Huey Lewis قلاب یکی

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانHuey Lewisتصویر توسط João FazendaMidtown منهتن 5:30 a. m.,

توسط NEWS-SINGLE در 8 اسفند 1398
Huey Lewisتصویر توسط João Fazenda

Midtown منهتن 5:30 a. m., Huey Lewis, روش سوارکاری با تفنگ ساچمهای. لوئیس ممکن است بسیاری از چیزهای—هشتاد ضربه ماشین MTV eyeworm سرگرم کننده برای استخدام—اما او هیچ اگر نه یک ماهیگیر. هنگامی که او از طریق شهر در ماه اکتبر پیش از انتشار آلبوم جدید خود برای اولین بار در ده سال, و به احتمال زیاد آخرین زیرا پس از ضبط آن, با, باند, اخبار, او اساسا به عنوان یک نتیجه از یک بیماری نادر خود را از دست داد شنوایی و در نتیجه توانایی های خود را به آواز خواندن در کلید) او می خواست به سعی کنید برای کشتن برخی از غلطك. او هرگز صید شهر نیویورک است. بنابراین او امضا با کاپیتان فرانک Crescitelli از باله مشروبی که بدرقه نوشابه منشور. Meetup بود استاتن آیلند مارینا در نور است.

لوئیس تا به حال برخی از شهری ماهیگیری را تجربه کنند. "وقتی که من بچه بودم, من تا به حال کمی El Toro," او گفت:. "مانند یک هشت پا قایق بادبانی. من در زندگی توت فرنگی نقطه در شهرستان مارین. و من می بادبان در سراسر خلیج سان فرانسیسکو و من چرخش میله به همراه یک زن و شوهر از lures های rapala و دوباره با سه باس striped, بدون عرق."

گوش رنج به نام Ménière را می آید و می رود. چند هفته او را O. K. چند روز او به سختی می تواند شنیدن زنگ تلفن. این بود که تا کنون حداقل قبل از sunup, یک روز خوب. "اما من نمی توانم کتاب نشان می دهد که من نمی دانم اگر من ناشنوا است."

در حال حاضر شصت و نه, Lewis زندگی در یک مزرعه در, مونتانا با چندین ماهی قزل آلا رودخانه ها در این نزدیکی هست. شما نمی توانید حدس بزنید که او متولد شد و در شهر نیویورک و خود را صرف سال در اوهایو. اما او را بیشتر به یک منطقه خلیج بچه. پدرش یک رادیولوژیست و یک هنرمند که فرار لهستان در سال 1939 طلاق گرفته به زودی پس از آنها به کالیفرنیا در سال 1955. مادرش پدر و مادر نیز فرار لهستان مرده بود با خودکشی هم در لارنس, Massachusetts. "این یک" خانه ای از شن و مه' چیز" لوئیس گفت. "و پس از تبدیل به یک هیپی اساسا. او شروع به حلق آویز کردن در هیچ نام بار در سائوسالیتو که وابسته Ferlinghetti لنی بروس و چراغ شهرستان جمعیت. او در زمان با ضرب و شتم شاعر نام Lew ولش. که در اتاق نشیمن من زمانی که من یک نوجوان-ager. گرگوری کورسو و گری اسنایدر و آلن گینزبرگ نشسته نوشیدن شراب و سیگار, پیش بینی و خواندن اشعار." به او واضح و روشن از تمام این Lewis پدر فرستاده او را به مدرسه شبانه روزی در نیوجرسی. "من از آن متنفر بودم," لوییس گفت. او bummed در سراسر اروپا برای یک سال با یک سازدهنی سپس یو بی اس در بازار در کالج بازگشت به خلیج و ده سال و یک دسته از گروههای بعد از ظهور به عنوان یک ریگان-عصر راک استار. "هیپ به میدان" او خواند. و شاید در آن بود.

در جان پناه کاپیتان فرانک, یک استوار ساخته شده است استاتن آیلند lifer با یک فرمان سبیل و یک سیگار روشن شد و انتظار روی یک هوش قایقران حاوی الکترونیک. "تفاوت بین یک راهنمای ماهیگیری و یک پیتزا بزرگ?" او گفت:. "این پیتزا می توانید از خوراک یک خانواده چهار." قایق بر ثانیه مخزن پرتکاپو با bunker—طعمه زنده—اما لوئیس یک ماهیگیر پرواز و قبل از اینکه طولانی او ایستاده بود در کمان, ریخته گری shrimplike الگوی در حال غرق شدن خط به برخی از weakfish که Crescitelli بود espied در ماهی یاب. "من هرگز برای صید ماهی بر روی صفحه نمایش قبل از" لوئیس گفت. او تر و تمیز در ماهیگیری و شلوار آبی و پیراهن کش ورزش و Allbirds. او تعادل خود را نگه داشته در ریز ریز کردن.

"وجود دارد بیشتر weakfishing رکورد جهانی در عرض دو مایل از اینجا از هر نقطه در جهان" Crescitelli گفت.

"بنابراین اجازه دهید من این را دریافت مستقیم—ما یک شانس در جهان رکورد؟" لوئیس گفت.

نه امروز. این weakfishing ضعیف بود و Crescitelli به ضرب گلوله کشته آن را به خلیج. خورشید رو به افزایش Verrazzano برج gleaming. Crescitelli کشیده در یک roiling کشش آب که او توضیح داده بود که خروج از فاضلاب-تصفيه یک مایل دور. "که بوی شیرین بوی" او گفت:. "این است که در آن طعمه را در. چیزی است که آنها تغییر فرمول. آن را نمی ماهیگیری به عنوان خوب به عنوان آن استفاده می شود."

"ماهیگیری است که هرگز به خوبی به عنوان آن می گذرد و یا به عنوان آن بود" لوئیس گفت.

"وجود دارد" Crescitelli گفت: اشاره در صفحه نمایش خود را. "که گه تن ماهی سمت راست وجود دارد." Lewis بازیگران و محروم بازیگران و محروم: هیچ چیز. Crescitelli سازی شمال به هافمن جزیره که در آن بیمار از مهاجران بودند قرنطینه یک قرن پیش. "یک پسر سه porno فیلم اینجا در دهه هفتاد. استفاده می شود به ساختمان وجود دارد."

"متعجب" لوئیس گفت: تبادل خط خود را نسبت به برخی از pilings: هیچ تاس.

"خوب است, استفراغ کردن, Huey. نمی توان به خودت سخت بگیر."

به جنوب بود و دیگری جزیره با یک دودکش و برخی از خرابه. "این کوره های جسد سوزی," Crescitelli گفت. او زیرفشار قایق به عنوان نزدیک به عنوان او می تواند و لوییس کار eddy خط خاموش اسکله. "Huey شما درست در نقطه. بیا فقط یک striper!"

Bang. لوئیس نوک میله خم. یک striper? هیچ. یک دست و پا کردن. یک دست و پا کردن! در یک پرواز ؟

"هرگز دیده می شود که من باید می گویند" Crescitelli گفت.

"این بهتر از ماهیگیری," لوییس گفت.

او برگزار شد تا دست و پا کردن ، grinning امن در دانش است که یک عکس از او با چنین ناچیز نمونه نه به هیچ وجه کاهش جایگاه او در جهان است. ♦tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب