من را دیده اند در آینده—و آن را به زندگی ما می دانستیم که

Coronavirus: COVID-19 شهرستانها در سراسر جهان ممکن است به آرامی be coming back to life, اما هیچ قصد بازگشت

توسط NEWS-SINGLE در 13 اردیبهشت 1399
SongJoon چو / بلومبرگ / گتی

هفته گذشته محدود به خانه من در امریکا من دیدم آینده است. یا دقیق تر یکی از چندین ممکن است پس از همه گیر آتی.

کریستوفر سوزان آمریکایی که می آموزد که زبان انگلیسی در ووهان چین در زمان من در یک تور از شهر که در آن رمان coronavirus نشات گرفته که در آن برای اولین بار مستند اجرا شد و در آن محدودیت در حال حاضر کاسته شیوع اببس.

در یک تماس ویدیویی به او زد ماموریت حدود 11 p. m. در weeknight سوزان به من نشان داد تا حد زیادی مرده خیابان را که به طور معمول شلوغ بود در آن ساعت. او راه می رفت گذشته تاریک سوار مغازه; یکی از روشن کردن رستوران با سه نوار خالی مدفوع مونتاژ خارج و برخی محسوس فعالیت های انسانی در داخل; یکی دیگر از رستوران با یک جدول مسدود کردن درب آن و یک منو کاشته شده در پیاده رو برای مشتریان مایل به محل خود را برای رفتن سفارشات; تعداد کمی از مردم در ماسک های فرز مورد ورود به یک کباب مشترک.

این عادی نبود. "اگر شما آشنا با فرهنگ اسپانیایی آنها [را] خواب نیمروز در طول روز و سپس آنها را دوباره در نیروی کامل است. که ووهان فرهنگ فقط بدون خواب نیمروز" او توضیح داد: صدای او را خفه توسط یک N95 ماسک.

هنگامی که او گرفتار یک تاکسی به سر خانه سوزان تا به حال به حال راننده با اسناد و مدارک خود را با شرح وضعیت سلامت آن مورد بررسی قرار گرفت و عکس. زمانی که او وارد جامعه دردار که در آن او زندگی می کند یک نقاب افسر پلیس با پوشیدن دستکش اسکن مچ دست خود را برای بررسی درجه حرارت خود را قبل از اجازه دادن به او در داخل. سوزان انجام یک کارت یک نوع از تصویب به جهان خارج است که او ذکر شده است متوسط هر زمان او در سمت چپ ترکیب. "این فقط برای تاکسی. آن را به ترک جامعه خود را. آن را برای رفتن به بیمارستان. آن را برای رفتن به حتی کسانی که در رستوران های کوچک است که من فقط به شما نشان داد. اگر من می خواستم برای خرید چیزی از آن کباب محل من را [به حال] برای اسکن کردن یک کد و یا آنها را نشان می دهد من کاغذ" او گفت:.

یکی از عجیبترین چیزهایی که در مورد این بیماری همه گیر است که در حالی که آن را afflicting تمام جهان آن را انجام ناهمگام تبدیل کشور به قصه های احتیاطی و جسم درس ارواح از شیوع بیماری گذشته و حال و در عین حال آمده است.

به عنوان ایالات متحده درگیر در آن را دردناک بحث در مورد که تا چه حد در کاهش مستند اقدامات من به صحبت با مردم در چین و کره جنوبی و اتریش و دانمارک به دریافت احساس از آنچه آنها به عنوان شاهد خود را در کشورهای مربوطه coronavirus منحنی صاف اجتماعی خود را-فاصله محدودیت آباته و آنها مبادرت به زندگی دوباره است. و هر چند که زندگی به نظر نمی آید مانند در حال حاضر کابوس کسانی که هنوز قفل شده است و در coronavirus برزخ در حال تجربه آن به نظر نمی آید مانند قبل از COVID-19 گذشته یا نه.

در اینجا برخی از تم های مشترک:

وجود دارد دو نوع پست-مستند مردم است.

Zak khamenei. ir, اجرا می شود که جوان چین گروه مشاوره متمرکز بر Millennials که در یک ایمیل به مشترکین که coronavirus بحران کاشته "ترس که تعادل دقیق از زندگی ما—شخصی, مالی, و یا در غیر این صورت می تواند شکسته شود و در یک لحظه متوجه." Khamenei. ir نشد و دو نوع پاسخ به این ترس بر اساس مصاحبه با او انجام داده با مخاطبین بیش از WeChat و خواندن خود را از منابع چینی.

برخی از افرادی که انحراف جوان در حال مصرف "یولو" روش های لذت بردن از زندگی در حالی که آنها می توانند به دلیل "فردا نیست وعده داده است." آنها در حال غذا خوردن, حلق آویز کردن, "انتقام خرید" سفر. "در چند روز گذشته دوستان چینی در پکن و شانگهای و چنگدو فرستاده اند تصویری[s] و متراکم از جمعیت, نوشیدن, و, مهمانی, در, باشگاه, رقص, طبقه," او نوشت. اما دیگران به خصوص کسانی که walloped اقتصادی تلفات از این مستند را حل کرده اند به "زندگی با احتیاط" چرا که "زندگی شکننده است."

مردم با پوشیدن ماسک از روی یک پل در نزدیکی Yeouido منطقه سئول ، (Ed جونز / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

Sujin چون یک نویسنده کارکنان را پوشش می دهد که امور جهانی برای کره جنوبی روزنامه JoongAng Ilboبه من گفت که, میله, رستوران ها و حمل و نقل عمومی در حال پر کردن دوباره در این کشور است که یکی از جهان بهترین تست-و-ردیابی, سیستم های COVID-19 و هرگز تا به حال برای رفتن به کامل مستند. او افزود: "ما به خوبی آگاه است که آن زمان برای استراحت و [فکر], همه چیز عادی در حال حاضر اجازه دهید ، این مانند آن است."

در اتریش بسیاری از شرکت ها در حال ادامه به اصرار کارکنان به کار از راه دور اگر آنها می توانند حتی اگر هیچ چیز آنها را منع از بازگشت به دفتر توماس Czypionka سلامت-سیاست متخصص در موسسه مطالعات پیشرفته در وین به من گفت. هنگامی که محدودیت های اول کاسته بسیاری از مردم رهبری به خانه بزرگ-فروشگاه های بهبود—نشان می دهد آنها هنوز هم به فکر هزینه های زیادی از زمان در خانه—به جای به تازگی بازگشایی کوچکتر مغازه ها که در آن اجتناب از تماس نزدیک با دیگران دشوار است.

تدریجی reopenings می توانید با ارسال سیگنال های ناخواسته.

زمانی که دولت دانمارک به تازگی بازگشایی مراقبت روز مهد کودک ها و مدارس ابتدایی و پس از آن مستند سیماس قدرت و مرلین شفر هر دو استادان در دانشگاه کپنهاگ متوجه چیزی جالب است. دولت تا به حال ساخته شده حرکت می کند و در بخشی به دلیل دانمارک دارای بالاترین سهم از مادران شاغل در میان کشورهای توسعه یافته و جوان نگه داشتن بچه ها در خانه با پدر و مادر کار تمام وقت بود و سخت بیش از حد بالا و هزینه بر بهره وری. اما بسیاری از دانمارکی ها به نظر می رسید برای دیدن این حرکت به عنوان یک نشانه آن است که بهداشت عمومی تهدید ناشی از coronavirus بود نشست. آنها رفتند در خارج از منزل در پس از آن تعطیلات آخر هفته برای لذت بردن از آب و هوای بهار دویدن و جمع آوری در گروه های کوچک در پارک ها و فضاهای عمومی.

"آن را پر آفتاب برخی از افراد کوتاه ... پارک ها گل ... همه چیز را احساس می کند مانند یک آغاز جدید است. آن را نمی. همه ما می دانیم که آن را نه" گفت شفر که در حال کار با قدرت و دیگر همکاران در یک مطالعه تاثیر اجتماعی-دورى از سیاست روزمره روال سلامت روان و زندگی خانوادگی. خود بررسی اولیه نتایج نشان می دهد که مردم به تدریج ریختن شیوه های مکرر شستن دست نگه داشتن فاصله اجتماعی و ماندن در خانه. شفر در عین حال اشاره کرد که COVID-19 نفر در این کشور افزایش یافته است از صدها نفر قبل از اینکه مستند به هزاران نفر امروز "بنابراین احتمال به دریافت آن بسیار بالاتر است در حال حاضر از آن تا کنون بوده است." با این وجود مردم چفتی کردن بر روی هر فرصت به قیاس عادی از بازگشایی مدارس, سالن مو, ماساژ, سرو و مغازه های کوچک است. فقط "به این دلیل که مدارس باز معنا نیست که شما باید جلوگیری از شستن دست های خود را" شفر به من گفت.

"مردم در حال رفتن به نگه داشتن تفسیر این روی نوک پا راه رفتن به عقب به حالت عادی در بیشتر راه بیش از این در نظر گرفته شده توسط دولت" قدرت گفت. "این یکی از بزرگترین چالش های آشکار بحران در سراسر جهان: زمانی که همه چیز شروع به باز مردم چگونه ذهنی از درک این."

زندگی بازده در dribs و drabs و طبیعی جدید است و نه عادی.

بسیاری از مردم با من صحبت کرد و با توصیف بازگشت به لغزنده حس عادی یک پست-مستند زندگی که شبیه زندگی آنها استفاده می شود به منجر شود اما شکست خورده است که آزمون پس از بازرسی نزدیک تر است.

پدر و مادر و فرزندان صبر کنید تا به داخل Stengaard مدرسه در شمال کپنهاگ, دانمارک. (اولاف Steinar Gestsson / Ritzau Scanpix / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

بله مدارس در حال حاضر باز دوباره در دانمارک. اما قدرت و شفر توصیف یک بیگانه مؤثری محیط زیست از کلاس ساعتی شستن دست و کمتر معلمان است. "بچه ها مجاز به لمس هر یک از دیگر به بازی با هم را در آغوش یکدیگر به انجام بالا سپاس چیزهایی مانند این که" شفر گفت. "وجود دارد تنها یک فرزند به ازای هر جدول از آنجا که به طور معمول شما باید دو بچه نشسته [at] یکی دو نفر میز است."

چون در سئول گفت که او در حال حاضر در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و دوباره. اما زمانی که او یک بار را فراموش کرده و به یک ماسک بر روی اتوبوس های تهاجمی خیره. "من مرتب از دریافت آن خودم. به دلیل این است که یک بار به دقت فوق العاده," او گفت:. چون پشت در اتاق خبر اما با نگهبانان در ورودی به مردم متوسط و ضد عفونی کننده دست در همه جا. او دریافت کمتر اضطراری پیام های متنی از دولت از او در اوج شیوع بیماری در کره جنوبی, اما آنها هنوز هم حضور در زندگی او: او می خواهم به تازگی یک تایید دیگر COVID-19 مورد در محله خود و هشدار او به کدام رستوران در منطقه او بازدید کرده بود. او "احساسات" در مورد پیام های که ارائه اطلاعات مفید بلکه تا به حال یک دلسردکننده "برادر بزرگ" به آنها احساس می کنید. برخی از مردم می گویند "در حال حاضر [در] زمان برای برادر, برای, حفاظت," او گفت:.

جاستین Lovett, آمریکایی آزاد فیلمساز و عکاس در کره جنوبی نگران است که مردم بیشتر مشکوک او در حال حاضر به دلیل اصلی باقی مانده مسیر برای انتقال ویروس در کشور است که از طریق خارجی ها از سفر وجود دارد. او را به حال شانه به شانه با مردم در مترو اما او باعث می شود مطمئن شوید که به پوشیدن یک ماسک و جلوگیری از سرفه یا عطسه "از آنجا که من می دانم که همه را متوجه من در حال حاضر."

کودکان ماسک می پوشند در حالی که بازی در باغ وحش در ووهان چین. (گتی)

در ووهان شهرستان در حال آمدن است دوباره زنده سوزان به من گفت که من چک در با او در این هفته است. قطار و بزرگراه ها و اتوبوس ها در حال زمزمه دوباره مردم و سرمایه گذاری بیشتر است. در عین حال بسیاری از کسب و کار را نمی بازگشایی بسیاری از مردم (از جمله سوزان و همسرش) هنوز در حال کار از خانه بسیاری از رستوران ها هنوز باز تنها برای بایگانی اطلاعات و اقتصاد محلی است که هنوز هم سایه ای از گذشته خود. "وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک اما به دنبال در اطراف من فقط نمی دانم که این مردم در حال رفتن," او گفت:.

"من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم ووهان است و این پررونق شهر دوباره همه آماده برای رفتن و اقتصاد خروش است," او اضافه شده است. "نه 20-30 درصد باز برای کسب و کار. شاید 70 درصد از مردم خارج است."

زندگی در سایه یک موج دیگر ترسناک است.

به سهولت محدودیت حداقل برای برخی از زمان به پرواز کور. هنگامی که مستندات در حال سست coronavirus را دوره کمون طولانی به معنی دولت نمی خواهد شما هر گونه حاصل از افزایش میزان عفونت چند روز Czypionka توضیح داد. به همین دلیل دولت اتریش بلند است آن مستند در مراحل. "تا زمانی که ما توجهی ایمنی یا از طریق عفونت یا واکسیناسیون اجتماعی فاصله و ماسک در برخی از موارد را همراهی ما برای یک سال یا بیشتر" او به من گفت.

در بعد از ظهر جمعه پس از بازگشایی مدارس در دانمارک قدرت نشسته بر روی نیمکت پارک با یک همکار و یک آبجو. "ما در مورد همه چیز به جز coronavirus" و آن را به او داد "حس امید که همه چیز در حال باز کردن و شاید یک مدل از چه چیزهایی ممکن است نگاه کنید. اما اگر من فکر می کنم در مورد آن فکری من بیشتر محتاط باشند." شفر interjected. آن می تواند "یک حس کاذب از امید" او اشاره کرد. پس از همه, دولت دانمارک نشان داده است که برخی از اجتماعی-فاصله اقدامات را در محل اقامت تا پایان سال و این زندگی ممکن است تعطیل دوباره اگر نرخ ابتلا به عفونت را افزایش دهد. "ما نمی خواهد قبل از رسیدن به تاج و زندگی" در سال 2020 است.

به عنوان khamenei. ir آن را می بیند هر دو بی خیال و محتاط پاسخ به پست-مستند زندگی در چین مطلع هستند توسط شبح موج دوم ویروس. "برای اولین بار با داشتن سرگرم کننده در آنچه احساس می کند مانند [آن را] می تواند چشم از طوفان است. دوم battening پایین دریچه," او نوشت.

یک زن و شوهر در چمن در باغ Schoenbrunn کاخ در وین, اتریش. (گتی)

سوزان گفت که اگر چه او هنوز هم ترس از ویروس او "نمی تواند در داخل قفل شده است" ، با این وجود او برای گذراندن وقت با دوستان در بخشی به دلیل وجود چند مکان برای دیدار با, اما همچنین به این دلیل هر کس می داند که این مصیبت نیست ، دولت هنوز هم در ارسال متون با پیام مانند "'شستن دست های خود را ترس از موج دوم ممکن است در آینده,' بنابراین هر نوع انتظار این موج دوم. و ما قطعا نمی خواهید به بخشی از آن," او توضیح داد.

"در ابتدای این مستند شما شروع به فکر این است که فقط یک چیز سریع; آن را فقط مانند یک طوفان; آن می تواند انجام شود در یک زن و شوهر از روز," سوزان ادامه داد. "و پس از چند هفته به آن شما شروع به خواندن به تئوری های توطئه و سوراخ خرگوش و سپس شما گذشته که نقطه شما در حال صحبت کردن خود را با گروهی-چت رفقا و آنها های پخت و پز خود را و چگونه آنها با استفاده از آبجو و سس گوجه فرنگی به طبخ غذا فقط به جوک. و سپس آن را می شود به این نقطه مانند این است پیر ... هنگامی که آن را برای رفتن به عقب" برای عادی است ؟

اگر سوزان در ووهان است پرسیدن این سوال پس چه معنی است برای کسانی از ما در طرف دیگر از جهان هنوز هم بسیار در میان ما شیوع? بیش از چهار ماه به بدترین بیماری همه گیر در یک قرن هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که آیا ما تا به حال بازگشت به چیزی شبیه زندگی ما استفاده می شود به می دانم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب