اگر شما به یک مرد آموزش به ماهی

اگر شما یک مرد یک ماهی او را بخورند برای یک روز. اگر شما به یک مرد آموزش به ماهی او را به صرف یک دسته پول در ج

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398

اگر شما یک مرد یک ماهی او را بخورند برای یک روز. اگر شما به یک مرد آموزش به ماهی او را به صرف یک دسته پول در جدید ماهیگیری که او به استفاده از یک بار و پس از آن را در گاراژ خود را برای ده سال است.

پس از یک دهه جمع آوری گرد و غبار از دنده ماهیگیری در نهایت یک هدف است. ببینید این مرد خواسته خواهد شد که برای رفتن به ماهیگیری با مضمون لیسانس-حزب سفر—دوستان خود را به گرفتن دوباره ازدواج کرد و او را به R. E. I. به خرید یک قطب ماهیگیری. و در حالی که انتظار در خط او را به یاد داشته باشید که او در حال حاضر دارای یک قطب (که شما اساسا ساخته شده او را هنگامی که شما به او آموخت که چگونه به ماهی). بنابراین او خود را رها R. E. I. سبد خرید را بکشد و همه چیز را از ذخیره سازی—قطب مقابله با جعبه و حتی چین و چروک تی شرت است که می گوید: "رفته ماهیگیری, بازگشت هرگز!" و او به شما فکر می کنم من به یاد داشته باشید که چگونه به انجام این کار.

و او را در ماهیگیری با مضمون لیسانس سفر. و در این سفر دوست خود را—است که گرفتن ازدواج مجدد—درخواست خواهد کرد که به او میآموزد که چگونه به بازیگران یک خط و مرد را به یاد بیاورید آنچه شما به او آموخت. و مرد را تحت تاثیر قرار خواهد شد و احساس می کنم به اندازه کافی امن به اعتراف است که او نمی خواست به ازدواج مجدد چرا که او واقعا در عشق دوباره. در واقع او مطمئن نیست که او تا به حال احساس عشق قبل از.

"عشق چیست ؟" دوستان بپرسید. "آن چه ما می بینیم در فیلم و تلویزیون ؟ آن است که یک احساس یا عمل ؟ است از آن خدا است؟"

"این عشق" مرد را پاسخ حرکتی بین آنها است. "آسیب پذیر بودن. باز بودن. که عشق است. در حال حاضر به من کمک حلقه این در!"

و مرد و دوست خود را به حلقه در خط و در پایان آن به آنها را پیدا کنید به جای ماهی یک قطع دست بشر. و آنها فریاد خواهد شد. و آنها خواهد شد و گزارش آن به پلیس محلی. و آن را کاملا از خط خارج لیسانس سفر.

و مرد را تبدیل به یک مظنون در پرونده است. و حتی اگر او بی گناه است او را ترک خواهد کرد این کشور از خشم تعهد هرگز به بازگشت. و این او را نگاه حتی بیشتر گناه. و انسان را از دست او عروسی است. و دوست خود را به نگاه کردن به pews و متوجه است که وجود دارد نیست و او این را به عنوان یک نشانه آن است که عاشق خدا است و دوست شما تماس خاموش عروسی و پیوستن به وزارت.

و مرد را به گزاف گویی در اطراف در خارج از کشور در حالی که برای اولین بار در یونان که در آن او خواهد شد کار بر روی یک قایق ماهیگیری صید ماهی به عنوان بسیاری که ممکن است در تلاش برای پر کردن جای خالی در خودش بود که ایجاد شده توسط دست قطع. و در نهایت می خواستم پوستر برای مرد خواهد شد تا در نزدیکی یک جزیره یونانی است که به عنوان خوانده شده "آیا شما دیده می شود این مرد ؟ چرا که او احتمالا قطع دست کسی را."

و خدمه آغاز خواهد شد به درخواست بیش از حد بسیاری از سوالات. و به جای تلاش برای اثبات بی گناهی خود او حرکت می کند به نپال که در آن او تلاش خواهد کرد تا به صعود به قله اورست. و هنگامی که او تقریبا اجرا می شود اکسیژن او را در درک آنچه در آن مانند به یکی از ماهی او می داند که چگونه به گرفتن و او را به احساس عمیق غم همدلی که او هرگز قبل از احساس. و او را از نظر قانونی تغییر نام خود را به ماهی.

و سپس در نهایت Fish حل و فصل خواهد شد در لیتوانی. و در لیتوانی او را در یادگیری زبان و ساخت خانه خود را در نزدیکی یک روستای کوچک در لبه دریاچه, که در آن او زندگی می کنند خود را. و یک روز یک غریبه را در راه رفتن به او و می گویند: "من شما را به ماهیگیری در اینجا هر روز و شما گرفتن بسیاری از, اما شما همیشه اجازه دهید آنها را بروید." و آن را واقعی می شود—همیشه پس از اورست ماهی نکرده اند قادر به خوردن یک ماهی. او فقط آنها را به تماشای کشیدن به نفس و سپس درست قبل از آنها عبور بیش از به مرگ او می اندازد و آنها را در آب اشک جریان پایین صورت خود را.

و غریبه ها می گویند: "آیا شما به من آموخت که چگونه به ماهی؟" و مرد را نگاه کنید تا خود را پاک و چشم, لبخند, یک نفس عمیق بکش و بگو: "مطلقا نیست."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب