چگونه دو موج از Coronavirus موارد از طریق تگزاس تکدی

Sun setting behind the JBA meatpacking facility
موج اول از coronavirus در تگزاس محور در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان مانند JBS تسهیلات در کاکتوس است.عکس توسط Jabin Botsford / واشنگتن پست / گتی

زمانی که Boutsady Muongkhot رفت برای آزمایش برای COVID-19 او احساس نمی کند بیمار است. دختر خود را به او گفته بود آن را انجام دهد. Muongkhot است که هفتاد و یک, جوانترین ده فرزندان متولد شده در یک روستای کشاورزی در لائوس و یکی از دو برادر که به ایالات متحده آمد. او بیش از پنج فوت قد—سفت چسبیده و گلهای—صحبت می کند و زبان تایی, تایلندی, و فرانسه, در علاوه بر این به زبان انگلیسی است که او آموخته است که در تگزاس است. او لهجه اراضی جایی در بین—قسمت چهارم-زبان تردید بخشی لگدمال. زمان COVID-19 رسیده تگزاس تکدی که در آن Muongkhot در حال صرف نزدیک به چهار دهه از عمر خود را برش گوشت او بازنشسته شده بود. همسر او هنوز هم مشغول به کار در تایسون کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در امریللو. دختر خود را به او هشدار داده بود در مورد این بیماری همه گیر. او تا به حال به تماشای اخبار. اما برای همه نگرانی Muongkhot شده بود سهل انگار در خانه خود را. “من می دانم که آنها می گویند در تلویزیون پوشش بینی خود را پوشش صورت خود را هر زمان که شما بیرون رفتن از خانه,” او به من گفت. “اما من را فراموش کرده به فکر می کنم در مورد همسر من است.”

این بود که موج اول از این ویروس در تگزاس متمرکز شده بر روی بسته بندی گوشت می آمد گیاهانی که اجرا شمالی از زرد, سمت, Oklahoma. هر گیاه در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر به نمایندگی از هر دو متمرکز شیوع و تکثير از مشکلاتی که تبدیل شده اند آشنا در سراسر ایالات متحده: سردرگمی از پیام تضاد بین زندگی و تجارت تئوری های توطئه و آشکار انکار است. مگر اینکه شما در آنجا بودند در خط مقدم در بیمارستان و یا در سخت ترین ضربه جوامع آن همه به نظر می رسید نامرئی و انتزاعی است.

به عنوان یک نتیجه Muongkhot پیدا کرده بود خود را در وسط یکی از بزرگ شیوع بیماری در تگزاس بدون تحقق آن. زرد یک شهرستان در حدود دو صد هزار نفر نشسته در تقاطع دو شهرستان—Randall و پاتر—با بسیاری از جمعیت مهاجر واقع در هری پاتر. به عنوان از 1 ژوئیه هفتاد و هفت درصد از این شهر سی و هفت صد نفر آمده اند از هری پاتر. در مور کانتی به شمال, سایت دیگری بزرگ کارخانه بسته بندی گوشت می آمد حداقل یکی در هر بیست و پنج نفر قرارداد بسته اند این بیماری—میزان معادل سخت ترین ضربه محله در شهر نیویورک است. در اوایل فوریه Muongkhot را شنیده و شایعات. افرادی بودند که به خانه رفته بودند بیمار, اما ممکن است شده اند آنفولانزا. “این شرکت را نگه می دارد در حال اجرا و در حال اجرا” Muongkhot گفت. “من فکر نمی کنم همسر من, می توانید این ویروس و سپس اتصال به من. ما مثل مردم عادی با داشتن یک زمان به طور منظم با هم.”

هیچ کس نمی داند که این کروناویروس اولین بار وارد در دسته ماهی تابه را بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. اولین مورد ثبت شده در زرد, در مارس 18, تا به حال چیزی برای انجام با گیاهان; آن درگیر کسی رفت و آمد برای یک بازی بسکتبال. اما در آن زمان Muongkhot رفت برای آزمایش در یک بیمارستان محلی منتقل شده بود شاهد آلوده کارگران برای هفته ها. و این مردم بودند که در مراقبت های بهداشتی کارگران مشکوک شدند و فقط نوک کوه یخ است. بسته بندی گوشت می آمد گیاهان کاملا مناسب برای کمک به انتقال هر گونه ویروس (یک آماریلو دکتر که متخصص در بیماری سل گفت که او می بیند حدود پانزده TB موارد هر سال) و COVID-19 گسترش سریع تر از آنفولانزا. مردم در خطوط کار شانه به شانه. هوا سرد نگه داشته است. آن را بیش از حد پر سر و صدا به گوش کسی سرفه و پر سر و صدا به اندازه کافی است که مردم به طور منظم فریاد زدن در یکی دیگر مواجه است. و در روستایی مانند کاکتوس (که Waylon جنینگز به عنوان “محل وسیعی در جاده”) بسیاری از کارگران گرفتن محور جلو و عقب به گیاهان در بسته بندی وانت.

“به عنوان به زودی به عنوان آنها صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر ما همه می دانستند که آن را تنها یک موضوع از زمان” رادنی جوان صندلی وزارت خانواده و جامعه پزشکی در فناوری تگزاس دانشکده پزشکی در آماریلو به من گفت. در چین که همه گیر رسید و در ژانویه بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور تعطیل شد, برای هفته ها. در نبراسکا اورژانس-اتاق دکتر ارسال یک ایمیل به منطقه ای وزارت بهداشت, هشدار درباره شیوع در محلی JBS گیاه در مارس 31st. Daniela دوایر یک وکیل با تگزاس RioGrande کمک های قانونی گفت: بخش کشاورزی بود و نگرانی از آغاز—طرفداران نوشت: نامه مورخ 25 مارس به مایک Pompeo پرداختن به آسیب پذیری موقت کارگران کشاورزی در خاص است. “من فکر می کنم هر کسی که با این نسخهها کار با دستمزد پایین کارگران و کارگران در بخش کشاورزی می دانستند که این رفتن به تبدیل شدن به یک موضوع,” او گفت:.

و در عین حال در آوریل 12th, زمانی که شیوع مجبور به بسته شدن یک Smithfield گوشت خوک-پردازش گیاه در داکوتای شمالی که مسئول و پنج درصد از ایالات متحده تولید گوشت خوک آن زمان مقامات و کارگران ، شرکت کارگیل در حال حاضر توقیف یک کارخانه در پنسیلوانیا در مارس 7th, و دیگر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به زودی تعطیل در سراسر کشور. در آوریل 15, یک JBS کارخانه بسته در گریلی کلرادو و دیگر JBS کارخانه بسته در Worthington, مینه سوتا پنج روز بعد. آوریل 22nd, بیش از یک دوجین گیاهان بسته شده بود و حداقل بیست و دو صد کارگران از چهل و یکی از گیاهان سراسر کشور آلوده شدند. اما دو تا از بزرگترین گیاهان در دسته ماهی تابه—یکی متعلق به JBS دیگر توسط تایسون که با هم استخدام حدود هفت هزار کارگر نگه داشته در حال اجرا است.

به عنوان OSHA و C. D. C. درهم به آمده تا با محل کار, پروتکل, هشدار در مورد شیوع بیماری شد و همسان با هشدار دادند از شکست در ایالات متحده عرضه مواد غذایی زنجیره ای. حتی به عنوان کارگران رشد بیمار وزارت کشاورزی ایالات متحده بود و آرامش بخش ایمنی نظارت اجازه می دهد پانزده مرغ گیاهان به بیش از دستورالعمل در مورد چگونه بسیاری از پرندگان کارگران می روند در یک دقیقه (بیشتر چشم پوشی از همیشه قبل از است داده شده و تنها در یک ماه). و سپس در آوریل 26, John H. تایسون در زمان از صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز و واشنگتن پست هشدار داد که “عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است.” دو روز بعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در نظر گرفته شد اساسی کسب و کار است. مهم نیست که چه گیاهان تا به حال برای باز بماند. بقیه جهان بود فاصله گرفته اما کارگران تا به حال به نگه داشتن به آینده است.

Muongkhot شده است و در زرد برای چهل سال. تمام زندگی او شده است موضوع را به ریتم کار در تایسون. زمانی که او برای اولین بار وارد, او ساخته شده $2.65 یک ساعت رفع بلندگوهای خودرو; او در بر داشت برش گوشت پرداخت می شود بیشتر $4.84 یک ساعت. همانطور که گذشت زمان در حقوق بالا رفت و تا زمانی که او سیزده دلار در ساعت است. همسر او است که هنوز هم برش او توضیح داد که او بیست سال جوانتر. “من شده اند دو بار ازدواج” Muongkhot گفت. “من رفت و برگشت به لائوس به دیدار با او و من فقط حقیقت را بگویید.” برف گیاهان و سه فرزند خود را. “من نمی باید هیچ آموزش و پرورش,” او گفت:. “من فقط گوشت برش, برش گوشت, گوشت برش.” او در تولید کف. او sharpening چاقو یا مدیریت فریزر. در ابتدا مردم در امریللو بودند استقبال. او ساخته شده و او Trans Am. همسایگان خود را پرتاب تخم مرغ و گاهی اوقات سنگ در ماشین جدید خود را. اما بیشتر پناهندگان نگه داشته به آینده.

پس از یک موج مهاجرت حملات در سال 2006 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور باید به طور فزاینده ای متکی به نیروی کار کرد. آنها باید تغییر چهره روستایی امریکا ایجاد جوامع در جوامع است. در تکدی جمعیت از کارن مردم از میانمار مالش آرنج با پناهندگان از لائوس, جمهوری دموکراتیک کنگو و سومالی. در مجموع بیش از بیست زبان مختلف در حال صحبت در گیاهان و در جامعه. بسته بندی گوشت می آمد گیاهان معروف برای شرایط سخت کار—روز طولانی ایستاده نزدیک به هم و دارای حق اعمال اره و چاقو و آن را سخت به نگه داشتن کارکنان به اندازه کافی در خط برای هر دو به نوبه خود از هزاران گاو در هر روز و حفظ قیمت پایین از گوشت گاو در ایالات متحده است. گیاهان ارائه حقوق است که در جهان از کار کشاورزی نسبتا بالا است. بدون زبان انگلیسی مورد نیاز است و گیاهان ارائه کلاس های زبان انگلیسی و مزایای بهداشت و درمان. بسیاری از آنها اتحادیه. با توجه به Muongkhot جوانتر کارگران به طور معمول با استفاده از گیاهان به عنوان یک سنگ پله, جایی برای بهبود زبان انگلیسی خود و حرکت بر روی. اما به عنوان تعدادی از پناهندگان آمدن به ایالات متحده کاهش یافته است و بنابراین دارای استخر در دسترس کارگران. “شما یک مقدار زیادی از اضافه کاری” رایان پنینگتون یک زبانشناس و سر از پناهندگان پروژه زبان در امریللو گفت. “آنها به طور مداوم از جان گذشته برای دریافت بیشتر مردم در آن وجود دارد.”

بنابراین در حالی که بقیه ملت تلاش برای تفسیر و تغییر دستورالعمل ها و افزایش موارد COVID-19 (چه به پوشیدن یک ماسک و یا سفر برای شکستن بهار که آیا این ویروس را ناپدید می شوند با گرما), چالش های که بسته بندی گوشت می آمد گیاهان مواجه شد و حتی پیچیده تر است. نه تنها آنها ضروری کسب و کار آنها خطرناک است; حتی در روزهای خوب آنها با تلاش نیروی انسانی و ارتباطات است. گسترش خطوط امر به معنی کاهش تولید. و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باید سال ها وقت صرف انجام آنها می تواند به نگه داشتن خط در حال اجرا در سرعت. “بسیاری از آنچه که در رسانه ها این تنش درست است؟” جوان the Texas Tech دکتر به من گفت. “‘ما دست بالا همه از این و یا خاموش کردن ارزش آن را?’ این میدان جنگ تصمیم گیری.”

میدان جنگ تصمیم گیری, اما دیر آمد. در اواسط ماه آوریل محلی مقامات بهداشتی ارائه شده تست به تایسون و JBS گیاهان در امریللو و کاکتوس. JBS کاهش یافته است و تایسون به توافق رسیدند. آوریل 27th, وجود دارد حداقل یک صد و پنجاه و نه عفونت به یکی از JBS گیاهان و مقامات آغاز شده بود بررسی شد. کارگران اما cobbling با هم یک پرتره از بحران از طریق مشاهدات شایعه و اخبار و گزارش های بسیاری که می تواند تنها نیمی درک.

در حالی که تهمت بود رسیدن به این تصمیم به نگه داشتن بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باز یک مهاجر سومالیایی به نام سالاد Dualle به تماشای افراد بیمار در امریللو. Dualle هنگامی که مشغول به کار به عنوان یک پزشک در سومالی و در زرد, کار با مراکز درمانی برای کمک به ترجمه. اگر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به ارائه هر گونه اطلاعات او گفت: آن را از طریق گرفتن. ارسال آگهی حتی اگر آنها ترجمه کافی نیست. نه هر کس می تواند به عنوان خوانده شده. در تایسون گیاه نفر غیبت به عنوان اواسط فوریه که یک استاد راهنما رفته بود در یک سفر دریایی و بازگشت بیمار است. کارگران نگهداری ناپدید شدن از زمین است. شایعاتی وجود دارد که یکی از کارگران کشته شده بود اما هیچ کس نمی دانست چگونه. در سومالی, جامعه, مردم نگران بودند که آنها را جدا از کار اخراج شده و یا حتی به خانه فرستاد. “آنها از ترس آبرو,” Dualle گفت. “به طوری که آنها می گویند هیچ هیچ من داشتن آلرژی. من با داشتن آسم است.’ آنها نمی خواهید برای دریافت تست شده است.” گفت که برخی مسلمانان مؤمن می تواند ایمنی بدن را به این بیماری است. “و یا آنها می گویند آن را تنها مؤثر در افراد مسن’, ” او گفت:. “اما در حال حاضر آنها در حال تحقق است که این بیماری هیچ مرزهای. آن را به تاثیر, همه, هر, کرد, هر, رنگ, افراد ثروتمند, فقیر, مردم—همه آنها حساس هستند.”

فرماندار تگزاس گرگ ابوت شده است و تمایلی به تحمیل ایالت اقدامات ایمنی. او با صدور اقامت در خانه سفارش در مارس 31, اما متوقف کوتاه در واقع آن را خواستار اقامت در خانه سفارش دهید. (منظور شد با عنوان: “مربوط به تداوم خدمات ضروری و فعالیت های در طول COVID-19 فاجعه” و مورد نیاز مردم به “حداقل رساندن گردهمایی های اجتماعی و به حداقل رساندن فرد در تماس است.”) یک تعداد انگشت شماری از اوباش مسلح نشان داد تا در تو سرو و سالن مو در تگزاس این ادعا را به حفاظت از حقوق خود را به باز بماند. در آوریل معترضان نشان داد تا در Austin و دالاس به صدای مخالفت خود را به خاموش کردن. هنگامی که گرگ ابوت اعلام کرد دولت خواهد بود بازگشایی on May 1st, او ارائه تدریجی طرح است. او پیشنهاد کرد که آماریلو ساکنان همچنان به ماندن در خانه.

C. D. C. و OSHAدر ضمن منتشر شد دستورالعمل در آوریل 28th, کدام پیشنهاد کرد که در آن “امکان پذیر” بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باید تلو تلو خوردن شیفت فضا از کارگران, افزایش شستن دست ها-ایستگاه قرار داده و پلاستیکی موانع. بعد ممکن است یک قاضی فدرال انداخت بیرون واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از کارگران در اسمیتفیلد مواد غذایی کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در میلان, Missouri. OSHAقاضی نوشت: تا به حال صلاحیت بیش از ماده است. این به طور موثر به سمت چپ تصمیم گیری تا گیاهان خود را. OSHA شد صدور دستورالعمل, اما وجود دارد هیچ تنبیهی اقدامات انجام شده در برابر گیاهان که آنها را دنبال کنید. پیام های مخلوط شد—نگه داشتن تولید, اما نگه داشتن کارگران امن است. آن را تقریبا غیر ممکن است برای به انجام رساندن هر دو.

در مه 2, ابوت, که در حال آماده شدن برای باز کردن بقیه امور خارجه با ارسال یک “نیروی ضربت” به آماریلو برای کمک به مدیریت بحران است. زنجبیل, Nelson, زرد, شهردار اعلام کرد در یک ضبط بیانیه ای که تیم های ارسال شده توسط ابوت را استراتژی است که آن را به حال شده است با استفاده از در دیگر گوشت گاو-بسته بندی گیاهان است. در زمان نیروی کار وارد این ویروس شایع شد. تایسون دوباره تست شده و در بر داشت در اوایل ممکن است که بیش از پانزده صد کارگران به قرارداد ویروس. آنها غربالگری درجه حرارت و توزیع ماسک. آنها ارائه شد خطر پرداخت و بیمار را ترک کنند. اما دوباره این اطلاعات تا به حال پخش نشده و دسترسی به مزایای جدید می تواند پیچیده باشد به خصوص برای یک سخنران غیر انگلیسی. Dualle گفت که گیاه بیمار-ترک سیاست ها و اقدامات ایمنی نمی شد به طور گسترده ای شناخته شده در جامعه خود را تا نیمه دوم ماه مه. در مارس 18, یک C. D. C. گزارش در این کارخانه اشاره کرد که کارکنان clock-در کارت نمی شد متصل به خود را تشخیص و آن را ممکن است حتی برای کسانی که تا به حال آزمایش مثبت به کار ادامه خواهد داد.

اگر موج اول از این ویروس در تکدی بود داستان شایعه متوقف اطلاعات و ضروری کار موج دوم بود و یک داستان از بازگشایی بر اساس عمدی جهل. زمانی که زنجبیل نلسون صحبت در مورد افزایش موارد در امریللو در اواخر ماه مه, او با اشاره به افزایش تست در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. جامعه گسترش او گفته بود که از گیاهان است. آن را متمرکز در جوامع پناهنده می شود. تعداد کم موارد در سراسر شهر در Randall شد عهد به اثر ماندن در خانه و اقدامات و از انزوا پناهنده جوامع است. اما با آغاز ماه ژوئن پس از بارها و رستوران ها در امریللو بود بازگشایی شد و زندگی آغاز شده بود به سر اکثریت موارد دیگر که از جامعه مهاجر.

زرد ماند قفل شده است و تا مارس 8th, یک هفته بیش از بقیه از تگزاس. هنگامی که موارد شروع به بالا رفتن از جاهای دیگر در دولت مقامات در ادامه به ویژگی افزایش به راه آزمایش است که گزارش شده است به خصوص در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و زندانها. دو هفته پیش ابوت سرزنش موج جدید جمعیتی: مردم در دهه بیست سالگی خود را, او گفت:, رانندگی شد تا شماره. “افرادی که در گروه سنی” او گفت: Lubbock ایستگاه تلویزیون “آنها زیر مناسب بهترین شیوه های بهداشت و ایمنی.” در نهایت به عنوان تگزاس ظهور به عنوان کشور جدید نقطه داغ (با مثبت COVID اعداد فراتر ایتالیا در ارتفاع است که کشور را از بحران) ابوت به عقب کشیده در بازگشایی بستن بارها و ساخت ماسک-پوشیدن اجباری در اماکن عمومی (به جز جوان اشاره کرد, برای کسانی که با شرایط خاص پزشکی—باعث پزشکان به نگرانی که بیماران می رسند درخواست برای تشخیص است که اجازه می دهد آنها را به بدون).

کافه ها و رستوران ها در امریللو در حال حاضر بازگشایی شد. زندگی آغاز شده بود را از سر گرفت. و با توجه به تعداد زیادی از مردم در آینده برای COVID-19 تست سه برابر شده است در سه هفته گذشته با موارد جدید محور خارج از جامعه مهاجر. آزمون در حال انجام توسط Texas Tech او گفت: نشان داده اند که سی درصد مثبت رای—یک عدد است که نشان می دهد وجود دارد عفونت بیشتر به آمده است. گسترده دولت دستور به پوشیدن ماسک و تعطیل میله برآورده شده است با تظاهرات در امریللو مرکز. “مردم از طبیعت اجتماعی” جوان به من گفت. “آنها نا امید و آنها را تغذیه.” او افزود: “ما در حال رفتن به نگاه بد به دلیل گرامی ما آزادی. در این مورد ما آزادی می رویم به کشتن تعداد زیادی از ما.”

Muongkhot رفت برای تست در آوریل 2nd آغاز شده و احساس بیمار روز بعد. خود دکتر به او گفت برای بررسی به بیمارستان اگر او شروع به احساس نفس. که روز شنبه هنگامی که نتایج آزمون برگشتم مثبت Muongkhot تلاش شد. همسر او نیز بیمار است. بیش از حد از نفس به او پیامک خود را بزرگش که او نیز در زندگی زرد برای تماس با آمبولانس برای او. “من می دانم که این ویروس مرگ و زندگی است,” او گفت:. او سوار کردن در آمبولانس انتظار برای مردن. در حالی که Muongkhot شد, در بیمارستان دو نفر از دوستان خود درگذشت COVID-19. یکی سوار یک ون از بسته بندی گوشت می آمد کارگران و از گیاهان در هر روز است. دیگری مشغول به کار بود تقریبا به عنوان طولانی به عنوان Muongkhot اما انتخاب کرده و نه بازنشسته.

جوان حدس است که بسیاری از آلوده شده اند در دسته ماهی تابه را بسته بندی گوشت می آمد گیاهانی که در آن جمعیت های کوچک ممکن است نزدیک شدن به گله ایمنی. و جداسازی جوامع مهاجر کار می کند هر دو راه صعود اعداد در Randall جوان انتظار دارد که نمی خواهد یک outsized تاثیر بر روی بسته بندی گوشت می آمد کارگران است. Muongkhot بخشی است و دوره نقاهت را در خانه. “من به خدا اعتقاد دارند” او به من گفت. “و آن زمان برای من به رفتن نشده است.” تایسون داده است همسر خود را در وقت های اضافی به مراقبت از او را. او وزن بسیار از دست داده است که او چهره او نبوده است این لاغر پس از ابتلا به مالاریا به عنوان یک نوجوان ، ager در لائوس. او به خانه آمد با وزن نود و هشت پوند است. “همسر من, آشپز غذای خوب برای من” Muongkhot گفت. “امروز من در یک صد و پنج. دو عدد. در حال حاضر من سه.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetRexbetVenusbetBetvoleredfoxbetFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort