من رفتم به هاگوارتز برای هفت سال و نه یادگیری ریاضی یا املایی و در حال حاضر من می تواند یک کار

عکس های دیوید Brabiner / AlamyFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانعزیز مدیر McGonagall: من اخیر

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398
Cauldrons and bottles on a wooden desk
عکس های دیوید Brabiner / Alamy

عزیز مدیر McGonagall:

من اخیر هاگوارتز فارغ التحصیل, و اگر چه من هم با شما بود تحت اللفظی فانتزی من متاسفانه نمی یادگیری بسیاری از مهارت های اساسی مانند ریاضی یا املایی در خود skool.

شما ممکن است می گویند "چرا شما نیاز به ریاضی ؟ شما یک جادوگر است. شما می توانید سحر و جادو!" که من پاسخ مطمئن برای برخی از جادوگر حرفه اما دیگر جادوگران کار در مدیریت میانی و فقط می خواهید عادی و نه پنج گیگ. زمانی که من فارغ التحصیل, من فکر کردم که من نیاز شد من و گرز و یک زن و شوهر از انتخاب جادوها اما این روزها بدون حداقل کمی جبر شما حتی واجد شرایط برای کار در برايت Bott ' گروه خرده فروشی.

آن را سخت را در اینجا برای ضعیف گرد جادوگر. من در رفت و جادویی LinkedIn و دیدم تقریبا هیچ یک از هاگوارتز کلاس در سال 2007 نشان داده شده در بالا ردیف جادوگری شرکت. آن را دشوار است به حدس و گمان چرا—بدون کمک هرمیون گرنجر نیمی از همکار من-Gryffindors حتی نمی تواند conjugating ترین افعال و من مطمئن هستم که این آموزش ما دریافت شده از Hagrid غول پیکر است که از لحاظ فنی certifiable. علاوه بر این من نمی تواند نشستن هنوز هم برای بیش از چهار ساعت در روز بدون شروع خود به خودی و واژگان من است مدفوع.

با تشکر از هاگوارتز درسی من می تواند مقاومت در برابر کنترل ذهن و حتی محدود, شکنجه, اما من نمی توانم نوشتن قانع کننده نامه بدون تحقیر خطای دستوری است. به همین دلیل است که ادبیات نیست البته در خود skool? من می مسحور من کویل به نوشتن افکار من, اما من هرگز آموخته است که چگونه به افکار دلربا. من شنیده ام که Durmstrang دانش آموزان باید یک skool روزنامه. شما می دانید آنچه در هاگوارتز ، سه سر سگ در کمین قلعه با اجازه به کشتن هر کس آن را می یابد. Indeedly زندگی من بود و به طور مداوم در معرض خطر در حالی که در هاگوارتز بود که یک دانشگاهی distracshun.

من همچنین متوجه شده است که برخی از کارفرمایان باید بی اعتنا نگرش به هاگوارتز فارغ التحصیلان. برای مثال من صحبت کرد و به همکاران از Gringotts که به من گفت که آنها را قبول نمی کند نامزد از حزب skools. ما یک حزب skool? من تا به حال دوستان می میرند اما نه از نوشیدن. (این دلیل است که آنها به قتل رسیدند.)

شما ممکن است یا نه ممکن است آگاه اما اقتصاد تغییر کرده است و نیاز به مهارت های من هجوم لرد ولدمورت کاهش است. شما می دانید چه می شده اند بهتر استفاده از کلاس ؟ مطالعه زبان های خارجی است. جغرافیا. Brexit. همچنین, آن را مانند به نظر می رسد فارغ التحصیلی دانش آموزان از Slytherin خانه چوله نژادپرستانه? می توانید از ما لطفا آنها را دریافت کنید برخی از لیبرال-هنر قرار گرفتن در معرض?

شاید نگران کننده ترین از همه ما بیشتر استعداد تنیس هرمیون گرنجر است به عنوان به خوبی به عنوان خوانده شده که او تنها به این دلیل که او صرف تمام وقت خود را ترمز به یک غیر قانونی کتابخانه. من معتقدم که تعیین هر بخشی از کتابخانه به عنوان "ممنوع" می فرستد این نوع اشتباه پیام برای دانش آموزان به خصوص در skool که در آن پرش کلاس و حتی مبارزه با اساتید خود را از سرما. بدیهی است که فرهنگ های اطراف آموزش و پرورش نیاز به تغییر است.

در واقع در اینجا چیزی است که من واجد شرایط می شود:

  • ترول شکارچی
  • یک auror
  • غیر عادی معلم در هاگوارتز

به عنوان شما می توانید تصور کنید که این نه را من چشم انداز جذاب برای مصاحبه های نجومی.

من و همسرم یک پسر و به زودی ما خواهد شد نیاز به در نظر گرفتن که در آن به ارسال ما پسر شجاع. من امیدوارم که زمانی که او می آید از skool سن هاگوارتز را تکامل یافته اند به این نوع از موسسه دانشگاهی قادر به آماده شدن او را برای ویژگی های بسیار رقابتی منطقه جنگی است که مدرن جادوگری بازار کار. در این میان وجود دارد یک شبکه فارغ التحصیلان من می توانم ارسال resumay ؟

سایپا Finnigan می
کلاس 2007tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im