Humphries برنده جهان سوم نوعی سورتمه کوچک عنوان جلوتر از مقام سوم کانادایی de Bruin, Bujnowski

ALTENBERG آلمان—یکی دیگر از مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز برای کانادایی Christine de Bruin و کریستن Bujnowski

توسط NEWS-SINGLE در 3 اسفند 1398

ALTENBERG آلمان—یکی دیگر از مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز برای کانادایی Christine de Bruin و کریستن Bujnowski.

کانادا نوعی سورتمه کوچک زنان آمد و از پشت در دو نهایی اجرا می شود را به پایان برساند سوم در اولی IBSF قهرمانی جهان برای دومین سال متوالی.

"این یک احساس خیلی خوب ما که اصلا انتظار آن را در همه" گفت: de Bruin از Stony Plain, Alta. "پس از (روز جمعه) اجرا می شود, ما فقط می گفت بیایید در حفظ و انجام کارهایی که ما انجام شده است و متصل کردن دور. من خیلی خوشحال هستم."

این کانادایی ها بودند و پنجم زیر دو جمعه اجرا می شود.

"راستش ما فکر می روند همان است که آن را همیشه است" گفت: Bujnowski از کوه Brydges, Ont. "ما می دانستیم که خیلی نزدیک است و آن را غیر ممکن است به فکر می کنم در مورد چه نتیجه تواند بود اما مهم بود نه جلوتر از خودمان و من فقط می خواستم به فکر کردن در مورد ویژگی های چیزهایی که من تا به حال به انجام است."

آمریکا با سورتمه حمل کردن از Kaillie Humphries و لورن گیبس برای اولین بار در سه دقیقه 45.49 ثانیه است. آلمان کیم Kalicki و Kira Lipperheide شد دوم در 3:45.86, به دنبال de Bruin و Bujnowski در 3:46.55.

برای Humphries, شد سومین عنوان قهرمانی جهان. دو او را همراه با هر دو از او مدال طلای المپیک برنده شد برای کانادا.

اما Humphries — همسر آمریکایی, اما هنوز هم یک شهروند کانادایی — آمد به ایالات متحده آمریکا نوعی سورتمه کوچک و اسکلت پاییز گذشته پس از نشستن در فصل گذشته در میان اتهامات کلامی و روانی سوء استفاده با این برنامه کانادا و گفته که در سمت چپ او احساس نمی امن باقی می ماند بخشی از این تیم است.

"آن نبوده است و بدون مبارزه" Humphries گفت: شنبه شب به شادی و cowbell-حلقه از جمعیت بارید بر قهرمان جهان. "اما در پایان روز این باعث می شود تمام آن را به ارزش آن است."

Humphries پیوست آلمان ساندرا Kirasis به عنوان تنها سه بار نوعی سورتمه کوچک زنان قهرمان جهان خلبانان.

"ما پیر با دختر هنوز هم آن را" گیبس گفت. "به نظر من کار من این است که به Kaillie به اندازه اتاق فقط به انجام آنچه او بهترین کند و نمی توانید در راه خود را نگه ندارد او را به عقب.

"این یک افتخار برای مسابقه با او."

شد 16 سورتمه چپ رفتن به شنبه نهایی گرما اما عنوان شد در واقع دو مسابقه با سورتمه حمل کردن: Humphries در مقابل Kalicki. Humphries led Kalicki توسط 0.19 ثانیه با دیگر رانندگان خوبی کردن سرعت. Kalicki بود و نسبتا تمیز چهارم اجرا هر چند Humphries کامل بود و مهر و موم شده به عنوان.

Humphries شده اند کاری که با سهولت به پیروزی در جام جهانی به طور کلی عنوان این فصل نیز تا به حال او نمی پرید فصل آخر تصمیم او ساخته شده برای اختصاص زمان بیشتر برای آماده شدن برای مسابقات قهرمانی جهان است.

این یک حرکت خطرناک.

به نظر می رسد درخشان در حال حاضر.

"ما در جام جهانی گذشته مسابقه به آماده شدن برای این و آن کار می کرد" Humphries گفت. "من خیلی خوشحال هستم که در آن کار می کرد."

و یک جایزه است که نمی خواهد وجود داشته باشد اگر نه برای او این است که به درستی در اختیار او است. زمانی که Humphries موفق به کسب اولین عنوان قهرمانی جهان در سال 2012 او نا امید شده بود به یاد بگیرند که وجود دارد نبود یک جایزه — مردان bobsledders باید آنهایی که به افراشتن برای برنده دو و چهار مرد عناوین براق chalices با حکاکی اسامی همه برندگان گذشته.

چنین جایزه ای وجود ندارد برای زنان است. Humphries پدر و مادر ارائه شده برای خرید یک خود و اهدای آن به بین المللی نوعی سورتمه کوچک و اسکلت فدراسیون و هنگامی که این سازمان در نهایت یک جایزه برای زنان آن Humphries که سفارش حکاکی تمام برندگان گذشته' نام.

برای بار سوم او با نام رهبری وجود دارد.

"ما بسیار افتخار از چیزهایی که او انجام داده است به این ورزش یک مکان بهتر بود در" Humphries, مادر, Cheryl Simundson گفت: قبل از شروع مسابقات قهرمانی جهان است. "او ترک یک میراث برای نسل های آینده از زنان و دختران جوان نشان می دهد که یک فرد می تواند یک تفاوت مهم نیست که چقدر کوچک است."

Kirasis برنده در سال 2005 2007 و 2008 — سه دوره متوالی به عنوان آنجا که وجود دارد هیچ قهرمانی جهان در المپیک سال 2006 آلمان که در افسانه نیز در زمان طلا در تورین بازی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Humphries نیز درخشان ترین نقطه در ایالات متحده در سه کشویی ورزش را در زمستان. ایالات متحده آمریکا Luge 11 مدال این زمستان اما هیچ مدال طلا. ایالات متحده آمریکا نوعی سورتمه کوچک و اسکلت ترکیب هفت جام جهانی مدال در این فصل دو تا از کسانی که چهار برنز در یک سورتمه حمل کردن رانده شده توسط شکارچی کلیسا و زنان اسکلت برنز از مگان هنری.

هر چیز دیگری — چهار جام جهانی, مدال طلا, یک جام جهانی برنز و در حال حاضر 13 قهرمانی جهان در USABS تاریخچه از دو مرد و چهار مرد زنان نوعی سورتمه کوچک و اسکلت حوادث — آمده است با Humphries در صندلی راننده.

"من واقعا نمی تواند آن را انجام داده اند و بدون هر کسی در تیم من در این سال" Humphries گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب