ایمنی گذرنامه و خطرات اعطا Coronavirus وضعیت

A woman is stopped by TSA.
ایمنی گذرنامه که بررسی کنید که آیا کسی که آلوده شده است با COVID-19 می تواند کمک به باز کردن سفر اما خود استقرار نگرانی را افزایش می دهد.عکس توسط Marc Asnin / Redux

در ماه ژانویه یک کارآفرین سوئدی به نام Joakim Hultin تاسیس Sidehide جدید دیجیتال برنامه در نظر گرفته شده برای ساده کردن رزرو هتل. هفته بعد از تایید موارد COVID-19 گزارش شده در اروپا است. تقریبا بلافاصله Hultin به من گفت: “تقاضا متوقف شده است.” قبل از همه گیر Sidehide مشغول به کار بود با مستقر در لندن شرکت به نام Onfido که با استفاده از هوش مصنوعی و تشخیص چهره برای تایید هویت. Hultin آموخته است که Onfido کرده و راه را برای کاربران به ها یک تست سرولوژی برای یک سرور خصوصی و استفاده از صورت داده های بیومتریک برای باز کردن داده ها و نمایش نتایج. از او پرسید: این شرکت برای ساخت است که ظرفیت خود را به برنامه. در ماه ژوئن Sidehide راه اندازی خواهد شد دوباره در چند هتل میامی داشتن اضافه آنچه که به نام “ایمنی گذرنامه.” کاربران که تست شده اند برای COVID-19 آنتی بادی و نشان داده شده به آنها را خواهد داشت که اطلاعات جاسازی شده در یک کد QR را اسکن توسط کارکنان هتل پس از ورود. میامی راه اندازی یک تست یک اثبات مفهوم و اگر آن را با این نسخهها کار Hultin امیدوار است که این کمک خواهد کرد که احیای صنعت مسافرت. (از مقامات خطوط هوایی دلتا و فرودگاه هیترو ابراز علاقه در ایمنی گذرنامه.) ایده Hultin گفت: اجازه دهید به کارکنان هتل می دانم “مهمان امن است.”

در آوریل Onfido مطرح شده یک صد میلیون دلار در سرمایه گذاری. در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام معامله Onfido وکلای اشاره کرد که همه گیر ارائه شده این شرکت با فرصت “را به کار بر روی مجموعه ای جدید از موارد استفاده” که طیف وسیعی از “رای گیری مجازی و پاسپورت/ویزا از طریق برنامه های کاربردی برای ایمن سازی راه های انجام تماس ردیابی برای پیگیری گسترش یک ویروس بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کاربر.” به تازگی Onfido ارائه یک پیشنهاد به اعضای پارلمان انگلستان علوم و فناوری کمیته به عنوان آنها در نظر گرفتن راه هایی برای بلند stay-at-home سفارشات از جمله توسعه ایمنی گذرنامه. M. P. s در حال پیروی از رهبری از دولت شیلی است که صدور اسناد و مدارک است که اجازه می دهد هر کسی که از بهبود COVID-19 به بازگشت به کار و حرکت آزادانه در قرنطینه. (Onfido کار نکرده در این برنامه است.) پس از پوش بک از اعضای شیلی جامعه پزشکی—و از عفونی-بیماری متخصصان در سراسر جهان که می گویند که آن را خیلی زود به می دانم که اگر افرادی که این ویروس سیستم ایمنی بدن به عفونت مجدد یا ناتوان از گسترش بیماری—دولت آغاز شده و خواستار اسناد و مدارک “انتشار گواهی” به جای ایمنی گذرنامه. در هر صورت آنها مشورت منافع همان. Onfido را C. E. O., حسین Kassai به من گفت “به عنوان یک جامعه آن است که قابل قبول برای افرادی که به ویروس و بهبود به سیگنال است که یا نه ؟ این سوال خوبی است اما نه برای ما برای پاسخ به.”

شرکت های دیگر در حال تبادل محصولات مشابه. HLB-پاس ایمنی گذرنامه است که با استفاده از VCode—اختصاصی رمزنگاری تصویر شبیه به یک کد QR است که می تواند اسکن شده در فاصله چند صد متری. آن را نشان می دهد اگر یک فرد دارای آزمایش مثبت آنتی بادی فلش سبز اگر یک فرد را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس و قرمز اگر آزمایشات نشان می دهد که آنها را به ویروس و یا اصلا آنتی بادی و یا اگر نتیجه تست منقضی شده است. (نور زرد نشان می دهد هنگامی که آن زمان به برسد.) این برنامه می تواند “ژئو-حصار” یک نقطه ورود منع بازدید کنندگان با نور قرمز از ورود به یک ساختمان و یا ورزشگاه یا مدرسه. “من باور دارم که همه دولت ها را حرکت به سوی جهانی بهداشت گذرنامه خواهد شد که به عنوان مشترک به عنوان حمل گواهینامه رانندگی یا گذرنامه به دلیل این است که نمی تواند گذشته همه گیر ما” آدم پالمر C. O. O. از HLB-پاس گفت. اخیر مطبوعاتی از این شرکت است که همچنین مستقر در بریتانیا می گوید که می گذرد در حال حمل “به هر دو بخش خصوصی و دولت در بیش از پانزده کشور” از جمله ایتالیا و فرانسه و هند و ایالات متحده است. HLB-تصویب می گویند به طور خاص است که شرکت ها و دولت ها در این کشورها خریداری کرده بود محصول. اما لوئیس-جیمز دیویس, C. E. O. از VST شرکت و خالق VCode آیا ذکر است که این شرکت V-سلامت گذرنامه که همچنین اسناد و مدارک کاربران COVID-19 وضعیت خواهد بود نورد در سالن های ورزشی در انگلستان در تابستان امسال است. گذرنامه باید اسکن شده به منظور خرید یک بلیط آنلاین و پس از آن دوباره در ورزشگاه قبل از نزدیک شدن به دروازه.

استقرار ایمنی گذرنامه را افزایش می دهد تعدادی از لجستیکی و نگرانی های اخلاقی. در ایالات متحده تست می تواند تبدیل به یک مانع برای گرفتن یک پاس: تست تشخیصی محدود بوده است و سرولوژی تستهای که اندازه گیری COVID-19 آنتی بادی هنوز هم در حال توسعه. حتی اگر تست شد و جهانی در دسترس مردم بدون آنتی بادی خواهد بود بسته را از فعالیت های روزمره زندگی, ایجاد یک چشم انداز تقسیم آنتی بادی دارا و ندار. “واقعیت این است که دسترسی به جامعه با [این نوع از] گواهینامه به احتمال زیاد منعکس موجود سیستمیک تعصبات فساد و تبعیض در سیستم” الکساندرا فلن استادیار در بیماری های عفونی و قانون در دانشگاه جورج تاون به من گفت. و اگر آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی می شود یک پیش نیاز برای قادر بودن به کار ممکن است منحرف انگیزه ای برای مردم به خود قرار داده و در مسیر ویروس. “این امر می تواند مانند آوردن بچه های خود را به آبله مرغان احزاب” فلن گفت. “افرادی که فشارهای اقتصادی برای بازگشت به کار در حال حاضر ممکن است در socioeconomically آسیب پذیر مواضع و ما می دانیم که این مردم هستند که به طور نامتناسبی بیشتر به احتمال زیاد برای به دست آوردن بیشتر به شدت بیمار است.”

راب Davidson اورژانس-اتاق پزشک در میشیگان غربی و مدیر اجرایی کمیته حفاظت از مدیکر یک گروه حمایت نگرانی که ایمنی گذرنامه بر اساس آزمون با نرخ بالا از مثبت کاذب خواهد بود به خصوص خطرناک. “اگر ما آزمایش با پنج درصد مثبت کاذب رای دادن و شما مجبور به گرفتن یک آزمون است که بسیار خوب و تست شما مثبت شما را به یک از امنیت کاذب” او به من گفت. “دولت و کارفرمایان احتمالا می دانید کاستی آزمون, اما بسیاری از کارگران احتمالا نمی کنند.” در آن موارد ایمنی گذرنامه ممکن است افزایش خطر ابتلا به عفونت به صاحبان خود و به جامعه بزرگ. (هر دو HLB-تصویب و Sidehide می گویند که آنها در حال همکاری با محلی خوبی در نظر گرفته امکانات تست.)

حریم خصوصی هم ممکن است در معرض خطر حتی با ایمنی گذرنامه است که هیچ چیز بیشتر از صفحه نمایش کاربر نتایج آزمون. “ما در کمتر از وضعیت ایده آل با coronavirus” Onfido را Kassai به من گفت. “این یکی از راه هایی که مردم می توانند سیگنال آنها امن و بدون افشای اطلاعات شخصی است.” اما وضعیت ایمنی است اطلاعات شخصی. اگر یک فرد وضعیت ایمنی در ارتباط بودند به یک بیمه نامه و یا متصل به یک کارمند انسانی-منابع فایل, آن می تواند به نرخ افزایش یابد و یا تبلیغات به توان انکار کرد. در حال حاضر مقامات در وزارت دفاع ایالات متحده باید پیشنهاد ممنوعیت هر کسی که تا به حال COVID-19 از بهره گرفتن در ارتش. و اخیر داستان در بار موجودی یک لیست طولانی از افرادی که دوری به عنوان یک نتیجه از دیگران دانستن بیماری خود وضعیت: “دامپزشک که حاضر به درمان بهبود زن سگ. این ماشین لباسشویی کارگر که شروع به پریدن کرد از دیدن رسمی انتخاب می شوند که بیماری گزارش شده بود در اخبار محلی. باغبان که نمی خواهد اصلاح هجز در خارج از بازیافت مرد خانه. همسایه که کاهش یافته سوپ و گفت: به زحمت بازگشت Tupperware آن را در. و بیمار نوجوان که آرامش خود را در طول بیماری طولانی شد فکر ماهیگیری با دوستان تنها به آنها روح او را زمانی که او بهبود نیافته است.”

وجود دارد باقی می ماند و مانع دیگری برای استفاده از COVID-19 آنتی بادی به عنوان یک delimiting متریک: علم. زیست شناسی این رمان coronavirus است به طوری که هیچ کس نمی داند که آیا COVID-19 آنتی بادی در واقع مشورت ایمنی—و اگر آنها برای چه مدت. در مارس سازمان بهداشت جهانی با صدور علمی خلاصه که به این نتیجه رسیدند که “وجود ندارد و شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از ‘ایمنی گذرنامه” یا ” ریسک گواهی.’ “حتی دقیق ترین تست سرولوژی از سوئیس شرکت دارویی Roche است که در گزارش صد درصد دقیق در تشخیص coronavirus آنتی بادی تنها می تواند تعیین حضور COVID-19 آنتی بادی—آن را نمی توانم بگویم که معنی آنها. “ما امیدواریم که آنتی بادی خواهد بود حفاظتی اما ما نمی دانیم که برای مطمئن است.” تام فریدن شد مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در طول دولت اوباما به من گفت. “این در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که حداقل برخی از عفونت ها ارائه خواهد شد حداقل برخی از درجه ای از مصونیت. که عفونت چقدر ایمنی و برای چه مدت مهمی به ما میده اما هنوز هم سوالات پاسخ داده نشده.”

فریدن اضافه شده است که اگر این سوالات می تواند حل و فصل شود و اگر یک واکسن هنوز هم وجود ندارد—او می تواند تصور کنید یک نقش برای ایمنی گذرنامه در شرایط خاص. “برای مثال شما ممکن است می خواهید مطمئن شوید که تنها افرادی که—در صورت وجود مستند ایمنی—کار در خانه های سالمندان به بیشترین حد ممکن است با عدم ایمنی ساکنان چرا که جمعیت زیادی نگرانی اگر ایمنی تایید شده است,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی به می گویند که این مفید خواهد بود اما آن را بیش از حد به زودی شروع به فکر کردن در مورد چگونه آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد اگر آنتی بادی در واقع محافظ.”

یک گروه از دانشمندان مشغول به کار تحت نظارت DARPAبازوی تحقیقاتی وزارت دفاع است که به دنبال یک مسیر متفاوت است. دانشمندان در حال توسعه یک روش تست برای برخی میزبان امضا از بیان ژن های ناشی از ویروس ها—آنچه شناخته شده به عنوان epigenetics—به تشخیص حضور COVID-19 قبل از وجود دارد علائم. اریک ون Gieson مدیر برنامه های بیولوژیکی فن آوری دفتر است که نظارت بر این تلاش به من گفت که هدف این است که برای ایجاد یک آزمون است که به عنوان آسان برای استفاده و به عنوان رایج به عنوان یک استرپی تست یا آزمون برای آنفولانزا است که شما ممکن است در مطب دکتر. “ما می خواهیم به شناسایی به عنوان بسیاری از مردم به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است” ون Gieson گفت. “ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال بسته ویروسی ریختن برای تشخیص.” این بسیار مهم است زیرا هنگامی که کسی ریختن این ویروس خواهد شد و پخش آن را مگر اینکه آنها جدا شده است. این تست بسیار مفید خواهد بود پس از درمان های موثر, اما حتی در غیاب آنها این ظرفیت به سرعت گسترش ویروس جلوگیری از افراد بدون علامت از تبدیل شدن ناقل بیماری است. و چون epigenetics همچنین سوء استفاده از بدن ایمنی ذاتی حافظه به فاش کردن زمانی که یک فرد در معرض شده است به یک پاتوژن, این تست می تواند به جلوگیری از خوشه شیوع زمانی که زوج با قوی تماس با ردیابی. اگر COVID-19 آنتی بادی نیست تبدیل به محافظ یا اگر حفاظت از آنها را محدود و یا اگر جوامع رد ایمنی-گذرنامه طرح مکرر اپی ژنتیک آزمایشات ممکن است یک راه برای دور زدن مقیاس مستندات.

ون Gieson نمی خواهد با قرار دادن یک خط زمان در تولید یک اپی ژنتیک, تست, چرا که هنوز هم وجود دارد پژوهش به بررسی و نظارتی روش برای مذاکره. او گفت که دانشمندان درگیر در تلاش برخی از آنها بیمار شده است با COVID-19 در حال کار بدون توقف. در این میان دولت ها و کسب و کار تحت افزايش مالی و فشارهای اجتماعی برای پایان دادن به مستندات ممکن است پیدا کردن آن را از لحاظ سیاسی و اقتصادی سخت به صبر برای علم است. اما ون Gieson به من گفت: “ما می دانیم که وجود دارد یک درمان وجود دارد و ما می دانیم که وجود دارد یک ابزار تشخیصی وجود دارد. ما می دانیم که وجود دارد یک واکسن وجود دارد. بنابراین اجازه دهید این علم انجام کار درست است ؟ منظورم این است که در پایان روز, حقیقت این است که رفتن به پایین آمدن به علم آن چیزی نیست که مردم می گویند و یا مردم چگونه واکنش نشان می دهند—وحشت تمام چیزهای که. شما فقط باید به انجام کامل و دقیق کار علمی و تنها بر این باورند داده های خود را. باور نمی کنم هر چیز دیگری.”


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme