در coronavirus شیوع این پنج بالا چپ حلق آویز

Jurgen Klopp, مربی لیورپول ambled از تونل در آنفیلد قبل از تیم خود را در لیگ قهرمانان بازی زمانی که wiggling ک

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398

Jurgen Klopp, مربی لیورپول ambled از تونل در آنفیلد قبل از تیم خود را در لیگ قهرمانان بازی زمانی که wiggling کشیده دست برخی از طرفداران مشتاق خود را وارد يوناني ،

این یک دید مشترک تماشاگران در یک رویداد ورزشی به دنبال یک بیت از تماس با پوست از قهرمانان خود را که به نوبه خود تمایل به غایب-تفکر وادار. اما زیدان به وضوح به حال افکار دیگر.

"قرار دادن دست خود را به دور!" تیمهای barked در طرفداران — با یک زن و شوهر بیشتر رنگارنگ کلمات در پرتاب — قبل از وسیله بر روی زمینه برای چهار بازی.

گسترش coronavirus است مختل بازی ها و لیگ ها و برنامه ها در سراسر جهان طی هفته گذشته وادار به لغو و تعویق در هر سطح. در آن بازی که در رفته — حرفه ای در استادیوم, کالج عرصه و محلی پارک شده است وجود دارد افزایش قابل توجه در این آشکار لحظات کمی از احتیاط و ظریف در دوم حدس زدن از حکمت های ورزشی اصلی: بالا پنج.

در هفته گذشته, فروتن, دست به دست, با کف دست زدن شده است جدا از آبرو و مملو از اضطراب و منعکس کننده بسیاری از سردرگمی و تناقض از کشور پاسخ اولیه به شیوع کروناویروس. مهم نیست که این بازی ها همان کسانی که ورزشکاران بازی به ناچار شامل لحظات نزدیک بدن تماس بگیرید.

برخی از ورزشکاران و مربیان باید سعی کردم برای جلوگیری از بالا fiving در دسترس نباشد. آنها شده اند ضربه آرنج ضربه زدن لمسي کلیک cleats و تلاش تقریبا هر چیز دیگری برای جلوگیری از جوانه پسند بالا-سپاس و handshakes که بهداشت عمومی کارشناسان را دلسرد.

"من فکر می کنم وجود دارد فقط یک درک است که ما در حال رفتن به انجام هر کاری که ما می توانیم برای کمک به حفاظت از هر یک از دیگر و کمک به محافظت از خود گفت:" کریستال دان یک مدافع در ایالات متحده زنان, تیم فوتبال.

خدمت به عنوان کاپیتان تیم یکشنبه گذشته دونن در ایستاده بود سر خود را قبل از بازی دادن خط به عنوان یک صف از بازیکنان از اسپانیا با داشتن فقط بالا fived داوران با نزدیک شدن آمریکایی ها با دست خود را.

دان peeked پشت در هم تیمی های او شانه ای بالا انداخت و مطمئن نیستید چه باید بکنید. به عنوان بازیکنان اسپانیایی حوصلگی توسط دونن بسته دست او و ارائه یک نظر اجمالی fist bump برای هر یک.

زنان آمریکایی تا به حال شده است در تلاش برای استفاده از آرنج ضربه تمام هفته با موفقیت های مختلف به عنوان بخشی از یک ضد ویروس تلاش. هنگامی که آنها در زمان درست قبل از مسابقات آنها سلاح های خود را در اطراف شانه های کودک خود را اسکورت به جای دست در دست. و در طول مسابقه یک هشدار بیش از فروخته ورزشگاه عمومی-آدرس سیستم اشاره کرد که بازیکنان به طور معمول نزدیک "ممکن است مجبور به تعامل بسیار به طور معمول با طرفداران پس از بازی."

همه که بازتاب الگوهای در حال ظهور در سراسر ورزشی در هفته گذشته: قبل از بازی دادن خطوط در لیگ برتر, برجسته, بازیکنان خزید گذشته یک دیگر را با دست خود در دو طرف خود را; برخی از دانشگاه, همایش ها ممنوع, قبل از بازی و بعد از بازی بالا و سپاس و دست دادن در دسترس نباشد (قبل از ممنوع کردن بازی ها بیش از حد); و دوقلوها مینه سوتا رهبری راه را در میان تیم بیس بال زمانی که آنها ممنوع دست به دست در تماس با طرفداران و دستور بازیکنان به امضا امضا مبادا یک فن نشانگر تبدیل به یک وسیله نقلیه برای ویروس.

(از آن است که ارزش توقف در اینجا به یاد داشته باشید شاید که عبور یک جسم کوچک در اطراف یک گروه از مردم با دست برهنه خود را باقی می ماند اصل بنیادی بسیاری از رشته های ورزشی است.)

نگرانی باید چشمانداز به روزمره ورزشکاران' زندگی در محلی در ورزشگاه ها و پارک ها ، اندرو Dearling دیجیتال مدیر بازاریابی از بروکلین, n. y. شد huffing از طریق تمرین خود را با در حال اجرا در باشگاه به تازگی هنگامی که یکی دیگر از اعضای نزدیک با یک مطرح شده از سوی. Dearling عقب کشیدم.

"من فقط لبخند زد و رفت, 'هی coronavirus!'" او گفت:. "مردم بر روی خلبان اتوماتیک. آنها می خواهند شما را به پنج یا یک مشت دست انداز. اما آن را به ارزش آن است."

ورزشکاران ممکن است برای اعطا گرفته چگونه در همه جا حاضر و اتوماتیک بالا-پنج می تواند در رقابتی تنظیمات. آن را ممکن است یک ژست که روابط همه جهان را تأمین ورزشی با هم: یک بیان از هر دو شادی و ترحم یک راه برای برقراری ارتباط و مردانگی و یا عذرخواهی یا فقط به طور کلی ترویج گرم دل احساسات.

بالا و سپاس هستند و حتی فکر به منظور بهبود عملکرد. در سال 2010 به طور گسترده ای توزیع شده مقاله — "لمسی ارتباطات و همکاری و عملکرد: یک Ethological مطالعه NBA" — مثبت نشان داد ارتباط بین حساس feely تعاملات بین بسکتبال هم تیمی و اثر خود را در دادگاه.

Vibes خوب, نظریه رفت می تواند مسری است. اما تا می توانید بسیاری از چیزهای دیگر ،

همین دلیل است که مایک McGuirk مدیر اجرایی منطقه خلیج دیسک انجمن تازه Frisbee نهایی لیگ در کالیفرنیا به سر برد هفته گذشته parrying بالا-پنج تلاش با آرنج خود را.

"راه های دیگر وجود دارد از دادن تاکید گفت:" McGuirk که او نیز خواسته بازیکنان برای ضد عفونی کردن خود Frisbees با الکل و دستمال مرطوب.

در شهرستان Westchester, n. y., Mike Chiapparelli بیس بال مربی در ممرنکک دبیرستان تعجب که چگونه بازیکنان خود را جایگزین پست-game high-five خطوط رایج در میان مدارس ورزشی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"شاید بچه ها بیرون می آیند و کمان به یکدیگر" Chiapparelli گفت. "شاید آنها بر پا است."

سوال در مورد این رویکرد باید به ناچار به بازگشت به یک سوال دشوار است که ارزش آن اجتناب از دست کسی را قبل از بازی اگر شما در حال رفتن به گریبان آنها را برای یک جهش به زودی پس از? چگونه "اجتماعی فاصله" کار زمانی که شما در یک scrum عرق بدن ؟ در حال مشت ضربه باشه ؟

آن را کمک نمی کند که ورزش در رختکن می تواند رقیب مهد کودک در کلاس های درس به عنوان پرورش زمینه را برای بیماری. این درسی است که بازیکنان بیس بال را به شوخی در مورد سال و یکی NBA یوتا جاز راه سخت آموخته در هفته گذشته.

"اگر یک فرد دارای یک بیماری در این تیم هر کس همیشه به آن" ستاره فوتبال مگان Rapinoe گفت. "بنابراین امیدوارم," او گفت: از coronavirus "هیچ یک از آن می شود."

علاوه بر این برخی از ورزشکاران به سادگی نمی تواند درک منطق از ترک کسی که حلق آویز.

قبل از فوتبال زنان بازی یکشنبه گذشته Rapinoe اشاره کرد دگراندیشان بود تنها بازیکن آمریکایی که به سنتی بالا و سپاس به مخالفت با بازیکنان از اسپانیا.

"ما در حال رفتن به تعریق بیش از همه به یکدیگر تمام بازی" Rapinoe استدلال بعدا "پس از آن مرتب کردن بر اساس از شکست هدف از انجام دادن."

و مطمئن شوید به اندازه کافی بازی برجسته عادی تعداد جوانه-تبادل فرصت شاید تضعیف لحظات بالا-پنج پرهیز. در عرض چند ثانیه از باز کردن سوت مدافع امیلی Sonnett که تا به حال استفاده آرنج شیپور خاموشی طول گرم یو پی اس ارائه شده دست او را به یک بازیکن اسپانیایی که افتاده بود پایین. دیگر بازیکنان به اشتراک گذاشته بطری آب بالا fived در حالی که جشن جولی Ertz را هدف برد و دست تکان داد با این بازیکنان پس از سوت پایان.

آخر هفته گذشته نیویورک یانکیز رسمی حل و فصل به دست انداز آرنج به جای سیلی دست اما اولین baseman لوقا Voit نگه داشته تا روال عادی خود را از قرار دادی بمب افکن بالا-سپاس و حرکت برای هر یک از هم تیمی های خود در بازی بعدی.

"گفتم, هیچ, هیچ, هیچ, ما در حال انجام این کار'" Voit گفت: از دیدن بازیکنان تداوم آرنج در ستاره شرق. "من از لمس یک بسیاری از مردم است."

دیگران ادامه خواهد داد تا فعال شود. Dearling این دونده شناسایی دیگر برنامه به طور بالقوه مشکل ساز ورزشی رفتار شده است. برخورد در اطراف مسیر او احساس انبوه بزاق فرم در دهان — احساس آشنا برای بسیاری از دوندگان است. در شرایط عادی ممکن است او را تبدیل سر خود را و تف کردن به سمت مسیر.

اما این شرایط عادی و Dearling در یک عمل افراطی و مردانگی و تصمیم به گرفتن یک برای این تیم است.

"من به معنای واقعی کلمه آن را بلعیده پایین," او گفت:. "این سخت بود."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب