بیادگار: از دست دادن

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.از دست دادن گسترده اجتماعی

توسط NEWS-SINGLE در 9 اردیبهشت 1399

از دست دادن گسترده اجتماعی سفارشی که جعلی است, سیاسی اتحاد و مهر و موم شده چند میلیارد دلاری معاملات کسب و کار و تدریس پدران "یک چیز یا دو" در مورد آینده نگر پسران در قانون به تنهایی درگذشت ماه گذشته در قرنطینه. آن را حداقل دو هزار و هشت صد سال است. (اوایل ظاهر: سنگ آهک افتا حک شده در اواسط قرن نهم B. C. E. تصویر می کشد آشوری پادشاه Shalmaneser سوم دست در دست با یک بابلی متحد.)

علت مرگ ؟ ناگهانی, آگاهی جمعیت عمومی است که هر سطح بر روی زمین—و به خصوص زائده ما با استفاده از به لمس گفت: سطوح—در حال misted با نامرئی به طور بالقوه کشنده, cocktail, ویروسی قطرات است. لرزش شده بود در حمایت از زندگی از اوایل ماه مارس. پس از اعلام ملی اضطراری در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور تهمت را تکان داد دست در دست مدیران همه فن حریف. سپس بروس Greenstein ارشد استراتژی-و-نوآوری افسر LHC, گروه, گسترش, آرنج. دومینو در حال سقوط بودند. Mercado Libre, لاتین-آمریکایی تجارت الکترونیک پلت فرم نقل مکان کرد و به جای دست دادن در آرم خود را با آرنج دست انداز. مدیر کل سازمان بهداشت جهانی در توئیتر خود نوشت که او در حال حاضر می تواند پستال مردم با "دست-در-قلب" ژست. دیگران یافت عادت سخت به لرزش. در مارس 9th, هلندی نخست وزیر اعلام کرد که ملی بدون لرزش سیاست شد و دست تکان داد با یک مقام بهداشتی. "ببخشید!" او گفت:. "ما نمی تواند انجام دهد که دیگر نیست. ببخشید."

Dorothea جانسون یکی از این پروتکل مدرسه از واشنگتن و همکاری نویسنده "قدرت قیاس," نمی تواند تحمل ، به, تلفن, در, مین, او گفت:, "این که ما چگونه اتصال به کسی که زمانی که ما برای اولین بار آنها را ملاقات. دست زدن به کسی که آن را کمک می کند تا شما ایجاد یک دوستی یک رابطه است. این خیلی مهم است."

در "رنگ های اصلی" نویسنده و جو کلاین تماس های از دست دادن "آستانه عمل آغاز سیاست است." رابین و عرفات ریگان و گورباچف نیکسون و شاه راک اند رول تمام رفت و نخل به نخل. رئیس جمهور آمریکا بر اساس یک تخمین حرکت دست با شصت و پنج هزار نفر در هر سال است. در سال 1907 رئیس تدی روزولت, شناخته شده برای خود را "پمپ های جابجایی," تکان داد بیش از هشت هزار دست در یک بعد از ظهر. پس از آن شرح حال خود را نوشت او به طبقه بالا رفت به "اسکراب خود را تمیز می کند."

جامد لرزش متکی بر ترکیبی از ادراک و شهود است. پاملا کشور هلند, همکاری نویسنده "کمک! این بود که یک حرفه ای محدود کردن حرکت می کند؟," توصیه کرده است: "برو و در شست تا در یک زاویه راست. مطمئن شوید که شما را به تماس کامل وب برای صفحات وب. دو تا سه پمپ و سپس رها کنید. این کمی مانند یک بوسه: شما می دانید که هنگامی که آن را بیش از." بسیاری می تواند به اشتباه. وجود دارد arm-مقدس استخوان-دستگاه های سنگ شکن yankers مرده ماهی. "برخی از مردم هستند کاملا ساده لوح" جانسون گفت. مثل چه کسی ؟ او demurred. او پس از دست تکان داد و با مغلوب ساختن پیشی جستن یک شناخته دادن hater اما ادب برگزار شد. "نه نرم و نه سخت" او به یاد می آورد. "آن کوتاه بود. او بسیار ماهر در حرکت است."

آن است که اغلب گفت که handshakes تکامل به عنوان یک راه برای نشان دادن که شما نبودند برگزاری یک سلاح. (بالا و پایین حرکت خواهد بیرون راندن یک خنجر است که پنهان شده بود تا یک آستین.) یونانیان قرار دادن یک تصویر از لرزش بر روی سنگ قبر, با استفاده از آن به لینک زندگان و مردگان است. رومیان که با قرار دادن آن بر روی سکه با استفاده از آن به لینک های زندگی و مسائل آنها می خواستند برای خرید. کویکر نکردم آن را; آنها در نظر گرفته آن را به مساوات طلبانه تر از رکوع. و در عین حال تاریخ قیاس سرند با وجدان معترضان جلوتر از زمان خود. در سال 2015 یک U. C. L. A. بیمارستان تاسیس یک "دست دادن-منطقه آزاد" در آن ویژه نوزادان-مراقبت های ويژه. (تحقیقات نشان می دهد که جایگزین کردن مشت برجستگی کاهش جوانه انتقال توسط نود درصد.) اما U. C. L. A. سیاست به طول انجامید فقط شش ماه. در فرانسه و الجزایر یک زن بود که به تازگی رد تابعیت برای امتناع از لرزش رسمی دست در تابعیت مراسم است. او به دادگاه تجدید نظر بر اساس مذهبی; او درخواست رد شد.

ساندا و فلورین Dolcos روانشناسی محققان در دانشگاه ایلینویز در حال انجام یک سری مطالعات در این مراسم را طول عمر. نتیجه گیری: این کمی مانند ، "دست دادن فعالیت فعال شدن بخشی از مغز است که همچنین فرآیندهای دیگر انواع پاداش محرک: خوب غذا یا نوشیدنی یا چیزی مرتبط با um فیزیکی نزدیک تعاملات" Florin گفت.

از دست دادن جان سالم به در آرنج دست انداز پای لرزش به نشانه صلح و موج. "این آداب و رسوم فراموش تکامل" ساندا Dolcos گفت. "جایگزین ممکن است به نظر می رسد بی دست و پا در ابتدا به دلیل از دست دادن است بنابراین طبیعی است بنابراین اتوماتیک بنابراین ریشه دوانده. اما مردم خواهد پیدا کردن یک راه جدید است." به جای گل, ارسال Purell. ♦


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب