طوفان' ریمر, Mrazek Pesce همه 'در دراز مدت' صدمات

رالی, N. C.—Carolina defenceman برت Pesce و goaltenders جیمز ریمر و پتر Mrazek همه برخورد با "دراز مدت" دچار ص

توسط NEWS-SINGLE در 6 اسفند 1398

رالی, N. C.—Carolina defenceman برت Pesce و goaltenders جیمز ریمر و پتر Mrazek همه برخورد با "دراز مدت" دچار صدمات در یک آخر هفته برنده شدن در تورنتو, طوفان, مربی راد Brind عشق روز دوشنبه گفت:.

Brind عشق گفت: معلوم نیست دقیقا چقدر زمان بازیکنان را از دست ندهید. ریمر با پایین بدن آسیب در حالی که Brind عشق گفت Mrazek در برخورد با یک ضربه مغزی و Pesce یک آسیب دیدگی شانه.

"بدیهی است که هیچ کس به من می گویند کوتاه مدت" Brind عشق گفت. "دراز مدت برای همه آنها. این در مورد همه من می توانم به شما بگویم."

صدمات به ریمر و Mrazek مجبور طوفان به نوبه خود به 42 سال اضطراری goaltender دیوید Ayres در 6-3 برنده شود.

ریمر آسیب رخ داده است که تورنتو ژاک هایمن تحت فشار قرار دادند کارولینای defenceman Jaccob Slavin به ریمر چپ پا و ارسال هر دو افتادن به net. Mrazek صدمه دیده بود در دوره دوم در برخورد با Maple Leafs به جلو Kyle کلیفورد منجر به Ayres' ورود.

این طوفان را از یاد می آورد goaltenders آنتون Forsberg و الکس Nedeljkovic از شارلوت آمریکا هاکی لیگ پیش از روز سه شنبه بازی خانگی برابر دالاس.

همانطور که برای Pesce Brind عشق گفت: 25 سال defenceman برنامه ریزی شده بود به ارزیابی دوباره بعد شنبه. اما هر گونه عدم تمدید خواهد بود یکی دیگر از آمار برای یک تیم است که از دست همه ستاره defenceman Dougie همیلتون به طور نامحدود به شکسته پای چپ در ژانویه و jostling برای موقعیت در کنفرانس شرق حذفی وحشی-کارت چیس.

این طوفان به دست آورد مرکز وینسنت Trocheck از فلوریدا پیش از NHL تجارت مهلت پنج شنبه بعد از ظهر با فراق جلو اریک Haula و لوکاس Wallmark همراه با یک جفت چشم انداز.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب