من دیگر نمی خواهد فکر می کنم مگر من شنیدن از شما به زودی: نامه به من Exes

عکس از AlamyFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.هانا ما تا به

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399
Silhouette of a person in front a window speaking in to a cell phone
عکس از Alamy

هانا ما تا به حال یک اجرای خوب. شما با منتقل کردن آنچه پنج سال پیش ؟ این نوع از یک مدت زمان طولانی. شما گفت که شما امیدوار بود که من همیشه فکر می کنم از شما. اگر این مورد است که چطور زمانی که من از شما فکر می کنم شما پاسخ نمی دهند? برای من هنوز هم فکر شما در این نقطه تقریبا به نظر می رسد خودخواه. من فقط می توانید نتیجه گیری که شما دیگر نمی خواهید که و من تصدیق می کنم که آن را ممکن است چیزی برای انجام با من. (من شروع به رفتن به درمان است.) من متاسفم به طور ناگهانی شما را قطع بود. اجازه دهید من می دانم اگر شما می خواهم به بحث در مورد آن از طریق تلفن و یا در فرد هر آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما.


کلارا وای از آن شده است بیش از یک دهه پس از کالج. من می بینم شما ازدواج کرده که خوب است—من خوشحال هستم برای شما. نه می گویند که هر ازدواج مناسب است. من نمی دانم هرگز داشتن در یک, اما من امیدوارم که شما به خوبی می گذرد. من فقط برای پیدا کردن آن بسیار مأیوس کننده است که زمانی که من سعی می کنم به شما بگویم که من خوشحالم که شما آن را تصدیق نکنیم. من را که به معنی شما احساس نمی راحت پاسخ. شاید شما نمی خواهید به دوباره آتش احساسات قدیمی و.... که O. K. پس من رسما متوقف کردن فکر کردن از شما. اما اگر که نه آنچه شما می خواهید فقط ارتباط به همان اندازه به من. ارتباطات بسیار مهم است و آن را یک منطقه من شده است گام های بلندی در.


Alana گاهی اوقات مردم فراموش پشت هم, بنابراین من فکر نمی کنم آن است که بی دلیل برای من پیشنهاد می کنم آن را از طریق e-mail. به خصوص با توجه به این که من لازم نیست که شما شماره تلفن جدید. هر چند شما قطعا نمی مدیون من پاسخ آن را مفید می دانم که شما دریافت توجه داشته باشید من به طوری که من می تواند اجتناب شود بیشتر تحقیر آمیز راه رسیدن (که من با اشاره به این کلمات با دوستان درخواست).


ربکا من درک می کنم که این زخم هنوز تازه با ما پس از آن تقریبا احساس می کند بی رحمانه به فکر کردن در شما. اما چه انتخاب شما را ترک ؟ من سازمان دیده بان خود را Instagram داستان و ارسال emojis و در عین حال شما نمی watch my Instagram داستان بازگشت. من فقط آگاه باشید که شما نمی, تماشای هفته گذشته پس از کلیک کردن بر روی تجزیه و تحلیل و به طور تصادفی پیمایش از طریق هزار و پیروان. (همه چیز برداشت شده اند برای من پیروان-دانا است.) در حالی که من پیشنهاد متفکرانه پاسخ به مطالب خود را, شما فقط علامت گذاری پیام های من با یک "مثل" را به عنوان اگر شما در حال تلاش برای گفتن "من اذعان خواهد کرد که من دیده ام پیام خود را, اما من قصد ندارم به تعامل." اگر این است که آنچه شما می گویید فقط اجازه دهید من می دانم.


رنه شما ممکن است به یاد داشته باشید اما ما به تاریخ به مدت پنج روز در کلاس هشتم. ما قطعا مورخ. من به شما ارسال می شود توجه داشته باشید تحویل داده شده توسط کریگ وات درخواست اگر شما می خواهم به بیرون رفتن با من و شما دور "بله" و نوشت شماره تلفن خود را با کمی قلب صورتی. متاسفانه ما نمی عبور از مسیرهای بقیه از آن روز یا بعد (جمعه) پس از بیش از آخر هفته من به نام شما از یک تلفن پرداخت. مادر خود را پاسخ داده و در زمان شما رو به گوشی من سه ساعت شد تقریبا تا. ما تا به حال یک خنده در مورد چگونه من تنها یک چهارم و پس از آن ما قطع کردم. که نوع عاشقانه, اگر شما فکر می کنم در مورد آن. که روز شنبه شما شکست تا با من از طریق دوستان خود هیلاری که با نزدیک شدن من در طول هاکی, دست من توجه کرد و گفت: "من خیلی متاسفم." در آن لحظه حاضر Chauncey Dalton—the دخترک معصوم, اموزش از ما middle school—منتشر بسیارخوب است که من در سمت راست خورشیدی است. من تا به حال به آشکار خود را اوریگامی در حاشیه این welt توپ هنوز تازه روی سینه من در حالی که رهبری خود را به شماره 2 مداد انجام بقیه. فقط می خواهم که من را از زندگی خود و از dodgeball نهایی. من هرگز گریه که سخت قبل یا پس از هر چند آن را دشوار است به تجزیه چقدر باعث شد توسط شما و چقدر توسط Chauncey خام قدرت—او رفت تا جزئی بازی-لیگ بیس بال. من می بینم شما در آریزونا در حال حاضر انجام هنر درمانی. که برای تلفن های موبایل واقعا سرد است. با توجه به این که شما در کسب و کار از شفا, من فکر می کنم شما را در درک چرا من باید به فکر کردن در شما. مگر من شنیدن از شما به زودی—فقط اجازه دهید من می دانم. ما می توانیم بحث در تلفن را برای بیش از بیست ثانیه این زمان haha.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب