من رفتم به دیزنی جهان

در اوایل این ماه, والت دیزنی جهان شروع بازگشایی پس از تقریبا چهار ماه از بسته شدن با توجه به همه گیر. من با ه

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399

در اوایل این ماه, والت دیزنی جهان شروع بازگشایی پس از تقریبا چهار ماه از بسته شدن با توجه به همه گیر. من با هواپیما به اورلاندو به تجربه سحر و جادو. این هفته من وارد فلوریدا در حال ثبت بالاترین تک-روز مورد تعداد هر دولت تا کنون. در فرودگاه اورلاندو من احساس یک حس مبهم که فلوریدا در نظر گرفته آمار چنین یک منبع مخفی, غرور, به عنوان اگر آنها تا به حال یک رکورد برای fattest تمساح یا زشت ترین قاتل زنجیره ای و یا شهروندان ارشد در یک سبد خرید گلف. این فرودگاه که در آن من تا به حال آغاز شده روز من در کانکتیکات تا به حال مورد نیاز ماسک و هر کس آنها را میپوشید. در اینجا در فلوریدا برخی از مسافران رفت و کاملا آشکار است اما اکثر عینک ماسک در یک مبارز مد یا پرتاب شده زیر چانه و یا با سوراخهای بینی خود را, خمیازه بیش از بالا و خارج می گردند به طور بالقوه ذرات ویروسی با هر نفس. یک دوست که زندگی یک زن و شوهر از ساعت دور در سنت پترزبورگ تشبیه دوم این سبک به "پوشیدن کاندوم را پوشش می دهد که تنها شفت."

دنیای دیزنی در فلوریدا تنها در این معنا که شهر واتیکان در ایتالیا و یا اصالت موناکو در فرانسه. تمام این زمین را که لمس دیزنی جهان است, فلوریدا, اما از آن است که خود حکومت با زیرساخت های خود را خود را در حمل و نقل و تعجب آور حد خود قوانین و مقررات. فلوریدا قانون اعمال می شود اما در دیزنی ملک—را پوشش می دهد که بیش از 25000 هکتار حدود 50 برابر اندازه موناکو—شما می توانید هفته بدون دیدن یک کارمند محلی و ایالتی یا دولت فدرال است. هنگامی که شما در دیزنی پارک و استراحتگاه شما هیچ نامه حامل هیچ افسران پلیس هیچ شهر رانندگان اتوبوس—فقط ده ها هزار نفر از کارکنان دیزنی (همیشه به نام "اعضای بازیگران") که تشخیص قدرت بالاتر از والت دیزنی (1901-66) ابدی líder máximo.

زمانی که شما وارد در اورلاندو خود را حمل و نقل از طریق فلوریدا طول می کشد فقط چند دقیقه. شما ظهور از دمه فرودگاه و رسیدن به یک چک در شمارنده برای "جادویی اکسپرس" رایگان اتوبوس مستقیم به دیزنی جهان. مقابله شبیه گذرنامه-کنترل میز خیرخواه و به خوبی اجرا ملت شاید نروژ یا ژاپن. پس از قرائت نام و تایید شماره شما بس تعامل با غیر دیزنی اشخاص برای بقیه از اقامت خود را. زنی که به استقبال من—از طریق درستی فرسوده ماسک و محافظ صورت به علاوه یک لایه از جنس پلکسی گلاس—به من لذت بخش موج همانطور که من راه می رفت. در یک روز معمولی قبل از همه گیر من گفته شد توسط یکی دیگر توریستی هزاران نفر از مردم از طریق این بررسی در منطقه است. امروز هیچ خط و در همه.

"فقط شما" او پرسید.

"فقط من 40 ساله با رفتن به دیزنی جهان توسط خود" من پاسخ داد. "این است که عجیب و غریب؟"

"نه در همه" او دروغ chirpily. (پاسخ درست این بود: "نه تا زمانی که شما آن را قرار داده که در راه است.") سپس او به من یک تکه کاغذ من بی بند و رهگذر و کارگردانی من به منطقه ای که در آن چند خانواده به صف شدند تا هر یک از آنها در حال حاضر با پوشیدن دیزنی متعلقات.

یک خانواده از اوهایو—یک پدر با سفیدی مو در یک نظامی به سبک قلم مو برش یک مادر و دو بچه ها در مورد 8 و 10—وارد بعد از من و نشسته در یک دایره بر روی زمین به عنوان خانواده انجام, خوردن, تنقلات, در حالی که انتظار برای اتوبوس. یکی از بچه ها پرسید: مادر خود را که آیا آنها تا به حال به پوشیدن ماسک خود را بین گزش از ساندویچ. "خوب," او گفت:, و به اطراف نگاه کرد. "فلوریدا" او گفت: یک کلمه فورا درک بچه ها به معنی بله, شما باید, اما در این محل هیچ قانون وجود دارد.

پدر به من گفت که آنها برنامه ریزی شده بود این دیزنی تعطیلات اخیر چندین طولانی در پیش بود و با صبر و حوصله منتظر برای پارک ها به بازگشایی شده است. من به او گفتم من هرگز به دیزنی ساخته شده بود من رزرو هتل تنها دیروز و حتی بدست عبور برای ورود به یک پارک. (وجود چهار عامل پارک در دیزنی جهان: Animal Kingdom, نمایشگاه زندگی جانوران; Epcot که می آمیزد سواری با علم فوتوریسم و شادمان نمایشگاه از فرهنگ های جهان; استودیوهای هالیوود با تمرکز بر طلایی-سن سینما و هر آنچه در فیلم, دیزنی, امپراتوری, شلاق, در حال حاضر و یاد سحر و جادو پادشاهی.)

او به من نگاه کرد worriedly. "شما می دانید که شما نیاز به دریافت یک پاس. آنها را پر کنید تا" او گفت:. "من می خواهم به انجام است که در حال حاضر است." او به نظر می رسید نگران آن است که من می تواند در معرض جهان را نهایی طنز خواهد بود که برای رفتن به "جادویی ترین مکان روی زمین" تنها به منع می شود در دروازه مثل موسی به دنبال اشتیاق در سرزمین اسرائیل از سراسر اردن. "دریافت نرم افزار آیفون" او به من گفت. "است که می خواهد خود را نجات."

اتوبوس از فرودگاه به من رفت و آمد مکرر به من مقدار زیادی از زمان برای تامل تصمیم گیری های زندگی من. مطبوع سفر را از طریق یک منطقه از بدترین شیوع بیماری در یک قرن خواهد تمرکز ذهن حتی اگر صفحه نمایش تلویزیون و صدای شخصیت های کارتونی هستند به طور مداوم در تلاش برای شکستن که غلظت.

زمانی که دیزنی جهان, بازگشایی, بخش های از نخبگان commentariat تمسخر آن را به صورت ايميل مشاوره عمومی-مقامات بهداشتی که مانع از سفر غیر ضروری جمع آوری در گروه های بزرگ و تعامل با غریبه ها. گذشته از این آنچه هل سفر به دیزنی جهان به یک برنامه به طور بالقوه جدید دسته از ایده بد است. آن است که یک چیز را آلوده خانواده خود را—حداقل این مردم هستند شما ببینید در همه زمان ها. اگر شما به یک رستوران بروید و آلوده 25 نفر دیگر پس از آن در برخی از حس حتی که فاجعه محدود است یکی از آنها احتمالا همه زندگی می کنند در نزدیکی رستوران و آنها حتی ممکن است دیگر مشترک اجتماعی ، دیزنی جذب گردشگران از همه جا—افرادی که هیچ چیز در مشترک و یک ویروس است که گسترش وجود دارد تکثیر خواهد دیوانه وار در حال سقوط مانند پری گرد و غبار در سراسر کشور است.

من باید اعتراف که تعطیلات دیزنی حتی در قبل از coronavirus شرایط به من تلفن های موبایل مانند استادانه درست شده ترین راه به یک بدبختی زمان هنوز اختراع شده توسط بشر است. من به اندازه کافی دوستان که پدر و مادر شنیده ام داستان از خطوط طولانی سرسام آور هزینه و برای آنها اگر نه بچه ها) خستگی. کل پارک یک دوره مانع از گران رفتار میکند که فرزندان خود را به شما التماس به خرید. ذرت سگ هزینه $11. من نه دوست ندارم دیزنی فیلم و من به خصوص علاقه پیکسار و Muppets. اما من تمایل به دیدار با میکی موس تبخیر در حدود سن 8, زمانی که من از مادرم خواستم در مورد این مکان شگفت انگیز به نام دنیای دیزنی و او گفت: در اثر است که او مرا دوست داشت اما که او را نه از اسهال می میرند و از من به فلوریدا به جیب برداشت توسط انسان حشرات موذی است. من فکر نمی کنم من دوباره پرسیدم. شانس بودن زده مرده توسط یک بیماری مرموز است و نه شیرین درخواست تجدید نظر از پارک.

من ماندم در دیزنی توچال معاصر. (همه چیز دیزنی است که "دیزنی" را به عنوان اگر شما همیشه می تواند فراموش نکنید که این هتل که در آن شما اقامت رستوران که در آن شما در حال غذا خوردن, مونوریل شما و این پارک که شخصیت های کارتونی هستند beckoning به شما همه اموال از همان megacorporation.) در هنگام ورود یک کارمند به نام میگوئل بررسی من در و مجهز با MagicBand یک فرکانس رادیویی ساطع مچ بند که به من اجازه سرگردان دیزنی microstate بدون هر گونه خطر که دیزنی مقامات خواهد از دست دادن آهنگ از من یا (پس از آن متصل به کارت اعتباری) که من غم انگیز خودم بدون وسیله به پرداخت هزینه برای یک مخروط بستنی و یا یک تی شرت.

میگوئل توضیح عجایب این دستگاه از پشت یک لایه پلکسی گلاس صورت سپر و یک ماسک جراحی پس از آن دشوار بود او را بشنوند و یا حتی بگویید که او تا به حال به پایان رسید صحبت کردن. او تا به حال یک نام تگ که پیشنهاد تسلط در زبان اشاره آمریکایی و او تایید کرد که او تا به حال مطالعه آن برای سه سال. من می دانستم که فقط به اندازه کافی به امضای "متشکرم" و از او بخواهید که در آن اتاق من بود. او را امضا کرد و من فکر می کنم ما هر دو رها کرده اند یک وسیله ارتباطی کمتر مختل ماسک. من تا به حال پنج مکالمات دیگر بلامانع توسط ماسک در طول سه روز آینده تقریبا همه به این دلیل که شخص من با آنها صحبت شد از خوردن یا نوشیدن در زمان و در نتیجه به طور موقت معاف از قوانین بهداشت.

من کاهش یافته است کیسه های من در زمین-طبقه پارکینگ های زیادی رو به اتاق. در ابتدا من نا امید شده بود با مشاهده و سپس متوجه شدم من بخت خوب در نمی نیاز به یک آسانسور به طور بالقوه راکد با exhalations مهمان که آن را در زمان قبل از من. من به رهبری مونوریل به پارک.

"این است چگونه والت دیزنی می خواست آن را" یک مادر chaperoning رشد او پسر گفت من. (پسر رفته بود خود را به عنوان پسران رشد انجام دهد.) او صدا صدمه سفرهای قبلی و شفا با این یکی. "وجود دارد هیچ خط. شما می توانید راه رفتن در اطراف باغ. شما می توانید بروید،"

در ورودی پارک—در حال حاضر من تا به حال من می گذرد برای روزهای آینده—خطوط وارد شد و در اکثر دو نفر ، انتظار به طول انجامید ثانیه دقیقه و وجود داشته باشد و در همه جز این که برخی از دروازه شکست شد برای ثبت نام مهمانان MagicBands. معدن بدستآمده سبز روشن و با موج دیگری بیچهره بازیگران, عضو, من وارد این پادشاهی است.

زمانی که شما وارد در پادشاهی سحر و جادو شما راه رفتن را از طریق یک تونل و عبور از زیر یک پلاک کوچک که می خواند در اینجا شما را ترک امروز و دنیای دیروز و فردا و فانتزی. شما خروج از تونل به یک مربع برای اولین بار از چند مضمون فرعی پارک از پادشاهی سحر و جادو و تنها کسی که اجباری است چرا که شما باید از آن عبور کند و برای رسیدن به دیگران است. این طراحی شده است به مانند شهر های کوچک و میانه امریکا حدود 100 سال پیش در اوج sarsaparillas و مدل T. مربع یک ایستگاه قطار و سپس یک فروشگاه-خیابان صف منجر به بقیه پارک. این زیر پارک به نام خیابان اصلی, U. S. A. منحصر به فرد است که در آن هیچ سواری—هیچ چیز در همه, واقعا, دیگر از خرید کالا را با MagicBand و در حالت عادی زمان لذت بردن از بسیاری از تعاملات با معشوق شخصیت های کارتونی, یا, نه, عرق, بزرگسالان entombed در لباس.

خیابان اصلی, U. S. A. نسبتا شلوغ و mirthful در مقایسه با یک شهر کوچک در آمریکا در یک قرن پیش زمانی که این کشور تا به حال تنها حدود یک سوم از جمعیت آن را تا به امروز. اما در مقایسه با حالت عادی همه گیر-روز رایگان است متروک و غم انگیز مانند یک شهر کوچک ضربه سخت تب مخملک و خبر بد در مورد پسران محلی کردن مبارزه در جنگ بزرگ است. موسیقی هنوز هم بازی می کند اما هر 10 دقیقه یک صدای وقفه به دستور ما همه به "لطفا پوشیدن چهره و پوشش. شستن دست های خود را اغلب و به طور کامل. پوشش دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه و حفظ فاصله فیزیکی." این memento mori است به خصوص گریم هنگامی که آن است که بین "Yankee Doodle Dandy" و "When You Wish Upon a Star."

شخصیت خود را حفظ فاصله. در واقع من فکر نمی کنم من تو را دیدم مناسب میکی و مینی و پلوتون یا Jiminy کریکت در طول کل سفر. در بالکن ساختمان های خاص گاهی اوقات یک شاهزاده خانم رقص در اطراف و تماس را به بازدید کنندگان است. و در فواصل رژه از شخصیت ها می گذرد—اما قبل از آن وجود دارد فولاد-نقابدار لباس شخصی بازیگران, اعضای, پاکسازی خیابان ها مانند سرویس مخفی عوامل را به مطمئن شوید که شاهزاده خانم در یک مسیر رو به جلو و شاید برای رهگیری هر گونه بیش از حد مشتاق کودکان که می خواهند به اجرا تا آنها را در آغوش بگیرید. در میان اکثر آمریکایی عناصر دیزنی سحر و جادو است که آن را اجازه می دهد تا بچه ها تصور کنید که شاهزاده خانم به عنوان در دسترس و خالص دل و نه به عنوان اشراف نگران آنها ممکن است سرفه در proles. خاص که طلسم جادویی است که به طور موقت شکسته.

خیابان اصلی آگهی های با شکوه به سیندرلا قلعه—ساختار نمادین است که شما و فرزندان خود را تصور کنید زمانی که شما چشمانتان را ببندید و فکر می کنم نه تنها از دیزنی اما از کتاب داستان قلعه ها به طور کلی. این یکی از معدود بخش هایی از دیزنی جهان است که کاملا بی نقص توسط coronavirus دلیل آن دیده می شود از همه جا.

بازیگران عضو ارائه شده برای گرفتن عکس در مقابل قلعه و او به من تمدید یک دستگاه الکترونیکی است که در آن من می تواند به من ضربه بزنید MagicBand بنابراین نسخه به طور خودکار ها به دیزنی حساب. "لبخند" او امر فرمود و قبل از من می تواند او بپرسید که چگونه او می تواند بگوید من از طریق ماسک اینکه من بود لبخند او افزود: "با چشمان خود را. لبخند با چشم خود را." او با اشاره به "دوشن لبخند" نام قرن 19 فرانسه متخصص مغز و اعصاب Guillaume-بنیامین-کمترين آن بين امند دوشن که کشف کرد که اگر شما برق صورت کسی فقط حق شما می توانید تکان خوردن او را به لبخند زدن اما شما هنوز هم می توانید بگویید لبخند جعلی است چرا که یکی واقعی باعث می شود پا کلاغی کنار چشم خود را. من پلیسه دار چشم من سخت است. نتایج نگاه تا حدودی قانع کننده است اما من نمی توانم با اطمینان می گویند چون دیزنی است تصو ر نهان نگار عکس ها و شارژ MagicBand $69.99 برای پاک کردن نسخه. در یک عکس به افزایش لذت دیزنی دیجیتالی اضافه شده یک آدم برفی به نام اولاف یک bucktoothed ساده لوح از منجمد حق رای دادن به prance کنار من.

از قلعه راه تابش به یک تعداد انگشت شماری از دیگر sub-پارک ها و چه به طور معمول خواهد بود یک منبع پایان ناپذیر تفریحی برای یک خانواده جوان است. در این sub-پارک شما می توانید تجربه سواری با تمرکز بر شخصیت های از جمله وینی پیف سفید برفی و هفت کوتوله و دیوانه کلاهدوز از آلیس در سرزمین عجایب. دیگران tie-ins به بیشتر های اخیر دیزنی فیلم; دزدان دریایی کارائیب روشن است مورد علاقه. (برخی از رستوران ها و جاذبه ها هنوز بسته است. بسیاری از آنها باز است.) یکی دیگر از گوشه Tomorrowland ارائه یک چشم انداز از آینده به عنوان دیده می شود از نه چندان دور گذشته است. این پارک دارای عاقلانه تصمیم گرفت برای به روز رسانی است که چشم انداز تنها کمی پس آینده می بینید کندی-esque در آن خوش بینی (صلح آمیز فتح فضا نبوغ آمریکایی ساخته شده در لوازم آشپزخانه) با یک زمزمه در مورد افزایش جزر و مد از ناسیونالیسم در اروپای مرکزی و یا سراسر کشور به زوال عقل ناشی از رسانه های اجتماعی.

تفریحی پایان ناپذیر خواهد بود; خود را خستگی مطمئن خواهد بود. چرا که در زمان عادی شما باید انتخاب کنید شاید چهار یا پنج بزرگ سواری هر ماندگار دقیقه صرف و صرف ساعت ها انتظار در خط به بستری در هر. پس از آن بود. در یک روز که آخر هفته من به هر جاذبه در پارک. غفلت من هیچ چیز سوار مورد علاقه من سواری بیش از یک بار و تا به حال یک فرصت مرغ-و-وافل ناهار در وسط آن است. به طور معمول برای به انجام رساندن این شاهکار یک فرد نیاز تقریبا یک هفته در پادشاهی سحر و جادو.

Mickey Mouse in a bubble
(گتی / اطلس)

من می توانید ببینید نشانه هایی از نا امیدی است که بازدید کنندگان به پارک در سال گذشته ممکن است تجربه کرده اند. برای ورود به هر جاذبه, من برای اولین بار تا به حال گذشتن از یک مجموعه ای از switchbacks معمولا بسته بندی شده با خانواده با قرار دادن در ساعت خود را قبل از اینکه طلیعه به یک معدن ماشین نشاط قایق یا سفینه فضایی و ارسال در ماجراجویی خود را. به راه رفتن در گذشته نحیف ارواح از این خانواده ها احساس خیانت—که به آن می گویند احساس با شکوه امداد تقریبا به اندازه کافی به من که هزینه این راحتی ممکن است دائمی از دست دادن برخی از ظرفیت ریه.

دیزنی در مورد جمعیت, بازگشت مشخص شده صف با کف نوار به شما یادآوری می کنند که در آن برای جلوگیری از, برای جلوگیری از impinging در فضای همکار خود را مهمان. اما من به ندرت مواجه می شوند جدی خط. برای رفتن به چلپ چلوپ کوه یکی از محبوب تر سواری در پادشاهی من منتظر دقیقا هشت دقیقه قبل از من لود شد به یک توخالی ورود به سیستم و ارسال پایین دست.

یک طنز است که در قبل از همه گیر زمان شما تا به حال به صبر در خط خارج در گرما و تنفس با امداد پس از ورود خنک ساختمان (سیاه چال برای دزدان دریایی کارائیب طلا راش معدن خانه برای تندر کوه) که در آن شما سوار سوار. در حال حاضر در خارج از منزل احساس امنیت و هنگامی که شما در داخل خانه شما شروع به تعجب که آیا هوا در گردش است به اندازه کافی سریع برای شما به استنشاق با خیال راحت. در برخی از سواری مانند Epcot ماموریت: فضای اطلاعیه ها آشنایی از قبل از همه گیر به شما هشدار می دهند که شما باید به جست و خیز اگر شما دوست نداشتن "محصور فضای تاریک." در حال حاضر ترس از فضاهای محصور شامل همه مردم عاقل نه فقط claustrophobes. Epcot همچنین هشدار می دهد که سوار می تواند القاء استفراغ. آن را به عنوان whirred به حرکت به نظر من آنچه در آن ممکن است مانند قی تا 11 دلار ارزش corn dog به یک ماسک بسته به صورت من و من فکر کردم: حداقل من نمی باید در صف انتظار برای این.

بسیاری از این جاذبه ها را در تئاتر از جمله دو تا از مورد علاقه های شما ماپت ها*چشم انداز 3D (یک قسمت-فیلم برداری قسمت-animatronic بخش-اجرای زنده در استودیوهای هالیوود پارک) و سالن از رئیس جمهور. برای کسانی که در هر ردیف و در هر بلوک از چهار صندلی در ردیف باقی مانده—محدود شده است. اگر شما تنها بازدید کننده مثل من, شما می توانید چهار کرسی را به خودتان. در اکثر سواری من خود را انتقال و یا به اشتراک گذاشته شده آن را با یک زن و شوهر از افراد دیگر در فاصله شش پا و یا بیشتر.

بسیاری از سواری گرفتن عکس خود را و پس از شناسایی خود را MagicBand ارسال شما تصاویر خود را در اوجی لحظات—هنگامی که شما ماشین معدن در هفت کوتوله سوار بازدید سرعت بالای آن می گویند و یا کوه به فضا می فرستد و شما را به منفی g است. من بررسی عکس از خودم و دیدن بیشتر محتمل تصویر: یک مرد در اوایل سن متوسط چهره خود را پنهان توسط یک ماسک جراحی سوار غلتکی coaster به تنهایی.

تجربه دیزنی جهان تحت این شرایط است که یکی از نگران کننده تنهایی. آن را به من یاد یک کرون پروژه فیلم آزمایش Ensam ("آزمایش تنهایی") که در آن مدیر آندرس Helgeson فیلمبرداری به مردم انجام می دهند به تنهایی چه آنها به طور معمول انجام دهید در یک جمعیت. معروف ترین این شد یک باب دیلن کنسرت انجام شده برای یک فن در غیر این صورت خالی تئاتر است. یکی دیگر از رفتن به یک پارک تفریحی. پادشاهی سحر و جادو نیست, البته خالی—فقط خالیتر از حد معمول. اما اجتماعی فاصله ارائه شده است, حتی, حداقل, تراکم تنهایی و نه تنها به خاطر من بازدید بدون شرکت. ماسک پوشیده شده توسط هر کس در پارک (به غیر از نوزادان, مردم در عمل از خوردن و شاهزاده خانم در این دوره از وظایف خود) آن را سخت به شنیدن آنچه که مردم می گویند مگر اینکه شما را لاغر نزدیک—که اگر بود قطعا شما اندرز توسط هر کس فضایی شما تا به حال impinged بر. نتیجه این است که کمی به هیچ فردی تماس همه روز به جز زمانی که شما راه رفتن گذشته میگل در راه خود را به اتاق خود در معاصر و دیدم یک greeting در زبان اشاره.

در واقع انزوا است و حتی بیشتر. غیر طبیعی تجربه سحر و جادو پادشاهی بدون میکی و پلوتون در حال اجرا تا لرزش دست شما است و هیچ چیز در مقایسه با غیر طبیعی تجربه سحر و جادو پادشاهی—که در آن بسیاری از بازدید کنندگان پوشیدن تی شرت هایی که شادترین مکان روی زمین—بدون حتی یک نگاه اجمالی از صورت انسان است. ماسک انطباق در پارک تقریبا کامل است. برای من که سپاسگزار بود. وجود دارد و نه حتی اثری از عجایب-از رفتار یکی از گاهی می بیند در ویدئوها از خطوط در Costco یا Piggly Wiggly از مشتریان که خواهان حق آشکار و تهدید به حمله, تحویلدار و همکار مشتریان که شی. همه از دیدن دیزنی جهان فقط ماسک عینک و اگر برخی از پدر و ابراز تنفر داشتن به انجام این کار, او از تحمل اندوه stoically مانند رشد و بزرگ, مرد عبوس و درهم خصوصی در پشت ماسک خود را در وینی پیف ،

آنچه که در یک پارک تفریحی است که در آن قابل رویت لبخند ممنوع و خنده و فریادهای لذت گنگ و مبهم به نقطه inaudibility? اگر شما فکر می کنم آن را مانند تماشای کمدی بدون آهنگ خنده (آنها به نظر می رسد آرام اما شما با استفاده از آن و درک محدود کردن شور و شوق خود را بهتر از Seinfeld در تمام طول) شما به طور کامل درک نمی, رفتارهای غیر انسانی از این وضعیت غرابت از بودن در یک مکان وجود دارد که به استنباط شادی—پاک پاک از تمام خوانا احساسات است.

روانشناس پل بلوم اشاره کرده است که همه گیر است و بر خلاف دیگر فجایع چرا که درد و رنج ما و پاسخ جمعی هستند انفرادی. به یک قهرمان در طول حمله رعد اسا شما کشیده همسایگان از قلوه سنگ; شما commiserated با دوستان و تشویق آنها را در فرد به جفتک انداختن. به یک بیماری همه گیر قهرمان شما در خانه بمانند و شراب خواری-سازمان دیده بان پروژه باند خود را تا. در دیزنی جهان بیش از هر جای دیگری این عجیب و غریب و psychically تهی واقعیت در مورد این بیماری همه گیر -- که آن را میدزدد ما از فضای احساسی—شما ثابت شده. آن را هنوز هم ممکن است شادترین مکان روی زمین, اما شما نمی توانید بگویید با نگاه کردن به هر کسی. اگر شما می خواهید یک freaky به تجربه من شما را دعوت به سوار شدن "این یک دنیای کوچک" تحت این شرایط شما هستند احاطه شده توسط شعار عروسک—نیت خود را نامشخص—در حالی که هر انسان زنده در اطراف شما است قیافه. عروسک تکرار "این یک دنیای کوچک پس از همه" با کمی تغییر زمین حدود 200 بار در 10 تا 15 دقیقه. من را دیده اند و نه جهان برای ماه می باشد. آنچه آنها به من گفتن در مورد آن ؟ که کل سازمان ملل جایگزین شده اند این بی رحم کوچک اتوماتیک—و آنها خوشحال با این وقایع و ما بزرگ مردم باید قبول این واقعیت ؟

اما من هم گرفتار یک نگاه اجمالی از انسانیت. من تا به حال دیده می شود کمی از آن در فرد خارج از خود من خانواده پس از مارس. دیزنی عکاسان به شدت منع من از از بین بردن, ماسک برای عکس. گاهی اوقات هر چند من دیدم مادران و پدران به اطراف نگاه مخفیانه و به بچه های خود را به تقلا کردن ماسک خود را فقط به اندازه کافی بلند برای دریافت یک عکس. یک بار من تو را دیدم یک دختر بچه حدود 8 یک فاصله امن از هر کسی به غیر از پدر و مادر او این کار را در مقابل سیندرلا قلعه. ماسک رفت زیر چانه و او نشان داد یک لبخند بزرگ و دیدم یک نشانه صلح به پدر و مادر خود را. آن را به طول انجامید حدود یک ثانیه زمان کافی برای یک گوشی عکس. بدبینی جدوگاه هنگامی که در معرض شادی بود که حتی زمانی که کودک است نه مال شما. آن رشد می کند به سرعت به عقب اما دیزنی است که یک محل رمانتیک دوباره برای فقط یک لحظه.

شاید برای دیگران این توهم باقی می ماند غالب تجربه دیزنی است. من به عنوان هشدار داده بودم قبلا و نه ایده آل دیزنی مشتری. من با این وجود مجبور به اعتراف به داشتن مشاهده دیزنی پرشورترین طرفداران—آنهایی که مایل به دادگاه عفونت برای یکی از سفید برفی سلطنتی امواج—که تصمیم خود را برای بازدید در این لحظه است نه به عنوان آن را برای اولین بار به نظر می رسد به من ساخته شده از جهل و حماقت است. تقریبا همه به نظر می رسید به قبول آن است coronavirus واقعی است یا واقعی به اندازه کافی است که آن خواهد بود churlish به شی زمانی که دیگران از شما درخواست سادگی برای حفظ فاصله خود را. دیزنی فقط مسائل بیشتر به آنها را از آن را به من چرا که من آن است که یک شرکت است که باعث می شود کودکان, سرگرمی و به آنها آن چیزی است که ارزش به خطر انداختن زندگی خود برای.

روز یکشنبه من تو را دیدم یک خانواده سوار بر مونوریل ماشین برای پادشاهی سحر و جادو و متوجه شدم که هر دو مادر و پدر بود, صلیب عیسی, خالکوبی. (تتو رایج این روزها در میان دیزنی پدر و مادر است.) من نگاه آنلاین برای دیدن اینکه آیا دیزنی micronation تا به حال هر کلیساهای کوچک و یا خدمات برنامه ریزی شده و غیر رسمی سایت اعلام کرد که "هیچ مذهبی خدمات برگزار شد و در اموال دیزنی." من فکر نمی کنم که بیانیه است که به عنوان ساده و یا دقیق به عنوان آن به نظر می رسد مگر اینکه شما فرض کنید ساده لوحانه است که دین فقط یک مجموعه ای از چیزهایی که شما بر این باورند که عیسی از مردگان برخاست که محمد آخرین پیامبر خدا که بودا به دست آورد روشنگری در زیر یک درخت انجیر که یک روز زئوس به حال میگرن و سپس آتنا ظهور از سر خود را. نمایی دیگر از دین است که آن را ظریف تر و فراگیر. این لایه پایه تخیل ما و متشکل از داستان ها و ایده ها را عمیقا حک شده در ذهن ما است که ما درک نمی کنند که ما واقعیت های تشکیل شده توسط آنها. که استاندارد—نگارش تخیل—دیزنی است که یک دین و رفتن به دیزنی جهان است زیارت.

البته تعداد کمی از بازدید کنندگان به پارک توصیف آن است که راه و من مطمئن هستم که خانواده با صلیب خالکوبی بر این باورند که عیسی و نه اردک دونالد است که نجات دهنده خود را. اما اگر شما از آنها بخواهید در مورد عشق آنها را به شما بگویم در مورد زیبایی و وحش. اگر شما از آنها بخواهید در مورد رشد آنها را به شما بگویم در مورد بالا. اگر شما می خواهید به دانستن در مورد غلبه بر سختی آنها را بپرسید اگر شما شنیده ام خبر خوب در مورد علاءالدین. اگر به اندازه کافی از قدرت تخیل خود را متشکل از داستان های این نویسنده توسط (یا از طریق فیلتر) دیزنی شرکت پس چه چیز دیگری است که دیزنی جهان—که در این روایت همه جا و جلال—اما مکانی برای تغذیه روح خود را در زمان قحطی?

جاذبه های بسیاری طراحی شده اند به صراحت به تقویت روحیه و برای پیشبرد عقیده خود را در بهبود همه چیز است. روز شنبه در بازدید از سالن از رئیس جمهور است که یک تونیک برای آمریکا مدنی دین است. این یک مراسم مجلل از پیشرفت بدون عارضه تاریخ آمریکا است که آغاز می شود با یک تلاش برای آزادی تصادفا بیش از برده داری و جیم کلاغ و ظهور در تولد جدید آزادی است. نشان می دهد تشویق می کند ترس برای روسای جمهور ایالات متحده و به پایان می رسد با یک نمایشی پرده-افزایش آشکار باراک اوباما و 43 مردان سفید در animatronic فرم تنفس و حرکت خود را سر و اندام را با یک سطح از واقع گرایی tantalizingly نزدیک به Westworld's. (آن هنوز وجود دارد اما زمان آن را: امیدوارم روزی نوه من قادر خواهد بود به بازگشت به این نقطه و قتل واقع بینانه ربات نسخه Rutherford B. Hayes در یک دوئل است.) این نمایشگاه با توجه به مقدمه "احترام" و حتی تمدید خطابه توسط یک ربات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند کاهش اثر. (این کمک می کند که ارائه رفتار مارتین لوتر کینگ جونیور به عنوان یک نوع غیر رسمی رئیس جمهور می کند و چند حرکت منابع به جان لوییس که روز قبل از من تو را دیدم در این نمایشگاه.)

در هتل نوار آن شب من با یک معلم مدرسه از شهر نیویورک که آمده بود به دیزنی جهان مخفیانه برای جلوگیری از scandalizing دوستان و همسایگان. او گفت: دیزنی بود و او را "بهشت" و او عاشق تعطیلات از کینه نیویورک. "سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در اینجا چون همه زندگی موضوع در اینجا" او به من گفت. "نیویورک یک جنگ منطقه. ما یک شهردار که نمی حمایت پلیس, پلیس که نمی مراقبت در مورد شهردار 1-ساله گرفتن شات در خیابان." او گفت: تنها زمان دیگر دیزنی جهان تا به حال خطوط کوتاه بود و پس از 9/11 زمانی که هیچ کس کاملا مطمئن شوید که آیا تروریست ها را قتل عام هر کس و یا اینکه آیا قیف کیک خواهد بود داستد با اسپور سياه زخم. "این است که" او گفت:. "یک زمان فوق العاده بود ،

در اینجا نقطه در داستان زمانی که من به شما بگویم که او باید عاقلانه و متوجه است که دیزنی است که مشکل—که شاید او را در نظر پادشاهی سحر و جادو کمتر از بهشت اگر او نبود سفید در زمان جنگل کروز (یک نشاط قایق سوار را از طریق savage کشور) و دیدم نیزه-wagging بومی با استخوان از طریق بینی خود را در سواحل; و یا اگر او بودند و دیدم یکی از مغازه ها در Frontierland بخش مشخص شده در نامه به عنوان چینی لباس های شسته شده. اما حقیقت این است که من تو را دیدم بسیاری از nonwhite خانواده ها در پارک و همه آنها به نظر می رسید به داشتن یک زمان خوب است که من می خواهم که احساس افتضاح اخلال در تعطیلات خود را بپرسید که آیا آنها برای پیوستن به من در سرزنش مدیریت پارک برای این یا آن گناه. (دیزنی به تجدید نظر در برخی از آثار از کوردلی و اعلام کرده است که آن را تعمیر و نوسازی چلپ چلوپ کوه به جای شخصیت های نژادپرستانه خجالت آهنگ از جنوب با شخصیت های از شاهزاده خانم و قورباغهکه برجسته دیزنی اولین آمریکایی آفریقایی شاهزاده خانم. هنوز هم هر زمان که من سوار هر سوار بیش از 20 سال از من آماده به رمیدن حداقل یک بار.)

که در آن است خشم? بهترین حدس من این است که آن را در همان محل مخفی که در آن یکی را نگاه کنید برای پیدا کردن ماسک بداخلاقی همچنین پس آشکارا وجود ندارد و در پارک (و باید اضافه کنم کاملا غیرقابل دفاع بر خلاف شکایات بالا). مهمانان خواسته شده به اقتدار microstate دیزنی جهان و خود را تسلیم کل است چرا که آنها باید در نظر گرفته دیزنی قابل اعتماد نگهبان که قدرت.

در نظر بگیرید که هرج و مرج فلوریدا دولت است که آن را احاطه کرده است. تقریبا یک در 10 شهروندان واصل مدارک به حمل اسلحه پنهان در خود فرد است. دولت آهنگ تا همین اواخر هنوز هم استفاده از کلمه darkies. مردم آنقدر اذیت کننده است که نمی توان آنها را متقاعد به دادن bandannas در سراسر چهره خود را به صرفه جویی در زندگی خود. پشه ها به اندازه کافی بزرگ را به شرکت در جنگ های هوایی با hummingbirds. دولت مارمولک توسط راجر سنگ.

و پس از آن وجود دارد دیزنی جهان—کمی از سنگاپور در این میان آمریکا در یمن. والت دیزنی است که در آن لی کوان یو ، آن است که هیچ اگر نه شایستگی اداره می شود. آن را به یک مکان-سیستم حمل و نقل به مراتب بیش از ظرفیت سیستم های زادگاه بسیاری از بازدید کنندگان. کسانی که اجرای قانون مورد اعتماد هستند و متناسب: اگر شما حاضر به پوشیدن ماسک یکی از اعضای بازیگران خواهد کرد شما در پیدا کردن و درست شما به آرامی. لیست از حوادث در پارک می خواند مانند پلیس کاغذ از متین جدید در انگلستان شهر نه یک fantasyland احاطه شده توسط ستیزه جو مسلح eccentrics. حتی جهان طبیعی در دیزنی به نظر می رسد شده اند به مهار و کنترل شود. هنگامی که یک سفید ibis یک پرنده معمولی از باتلاق فلوریدا, با نزدیک شدن من در حالی که من خوردم ناهار یک روز در Sleepy Hollow, آن را به حال شده است به طوری طولانی از آنجایی که من تا به حال دیده می شود یک حیوان وحشی است که من تا به حال به آن را به دقت بررسی تا مطمئن شوید که آن را نمی animatronic. من تو را دیدم تنها یک پشه در طول کل سفر. هیچ چیز زندگی در پارک بدون دیزنی تقدیر.

بازدید کنندگان به دیزنی جهان مقابله به مثل با docility خواهد بود که حسادت از هر رژیم استبدادی. هنگامی که ارائه MagicBand من با کمال میل ارائه شده به برچسب زدن و نظارت—یک تجاوز در حریم خصوصی من من هرگز اجازه به دولت فدرال ایالات متحده است. در واقع من امیدوار دیزنی خواهد آهنگ من نزدیک ترپس از آن می توانید به من بگویید اگر یک مهمان که در خط نزدیک من گزارش پایین آمدن با COVID-19. (دیزنی به من گفت آن است که با استفاده از MagicBands برای تماس با ردیابی.) من قبول سطح بالایی از استبدادی مداخله به عنوان طولانی به عنوان كرديد در سوال پوشیده بود کسانی که مسخره ماوس گوش در آن زمان است. اگر مجازات برای معاند امتناع از پوشیدن ماسک, شد, عمومی, whipping, من را تشویق به اجرای عدالت در خیابان اصلی U. S. A. شهر مربع است. اگر همان چیزی که اتفاق افتاده در شهرستان که در آن من زندگی می کنند در کانکتیکات من احتمالا کمک به آیتالله سیستانی و زاری من شهر رگرسيون به قرن 17 Puritanism.

درس از این ریاکاری ها عجیب و غریب و عمیق. برای ماه های جهان است تعجب آنچه رخ داده به ایالات متحده—چرا ما فاقد نجابت و عمومی-spiritedness که ما حاضر به اقدامات ساده به کروناویروس مورد اعداد سینک که همه شواهد نشان می دهد آنها را اگر ما تمام عینک ماسک. یک نظریه این است که ما فقط imbeciles یا این که به اندازه کافی از ما imbeciles به فویل بهداشت عمومی اقدامات است. که بدبین تئوری چون خرق به طور کلی علاج ناپذیر است.

اما در دیزنی من تو را دیدم بسیاری از آمریکایی ها (پارک است که معمولا وطنی; در این سفر تنها زبان من شنیده ام صحبت با مهمانان بودند که زبان انگلیسی و اسپانیایی) و بدون آشکار imbeciles. برخی از آنها قطعا از نوع مشکوک از دولت است. اگر چنین است که سوء ظن به نحوی coexisted با اعتماد به نفس کل در یک $212 میلیارد شرکت که حاشیه سود تکیه بر اخبار-T-پیراهن فروش. من نمی توانم بگویم که سوء ظن و اعتماد نابجا هستند. مرگ نهادهای عمومی باعث شده است که آمریکایی ها به نوبه خود به موسسات خصوصی و ما احتمالا باید بریس خودمان را برای بیشتر از این روند است. اگر شما نمی توانید اعتماد به پلیس آماده به پرداخت به صورت خصوصی امنیتی است. اصلا اعتماد عمومی-بهداشت سیاست های رئیس جمهور ؟ به جای گوش دادن به صحبت کردن ماوس. گرفتن این است که جایگزینی این کالاهای عمومی (اجرای قانون مراقبت های بهداشتی زیرساخت) توسط خصوصی آنهایی که در دسترس است تنها به کسانی که قادر به پرداخت هزینه برای آنها. یک آخر هفته طولانی در دیزنی جهان در مورد هزینه $2,500 که بیش از من تا کنون پرداخت شده برای یک تعطیلات دو بار که طولانی است.

در راه خانه من به یاد بود از آنچه که پول خرید و چگونه بی سر و صدا یک آخر هفته در آمریکا و سنگاپور می تواند در مقایسه با جایگزین. جادویی اکسپرس سپرده من بازگشت در فرودگاه اورلاندو و ساعت من صرف انتظار برای پرواز خانه بود میان من ناراحت کننده ترین از سپیده دم همه گیر. اورلاندو فرودگاه نیست یک اتصال hub بنابراین بسیاری از ما در ترمینال شده بود در مرکز فلوریدا برای روز حداقل در اوج اوج این بیماری همه گیر. ما همه دشمنان به هر یک از دیگر. نگرش به پوشش بی پروا بود و من در گذشت پس از نیمکت نیمکت از مردان و زنان برهنه چهره و یا با ماسک خود را حلق آویز کم و بیش خود را چانه مانند ریش شبکه فرسوده توسط آشپز.

من سوار پرواز و مسافر کنار من—یک مرد با یک اورلاندو پلیس کلاه—بی درنگ کردن و شروع خروپف در جهت من خود را nose poking بالای ماسک خود را. من تنظیم دریچه سقفی برای منفجر هوا از سوراخهای بینی خود را به راهرو. دیزنی بازیگران عضو را تصحیح این موضوع و من مطمئن هستم که آن مرد را پذیرفته اند اصلاح. به جای پرواز که من دیدم messing با دریچه فقط شانه ای بالا انداخت پرستانه با بیان که گفت: فلوریدا.


مربوط به پادکست

گوش دادن به گریم چوب بحث در مورد این داستان بر فاصله اجتماعی, اقیانوس اطلس's پادکست در مورد زندگی در همه گیر:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست ها و یا Spotify در (چگونه به گوش دادن)
tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de