من یک بولتون فن اما او سزاوار اعتباری

ایده های او در حال انجام این ملت خدمات چاپ و نشر کتاب است. فیلیپ مونتگمریمن یک فن از جان بولتون. من

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
فیلیپ مونتگمری

من یک فن از جان بولتون. من نوشته ام چند مقالات انتقادی در مورد زمان او را به عنوان مشاور امنیت ملی. او ناتوان از استراتژیک فکر او موفق به اجرای مناسب بین فرایند و حذف شدند مردم او شخصا اختلاف نظر در مسائل او سعی کرد به جعبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه اندازی جنگ ها و مداخلات که رئیس جمهور شک و تردید بود و او کور خود ایدئولوژی در مورد قوانین بین المللی. در برخی از سیاست مناطق از جمله ایران او خطرناک ترین فرد در دولت. من اعتقاد دارم که او ساخته شده امریکا ضعیف تر و آسیب دیده منافع ملی است. او اشتباه بود که حاضر به شهادت در مقابل مجلس نمایندگان در ژانویه را استیضاح جلسات و او باید صحبت از زمانی که جمهوری خواهان مجلس سنا حاضر به تماس او را به عنوان شاهد در دادگاه.

اما باید اذعان کرد که بولتون رفتار كارش به عنوان مشاور امنیت ملی زمانی که او گفت: کارکنان خود را به گزارش های غیر قانونی به کاخ سفید وکلا. او همچنین در دفاع از کسانی که خدمت زیر او را در برابر تهمت وفاداران. او حق انتشار کتاب خود است. اگر او می دهد یک حسابداری کامل از آنچه که او را دیدم به عنوان مشاور امنیت ملی—و از مقاله اخیر خود در نیویورک تایمز و گزیده ای در وال استریت ژورنالبه نظر می رسد که ممکن است او—او سزاوار اعتبار برای آن صرف نظر از آنچه که او انجام داده یا انجام نداده و در طول جلسات استیضاح و محاکمه. او انجام خواهد شد که ملت یک سرویس.

با توجه به وال استریت ژورنال گزیده ای Bolton می گوید که در سال 2019 G-20 نشست در اوزاکا ژاپن مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا خواسته رئیس جمهور چین به خرید مقادیر زیادی از دانه های سویا به کمک رئیس جمهور آمریکا در نوامبر آینده انتخابات است. یازدهم باید انجام دهید این تهمت گفت: به دلیل دموکراتها بزرگ خصومت نسبت به چین است. در یک جلسه در اجلاس تهمت عزاداری یازدهم او پشتیبانی ساخت اردوگاه های کار اجباری چین Uighers در سین کیانگ—بزرگترین جرم بازداشت غیر نظامیان پس از جنگ جهانی دوم است. این دومین بار او گفت این را به Xi. بولتون همچنین ادعا می کند که تهمت متوقف دادرسی کیفری به عنوان یک نفع به مردم او را دوست داشت. همه این بولتون نوشت: به میزان "یک الگوی اساسا رفتار غیر قابل قبول است که فرسایش بسیار مشروعیت ریاست جمهوری است." بولتون نتیجه گزیده ای با رعایت که برنده شده است نرم افزاری در چین و موضع سخت پس از coronavirus ممکن است آخرین فراتر از نوامبر. در این گزیده به تنهایی سابق مشاور امنیت ملی اتحاد eviscerated خواه مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی.

تردیدی نیست که این کتاب حاوی مواد منفجره آیات است که به خوبی می تواند تاثیر بر انتخابات. آن است که بسیار سخت ضربه که من تعجب می کنم اگر بولتون به عمد در نظر دارد برای کمک به جو بایدن و یا شاید به کمک جمهوری خواهان را به استفاده از خود را کاهش نظرسنجی شماره به فشار تهمت به حذف به عنوان عجیب و غریب به عنوان آن برای تلفن های موبایل.

ایالات متحده 138 روز دور از انتخابات است که قطعا در کنار رتبه 1860 به عنوان یکی از مهم ترین در تاریخ آن است. هر کسی که دارای دانش در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید صحبت کردن در حال حاضر از آنجا که اطلاعات مهم خواهد شد در تاریخ 4 نوامبر.

تعداد کمی از مردم که در خدمت دولت او را در مورد آنچه که آنها را دیدم. من دوست و همکار فیونا هیل بود. ماری Yovanovitch انجام داد. الکساندر Vindman انجام داد. اما جایی که اکثر مقامات ارشد? که در آن است گری کوهن? رکس Tillerson? جان هانتسمن جونیور? نیکی هیلی? H. R. مک مستر در کتاب آینده در پاییز اما بعید است برای گفتن زیاد در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. جیم Mattis و جان کلی در نهایت صحبت کردن هنگامی که صدای شیپور آماده شد برای استفاده از ارتش در برابر صلح آمیز معترضین اما آنها هنوز هم گفت: ارزش کمی در مورد آنچه که آنها را دیدم در داخل به عنوان وزیر دفاع و رئیس ستاد بود. بسیاری از مقامات دولت سابق اجرا به زمین و یا بسیج برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، گاهی اوقات یک قطعه کمی ظاهر خواهد شد در مورد سخن گفتن آنها در یک سخنرانی اما هیچ چیز بیشتر. بدون شک اگر تهمت از دست می دهد در یک زمین لغزش ما را می شنوید زیادی در مورد نگرانی های آنها بود. کسانی که پذیرش خیلی دیر خواهد بود.

جان بولتون تنها مقام ارشد که در واقع صحبت کردن. بله او باید شهادت در مقابل کنگره, اما آن را مادی تحت تاثیر قرار نتیجه? اکثریت قریب به اتفاق جمهوری خواهان هرگز رای به محکوم است.

بسیاری از ناظران را مورد سوال بولتون انگیزه برای امتناع از شهادت و به جای نوشتن یک کتاب است. شاید بولتون یک حزبی به استخوان او نمی خواست به طرف با دموکرات ها در استیضاح محاکمه. شاید او می خواست برای دریافت پرداخت برای کسب اطلاعات است. شاید او دوست نداشتن مغلوب ساختن پیشی جستن به این دلیل که رئیس جمهور نمی شروع یک جنگ است. شاید او فکر استیضاح باید صورت نمی گیرد زمانی که انتخابات قریب الوقوع بود. شاید آن زمان او در حالی که به قبول است که او می سوزاند تمام پل با مغلوب ساختن پیشی جستن. آیا این دلیل در واقع مهم است ؟ همه که مهم است این است که او می گوید آنچه او را دیدم—قبل از انتخابات.

نگه داشتن در ذهن است که بولتون است که پرداخت هزینه برای اقدامات خود را. حتی اگر او سمت چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت او ممکن است امیدوار به بازگشت در دوره دوم. او به طور کامل در نظر گرفته شده برای شروع یک عمل سیاسی کمیته. اگر او نوشت: یک کتاب در ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن آن پاک شده است برای انتشار آن را فروخته اند و به خوبی به MAGA جمعیت و او نگه داشته می تواند حق امتیاز. او در حال حاضر یک سیاسی یتیم. با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدنی دعوی او ممکن است دریافت یک درصد برای این کتاب.

که به تنهایی نباید ما را دلسوز به بولتون و نه باید فراموش کنیم در مورد سیاست تفاوت اما ریختن لوبیا خدمات عمومی است. او سزاوار ستایش است. تحقیر و یا رد این عنوان بی ربط به این دلیل که استیضاح قطار به مدت طولانی پس از ترک نه تنها به شدت طلب بخشایش اهمیت این لحظه. نقد نیز اجازه می دهد تا کسانی که سکوت کردن قلاب.

در برخی از نقطه تهمت منتقدان را به سطح خود را در مورد چگونه جدی تهدید دوم مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح شمار به جمهوری. شاید آن را که به بالا که در این صورت هر کس می تواند رفتار preciously و pedantically در مورد اینکه آنها را به قرض گرفتن کتاب از کتابخانه به جای خرید آن. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بحران بزرگ است اگر شخصیت ایالات متحده و آینده جهان هستند و در واقع در معرض خطر در سال 2020 به عنوان من فکر می کنم آنها پس از آن همه جداشدگان هستند خوش آمدید, حتی زمانی که آنها این کار را از منافع خود. یک زمان وجود خواهد آمد در نقطه Trumpism سقوط زمانی که بیشتر defections بی معنی هستند و به سادگی اعمال فرصت طلبی. اما ما حتی به نزدیک بودن هنوز وجود دارد. آن را از یکی از بولتون منتقدان: آنچه که او انجام شده است واقعا مهم است. باید آن را به رسمیت شناخته شده به عنوان چنین.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب