در مینیاپولیس معترضان مقابله با پلیس و یکی دیگر

پلیس ضد شورش در خارج از حوزه پنجم ایستگاه در مینیاپولیس در چهارمین روز از اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید.عکس ت

توسط NEWS-SINGLE در 12 خرداد 1399
Police lining a street
پلیس ضد شورش در خارج از حوزه پنجم ایستگاه در مینیاپولیس در چهارمین روز از اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید.عکس توسط نیکلاس Pfosi / ایسنا

روز پنج شنبه در مینیاپولیس, تظاهرات در اعتراض به قتل جورج فلوید تصرف سوم حوزه ایستگاه پلیس که در آن درک چوین افسر در حال حاضر به اتهام قتل او اختصاص داده شده بود. نیمه شب و ساختمان به آتش کشیده شد و صدها نفر از غارتگران بودند تخلیه کردن اطراف فروشگاه ها, رستوران ها و کسب و کار. مردم در خلق و خوی جشن جمع شده بودند حدود دو سوزاندن وسایل نقلیه در تقاطع خارج از ایستگاه. تقریبا همه آنها نگاه می شود در اوایل دهه بیست سالگی خود و حداقل نیمی از آنها سفید است. الکل منتشر شده از یک مغازه مشروب فروشی است که شکسته شده بود به.

جی کارتر بیست و شش ساله آفریقایی-آمریکایی تحصیل copywriting در دانشگاه آوگسبورگ یک مایل و نیم به شمال gazed در صحنه با حال و هوایی متاثر ناباوری. قبل از من می تواند مطرح هر گونه سوال از خود او پرسید "آیا شما فکر می کنم آن را به ارزش آن؟" به عنوان کارتر به تماشای شعله های آتش پور از حوزه-پنجره های خانه و یک ماشین پر از نوجوانان در حال چرخش دونات در نزدیکی او گفت که او ناراحت شد نوبت تظاهرات گرفته بود. "آن را احساس نمی کند" او به من گفت. "من قضاوت نمی, کسی, اینجا, اما من موافق نیستم با این همه."

توسط پلیس بازگشت به منطقه در حدود 4:30 A. M.بزرگ آتش سوزی شد و تهدید به گسترش به مناطق مسکونی. به اندازه کافی از معترضان به خانه رفته بودند برای پلیس برای پس گرفتن کنترل; وقتی برگشتم بعد که صبح دولت گارد ضد شورش و مینه سوتا سربازان گارد ملی با زرهی Humvees حال محاصره این منطقه است. نشان می دهد از زور نمی گذشته است. توسط شب جمعه هزاران نفر از معترضان در سوم حوزه ایستگاه وجود دارد و هیچ سرباز یا اجرای قانون در چشم. (کارتر نبود یا که من texted او پاسخ داد: "من تا به حال به اندازه کافی.") در حدود هشت-سی و همه شروع به راهپیمایی در شرق دریاچه خیابان اصلی تجاری بلوار به سمت دیگر ایستگاه پلیس در پنجمین حوزه. آنها شعار می دادند "می گویند نام خود را! جورج فلوید!" و "نه عدالت و نه صلح! تعقیب پلیس!" در برخی از نقطه, وسایل نقلیه در پارکینگ بودند به آتش کشیدند و چندین منفجر شد اما در غیر این صورت اعتراض احساس tenuously محدود.

مقامات در پنجمین حوزه ساخته بود دو محیطی در اطراف ایستگاه ساخته شده از بتن موانع صدر با قد بلند و شمشیربازی. افسران کلاه و جلیقه های ضد گلوله در زمان پوزیشن های بر روی پشت بام. معترضان در برابر فشار حصار شعار و گوش دادن به محلی سازمان که صحبت از طریق بلندگوهای. هیچ کس اقدام به نقض محیطی و یا حمله به ایستگاه و هیچ یک از سخنرانان را تشویق کردند. آنها صحبت از جورج فلوید عدالت و نیاز فوری برای اصلاحات سیستمیک. در یک ایستگاه گاز در سراسر خیابان اما چیز دیگری اتفاق می افتد. مردم با crowbars تا به حال بازدارنده برداشته رایگان ورق از تخته سه لا بود که میخ بیش از درب و پنجره ها از ایستگاه راحتی ذخیره و آنها تشکیل پرونده در داخل و خارج با کالا. یک زن جوان در Doc Martens, جین و یک hoodie عاشقانه متنبه از غارتگران است. "این است که چرا ما اعتراض!" او فریاد زد صدای او خشن با احساسات. "ما در حال اعتراض به رفتن به فروشگاه و سیگار! خانواده احمق هستند! این است که در مورد پلیس!" با اشاره به معترضان و سخنرانان با تجمع در مقابل حوزه ایستگاه, او گفت:, "که در آن ما باید باشد!"

نام زن است Chantaveia برنت; او هجده سال زندگی با پدر و مادر خود را چند بلوک دور. پس از آنکه در تلاش برای تضعیف غارتگران او به من گفت که او لزوما طرفدار غیرمخرب عمل او فقط احساس کردند که هر گونه تخریب باید هدفمند باشد. "این به طور بالقوه تنها راه ما میخوایم دریافت شنیده" او مجاز است. "تظاهرات مسالمت آمیز تنها می توانید تا کنون. شورش—که زمانی که آنها در حال رفتن به می گویند, " Oh shit, ما باید در واقع انجام کاری می شود.' من احساس می کنم مانند شورش است, این تنها راه است." اما برنت اصرار داشت: "من فکر نمی کنم ما باید برای رفتن به فروشگاه و گرفتن سیگار و تنقلات."

در مقابل پنجمین حوزه ایستگاه دیگر زن جوان Nupol Kiazolu بود خطاب به معترضان. من تا به حال ملاقات کرد او پیش از آن در روز, در سی و هشتم خیابان و خیابان های شیکاگو که در آن فلوید کشته شده اند. تقاطع حال تبدیل شدن به سایت از جمعی از شب زنده داری جذب صدها نفر از مردم از جمله خانواده ها با فرزندان جوان که قرار داده شده گل های, نشانه ها و یادگاران در امتداد پیاده رو که در آن تماشاگران شاهد بود و فیلم برداری فلوید مرگ است. Kiazolu که نوزده رئیس جمهور سیاه زندگی توجه بیشتری نیویورک; او تا به حال فقط در مینیاپولیس. او رفته بود به طور مستقیم از فرودگاه به شب زنده داری سایت که در آن با ده ها تن از عزاداران در اطراف دور او منجر شده بود آنها با مطرح مشت در تلاوت معروف شعار ایجاد شده توسط سیاه و سفید ارتش آزادی عضو Assata Shakur: "این وظیفه ما را به مبارزه برای آزادی ما. / این وظیفه ما را به نفع خود. / ما باید عشق و محافظت از هر یک از دیگر. / ما هیچ چیز برای از دست دادن اما ما زنجیر است."

در حال حاضر در پنجمین حوزه معترضان فشرده در اطراف Kiazolu تشویق و فریاد به او گفت که آنها "این افسران پلیس دیگر نمی خواهد به کشتن ما را با مصونیت از مجازات!" ناگهان او قطع شد توسط یک مرد با یک بلند گو حرف زدن که اعلام کرد "ایستگاه گاز در آتش—ما نیاز شما را به حرکت در این راه است." به حدی که من می تواند شناسایی یک لحظه وقتی که شب شروع به تغییر به چیزی بیشتر هرج و مرج و خطرناک آن بود. صلح آمیز منسجم و متمرکز معترض توسط Kiazolu و دیگران در مقابل ایستگاه خانه بود به زودی پیشی گرفته و توسط یک نوع متفاوت از بسیج در سراسر خیابان. در مرکز نوار پشت ایستگاه گاز غارتگران swarmed دفتر انبار یک Kmart و حتی یک مترو. مردم جریان را از شکست درب های شیشه ای از یک دلار درخت با armloads کالا; فروشگاه داخلی بود و مات با دود. من خال خال برنت در پیاده رو به دنبال بی اراده. او جمع آوری سست بطری آب که پهن و انباشته آنها را در یک شسته و رفته شمع. "مردم احتمالا رفتن به نیاز به آب" او توضیح داد.

در برخی از نقطه شورش منتقل شده خود را با توجه به U. s. اداره پست ساختمان و ولز فارگو, زن سبک و جلف-گوشه ای به حوزه خانه. مردم شکست را به هر دو ساختمان و روشن آنها را به آتش کشیدند. به عنوان یک هلیکوپتر ماند سربار من به تماشای یک گروه بود که کاور گرفتن پشت یک خودرو در ایستگاه های گاز شلیک بزرگ آتش بازی در چنین راهی که آنها منفجر شد و به طور مستقیم در میان افسران پلیس بر روی سقف این حوزه ، دیگر معترضان lobbed بطری و تکه های بتن در افسران. بسیاری از این افراد بودند سفید و کاملا جوان است.

حدود نیمه شب پلیس تقویت شده توسط گارد ملی, واحد شروع به فشار خارج از حوزه خانه استقرار گاز اشک آور نارنجک و گلوله های لاستیکی. معترضان عقب نشینی به مرکز نوار و در این نقطه به شورش تبدیل شد و سازمان یافته در اطراف مقابله با افسران و سربازان. یک خط از مردم منتقل شمشیربازی آیات زیادی لوله های فاضلاب و سایر مواد از نزدیکی یک سایت ساخت و ساز به منظور بداهه نوازی بپردازد. همه چیز هنوز هم پر هرج و مرج و تاریکی اما من تا به حال این حس که یک عنصر اصلی از باقی مانده معترضان—دوباره بسیاری از آنها به نظر می رسید جوان و سفید بودند هدایت تلاش فریاد از جمله سفارشات به عنوان "جلو و عقب!" و "نگه دارید در اینجا!" و "دوباره!" این تاکتیک به من یادآوری از اقدامات من تا به حال دیده می شود در طول gilet jaune تظاهرات در پاریس در سال 2018 است.

پس از چند ساعت از رویارویی تن به تن بسیاری از معترضان یا از ترس و یا خستگی ترک کرده بودند و کسانی که باقی مانده بودند مجبور به عقب نشینی چند بلوک است. در حدود دو صبح من در بر داشت برنت دوباره. او نشسته بود در یک محدود با یکی از Doc Martens خاموش نگه داشتن پای خود را. لاستیک گلوله به حال او زده پا و خون oozed از طریق sock. یک دوست نشسته در کنار او—سر خود را قرق شده بود و چشم چپ او بود تورم بسته است. برنت به حال مشکل راه رفتن, اما پلیس به طور پیوسته در حال پیشروی به سمت ما با یک رگبار گلوله سنگین گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور. در نهایت او کردم و شروع به لنگی به دور است. ما راه می رفت با هم در حالی که به سمت محله که در آن او زندگی می کند. نسبت به سه صبح یکی از برنت بالا و معلمان مدرسه او را برداشت و او را به خانه ببر. برنت گفت که او نمی پشیمانی در آینده و پیش بینی "آن را ادامه خواهیم داد. مردم خواهد بود فردا."

آنها بودند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن