<em>من ممکن است شما را از بین ببرد </em>منفجر ایده رضایت

فرهنگ نویسنده بریتانیایی Michaela Coel را HBO series درخشان درام در مورد یک شب که پیچیده تر از آن به نظر م

توسط NEWS-SINGLE در 18 خرداد 1399
HBO

در پنجمین قسمت از من ممکن است شما را از بین ببردآرابلا (با بازی Michaela Coel), an up-and-coming, اینترنت, معروف, نویسنده توضیح می دهد که به او عوامل ادبی و sharklike ناشر Susy (فرانک Ashman) که او فقط آمده از ایستگاه پلیس چرا که او مورد تجاوز قرار گرفت. Susy چشم سوسو با نگرانی و پس از آن سوختگی با بهره. "شما بهتر است رفتن, خانم," او می گوید Arabella. "من می خواهم برای دیدن این داستان است."

بارز ترین راه برای تفسیر من ممکن است شما را از بین ببرد این است که به عنوان یک روانشناس مواد منفجره در نظر گرفتن مدرن و رسوم جنسی و چه شل و ول خط را می توان بین ارضاء و بهره برداری. (به عنوان لیلی Loofbourow نوشت: در این هفته در سال 2018, "جهان نگران کننده است و راحت با این واقعیت است که زنان گاهی اوقات ترک یک برخورد جنسی در اشک" پویا که ویروسی نیویورکر داستان کوتاه "گربه فرد" تا به حال جستوجو کرد ماه قبل است.) اما Coel که ایجاد شده نشان می دهد در قسمت بر اساس یک رویداد است که رخ داده به او نیز آگاه است که چگونه استثمار می توانید بازی را در هنر—چگونه یک زن را تجربه آسیب زا به راحتی می توان دستکاری و تبدیل به آمار فروش و یا اجتماعی-رسانه های طوفان. یا یک سریال تلویزیونی. به عنوان یک شخصیت آرابلا عجول و بی پروا و غیر قابل مقاومت و جنسی بی باک. به عنوان یک زن او را نیز ذاتا آسیب پذیر که او می خوابد با غریبه ها. و به عنوان یک زن او را در معرض و در عین حال سطح دیگری که آیا برای شرکت ها به دنبال مردم رنگ به صورت آنلاین تجلیل و یا به طرفداران که به شدت می خواهم او را به آینه خود را در زیر به تصویر کشیده دیدگاه.

یک نویسنده کمتر volcanically با استعداد از Coel ممکن است مبارزه برای بافت یکی از این تم ها به یک سری 12 قسمتی; که او را قادر به کشف بسیاری از لایه های مختلف قدرت در حالی که ایجاد چنین اضطرارا watchable نشان می دهد قابل توجه است. در قسمت اول که آغاز بکار امروز در HBO, Arabella بازگشت از گردش در ایتالیا (بودجه توسط او زیاده اما عوامل عصبی) به آخرین مهلت که دیر شده است. Wearily او مجموعه برای همه nighter در دفتر خود با قرص کافئین و سیگار و دیگر ساز از اثر overcommitted نویسنده است. (هنگامی که او در گوگل "چگونه برای نوشتن سریع" من winced.) او در ابتدا می گوید زمانی که یک دوست و دعوت او را برای یک نوشیدنی پس از آن تغییر ذهن خود را. او برنامه ریزی برای بازگشت به کار در عرض یک ساعت اما همه چیز تار است. وجود دارد اتشی صحنه از عکس های سرسام آور در اطراف نوار, تلاش برای درست بمانند. صبح روز بعد پس از تبدیل در صفحات کار می کنند که عامل او توصیف مودبانه به عنوان "انتزاعی" آرابلا است عمیقا نگران کننده فلاش بک مرد در حمام غرفه که به نظر می رسد آزار او.

پس از یک شب مه آلود آرابلا (Michaela Coel) است عمیقا نگران کننده فلاش بک. (HBO)

شب جرقه یک فرایند است که در پی افزایش قیمت را از طریق تمام جنبه های Arabella زندگی: چیزی اتفاق می افتد به او تفسیر آن بر اساس اطلاعات جزئی و سپس او دریافت اطلاعات جدید که تغییر بافت و upends تفکر او. Arabella که بسیار فصیح در تجزیه های ظریف از رفتار انسان در نوشتن جای تعجب است که کوته وقتی که می آید به رابطه جنسی و رضایت. ماهرانه اما devastatingly سراسر من ممکن است شما را از بین ببردبینندگان نگاه کنید چرا که ممکن است. در غیاب یک فرانک بحث و یا نوع دقیق پیشگیرانه خط-نقاشی که تا حد زیادی به درخواست در گرمای مورد نظر سوال از نحوه تعریف یک تجربه جنسی پایین می آید به تعبیر و تفسیر است که همیشه ذهنی است. در یک صحنه آرابلا بهترین دوست, تری (Weruche Opia), متون اچ مباهات است که او فقط به حال یک نفره در حالی که بیان او نشان می دهد که او احساس می کند بیشتر نقض از او اجازه ، در یکی دیگر از Arabella خواب با یک مرد که خود را حذف کاندوم میدوی را از طریق بدون گفتن او زمانی که او می یابد او در ابتدا عصبانی تر در مشکل داشتن برای پرداخت هزینه های اضطراری پیشگیری از بارداری از او در مورد یک عمل او بعدها در می یابد که طبقه بندی به عنوان تجاوز به عنف. (و یا آن را تحت u. k. او اشاره می کند; در استرالیا آن را صرفا به عنوان "یک بیت rapey." حتی کل کشور نمی تواند توافق بر آنچه تجاوز به عنف و چه چیزی نیست.)

Coel به دور از اخلاق به عنوان نویسنده می تواند قابل تصور است. اولین سری آلوده با انزال, نیمه اتوبیوگرافیک آدامسبود در مورد یک عابدانه مذهبی, Beyoncé-پرستش 24 ساله که نمی تواند ایستاده داشتن رابطه جنسی نه دیگر هیچ. او می داند که تحقیر است که اغلب جنسی rite of passage: در یکی از صحنه های اصلی شخصیت (همچنین توسط Coel) طول می کشد سیاه و سفید دیک, مشاوره, برای درست نشستن, دوست پسر, چهره, کمی بیش از حد به معنای واقعی کلمه. اما من ممکن است شما را از بین ببرد پرسش که چرا خطر و آسیب پذیری را تبدیل به چنین پذیرفته قطعات و آشنایی که آنها به طور کلی شانه ای بالا انداخت و خاموش در دسترس نباشد. یکی از Arabella شرکای فریاد او برای تماشای نوشیدنی در یک کلوپ شبانه به عنوان اگر امکان بودن دارو و حمله بسیار عادی است که او تقصیر ندارد و همواره در انتظار آن است. Arabella و تری شوخی که دوست خود را Kwame (Paapa Essiedu) پادشاه Grindr اما او فقط به عنوان مستعد ابتلا به سوء استفاده از آنها هستند و به طور بالقوه کمتر قادر به لبخند و احساسات در مورد حوادث ملموس است.

من ممکن است شما را از بین ببرد هرگز به صراحت نشان می دهد چه بسیاری از نویسندگان فمینیست استدلال در اواخر سال 2017 و 2018 در اوایل روز از #MeToo—که آزادی جنسی از دهه 1960 شکل گرفته است توسط نر تمایل و مرد ارضاء و زنان (و برخی از مردان که در Kwame مورد) مشروط شده اند به پذیرفتن درد به عنوان قیمت به دنبال لذت است. نشان می دهد به طور کامل مطلع Coel را تجربه متمایز به عنوان یک زن انگلیسی در لندن به عنوان یک نویسنده که به طور غیر منتظره موفقیت و زیر عطف زندگی او به هنر و به عنوان کسی که بدون شرمندگی می کند که او چه می خواهد. اما Coel همچنین با استفاده از موسیقی نشانه ها و فلش بک به سر اشاره به اوایل 2000s زمانی که raunch فرهنگ بود تعریف تمایلات جنسی برای یک نسل از زنان که در حال حاضر تنها از آمدن به شرایط با عواقب آن است. (در فیلم آینده امیدوار کننده زن جوانبا بازی Carey Mulligan نویسنده و کارگردان زمرد Fennell به نظر می رسد به انجام همان چیزی که در تجزیه معاصر تجاوز به عنف و فرهنگ با عناصر سبکی مانند بریتنی اسپیرز را "سمی" و شبح از پاریس هیلتون.)

قانع کننده ترین بخش از من ممکن است شما را از بین ببرداگر چه همیشه Arabella. Coel این نوع از صفحه نمایش و حضور است که می تواند مختل جاذبه حتی زمانی که او چمباتمه در خیابان به توالت و یا سقوط بر روی یک نیمکت در کنار توده ای از استفراغ است که ممکن است یا ممکن است او. Arabella می تواند بی رحمانه و آزرده و ناامید کننده خود جذب; Coel است به خصوص متین که او را به کاوش چگونه امواج اجتماعی-رسانه چاپلوسی می تواند آسیب به فرد است. در نهایت, Arabella فرآیندهای افکار خود را در مورد حمله با نوشتن در مورد آن و با رفتن به درمان. اما Coel بسته هرگز چشم خود را به مفاهیم تبدیل به درد سرگرمی و نه او سعی کنید به گسترش داستان فراتر از چشم انداز خود را. "من فکر کردم شما نوشتن در مورد رضایت" یک شخصیت او می گوید که او را در نیمه راه از طریق یک جنون نوشتن شراب خواری. "پس از من" او پاسخ. "من آن را درک نمی," او می گوید. چهره او می درخشد در پاسخ. "من انجام دهد."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب