چگونه تهمت برنامه های تسلیحاتی به COVID-19 برابر بایدن

سیاست تاپیک آشکار طنز به استدلال خود ، Paul J. Richards / گتی COVID-19 اتحاد در هم شکسته پایه منطق

توسط NEWS-SINGLE در 24 اردیبهشت 1399
Paul J. Richards / گتی

COVID-19 اتحاد در هم شکسته پایه منطق اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو قرار داده بود در حال اجرا برای گشتند و او را مجبور به آمده تا با یکی دیگر از: جو بایدن دست زدن به این فاجعه بدتر هم خواهد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را در حال کار به پیوند خود را از آسیب پذیری بر روی بایدن نقاشی او را به عنوان ضعیف جایگزین برای یک رئیس جمهور آزمایش توسط coronavirus همه گیر و سقوط اقتصادی آن ایجاد می شود. در آگهی های تلویزیونی و اظهارات آنها با این استدلال که بایدن نمی تواند احیای اقتصاد شکست ویروس و یا ایستادن به چینی رهبران آنها مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مسئول شیوع. پیام مجموعه تا آشکار طنز: مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور در طول یک بیماری همه گیر است که مواج بدون پایان در حالی که بایدن معاون رئیس جمهور در میان کمتر عمومی-بهداشت تهدید شد که شامل; تهمت ریاست تاریخی زیان کار در حالی که بایدن نظارت موثر و محرک برنامه است که به کمک stanch زیان کار است.

هنوز برگ برنده شرط بندی است که او می تواند استوک سیتی به اندازه کافی شک و تردید در مورد بایدن رهبری است که رکورد خود را به نظر می رسد بهتر در مقایسه ، مغلوب ساختن پیشی جستن برنده اگر رای دهندگان مشاهده این نژاد به عنوان یک انتخاب روشن بین بایدن و اما اگر "انتخابات تبدیل به یک رفراندوم در مغلوب ساختن پیشی جستن آن را بسیار نزدیک تماس" یک ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن-دولت رسمی به من گفت. "این مسابقه شده بود و در مقابل می گوید:" جان مک لافلین یک مغلوب ساختن پیشی جستن pollster.

منحرف توجه به بایدن آینه یک تاکتیک است که مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی مستقر زمانی که او را تحت فشار: او توقیف اتهامات علیه او و پرتاب آنها را به عقب. دموکرات ها که منجر به استیضاح مبارزه در برابر او مرتکب "خیانت"; روسیه در واقع می خواستم هیلاری کلینتون به رئیس جمهور شود.

یک مسابقه است که لولا در مورد اینکه آیا COVID-19 شیوع بود شایستگی موفق می تواند پیدا کردن تهمت و تبعید به Mar-a-لاگو می آیند ژانویه. ده ها هزار نفر از بیماری; ده ها میلیون پرتاب شده است ، یک واکسن ممکن است وارد نمی شود تا 2023, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به من گفت. ("واکسن شکست به عنوان اغلب—و یا بیشتر—از آنها موفق," او گفت:.) اگر اقتصاد خفته باقی می ماند و یک ماه از هم اکنون وجود دارد به احتمال زیاد به بالا و نرخ بیکاری "شاید از طریق پایان سال 2020 می گوید:" استفان مور, خارج, مشاور اقتصادی کاخ سفید و یکی از برجسته ترین صداها خواستار بازگشت به کار. تازه آشکار در حال ظهور در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت bungled پاسخ در مراحل بسیار مهم.

"به عنوان پاسخ میکشد در مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به مدرج در چگونه به سرعت مردم را [امداد] چک, چگونه ویروس است که با رسیدگی و چگونه رای دهندگان که ممکن است بیکار در روز انتخابات هستند احساس" Ryan Williams, یک استراتژیست جمهوری خواه که در خدمت به عنوان سخنگوی میت رامنی در سال 2012 مبارزات انتخاباتی به من گفت.

مگر اینکه تهمت می توانید بکشید بایدن به حماسه. چالش این است که او نیاز به رای دهندگان به فکر کردن در مورد حریف که تا حد زیادی محدود خود را به او دلاور صفحه اصلی. اگر چه رای گیری نشان می دهد که رای دهندگان به طور کلی ناراضی هستند با چه تهمت توانسته است همه گیر حداقل یک بررسی اخیر نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری یک سرب بیش از خود را دموکراتیک حریف.

او به دنبال به گسترش شکاف.

ویرانگر شغل گزارش روز شنبه نشان داد که نرخ بیکاری به حال شروع به پریدن کرد به حدود 15 درصد و به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به سرعت ارسال بیانیه ای گفت که بایدن در قدرت بود او "ریاست کمترین بهبود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است." واقعیت چکرز توجه داشته باشید که دولت اوباما به ارث برده یک اقتصاد زده توسط 2008 فروپاشی مالی در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دفتر در زمان هشت سال بعد در میان بهبود اقتصاد که روند صعودی ادامه داد: از طریق سه سال اول ، به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن نظارت $800 میلیارد بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در سال 2009 برای کمک به اقتصاد ارتجاعی, شامل بیش از 100 ، 000 پروژه ها. در کتاب خود در مورد برنامه جدید مقابلهمایکل Grunwald ستایش محرک برای کمک به جلوگیری از یک دوم افسردگی است.

در فریم بایدن به عنوان ناکافی به مدیریت عمومی-بهداشت و درمان, پاسخ به همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن است به همین ترتیب رسیدن به روزهای اولیه از بایدن هشت سال از روی لئامت دادن به عنوان معاون رئیس جمهور. در یک مصاحبه تلویزیونی در یادبود لینکلن در اوایل این ماه او ایراد گرفت بایدن در پاسخ به این H1N1 آنفلوآنزای خوکی در طول سال اول دولت اوباما. "نگاه کنید که چگونه بد آنها که به ناروا" گفت: فاکس نیوز مصاحبه.

این تردید است که اکثر آمریکایی ها به یاد داشته باشید شیوع. چند تاریخی لحظات از نیم قرن گذشته در حال خشکیده به ملت آگاهی جمعی: جان اف کندی ترور شد. جنگ ویتنام. واترگیت. 11 سپتامبر است.

COVID-19 خواهد بود بخشی از آن تیره رول تماس بگیرید. آنفولانزای خوکی خواهد شد.

در مجموع 12,500 آمریکایی از این بیماری در سال 2009 و 2010 مردم کمتر از تعدادی که جان از آنفلوآنزای فصلی در همان دوره است. پس از عمل گزارش نشان می دهد که دولت اوباما دست زدن به آنفولانزای خوکی شد تا حد زیادی موثر است. تست ابداع شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ثابت دقیق—بر خلاف اوایل آزمایش تولید به تشخیص coronavirus. یک واکسن در دسترس بود فقط شش ماه پس از اولین عفونت گزارش شده است.

بایدن نمی بازی نقش سرب در دولت پاسخ هر چند او با استفاده از خود را در کنگره روابط را به نفع خود 8 میلیارد دلار در بودجه از نمایندگان مجلس برای واکسن و تجهیزات پزشکی اخیر سیاسی بررسی یافت. اصلی او قدم اشتباه بود رفتن اسکریپت در یک نقطه با گفتن او نمی خواهم خانواده اش پرواز در هواپیما ترس از سرایت. اوباما سخنگوی بعد از عذرخواهی برای هر غیر ضروری هشدار بایدن این سخنان را باعث شده بود.

با اینحال مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان که آنفولانزای خوکی بود حداقل یک اجرای خشک و بایدن تصادفا. "قابل توجه ترین چیزی که او به اشتباه بگویید این کشور به پرواز در هواپیما و دولت اوباما در حال اجرا در اطراف به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر" تیم Murtaugh یک مغلوب ساختن پیشی جستن-سخنگوی کمپین گفت: من.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال کمتر به گفتن در مورد بایدن در پاسخ به مراتب خطرناک تر اپیدمی دولت اوباما در مواجه با شیوع ابولا در غرب آفریقا در سال 2014. معاون سابق رئیس ستاد ران Klain که توصیه مبارزات انتخاباتی خود به رهبری دولت را تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری به عنوان کاخ سفید را جهانی مبارزه با ابولا. در اینجا بیش از حد بایدن نبود یک بازیکن مرکزی هر چند او به ترتیب کمک های پزشکی به غرب آفریقا و به مشاوره در مورد بهترین روش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. با وجود گسترده از نگرانی های عمومی در مورد ابولا, پاسخ موفقیت آمیز بود: تنها 11 نفر برای درمان این بیماری در ایالات متحده از سال 2014 تا 2016 به گفته CDC.

شاید بیشتر مشتاق استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران سیاسی ساخته شده اند به تازگی در مورد بایدن این است که او بیش از حد نزدیک به چین یک ارتباط آنها استدلال می کنند می تواند سازش امریکا, امنیت ملی و بهداشت عمومی. بستن بایدن به چین متناسب در یک استراتژی بزرگتر از اهریمنی که کشور و احیای اقتصادی ملی استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن با موفقیت استناد در سال 2016 مسابقه.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تیم منتشر شد آگهی جدید است که به تصویر می کشد بایدن به عنوان بیش از حد زود باور وقتی که می آید به چین نشان می دهد که او نمی خواهد نگه دارید و رهبران آن پاسخگو برای عدم خاموش کردن ویروس. "بایدن هیچ تاریخ نشان داده همیشه محکم ایستاده در مقابل چین در هر چیزی" برایان لانزا که مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و ریاست جمهوری انتقال تیم به من گفت.

انحراف آشکار است: در مواجهه با نقد است که او به چین پوشش در حالی که آمریکایی های بیمار تهمت می خواهد به تصویر کشیدن حریف خود را به عنوان شیفته با چین رهبری است. در اوایل سال جاری مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده تکرار اظهارات مقامهای چین و رئیس جمهور خود را پینگ برای مجدانه برای مهار این بیماری هر چند اخیرا لحن خود است و تاریک. مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش یازدهم "قبل از اینکه او می دانست که چین نقش" مک لافلین به من گفت. "به او گفته شد یک چیز با چین و معلوم نیست درست باشد. رئیس جمهور می خواست به این باور چین و تکیه بر آنها, اما متوجه شدم که او نمی تواند." (یکی بایدن دستیار گفت: مبارزات انتخاباتی خود اجازه نمی دهد که رای دهندگان فراموش مغلوب ساختن پیشی جستن encomiums به Xi. "به عنوان شیوع کروناویروس بود مانند آتش سوزی گسترش مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان تاریخی تهدید و موفق به آماده ملت ما در حالی که ما امیدوار کننده است که چین دست زدن به شیوع بیماری 'خوبی' و 'شفاف'" اندرو بیتس یک بایدن-سخنگوی کمپین گفت: من. "ما در حال رفتن به انفجار او که سابقه تخلفات.")

آن را خیلی زود به می گویند که آیا تهمت را با موفقیت هدایت سرزنش او در حال حاضر جذب. با وجود آسیب های ساخته شده توسط این بیماری همه گیر تهمت متحدان باور مسابقه رقابتی باقی می ماند. داخلی نظرسنجی نشان می دهد که اگر انتخابات برگزار شد امروز مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود در آستانه برداشتن 270 انتخاباتی رای مورد نیاز برای برنده شدن یک فرد نزدیک به این کمپین به من گفت. در عین حال در داخل ایران با محافل و برخی در حال پیدا کردن تهمت معمول طاقت فرسا است. زمانی که من صحبت می کرد با یک دستیار سنا در مورد تهمت روش او در توصیف این حملات در بایدن به عنوان "بازنگری تاریخ است."

"من فکر نمی کنم هر کسی بود که واقعا با توجه به بایدن نقش در H1N1 مسائل گفت:" aide که مانند دیگران صحبت با من به شرط ناشناس ماندن صحبت صادقانه تر. "و نه مردم واقعا کاردانی بایدن با بهبود اقتصادی. او VP. بیشتر توجه شد اوباما و اقتصادی خود از عملکرد تیم."

من پرسید که آیا قانونگذاران جمهوری خواه نگران هستند که این بیماری همه گیر ساخته شده مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین unwinnable. "من فکر نمی کنم مردم ناجور که آن را به پایان مغلوب ساختن پیشی جستن" سنا مشاور گفت. "آنها در حال ناجور در مورد [اینکه] آن را در پایان خود را اکثریت و یا حرفه ای خود را. اگر تهمت و پایین می رود و پایین می رود بزرگ که بدان معنی است که شما از دست دادن مقدار زیادی از کرسی کنگره و سنا نژادها. اما اگر شما تا به حال بایدن انتخاب و یک جمهوری خواه سنا من مطمئن هستم که شما می خواهم که بسیاری از شکایات." دستیار خندید. "آنها می خواهم که قادر به انطباق با جهان است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب