"من حیرت زده هستم': ویسکانسین دموکرات محتمل پیروزی

سیاست قاطع لیبرال پیروزی در یک جنگ سخت قضایی مسابقه کاسته ترس است که جمهوری خواهان بهره برداری از coronavi

توسط NEWS-SINGLE در 27 فروردین 1399
Morry Gash / AP

به روز شده در 3:23 p. m. ET در آوریل 14

ثانیهجریان می تواند دموکرات ها برنده یک ایالت در انتخابات است که آنها تا به حال به ظاهر اذعان کرد که آنها در حال تلاش بیهوده برای جلوگیری از حتی وقوع?

این سوالی است که در ویسکانسین صبح امروز پس از حزب جشن بعید است فردی گری از یک محافظه کار عدالت در یک مسابقه مهم برای یک صندلی در دولت بالاترین دادگاه. با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد پس سناتور برنی ساندرز خروج از ریاست جمهوری نتایج اولیه حزب تبدیل شده بود مسئله. به مراتب بیشتر مهم مسابقه بود قضایی انتخابات و قاضی جیل Karofsky را شکست وقت عدالت دانیل کلی به دموکرات ها یک پیروزی مهم با تاخیر نزدیک به یک هفته به عنوان یک سیل از رای غیابی شمارش شد—در چه بود و اساسا یک محاکمه اجرا برای انتخابات ماه نوامبر در نزدیک تقسیم نوسان دولت است.

اما بزرگتر رمز و راز بود که چگونه از آن اتفاق افتاده بود.همه در همه ،

در روزهای منتهی به سه شنبه گذشته رأی دموکرات انجام داده بود همه آنها می تواند به فرد در انتخابات در میان coronavirus همه گیر یا با تعویض به یک پست الکترونیکی انتخابات یا تعویق انداختن رای گیری تا ماه ژوئن. جمهوری خواهان در حال رد آنها را در هر نوبت اصرار دارد که انتخابات به عنوان برنامه ریزی شده, حتی اگر آن را به معنای رای دهندگان را به خطر سلامت خود و نقض یک ایالت stay-at-home بخشنامه—به بازیگران انتخابات در چند حوزه های رأی گیری که تا به حال به اندازه کافی کارگران به کارکنان آنها. (در میلواکی ایالت و بزرگترین شهر فقط پنج نفر از 180 حوزه های رأی گیری باز شد.) زمانی که فرماندار دموکرات تونی Evers صادر شده در آخرین دقیقه به منظور به تعویق انداختن انتخابات جمهوری خواهان را متقاعد محافظه کاران در هر دو ویسکانسین دادگاه عالی و دادگاه عالی ایالات متحده به جلوگیری از او.

روز به روز از انتخابات دموکرات بودند دست به دستبند: آنها متوقف شده بود همه تلاش به نوبه خود از رای دهندگان در فرد بود و خیلی دیر به فشار بیشتر حامیان به درخواست برگه از طریق پست.

"ما به شما در پیدا کردن اگر جمهوری خواهان موفق به سرقت انتخابات توسط weaponizing گیر" اعلام کرد بن Wikler رئیس حزب دموکرات ویسکانسین در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران قبل از نتایج دیروز منتشر شد. وی Wisconsinites که ممکن است از حقوق خود محروم و به حفظ سوابق از تلاش خود را برای رای دادن نشان می دهد که آنها و یا حزب می تواند چالش مشروعیت انتخابات در دادگاه.

چند ساعت بعد ترس از بزرگ انتخاباتی larceny تا به حال به سرعت ذوب دور: Karofsky برنده شده بود و با نزدیک به 11 نقطه حاشیه در دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال انجام شده کمتر از یک درصد در سال 2016 آن را حتی نزدیک است.

"من حیرت زده کرد" Wikler به من گفت: وقتی ما صحبت از طریق تلفن در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب گذشته است. حزب داخلی سنجی پیش بینی کرده بود "انتخابات نزدیک است," او گفت:—هیچ چیز مانند نسبت جیغ وداد بازی کردن Karofsky برنده شده بود.

جمهوریخواهان موفق به کسب یک پیروزی باریک در یک عالی-دادگاه مسابقه سال گذشته برنامه ریزی از انتخابات امسال در همان روز به عنوان دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی—زمانی که ایران تا به حال هیچ رقابتی نامزدی مبارزه برای افزایش مشارکت در انتخابات—به Karofsky یک مزیت قابل توجه است. طرفین تا به حال پول ریخت به قضایی مسابقه که تعیین اینکه آیا محافظه کاران را حفظ 5-2 استفاده در دیوان عالی کشور و یا این که آیا لیبرال ها خواهد باریک آن را به 4-3. نتیجه نیز می تواند تاثیر مستقیم در انتخابات ماه نوامبر در ایالت ویسکانسین از دادگاه به نظر می رسد تقسیم می شود در یک مورد از آن خواهد شد به احتمال زیاد برای تصمیم گیری که آیا بیش از 200 ، 000 رای دهندگان کاهش یافته و از دولت را رول.

پس از آن همه گیر است که همه چیز درهم. دموکراتها وحشت بیش از برگزاری انتخابات; بسته شدن همه اما پنج حوزه های رأی گیری در میلواکی که در آن حزب اتحاد بزرگترین غلظت از آرا; و مرتضوی اصرار که انتخابات رفتن به جلو به راه به فرض که کلی خواهد ساحل به پیروزی.

"وجود دارد یک آرایه بسیار قدرتمند عوامل باد در جهت مخالف" Wikler گفت.

شد دموکرات ها گریه گرگ بیش از یک فاجعه که نمی افتد ؟ شد جمهوری خواهان در واقع بیشتر محروم توسط کاهش در شخص رای گیری به دلیل آن بود که پایگاه خود را از رای دهندگان که نمی تواند به پای صندوق های رای شد و نا آشنا با الزامات مورد نیاز برای رای گیری از طریق پست ؟ و یا آیا ایران با امتناع را تشویق به مشارکت بیشتر و یا به تعویق انداختن انتخابات ایجاد انگیزه Wisconsinites به نوبه خود و مجازات آن ؟

"دولت آمریکا تلاش برای سرکوب تبدیل مردم به رای دادن در برابر آنها می گوید:" داکوتای سالن میلواکی فعال اجرا می شود که یک گروه اختصاص داده شده به سازماندهی جوان رای دهندگان از رنگ. به عنوان برای رای دهندگان که ممکن است مجبور شده اند سلامت خود را به خطر برای بازیگران یک رای گیری هال می گوید: "آنها در برابر توطئه های خود را پایه."

جمهوری خواهان ویسکانسین chalked کلی ضرر به این واقعیت است که دموکرات ریاست جمهوری اولیه که هنوز اسمی رقابتی سوار یک طرفه و از مشارکت مردم استفاده برای دموکرات ها. اندرو Hitt دولت حزب جمهوری خواه رئیس رد این پیشنهاد که رای دهندگان تا به حال مجازات جمهوریخواهان برای مخالفت با تغییرات به انتخابات. "درس برای یادگیری این است که ما می توانیم یک انتخابات در این سناریو" Hitt به من گفت این بعد از ظهر "و ما خواهد بود حتی بیشتر آماده برای تشویق اوایل رای, رای گیری غایب و مطمئن شوید که مردم ما قادر به رای" در پاییز. او گفت: جمهوری خواهان در حال "هیچ مشکلی" با اوایل و رای گیری غایب اما مخالف دموکرات " فشار به پیاده سازی کاملا رای-با-سیستم پست الکترونیکی در ویسکانسین.

ترور پاتر جمهوری و رئیس سابق فدرال کمیسیون انتخابات گفت: من امروز صبح که رهبران ایران در ویسکانسین ساخته شده بود "یک اشتباه تاکتیکی" در پرورش سردرگمی و هرج و مرج در اجرا تا انتخابات. "آنها باید یاد بگیرند که هرج و مرج بد است" گفت پاتر که همچنین یک عضو از ملی نیروی کار در انتخابات بحران یک گروه در تلاش برای حفاظت از نوامبر رای از طیف وسیعی از تهدیدات است. "این بد است برای رای دهندگان خود را فقط به عنوان زیاد دموکراتیک رای دهندگان شاید در ویسکانسین بیشتر از آن."

او اشاره کرد که این حزب اخیر مخالفت غایب رای توسط ایمیل—تقویت شده توسط فسخ هائی از فرمت توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن—بود و گیج کننده شده است که به طور سنتی به یک منطقه از قدرت برای جمهوری خواهان و به خصوص برای پایگاه خود را از رای دهندگان.

در عین حال حتی یک پیروزی غیر منتظره به ارمغان آورد احساسات مخلوط برای دموکرات ها. مشارکت مردم بالاتر از آن در سال 2019 و شاید بالاتر می ترسید با توجه به همه گیر, اما آن را هنوز هم کاهش یافت و به مراتب کمتر از مردم در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی در سال 2016. هزاران نفر از رای دهندگان ممکن است از حقوق خود محروم و در هر دو طرف و به خصوص در مکان هایی مانند میلواکی است که به 70 درصد از ویسکانسین آفریقایی جمعیت.

"این یک رسوایی ملی," سالن به من گفت. او گفت: میلواکی را مردم در انتخابات کاهش یافت و با بیش از یک سوم از سال 2016; در حالی که استفاده از غایب انتخابات رسید و در سراسر شهر و دولت آن محروم دانشجویان و رای دهندگان از رنگ خاص است. "تعداد کسانی که واقعا تکان دهنده به من و من را سرزنش نیست مردم" هال گفت. "آنها به ترتیب اولویت سلامت خود را بیش از رای خود که کاملا عادلانه و معتبر در این لحظه است."

در سالن بود رای—و یا حداقل او را به سعی. او نه خود را دریافت غایب رای تا شنبه قبل از انتخابات شش ماه پس از درخواست او آن است. او نمی داند که اگر کارمند را دریافت و آن را در زمان. "من هنوز هم بدونم که اگر من رای شده است بازیگران" هال گفت.

این نتایج روشن در خیمه دادگاه مسابقه به ارمغان آورد برخی از امداد رسانی نه تنها به دموکراتیک پارتیزان اما به رای گیری-حقوق طرفداران که می ترسید که یک حاشیه باریک خواهد ایجاد بی اعتمادی در انتخابات سیستم سریع و حتی بزرگتر از جنگ در دادگاه بیش از اعتبار نتیجه. "ما خوش شانس هستید که دموکراسی نمی به طور کامل شکست. آن را نزدیک به آن متاسفانه در واقعا جدی می گوید:" ادوارد فولی دیگر وظیفه نیروی عضو اجرا می شود که این انتخابات-گروه حقوق در دانشگاه ایالتی اوهایو. "اما خبر خوب این است که به نظر می رسد رای دهندگان با وجود همه مشکلات رو برنده است که آنها می خواستند و در نهایت آنچه که مهم است."

فولی هشدار می دهد که نتایج در ویسکانسین باید آهسته حرکت در فشار برای بزرگ دیگر نوسان متحده مانند پنسیلوانیا و میشیگان به ساخت خود را در انتخابات زیرساخت در آماده سازی برای افزایش رای-با-ایمیل درخواست این سقوط.

"فقط به خاطر شما از دست یک فاجعه از آنجا که شما دریافت می کنید خوش شانس به این معنا نیست شما آماده برای یک بعدی" او می گوید. "اجازه ندهید که زمین لغزش در ویسکانسین شما فکر می کنید همه چیز خوب است. هر رای دهنده که محروم است به اشتباه محروم که آیا آن را یک لغزش یا نه."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب