چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

سلامت Coronavirus باعث می شود یک معضل قدیمی خیلی بیشتر پر: سفارش و یا طبخ در خانه ؟ اقیانوس اطلس ا

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398
اقیانوس اطلس

از چند هفته پیش به عنوان امکان بلندی coronavirus همه گیر شروع به حل و فصل در اکثر آمریکایی ها بسیاری از مردم شروع به آماده شدن برای دفع این ویروس را با فکر کردن در مورد بهداشت شخصی. از آنجا که مشاوره در مورد اثر شستن دست و شخصی مایع آمد زود آمریکایی حمله کرد فروشگاههای جعبه بزرگ در سراسر کشور به سهام تا در دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب قوطی Lysol, و برای برخی از دلیل عدل و عدل از کاغذ توالت. احساس آماده برای تمیز کردن پس از خود را بسیار آسان است.

از آنجا که در سراسر کشور اجرا در Purell شروع بدانند که چگونه به انجام زندگی روزمره بدست تنها پیچیده تر است. لغو, رویدادهای مدرسه و تعطیلی و درخواست از مقامات بهداشت برای جلوگیری از تماس با دیگران شروع به تغییر ریتم زندگی روزانه و در همه جا حاضر سوال که چه چیزی برای خوردن به خود گرفته جدید, اخلاقی, عارضه است. نگه داشتن خود را تغذیه از طریق ارائه خدمات و فروشگاه های مواد غذایی است که اکثر آمریکایی ها با تکیه بر یک وظیفه لازم است که به راحتی نمی تواند تکمیل شود در حالی که اجتناب از افراد دیگر است.

مغذی غذاهای تازه—نوع افراد در حالت ایده آل باید از خوردن هنگامی که سلامت خود را در خطر است—گران قیمت هستند و بد به سرعت. نه هر کس اضافی را در فریزر و یا پول آن را پر کنید. برخی از مردم فقط نمی تواند طبخ برای خود. اگر شما یک فرد است که نگه می دارد یک نگردند شربت خانه که زمانی که سردرگمی در مجموعه: آن را امن برای سفارش و تحویل هم برای شما و هم برای شخص شما آوردن غذا ؟ آن را امن برای رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی که ممکن است بسته بندی شده با دست پاچه مردم ؟ چگونه می توانم از شما حمایت جامعه کسب و کار در حالی که اجتماعی فاصله? چگونه می توانم به شما در کاهش بار که شما را در قرار دادن افراد در مشاغل خدماتی? آن زمان برای امریکا به شکل از چگونه برای تغذیه خود در طول یک بیماری همه گیر.

وقتی که می آید به سفارش مواد غذایی خود را بعید است که می تواند خطر, با توجه به استفن مورس متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا. حتی اگر فرد در حال آماده شدن آن است که بیمار به او گفت: من از طریق ایمیل "غذاهای پخته شده بعید است که به یک نگرانی مگر اینکه آنها را آلوده پس از پخت و پز است." او اعطا شده است که "سالاد اگر کسی عطسه در آن را احتمالا ممکن است خطر ابتلا به برخی" اما تا زمانی که مواد غذایی به کار گرفته شده است به درستی به او گفت: "باید وجود داشته باشد بسیار کم خطر است." در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای آشنایی با آنچه در بخش بهداشت محلی تان فکر می کند از مواد غذایی-دست زدن به شیوه های مورد علاقه خود را در رستوران ها.

خطر از تحویل تعامل در ضمن بستگی دارد که چگونه آن را هماهنگ. برای غذا گیرنده خطر نسبتا پایین است مورس گفت: "وجود دارد می تواند انتقال از طریق آلوده به اشیاء بی جان اما ما فکر می کنم مهم ترین مسیر انتقال قطرات تنفسی" است که گسترش وقتی کسی سرفه, عطسه و یا حتی تنفس در مجاورت نزدیک به دیگران است. مثل همیشه دستان خود را قبل از شما می خورید. (اگر شما نگران در مورد انواع دیگر تحویل ایمیل و یا آنلاین-خرید سفارشات برای مثال آنها نیز نسبتا بعید است برای انتقال ویروس اما شما هنوز هم باید دستهای خود را پس از باز کردن آنها را.)

Deliverers خود را بسیار بیشتر احتمال دارد به معرض چرا که همه مردم آنها روبرو می شوند. مورس گفت: خطر کاهش می یابد می تواند برای هر دو طرف اگر دریافت کنندگان بپرسید که مواد غذایی خارج از سمت چپ درب—یا در حالت ایده آل اگر رستوران دستور این عمل برای حفاظت از کارکنان خود را. مشتریان همچنین می توانید نکته به صورت الکترونیکی و یا قرار دادن پول نقد در خارج قبل از زایمان می رسد. در ووهان چین که در آن شیوع کروناویروس شروع چند ماه پیش بسیاری از رانندگان تحویل عینک محافظ و ماسک و انجام کارفرما-ارائه ضد عفونی کننده دست.

سفارش بایگانی اطلاعات ممکن است به نظر می رسد خودخواه یا بی رحمانه در این نور اما با توجه به تاد ممکن است یک استاد فلسفه در دانشگاه کلمسون های اخلاقی حساب نیست کاملا ساده است. او می گوید که مردم باید از خودشان بپرسید چند سوال اول از جمله اینکه آیا تحویل کارگر را به تنهایی سفر با دوچرخه و یا ماشین و اینکه آیا خروج دسته جمعی از تحویل کسب و کار از منطقه برساند کارگران بیش از حفاظت از آنها. "این مسئولیت از فرد سفارش غذا سعی کنید به عنوان بهترین آنها می تواند به گرفتن بر روی آن" ممکن است به من نوشت در ایمیل.

مکان سفارش مردم از تفاوت بیش از حد. یک رستوران محلی است یک انتخاب بهتر از یک شروع می فرستد که فرفره کارگران بدون مراقبت های بهداشتی مزایای به شلوغ جعبه بزرگ فروشگاه های مواد غذایی به مبارزه با بیش از لوبیا خشک از طرف شما. رستوران تحویل فرد در تعامل با مردم کمتر کاهش خود و یا او را فردی ریسک و پول شما پرداخت هزینه برای مواد غذایی می رود نسبت به نگه داشتن یک رستوران کارکنان شاغل از طریق یک بحران است. در ووهان محلی رانندگان تحویل شد و این شهر تاسیسات در طول یک مستند ساخته شده است که جسارت کردن به مواد غذایی تازه دشوار است.

فرار از تحویل به رفتن به فروشگاه مواد غذایی لزوما یک راه امن تر برای استرس-خوردن یا افراد و یا خدمات کارگران است. "شلوغ فروشگاه را در معرض خطر بیشتری از عفونت به سادگی از آنجا که از تعداد افراد و تراکم" مورس اپیدمیولوژی توضیح داد. خریداران می توانند برای جلوگیری از برخی از این خطر توسط رها در ساعت های عجیب و غریب و یا سایه دار کمتر در فروشگاه های محبوب. اما خطر قرار گرفتن در معرض است که هنوز هم بسیار بیشتری برای مردم زنگ مواد غذایی از برای مردم به خرید آنها بالاتر از آن است که برای رانندگان تحویل آوردن غذا به درب خود را از آن است که برای شما.

بسیاری از آمریکایی ها و به خصوص کسانی که با وسیله ای به سفارش تعداد زیادی از تحویل مواد غذایی استفاده نمی شود به ارزیابی این خطرات به خود و دیگران است. "ما در حال پرسید: فکر می کنم خیلی بیشتر اجتماعی تر از ما همیشه, همیشه خواسته به فکر می کنم می گوید:" استیون Benko یک استاد مذهبی و اخلاقی مطالعات در مردیت در Raleigh, North Carolina. تحویل مشاغل به ندرت ارائه بیمه درمانی و کارگران هنوز هم نیاز به پول برای خرید تیلنول و شربت سرفه به کنترل موارد خفیف تر از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و یا به دنبال کمک از یک فوری-درمانگاه. چقدر باید کسی نکته برای کمک به تحویل فرد استطاعت پزشکی ؟ "مردم سلامت و مراقبت های بهداشتی خود را به طور مستقیم به کار خود در این کشور" Benko می گوید.

او همچنین اشاره می کند که نگه داشتن محلی تحویل ماندگار مفید است به افرادی که نمی توانید طبخ برای خود دلیل ناتوانی یا بیماری. در برخی از مناطق درخواست برای تحویل از طریق سقف است که می تواند به کاهش در دسترس بودن برای افرادی که با تکیه بر تحویل مواد غذایی. در هر وضعیت با منابع محدود بهترین انتخاب را بیش از شما نیاز دارید که آخرین چهار بسته دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در هدف و یا زمان مشغول تحویل راننده.

در ایالات متحده' صنعتی متمرکز سیستم غذایی برای اکثر مردم هیچ کاملا اخلاقی گزینه های وجود دارد برای غذا خوردن در طول یک بیماری همه گیر. اما Benko امیدوار است که شام را به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی برای حفاظت از کارگران در جامعه خود را به عنوان آنها را برای محافظت از خود و که آنها را به یاد داشته باشید که ضروری خدمات و تحویل کارگران به بقای خود هنگامی که بدترین گذشته است. "ما آنقدر به یکدیگر متصل و متکی به افراد مشغول به کار در این زمینه, اما ما حتی نمی بینم که نگه می دارد در قفسه restocked یا کسانی که به ارمغان می آورد همه چیز" به ما می گوید. "مردم تنها قابل تبدیل به ما در درک که آنها می تواند به ما آسیب برساند, به عنوان مخالف به تبدیل شدن به قابل مشاهده به ما در این واقعیت است که آنها در حال گرفتن یک خطر به سلامت خود را با مفید بودن به ما."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب