه به آمار ارائه شده توسط کریستوفر راجرز یک تحلیلگر با Panjiva که آهنگ های غذایی-زنجیره تامین است. تونی Corbo یک لابی برای مواد غذایی و آب دیده بان مترقی غیر انتفاعی بشر گفت: "آنها با گریه در مورد کمبود و در عین حال ما هنوز صادرات گوشت. کمبود ساختگی بود."

در ضمن coronavirus موارد منفجر شده در گوشت-و-مرغ میباشد. در ابتدا Mountaire آمار منتشر شده در مورد کارکنان عفونت. در پایان ماه مارس این شرکت گفت: این اتحادیه بوده است چهل و یک از موارد در Selbyville. اما هیل فروشگاه مباشر مانوئل روسالس گفت: او را به اعتماد به این شماره. "نیمه گیاه نیست وجود دارد," او توضیح داد یا به این دلیل کارگران بیمار بودند و یا به دلیل آنها می ترسید تا تبدیل شدن به. یک ماه بعد یک ایستگاه تلویزیونی در کارولینای شمالی گزارش داد که یک Mountaire گیاه در سیلر سیتی که در استخدام برخی از شانزده صد کارگران حداقل هفتاد و چهار مورد مثبت در میان کارگران و خانواده های آنان است. پس از آن شرکت متوقف های آن COVID-19 اعداد. Mountaire شد به طوری مرموز هیل گفت که کارگران "شد و از دیدن مردم ناپدید می شوند و آنها نمی دانند چه جهنم می گذرد." در بسیاری از موارد "co-worker تا به حال آزمایش مثبت اما این شرکت نمی خواهد به هر کسی." روسالس که با این نسخهها کار در به دبنینگ بخش در Selbyville کارخانه به من گفت: "مردم در حال سرفه و آنها به نظر نمی آید اما آنها فقط می خواهم به نگه داشتن مرغ آیند. این همه hush-hush."

کتی باست ارتباطات مدیر Mountaire مزارع دلاور تایید کرد: "ما در حال انتشار هر شماره" اضافه میکند:"من حتی نمی دانم این اعداد. ما گفته ایم ما کارگران است که اگر شما شده است در معرض به اطلاع شما خواهیم." با توجه به تپه های شرکت استدلال به این اتحادیه شد که در آن حفاظت از کارکنان حفظ حریم خصوصی. "آنها پنهان شده در پشت آن" تپه به من گفت. "ما نبودند درخواست به صورت خصوصی اطلاعات سلامت—ما فقط تلاش برای گزارش شماره."

Corbo گفت که پس از "رئيس جمهور گفت: این گیاهان تا به حال به ماندن باز" گوشت و مرغ شرکت "clammed است." مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور تفسیر شد به عنوان جانشین دولت و ادارات بهداشت محلی. در یک گفتگوی خصوصی با اتحادیه دلاور فرماندار جان کارنی یک دموکرات اعتراف کرد که او تا به حال می خواستم تست در گیاهان و گرفته اند و به آنها سفارش, بسته, اما احساس "دستبند" با مغلوب ساختن پیشی جستن را. نتیجه فوق العاده ای خاموشی عمومی-اطلاعات سلامت. "من می تواند نگاه های آنلاین و پیدا کردن تعداد COVID-19 موارد در خانه های سالمندان" Corbo گفت. "اما نه در صنعت طیور. اگر شما راه رفتن را به یک مرغ گیاه شما نمی دانید که آیا فرد در کنار شما آن را کردم. این بی وجدان."

این اتحادیه همچنین مدعی است که Mountaire شارژ کارکنان برای تجهیزات حفاظتی لازم برای آنها را به کار با خیال راحت. این شرکت این را انکار می کند: Bassett به من گفت که Mountaire توزیع پارچه ماسک برای کارگران اگر چه نه N95 ماسک و "در صورت امکان" است و بنا پلکسی گلاس سپر بین کارکنان همراه با سازماندهی روزانه بدن در دمای چک. اما ویلیامز اتحادیه سخنگوی فرستاده من یک تصویر از یک Mountaire چک ترمینال نشان می دهد که کسر برای "کارخانه لوازم." ویلیامز گفت که منابع در سوال شد "دستکش و پیش بند و جمله" و اضافه کرد که کسر مانند اینها غیر قانونی است. در این تجمع تپه اعتراض کردند که اگر Mountaire را مالک می تواند استطاعت به "دو یا سه میلیون دلار—و یا هر آنچه در آن بود به او داد—به مغلوب ساختن پیشی جستن آنها نباید سرقت پول از حقوق کارگران." و اشاره کرد که کامرون "مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان" هیل افزود: "من حدس می زنم که احساس می کنند مانند آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند."

اتحادیه مبارزات با وزارت کار بخشی از یک مقدار بزرگتر واژگونی فدرال برای حمایت از کارگران و مصرف کنندگان و محیط زیست تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال 2016 رئیس جمهور وعده داده شده به "از بین بردن نظارتی دولت" به عنوان Stephen Bannon سابق خود در کاخ سفید استراتژیست اغلب آن قرار داده است. با توجه به پیچیدگی های فدرال rulemaking ثابت تا حدودی دشوار است در سه سال اول دولت. اما همه گیر شده و مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت: در حال حاضر که او می تواند به استناد اقتصادی اضطراری او می تواند استراحت لغو یا تعلیق مقررات فدرال توسط فیات. در ماه مه و ژوئن تهمت صادر شده یک جفت از دستور اجرایی هدایت سازمان های ملی به چشم پوشی از مقررات فدرال و قوانین زیست محیطی اگر آنها بر دوش اقتصاد—دوباره در بسیاری از موارد این شرکت گفته شد که آنها فقط به حال به قانون "در ایمان خوب است." به عنوان تایمز و واشنگتن پست گزارش داده اند که این حرکت را تضعیف قوانین و مقررات در همه نوع از کسب و کار از شرکت های حمل و نقل به خطوط لوله نفت و گاز. در Corbo نظر بسیاری در رسانه ها از دست رفته یکی از بزرگترین جنبه های COVID-19 داستان. "هر کس به دنبال شی براق—این بیماری همه گیر" او گفت:. "دولت است و deregulating همه چیز. آن را غیر واقعی است."

کاریکاتور بروس اریک کاپلان

در ماه آوریل به عنوان مثال ایالات متحده وزارت کشاورزی اعطا پانزده چشم پوشی به مرغ گیاهان از جمله Mountaire تسهیلات در کارولینای شمالی اجازه آنها را برای افزایش تعداد پرندگان در هر دقیقه—یا B. P. M.—که کارگران باید روند. چشم پوشی فعال شرکت ها برای سرعت بخشیدن به سرعت از یک صد و چهل و B. P. M. به یک صد و هفتاد و پنج. آنجلا Stuesse یک انسان شناس در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل که مورد مطالعه صنعت طیور به من گفت که در مرغ, کسب و کار "شما را سکه بر یک پوند." در میان چند راه برای افزایش سود در حال فشردن هزینه های نیروی کار و تسریع خط سرعت است که توسط U. S. D. A. به جای بازرسان فدرال که قرار است به ارزیابی هر پرنده. مقررات مدت طولانی است که یک نقطه از مشاجره بین مرغ-صاحبان کارخانه ها و اتحادیه ها, چرا که به عنوان خط سرعت را افزایش می دهد تا آسیب ها و تنش های دیگر در کارگران بدن. "آنها حرکت پرندگان, پس, سریع, شما باید واقعا نزدیک به هم به هر پرنده" ویلیامز اتحادیه سخنگو به من گفت. "آن را مانند " من عاشق لوسی' قسمت در کارخانه شکلات." حتی اگر C. D. C. تاکید کرد که اجتماعی فاصله لازم است برای حفظ ایمنی و سریع تر خطوط تولید نیاز به کارگران بیشتر که باید با فشار آن به هم نزدیک است. در بسیاری از مناطق از یک گیاه طيور در حال حاضر ایستاده دو پا از هم جدا در اکثر اغلب رو به یکی دیگر. با اینحال, U. S. D. A. در حال حاضر نشان داد که قصد دارد به اجازه سریعتر خط سرعت در سراسر صنعت طیور. ملی مرغ, شورای, صنعت و تجارت, گروه, حال لابی دقیقا برای این تغییر است. ویلیامز معتقد است که "این سیاست ها منجر به مرگ و میر بسیاری از کارگران است."

دبی Berkowitz یک مدیر برنامه ملی قانون استخدام پروژه نرم افزار-کار گروه که قبلا ریاست سلامت و ایمنی بخش از ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران گفت: من که به لطف همه گیر "اتاق بازرگانی است همه چیز آنها همیشه می خواستم." تجزیه و تحلیل سوابق توسط گروه او در بر داشت که از پانزده مرغ گیاهان اعطا چشم پوشی برای افزایش خط سرعت در آوریل هشت بود COVID-19 شیوع بیماری در آن زمان است. "اگر شما یک کارگر در یک گیاه سرشار از COVID-19 آن shitshow برای شما" Berkowitz گفت. "صنعت دور شدن با قتل مردم است."

مایکل سابق OSHA سر به من گفت: "ما بسیار بسیار در آپتون سینکلر 'جنگل' "—سال 1906 رمان که در معرض سوء استفاده در صنعت گوشت. کتاب خیلی شوکه آمریکایی که رئیس جمهور تئودور روزولت دستور تحقیقات فوری از کشتارگاه. نتیجه این شد نقطه عطفی مصرف کننده-حفاظت از قانون است که با تشکیل این بنیاد امروز غذا و دارو. اما برای چهار دهه اخیر ثروتمند اهدا کنندگان به حزب جمهوری خواه را سخت تحت فشار قرار دادند برای برچیدن تدریجی دوران اصلاحات و بعد از آن محدودیت هایی در قدرت شرکت های بزرگ. سال 1980 پلت فرم از حزب آزادیخواه بود که تحت میلیاردر محافظه کار اهداکنندگان چارلز و دیوید کخ گذاشته یک نقشه راه و خواستار لغو تقریبا هر آژانس فدرال از جمله F. D. A. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می شود یک مدافع طبقه کارگر و او خوشحال ثروتمند اهدا کنندگان و گروه های فشار مانند باشگاه برای رشد—با قابل اعتماد در خدمت دستور کار خود. مایکل به من گفت: "Mountaire و دیگران با استفاده از COVID-19 بحران می گویند:" ما باید بیشتر گوشتي.' مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کمک و معاونت در جرم این است. آنها می گویند, 'تولید بیشتر مواد غذایی,' بدون در نظر گرفتن هزینه به کارگران است. اگر شرکت های مراقبت به همان اندازه در مورد کارگران خود را به عنوان آنها را در مورد جوجه های خود ما می شود بهتر کشور است."

اتحادیه تجمع در دلاور پیچیده با کمال تعجب مهیجی حمایت از کریس Coons—معمولا متوسط در سنا و یک تقویت کننده از دولت صنعت مرغداری. Coons که مطالعه در دانشگاه ییل الهیات مدرسه در حالی که گرفتن یک مدرک حقوق وجود دارد, بعد به من گفت که حمایت از این اتحادیه تا به حال تبدیل شدن به یک اخلاقی ضروری است. پرداختن به تجمع, او توضیح داد که این کار در مرحله نهایی مسابقات آورده بود به سر سه بحران: "ما باید یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر گرفته شده بیش از یک صد و بیست هزار آمریکایی زندگی می کند. ما باید یک رکود اقتصادی است که در حال حاضر زدم چهل میلیون نفر از کار. و ما باید یک ملت که در آن میلیون ها نفر از مردم به خیابان آمده اند در ماه پس از جورج فلوید به قتل رسید توسط یک افسر پلیس است." Coons این نتیجه رسیدند: "هر سه نفر از کسانی که گرد هم می آیند در این لحظه در این رای فردا به این دلیل که گیاهان از دلاور صنعت مرغداری تنها کار به دلیل سیاه و سفید و قهوه ای کارگران و آنها تنها باید شرایط ایمن به دلیل سازماندهی کار است."

به عنوان درجه حرارت در پارکینگ صعود به نود این تجمع پراکنده. شرکتکنندگان سوار در یک کاروان به Selbyville گیاه در حمایت از آینده رای بدهند. تسهیلات یک درشت جرم صنعتی مخازن و تا حد زیادی پنجره ساختمان crisscrossed توسط یک پیچ و خم از لوله های فلزی و شفت تهویه. احاطه شده توسط بتن موانع و زنجیره ای پیوند حصار این مجموعه دارای احساس ،

چند مایل دور در واحه توقف کامیون من ملاقات با یک کارمند از Selbyville گیاه. چابک با سه تا از بچه ها هنوز در خانه او توضیح داد با خنده ای که او قرار داده و او را "تینا ترنر کلاه گیس" برای این مناسبت است.

او تا به حال مشغول به کار در Mountaire مرغ گیاه و در سال پس از حضور در یک مدرسه محلی بالا. اگر چه او و همکاران او تا به حال احساس وحشت زده به عنوان بیشتر و بیشتر همکاران ناپدید شد پس از عقد قرارداد COVID-19 او سپاسگزار بود به همه گیر برای یک چیز. "من می خواستم به صحبت کردن برای مدت طولانی—من از خدا تشکر کنم که این همه گیر اتفاق افتاده است به طوری که صدای من شنیده می شود," او به من گفت. "این وحشتناک در آن وجود دارد. من می خواهم این افراد در معرض."

او می خواست به صحبت می کنند ناشناس چرا که او می ترسید قصاص هر دو از Mountaire و از محلی نژادپرستان که او گفت: به نظر می رسید بیشتر تهاجمی به تازگی به سمت آفریقایی-آمریکایی ها او را دوست دارم زمانی که از خرید او متوجه شده بود بیشتر مؤتلفه-پرچم متعلقات نمایش گذاشته شده است. اما او مشتاق برای توصیف شرایط کار طوری استثماری که او آن را "این برده داری عزیزم."

به طور معمول خود را تغییر آغاز می شود در 8:18 یک.m. و طول می کشد تا 4:54 p.m. پس از او جوانترین فرزند است که هنوز هم یک کودک نو پا او کار می کند کمتر از تمام وقت است. به عنوان یک نتیجه او خود را از دست داده ارشد و تنها یک هفته از تعطیلات سال; کارگران نمی توانید دو هفته تا زمانی که آنها به کار گرفته شده برای چهار سال کامل. "شما می دانید آنچه آنها به ما برای کریسمس?" او گفت:. "شما فکر می کنم من تا به حال یک جایزه از کار وجود دارد ؟ آنها به ما دو مرغ و یک کیسه سیب زمینی. هر سال که همه ما دریافت کنید." او در مورد پرداخت سیزده دلار در ساعت تا زمانی که این بیماری همه گیر رسید. Mountaire سپس نهاد خطر افزایش پرداخت از یک دلار در ساعت است اما در ماه ژوئن افزایش لغو شد. حتی محلی فروشگاه رفاه او با اشاره به کارگران سه دلار در ساعت افزایش دهد. "و سپس Mountaire آن را در زمان به عقب!" او گفت: تکان دادن سر خود را. "چرا آنها به ما یک دلار افزایش و به دو میلیون دلار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? آنچه ما حیوانات؟"

او با این نسخهها کار در یخچال کنار کارخانه حمل eviscerated لاشه. درجه حرارت او گفت: "خیلی سرد است که "این غیر قابل تحمل است." اگر چه او تحت پنجاه و او گفت که او در حال حاضر آرتروز است. "گوش دادن, دختر," او گفت:. "بدن من لطمه می زند و از آن محل. دست من. هوا سرد سرد. تصور می کردم به قرار دادن دست خود را در آن گوشت سرد. منظورم این است که گاهی اوقات آن را تا سرد من باید به خانه بروم."

او و دیگر کارگران شکایت کرده که حتی قبل از coronavirus زده خود را در سیستم تنفسی رنج می برد به حال از استنشاق خشن و ضد میکروبی مواد شیمیایی مانند peracetic acid استفاده می شود که برای محافظت از مرغ از آلودگی. هنگامی که او پیاده روی را از طریق برخی از قسمتهای گیاه "من تو را نفس من," او به من گفت.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه او گفت: "بسیاری از مردم کشته شدند." او مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از مرگ و میر وجود داشته است چرا که کارفرمایان او بودند "صحبت کردن در مورد آن." یک همکار او به عنوان یک دوست—یک مرد مسن به نام Hyung Lee که شناخته شده به عنوان پاپ—ناپدید شد. "همه چیز hush-hush," او گفت:. "این فقط" برو در آن وجود دارد و کار خود را انجام دهد.' "در نهایت لی پسر به نام به می گویند که لی فوت کرده از ذات الریه در آورده با COVID-19 و آن را در حال حاضر "مبارزه برای زندگی خود را."

"اوه خوب! شما در حال حرکت!"
کاریکاتور لیلا خاکستر

کارمند گفت: Lee "خدا آن را در زمان او ، من صدمه دیده است. من گریه من است." اما مدیریت سکوت کرده بود. "شما فکر می کنم صاحب در مورد مراقبت از افراد در حال مرگ در آن جهنم ؟" او گفت:. "هیچ! شما فکر می کنم آنها نوشته شده یک تصویر از یک فرد فوت شده در حافظه از کسی ؟ هیچ چیز. نه یک تصویر است." یک همکار تایید این حساب و افزود: "آنها حتی تا یک مجموعه برای خانواده است."

به زودی پس از آن کارمند گفت: او هشدار داد سرپرست او که یکی دیگر از دوستان در کارخانه یک émigré از گواتمالا بیمار به نظر می رسید. سرپرست فرستاده به دیدن این شرکت ، کارمند به من گفت: "پرستار فرستاده او درست پشت در خدا گم خط به کار می کنند. پرستاران نیست ارزش گه در آن وجود دارد."

گواتمالا زن در نهایت متوقف شد تا برای کار. یک روز یکی از چهار پسر زد و گفت که مادرش بیمار بود با COVID-19 بود و در یک ونتیلاتور. "آن زن کار می کرد حق با من است!" کارمند به من گفت. "برای او دعا کردیم." گواتمالا زن بازیافت اما قول داد برای بازگشت به Mountaire. کارمند به من گفت: "آن را بد شرکت است."

با توجه به واشنگتن پستدر آوریل و مه حداقل بیست و دو صد مرغ کارگران در Delmarva شبه قرارداد COVID-19 و حداقل هفده سالگی درگذشت. دلاور مقامات بهداشت شروع به تست کارگران خارج طیور و گیاهان و در یک کارخانه سی درصد از نتایج مثبت بودند. این مقاله گزارش شده است که یکی از آلوده Mountaire کارگر در تلاش برای محافظت از خانواده اش تلاش کرد تا به قرنطینه خودش را به مدت دو هفته در یک پنجره حمام, خواب بر روی فوم تشک. پس از این شرکت ارائه شده دو هفته جزئی بیمار پرداخت آن پرداخت او هیچ چیز در طول ماه اضافی آن را گرفت و او را به بهبود می یابند. در واحه توقف کامیون کارمند گفت: از Mountaire "آنها باید همه این نشانه هایی که می گویند چیزهای مانند" In God We Trust.' اما چگونه در یک بیماری همه گیر می تواند به شما در درمان افراد مثل این؟"

Bassett این Mountaire سخنگو گفت: "این واقعا یک چالش برای همه. ما سعی کردیم به دنبال C. D. C. دستورالعمل, اما آنها تغییر کرده است." در ابتدا C. D. C. توصیه شده بود که هر کسی در معرض ویروس قرنطینه باید برای دو هفته. اما باست گفت: "در برخی از نقطه C. D. C. متوجه شدم ضروری کارگران بودند که به خانه فرستاد برای چهارده روز است." ویلیامز مدعی است که C. D. C. نورد توصیه آن "بعد از مداخله از لابی و مغلوب ساختن پیشی جستن." به عنوان Bassett اذعان کارکنان از این پس مجاز به قرنطینه تنها "اگر آنها علامتی."

در یک پرونده به N. L. R. B., Mountaire اذعان کرد که آن را انجام نمی آن اولین کارخانه آزمایش های وسیع در Selbyville تا مارس 27th. سی و چهار کارگران می گوید: آزمایش مثبت و هیچ کدام به علامتی—تاکید ناکافی بودن ارسال خانه تنها مردم با علائم. موج دیگری به نظر می رسد به آینده: در اواخر ماه ژوئن کلمه گسترش از طریق Selbyville گیاهی است که پانزده بیشتر کارگران فرستاده شده بود از آنجا که از virus.

Bassett تاکید کرد که زمانی که این بیماری همه گیر ضربه Mountaire شروع به ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی حتی به قرارداد کارگران که معمولا کردم هیچ کدام. این شرکت همچنین به طور موقت به حالت تعلیق در یک سیستم نقطه منفور توسط کارکنان که جریمه آنها را برای کار از دست رفته. "مدیران در گیاهان ما باید روابط خوبی با ما کارگران" باست گفت: "ما خوش شانس است که مراقبت های پزشکی در محل."

کارمند آشنا شدم در توقف کامیون در تمسخر این مفهوم است. او گفت که Mountaire شده بود که کارگران فقط پنج روز از پرداخت مرخصی استعلاجی و تنها در شصت درصد خود را به طور منظم پرداخت. بیمار و کارکنان او اشاره نمی توان به ماندن در خانه از جمله کاهش حقوق و دستمزد: "مردم باید برای تغذیه خانواده خود را." او متوقف شد. "این بدبخت," او گفت:. "مبارزه واقعی اما من خدا را شکر برای آنچه که من کردم. من آرزو می کنم من می تواند یک کل خیلی بیشتر. اما من خدا را شکر."

او و همسرش که خود اشتغالی نمی توانیم مراقبت های بهداشتی طرح ارائه شده توسط Mountaire. آنها تکیه پزشکی و در مواد غذایی. علاوه بر این کیفیت از این شرکت در سایت مراقبت های پزشکی او گفت: ضعیف است—نظر اعتبار توسط OSHAکه در ماه دسامبر سال 2016 وضع چهل هزار دلار جریمه علیه Mountaire بود که تا حدودی برای پزشکی سوء مدیریت. (Mountaire رقابت استناد اما در نهایت حل و فصل است.) OSHA راه اندازی بازرسی از این شرکت پس از نوک یک کارگر کلی قطع شد. دوم کارمند آن پدید آمده بود نیز مجروح و انگشت شست و خواسته بود به بازدید از اتاق اورژانس; دکتر ارائه شده توسط این شرکت در برنامه درمانی او را فرستاده به کار می کنند. یک هفته بعد در بیمارستان X-ray نشان داد باز شکستگی.

در آن زمان Mountaire تا به حال یک پرستار عملی مجاز به ارائه کمک های اولیه در این شرکت تماس خود را "گروه پزشکی." پرستار ادعا کرده بود تصمیم گیری درمان تحت نظر یک دکتر محلی. اما زمانی که OSHA بازرسان تماس دکتر به او گفت که او کار نمی کند برای این شرکت و هرگز پا در گیاه است. "وجود دارد هیچ بالینی نظارت" کاتلین Fagan بازنشسته پزشک با OSHA's پزشکی واحد به من گفت: پس از بررسی یک گزارش داخلی. پرستار مسئولیت شامل حفظ ورود به سیستم از کارگر و جراحات به عنوان مورد نیاز توسط قانون فدرال اما OSHA در بر داشت که کارگران دلسرد شد از شکایت و ناعادلانه متهم به دروغ گفتن در مورد مشکلات بهداشتی—به احتمال زیاد در تلاش این شرکت برای جلوگیری از گزارش آسیب.

در واحه توقف کامیون های Mountaire کارمند به من گفت که او "دعا برای محلی 27." او مظنون است که این شرکت می خواست به جای اتحادیه کارکنان با قرارداد کارگران بسیاری از آنها که "غیر قانونی temp-آژانس" استخدام که از کشورهای دیگر است. او درک کرد که چرا چنین مهاجران در زمان شغل اما از نظر اشتغال شد "بزرگراه سرقت." او گفت: "Mountaire به آنها کمتر—هیچ بیمار پرداخت هیچ تعطیلات. آنها می توانند در خاتمه شما. که آنها چه می خواهند."

قبل از اینکه کارمند سوار کردن او اشاره کرد: "من هرگز دیده می شود صاحب زمانی که من مشغول به کار در آن شرکت است. من حتی نمی دانم صاحب نام. من فقط می دانم که کمی سنگ است که در آن بزرگ ستاد است." او گفت که او شنیده ام که صاحب "انجام کسب و کار با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن." او تا به حال یک سوال: "چگونه ثروتمند است Mountaire? آنها غنی نیستند؟"

"اگر من قصد دارم به شما شوالیه در زره درخشان یک کسی باید به آن پرداخت."
کارتون توسط Liana Finck

خانه در لیتل راک که در آن رونالد کامرون بزرگ شده بود نشسته بالا در بهترین خیابان در شهر Edgehill جاده ها است. جاده بود و رنگ صورتی—هیچ کس به یاد می آورد چرا—اما آن را به عنوان ممکن است به رنگ طلا. Cameron خانواده که متعلق به یک حیوان تغذیه, کسب و کار تا به حال یک خانه با دو طبقه و ستون جلو و یک پورته cochère که بیش از دو سیاه بندگان زندگی می کردند. یکی بود آشپز لوسیل که خوشحال چهار کامرون کودکان با شکلات خانگی کیک; برادر رابرت مشغول به کار به عنوان ناظر. زمانی که Camerons صرف تعطیلات آخر هفته تابستان در دریاچه, خانه, در چشمه های آب گرم, Lucille و رابرت اغلب همراه آنها. یک دوست خانوادگی به یاد فشردن آب پرتقال تازه برای صبحانه "فقط خراب ما."

رونی کامرون به عنوان او است که هنوز هم امروز شناخته شده به دنیا آمد و در سال 1945 و پدر و مادر خود را' تنها پسر. خواهر آماندا است که پنج سال مسن به من گفت: "پدر من بسیار سخاوتمندانه ، او همیشه مطمئن بودم همه چیز. اما دقیقه ای برادر من متولد شد—آن بود جنوب او پسر—او مطرح شد تقویت شده و مرتب بهتر است. این سخت بود برای من." او گفت: از برادر "او تقریبا پرستش. او مطرح شد به شاهزاده."

خوراک شرکت که بعدها Mountaire شده بود تاسیس در آرکانزاس در سال 1914 توسط رونی پدربزرگ پسر کامرون. پسر و پسر, G. تد کامرون که در زمان بیش از در سال 1948 آغاز شد و نه فقط عرضه بلکه به خرید مرغ مزارع.

در زمان پدرش در حال اجرا شرکت آماندا گفت: بسیاری از کارگران سیاه پوست بودند. او می گوید که او پدر خود آموخت کودکان برای نشان دادن احترام به همه اما او اذعان دارد که نژاد پرستی شایع بود. در سال 1957 فرماندار آرکانزاس اعزام گارد ملی به Little Rock, در تلاش برای جلوگیری از نه سیاه و دانش آموزان از مجتمع سنگ کوچک مرکزی دبیرستان. که در سال آماندا پدر و مادر او را فرستاده به یک دبیرستان دولتی در ثروتمند از شهر ، آماندا به یاد می آورد کرال مربی آموزش که "مردم هرگز نمی تواند تلفظ زبان انگلیسی به درستی به دلیل ساخت و ساز از دهان خود را." در آن زمان این را نمی faze او: "من معمولی تبدیل خوانده شده-رانندگی خود محور débutante, صیقل با برس گردان از طریق زندگی است." این بود تا او خواندن جیمز بالدوین و ازدواج و نقل مکان به دور است که او متوجه شدم که چگونه متعصب او تربیت شده بود و شورش علیه خانواده است.

پس از زندگی در سان فرانسیسکو طلاق و رشد سرخورده با counterculture آماندا بازگشت به خانواده محافظه کار از ریشه. او گفت: از برادر "ما وحشتناک یک رابطه, اما من او را دوست دارم." او افزود: "من از مغلوب ساختن پیشی جستن و هیجان زده هستم برادر من است انجام آنچه او انجام می دهند." مغلوب ساختن پیشی جستن او معتقد است تنها چیزی که ایستاده بین امریکا و کمونیسم.

رونی کامرون به دنبال معمولی تر مسیر. بور, خوش تیپ و با ادب است او در سمت چپ یک تصور خوب در همکلاسی اما او هم تا به حال یک مبارز خط. با توجه به یکی از بهترین دوستان در دبیرستان بابی دافی که بعدها فرهنگ سردبیر St. Louis Post-Dispatch, کامرون داده شد یک فورد فالکون در سن جوانی بود و "بسیار راننده بی پروا." دافی گفته بود: "white knuckles تمام راه—و اگر شما به او گفت که برای آرام کردن او می خواهم حتی سریع تر. درست مثل تهمت هنگامی که به چالش کشیده او می خواهم دو پایین."

کامرون پدر یک جمهوری خواه بود و در زمان رونی ثبت نام در دانشگاه, در دانشگاه آرکانزاس او یکی بیش از حد. پاتریک هیز که پیوست همان برادری که کامرون چند سال بعد در نهایت شهردار North Little Rock; او به یاد می آورد کامرون گفتن او را که او تنها دموکرات به او کمک می, به این دلیل که شهردار در برخورد با مسائل دنیوی مانند جمع آوری زباله است. Cameron خانواده بود بصورتی پایدار و محکم ضد اتحادیه احساسات است که آشکار بود در یک تلگراف است که رونی پدر فرستاده شده به رئیس جمهور لیندون جانسون در سال 1968—سال است که رونی پیوست کسب و کار خانوادگی. در تلگراف پدرش خواسته رئیس جمهور را به دخالت در راه آهن اعتصاب هشدار دهنده است که آن را می تواند خراب کردن آرکانزاس صنعت مرغداری. این اعتصاب که به مدت پنج روز حل و فصل شد و روز پس از تلگراف فرستاده شد اما نبرد خطوط کشیده شد.

آرکانزاس بود زشت نژادپرستانه تاریخ با سازماندهی کار است. در سال 1944 قانونگذاران پیشنهاد کرده بود یک به اصطلاح "حق کار" اصلاح اساسی امور خارجه که منع ساخت اتحادیه عضویت و یا پرداخت حق عضویت اتحادیه یک وضعیت اشتغال است. آرکانزاس Farm Bureau فدراسیون تحت فشار قرار دادند برای تغییر در اتحاد با یک گروه که خود را مسیحی آمریکا که هشدار داد که اگر این اصلاحیه تصویب "زنان سفید پوست و مرد سفید مجبور خواهد شد به سازمان با میمون آفریقایی . . . آنها را مجبور به تماس 'برادر' و یا از دست دادن شغل خود." یک شبیه رانندگی در کالیفرنیا موفق که در سال اما در آرکانزاس که در آن Jim Crow قوانین و فرم های دیگر از رای گیری-حقوق تبعیض محروم از شهروندان اصلاح تصویب بیمه که مرغ کارگران و دیگر کارگران کم درآمد را کمی قدرت چانه زنی. کارولینای شمالی که در آن Mountaire دو مرغ-گیاهان پردازش نیز یک راست به کار دولت; Selbyville تنها محل که در آن شرکت دارای کشتارگاه که در آن کارگران را سازمان داده اند.

Mountaire رونق تحت تد کامرون اما آماندا به من گفت که او یک الکلی است که "سخت بود اما به خصوص رونی." در سال 1978 پنج سال پس از رونی موفق شد پدر خود را به عنوان رئیس جمهور تد مرده پیدا شد در استخر شنا. "یا یک فرد تسلیم به کسانی که سخت خانواده و یا افزایش می یابد" آماندا به من گفت. "من فکر می کنم آن را ساخته شده از رونی بیشتر خصوصی فرد است." او افزود: "رونی یک کوکی دشوار. او دیده می شود از نقاط ضعف مردم و فقط سخت است."

پرات Remmel که رشد پایین خیابان از Camerons به یاد می آورد آماندا گفتن او به تلخی به عنوان یک فرد بالغ که برادر او "بود که در کنترل خانواده پول است." او به من گفت که آن را به حال شده است انتخاب او را "نمی توان بخشی از آن را ندارد." در عین حال او افزود: "این شرکت با توجه به رونی." بخش Mountaire سهام نیست و پیام آن به دفتر مرکزی شرکت بدون جواب رفت. A. لری راس که یک سخنگوی انجیلی رهبران و که سفر رونی در کامرون دایره اجتماعی فرستاده درخواست من برای مصاحبه اما هیچ پاسخ وجود دارد. یک منبع مطلع گفت که در گذشته کامرون برگزار شده بود حداقل شصت و نه درصد از Mountaire سهام. این شرکت دیگر سهامداران بر این باور هستند که شامل چند مدیران ارشد و اعضای خانواده. کامرون در Kevin گارلند است Mountaire را C. E. O.

کامرون شده است سه بار ازدواج. با توجه به آماندا ازدواج اول خود را که زمانی آغاز شد که او بسیار جوان نمی آخرین طولانی است. او سپس به ازدواج سابق Breck دختر بچه, مدل, Sherrill Heerwagen. دافی به من گفت که Heerwagen با آنها کامرون به حال دو فرزند متوجه شدند که او طلاق تنها پس از او مادر در قانون عنوان خوانده شده در مورد آن در روزنامه های محلی. (Heerwagen درگذشت در سال 2018 است.) کامرون زمان, همسرم, نینا دختر یک بنیادگرای واعظ و با توجه به آماندا است "بسیار کتاب مقدس بر اساس." نینا یک بار به نظر می رسد بر روی یک مسیحی برنامه توصیف او تلاش برای تبدیل یک ضد مذهبی بیمار در یک خانه سالمندان است. پس از نینا احساس "ارشاد روح القدس" او پرواز زن در به بازدید و آن را ذوب زن مقاومت به خواندن کتاب مقدس. "او از دیدن مسیح در من" نینا گفت. کامرون مطرح شد یک کلیسای اسقفی درمسیحیت اما او و همسرش در حال حاضر حضور در یکی از لیتل راک بزرگترین کلیساهای پروتستان یاران مقدس است. توپی از محافظه کاری اجتماعی آن لیست محکومیت همجنسگرایی به عنوان میان آن کلید اعتقادات بیان در وب سایت خود را که "آدم و حوا ساخته شده بودند برای تکمیل هر یک از دیگر در یک اتحادیه گوشت که ایجاد تنها هنجاری الگوی روابط جنسی برای مردان و زنان است."

شش سال پیش دافی به من گفت که او زد به کامرون در مراسم یادبود. آنها تا به حال دیده نشده یکدیگر در سال, اما چرا که آنها نزدیک شده بود در مدرسه دافی احساس کردند که او می تواند صحبت می کنند آشکارا در مورد زندگی خود را. "شما می دانید, من گی هستم, آیا شما?" او گفت:.

"من در حال حاضر خواهد شد و نه من همیشه بی حوصله کافی برای pinochle."
کارتون توسط ویلیام Haefeli

"بله" کامرون پاسخ داد. "و من هم می دانم که شما در حال رفتن به جهنم است." او پشت خود را و راه می رفت دور.

"من شگفت زده شد," دافی به من گفت. "من فکر می کنم او بسیار مؤمن و پس از آن در برخی از نقطه از خود گذشتگی رفت به سمت راست."

Mountaire رسمی creed می گوید: "خوب استوارت از تمام دارایی است که خدا به ما واگذار." کامرون به طور فزاینده ای شروع به استفاده از سهم خود از دارایی های شرکت برای نفوذ در سیاست آمریکا و سیاست های بودجه لحاظ اجتماعی محافظه کار و کسب و کار پسند نامزدها و گروه های حمایت. سطح پایین طيور شده است و به عنوان دندان در یک perpetual-motion ماشین اما بزرگ کمک کننده سیاست نیز می تواند یک نوع از perpetual-motion machine—یکی بازیافت است که سود به تداوم سود.

توسط 2001, کامرون حال گسترش خود را در حوزه نفوذ فراتر از آرکانزاس با تبدیل شدن به یک مدیر یکی از واشنگتن در منطقه را پنهانی ترین و بهترین و متصل سازمان های مذهبی: یاران بنیاد همچنین به عنوان شناخته شده خانواده است. عمومی آن صورت است که به عنوان مجری سالانه ملی نماز, صبحانه, اما آن را نیز به استقبال نفوذ دارند و با ارائه خوابگاه-مانند مسکن برای اعضای کنگره در یک عمارت در نزدیکی کنگره و با میزبانی نماز جلسه V. I. P. s در یکی دیگر از عمارت در شمال ویرجینیا. یاران بنیاد ادعا به لحاظ سیاسی بی طرف بود اما راه اندازی شد در سال 1935 توسط سیاتل وزیر ابراهیم Vereide که بازدید تاریخی کارگری اعتصابات گسترش در سراسر سواحل غرب که در آن سال به عنوان شیطانی. در نماز صبحانه Vereide کمک بسیج قدرتمند رهبران کسب و کار برای سرکوب قیام.

مدافعان کمک هزینه تحصیلی پایه استدلال می کنند که آن را خوب توسط انتشار تعالیم مسیح به کسانی که در یک موقعیت برای ایجاد یک تفاوت. اما منتقدان مانند جف Sharlet یک روزنامه نگار که دارای دو کتاب نوشته شده است در مورد گروهی دیدن آن مات کلیسا و دولت به عنوان یک تهدید برای دموکراسی است. کامرون شده است عمده منابع و مدارک گروه typifying چه Sharlet می بیند به عنوان آن تلفیق از کسب و کار بزرگ و ملی گرایی مسیحی. پس از کامرون در سال 2009 بازنشسته از هیئت مدیره یکی دیگر از Mountaire اجرایی W. Dabbs Cavin شد این گروه رئیس جمهور خدمت تا سال 2016.

"آن را مانند Dead Poets Society—باشگاه هیچ کس نمی داند در مورد آن بسیار حیاتی است به آن شرکت کنندگان" اریک ویلیامز ارشد پاستور شمال جماعت متحده کلیسای مسیح در کلمبوس, اوهایو به من گفت. یک گروه که او به رهبری, روحانیون, صدای, اتحاد, سوال, کمک هزینه تحصیلی بنیاد و اصالت به عنوان یک سازمان مبتنی بر ایمان. "این یک پیر پسر' club" او به من گفت. "آنها فکر می کنم خدا به نفع قدرتمند و که عیسی آمد و به عنوان یک رهبر ثروتمند و قدرتمند و نه ناتوان است." او افزود: "آنها فقط باید خود به آنچه آنها—آمریکا دین استبدادی سرمایه داری."

هیز سابق North Little Rock, شهردار, به یاد می آورد که کامرون پس از پرواز او به واشنگتن در یک هواپیمای جت خصوصی برای ملی نماز و صبحانه. "رونی رو قوی وابستگی مذهبی, قطعا او را از اصل" او گفت:. اما محافظه کار خود انداز هیز حدس نیز رانده شده توسط خود منافع شرکت های بزرگ: "او کسب و کار گرا. آن را در مورد رایگان شرکت کاهش و مقررات است."

برای مقاصد مالیاتی کمک هزینه تحصیلی بنیاد باید در دامن سیاست است. اما آن را هم زده بارها و بارها بحث سیاسی توسط cozying به اعضای کنگره و با تشکیل روابط با ضد رهبران جهان از جمله اوگاندا رسمی اعلام کرد که مجازات اعدام برای همجنسگرایی. در سال 2015 مرکز سیاست پاسخگو نشان داد که این گروه تا به حال پرداخت شده برای مسافرت های بین المللی از یک کنگره و همسرش و این که Cavin این Mountaire اجرایی در خدمت به عنوان کمک هزینه تحصیلی بنیاد رئیس جمهور در آن زمان امضا کرده بود هزینه اشکال. کنگره رابرت Aderholt یک جمهوری خواه از ایالت آلاباما اصرار داشت که سفر شده بود به شدت مذهبی در هدف اما این پرداخت باعث انتقاد به دلیل Aderholt شد رئیس مجلس کمیته فرعی تخصیص بودجه در بخش کشاورزی که دارای نفوذ قابل توجهی بیش مرغ سیاست. در مصاحبه ای با وب سایت OpenSecrets, مردیت McGehee سپس مدیر کمپین حقوقی مرکز پرسید که آیا کمک هزینه تحصیلی پایه استفاده شده بود "به عنوان یک مجرا برای یک مرغ شرکت است."

در سال 2016 کامرون گزارش مورد بحث مصرف بیش از کمک هزینه تحصیلی بنیاد. اما برخی از شرکت کنندگان با احتیاط از او دیدن او به عنوان یک متظاهر hyperpartisan تهمت حامی که سیاسی این گروه است. کامرون شیوه های کسب و کار نیز باید از نگرانی با توجه به وارن Throckmorton یک مسیحی انجیلی و استاد روانشناسی در گروو سیتی کالج در پنسیلوانیا که نوشته شده در مورد کمک هزینه تحصیلی بنیاد مسیحیت امروز. او گفت: "این مسائل چگونه با او رفتار خود کارگران او را به خاطر پول پشت این مردم است و اهدای آن به مسیحی علل—بنابراین اخلاقی اتصال."

کامرون فعالیت های سیاسی گسترش فراتر از یاران پایه و اساس است. در سال 2004 او راه اندازی یک بنیاد خصوصی عیسی صندوق. با توجه به فقر بسیاری از Mountaire کارگران به اندازه صندوق قابل توجه است: با توجه به این که اخیرا در دسترس مالیاتی فدرال بیانیه کتاب ارزش عیسی دارایی های صندوق در سال 2018 شد سیصد و بیست و هفت میلیون دلار است. تنها اهدا شد کامرون و شرکت خود را.

خلیج فارس بین کامرون دیدنی و ثروت خود کارگران ناچیز شرایطی انعکاس یافته های یک مطالعه اخیر توسط دو دانشگاه هاروارد اقتصاددانان آنا Stansbury و H. Lawrence Summers سابق مشاور اقتصادی رئیس جمهور بیل کلینتون و باراک اوباما ، در مقاله "کاهش کارگر قدرت فرضیه" Stansbury و تابستان استدلال می کنند که در چهار دهه اخیر بزرگترین راننده نابرابری درآمد در امریکا شده است کاهش در کارگر قدرت زیادی از آن ناشی از سقوط از عضویت در بخش خصوصی و اتحادیه های کارگری. پس از دهه پنجاه, درصد از بخش خصوصی و کارگران که متعلق به اتحادیه های کارگری کاهش یافته است از سی و سه درصد به شش درصد است. به عنوان یک نتیجه شده است وجود دارد رو به بالا توزیع مجدد درآمد بالا-درآمد مدیران صاحبان و سهامداران. اقتصاددانان استدلال می کنند که این کاهش در کارگر قدرت بیش از هر زمان دیگر تغییر ساختاری در اقتصاد حساب برای تقریبا تمام سود در سهم درآمد ساخته شده توسط امریکا ثروتمندترین یک درصد است.

یک نتیجه از این روند انباشت عظیم ثروت و نفوذ سیاسی توسط بنیادهای خصوصی. عیسی صندوق همان آدرس به عنوان کامرون دفتر شرکت در لیتل راک آرکانزاس و سهام همان شماره تلفن است. یک Mountaire معاون اداری که با این نسخهها کار در کامرون را نیز پاسخ تلفن برای عیسی صندوق. (تماس به شماره بازگردانده نشدند.) I. R. S. براده نام کامرون و سابق Mountaire کارمند به عنوان صندوق تنها امنا. صندوق گاهی اوقات باعث می شود نسبتا کوچک کمک های مالی به سکولار موسسات خیریه در سال 2015 آن را به پنج هزار دلار به آرکانزاس آسایشگاه بنیاد—اما آن منجر به شدت محافظه کار گروه های مسیحی. در سال 2018 فقط آن اعطای بود و هجده میلیون دلار کمک مالی به ملی بنیاد مسیحی در حمایت از ناشناس "سازمان هایی که اعتماد به نفس سنتی, کتاب مبتنی بر ارزش برای دولت است." کامرون صندوق می تواند اهدا شده به سازمان هایی که به طور مستقیم اما این رویکرد نگه داشته نهایی دریافت کنندگان پول خود را از مشاهده. N. C. F. یک "donor-توصیه صندوق" و از جمله گروه های توزیع کمک های خیریه از منابع مختلف به بسیاری از علل اقدام به عنوان یک واسطه در راه است که قابلیت پاک کردن اثر انگشت از هر یک هدیه است. Donor-توصیه بودجه تبدیل شده اند به طور فزاینده ای بحث برانگیز در بخشی به دلیل آنها مانع از شفافیت. N. C. F. شده است به عنوان رتبه امریکا هشتم-بزرگترین موسسه خیریه در سال 2018 آن توزیع $1.7 میلیارد دلار در کمک های مالی به برخی از بیست و شش هزار و سازمان ها اعم از پیشاهنگان پسر به Federalist جامعه است. با توجه به درون انسان دوستی, the N. C. F. احتمالا تبدیل به بزرگترین حامی مالی ضد سقط جنین جنبش است. آن است که مثلا یک منبع مالی برای اتحاد و دفاع از آزادی یک گروه است که تسهیل پرونده های حقوقی با هدف جلوگیری از سقط جنین و L. G. B. T. Q. حقوق و همچنین پشتیبانی از محدود کردن پوشش بیمه برای جلوگیری از بارداری—یک موقعیت است که دادگاه عالی طرفه با در اوایل ماه جولای. N. C. F. پشتیبانی بیست و سه سازمان که مرکز قانون فقر جنوب تعریف می کند به عنوان گروه نفرت از جمله اتحاد دفاع از آزادی.

کارتون توسط لارس Kenseth

در سال های اخیر کامرون همچنین با استفاده از ثروت خود را برای نفوذ در سیاست های انتخاباتی. در سال 2011 گفتار چارلز کخ ستایش او را برای بودن در میان یک گروه را انتخاب کنید از حامیان که داده بود یک میلیون دلار یا بیشتر به کخ برادران جنگ سیاسی قفسه سینه است که شناخته شده به عنوان آزادی همکاران. سال آینده, آزادی همکاران به یک میلیون دلار به ملی حق کار کمیته که سر علامت مخلوط سخن گفته بود در یک کخ خصوصی-کمک کننده در اجلاس سران در سال 2010. در تصویر چگونه چنین سهم در خدمت اهدا کنندگان منافع مخلوط را سازمان رفت و به نمایندگی کروز Sosa این Mountaire کارمند است که در حال حاضر به چالش کشیدن این اتحادیه است.

توسط 2014, کامرون نام ظاهر می شود در لیست این کشور بزرگترین کمپین همکاران. او و شرکت خود را صرف 4.8 میلیون دلار در نامزدهای جمهوری خواه و گروه های که در آن سال. او بزرگترین شرکت های بزرگ کمک کننده به آزادی همکاران صندوق اقدام یک کخ سیاسی-کمیته اقدام. زمانی که Mountaire به سه میلیون دلار به آن کامرون گفت سیاسی است که آن را "زمان به ایستادن و قرار دادن پول خود را که در آن دهان من است." او گفت که او نگران جذب تبلیغات—"من کار بسیار سخت به نگه داشتن نام من از مسائل"—اما اشاره کرد که او حتی بیشتر نگران در مورد امکان "که من grandkids می تواند زندگی تحت کمونیسم." گفت: بلومبرگ خبر که "Obamacare به یک فاجعه" توصیف آن به عنوان یک تلاش "را بیش از همه از خصوصی خدمات مراقبت های بهداشتی." که در آن سال در آرکانزاس کامرون به شدت پشتیبانی موفق سنا کمپین تام پنبه archconservative سابق افسر ارتش. و با توجه به وال استریت ژورنالکامرون کمک جمهوری خواهان در اطراف بودجه مبارزات انتخاباتی محدودیت در مریلند که در آن لری هوگان نامزد جمهوری خواه برای فرماندار ظاهر می شود در مشکل. ایالت مریلند محدودیت مستقیم کمپین کمک به داوطلبان. انجمن فرمانداران جمهوریخواه که می تواند صرف به همان اندازه به عنوان آن می خواهد خواسته Mountaire برای پول است. در اواخر مسابقه شرکت اهدا یک چهارم از یک میلیون دلار است. The R. G. A. ادعا می کند که آن را نمی درخواست بودجه به طور خاص برای ایالت مریلند اما آن رفت و به صرف پرخرج وجود دارد. هوگان برنده شد و در مراسم تحلیف خود در روز او مسدود پیشنهاد مخالف با صنعت طیور.

در سال 2016 کامرون ساخته شده و حتی بزرگتر سیاسی سهم. پس از دادن سه میلیون دلار در حمایت از مایک هاکبی در انتخابات ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی خود بزرگترین کمک مالی او به دو میلیون دلار به بازسازی امریکا در حال حاضر یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC. او و نینا کمک اضافی $893,400 به مغلوب ساختن پیشی جستن مشترک صندوق جمع آوری کمیته. در سال 2018 انتخابات میان دوره ای کامرون صدر خود را دوباره او و شرکت او به بیش از $7.7 میلیون دلار به نامزدهای جمهوری خواه کمپین و گروه. بزرگترین هدیه ای رفت و به یک کخ مربوط به سازمان ریختن سهم به طور مستقیم به مجلس نمایندگان و سنا مبارزات. کامرون نقدی نجات نمی جمهوریخواهان از ضرر و زیان بزرگ, اما آن را پیروزی او را دعوت به انتخابات حزب شب با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید که در آن مهمان بودند بنا به گزارش ارائه شده هات داگ و همبرگر اما هیچ مرغ.

در این سال کامرون و کخ شبکه گزارش شده است در تقابل چون چارلز کخ یک آزادیخواه کاهش یافته است به تهمت که رهبری او انتقاد کرده است. شبکه ای است که انتظار می رود به صرف به شدت در حمایت از جمهوری خواه مجلس نمایندگان و سنا از نامزدهای اما به اقامت در خارج از انتخابات ریاست جمهوری به عنوان آن را در سال 2016. کامرون که باقی می ماند قوی تهمت حامی پاكستان در اعتراض به این تصمیم. او و Mountaire در حال حاضر به اهدا بیش از یک میلیون دلار در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن reëlection و حدود پنج میلیون دلار به حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات شدند.

قبل از انتخابات 2016 به گفته یک منبع مطلع اعضای Mountaire اجرایی کمیته ملاقات کرد. آنها شکایت کرده است که دولت اوباما در حال بیش از حد بسیاری از قوانین و مقررات—و مورد بحث و چقدر بهتر از آن خواهد بود برای کسب و کار اگر یک جمهوری خواه شد رئیس جمهور. به نظر می رسد که کامرون شرط بندی بر مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت می شود.

Mountaire وب سایت می گوید که در حال حاضر ششم-بزرگترین مرغداری شرکت در امریکا است. توسط 2019 تشکر در بخشی به سهل انگاری ضد تراست اجرای در دهه های اخیر ده بزرگترین طیور شرکت کنترل حدود هشتاد درصد از مرغ در بازار است. دو زمان دعاوی سوال که آیا کسانی که سود حاصل شد به طور کامل قانونی است. جارو کت و شلوار کلاس اقدام به نمایندگی از مرغ کارگران مدعی است که چهارده از بزرگترین مرغداری شرکت ها از جمله Mountaire به طور غیرقانونی به توطئه برای پایین نگه داشتن کارگران حقوق و دستمزد. و یک دست کت و شلوار ظ توسط Maplevale مزارع که تامین غذا به رستوران متهم به بسیاری از همان طیور شرکت ها از جمله Mountaire داشتن توطئه از سال 2008 به رفع مرغ قیمت. در سال گذشته وزارت دادگستری آمریکا و کوبا کشف روند در تثبیت قیمت کت و شلوار به طوری که آن می تواند راه اندازی تحقیقات خود را به این موضوع—بالا بردن چشم انداز اتهامات جنایی. در هر دو مورد این شرکت را رد اتهامات.

ویلیامز اتحادیه سخنگو به نام Mountaire فرهنگ به ویژه "بی رحمانه است." در سال 2010 این شرکت حل و فصل یک دعوی در دادگاه که در آن متهم به تبعیض نژادی و اقدامات تلافی جویانه. سه سال بعد از آن حل و فصل یک کلاس اقدام متناسب با آن را متهم شارژ کارگران لازم برای لباس های حفاظتی و عدم پرداخت آنها را به زمان صرف قرار دادن آن در; Mountaire رد اتهامات اما موافقت به پرداخت حدود هشت میلیون دلار است. همان سال این شرکت به پرداخت جریمه از نزدیک به پنجاه هزار دلار برای حل و فصل تلافی مورد آورده شده توسط کمیسیون فرصت های برابر شغلی. در Mountaire مرغ گیاهی در کارولینای شمالی سرپرستان به حال گفته تبعیض هائیتی کارگران آنها را انکار می شکند حمام پرتاب قطعات مرغ را در آنها و سپس با شلیک یک مترجم برای شکایت در مورد این رفتار است.

بین سال های 2010 و سال 2016 Mountaire تا به حال دو عدد OSHA نقض هر هزار نفر از کارگران به عنوان تایسون—یک شرکت با یک نیروی کار دوازده بار بزرگتر است. از سال 2001 Mountaire شده است مسئول یک سری از محیط زیست و محل کار نقض حقوق بشر در دلاور. این شرکت در حال حاضر می ایستد متهم اجازه مرغ-کارخانه زباله منجر به آلودگی آب چاه از حداقل هشت صد ساکنان زندگی در نزدیکی کارخانه خود را در Millsboro دلاور. Mountaire و مقامات دولتی رسیده آزمایشی توافق حل و فصل اما دادگاه هنوز آن را پذیرفته و وکلای مدافع برخی از ساکنان آسیب دیده به دنبال یک کلاس اقدام کت و شلوار.

جورج فرح, یک وکیل به نمایندگی از مرغ کارگران که متهم Mountaire رفع دستمزد به من گفت که "این قابل توجه است که کسی متعهد به مسیحیت" را اجرا و یک شرکت راه کامرون است. "من فکر می کنم عیسی را می خواستم کارگران در Mountaire جبران شود به طور موثر تر و با درمان بیشتر کرامت" فرح اضافه شده است. "اما وجود دارد یک تاریخچه در طیور جهان که در آن هر بار که صدای ایستاده بود تا برای کارگران آنها بوده ام آواره و حتی بیشتر آسیب پذیر است."

در واحه توقف کامیون های Mountaire کارمند ابراز انزجار است که در وسط یک بیماری همه گیر او ممکن است جایگزین کسی پرداخت می شود حتی بدتر—یک کارگر بود که به احتمال زیاد از یک سرزمین خارجی به دنبال فرصت است. "من به شما گفتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد این را به یک کشور جهان سوم," او گفت:. "درمان آنها را مانند برده سگ. آنها می آیند به زمین رایگان—اما عسل آن رایگان نیست دیگر." ♦


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب