پوسه دلقک دیوانه است که مدل سازی ایده آل همه گیر رهبری

فرهنگ آنها ممکن است بدانید که چگونه آهن ربا کار می کنند اما اعضای گروه آیا می دانید که فرهنگی figureheads

توسط NEWS-SINGLE در 8 اردیبهشت 1399
ساموئل کروم / Anadolu Agency / گتی / پل Spella / اطلس

وجود ندارد بسیاری از مقایسه در تاریخ آمریکا, برای روز پنج شنبه در این کنفرانس مطبوعاتی که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که coronavirus ممکن است شکست درخشان چراغ داخل انسان یا تزریق مردم با مواد ضد عفونی کننده. اما آهنگ "معجزه" توسط مجنون دلقک پوسه. در بسیار memed رپ-آهنگ راک تبدیل شده است که 10 سال در این ماه های آرایش-سفت بچه ها سخت ج خشونت و کرک 2 پیش بینی تعجب "گاییدن, آهن ربا چگونه کار می کنند ؟" قبل از اضافه کردن "و من نمی می خواهم به یک دانشمند است." آنها همچنین بیان bafflement در زرافه و گدازه داغ. آنچه اهمیت در آهنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه بود که به راحتی قابل دسترسی حقیقت زمینه ای از رمز و راز است. نقطه در جسارت به سوال بپرسید.همه در همه ،

واقعا من ناعادلانه بودن به "معجزه" است که بیان نوعی از تعجب پر از فروتنی است که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن می کشد خاموش. مجنون دلقک پوسه مبتذل دیترویت اواز یا موسیقی دو نفری که فوق العاده-طرفداران اختصاص داده شده خود را "Juggalos" قبلا در اخبار هفته گذشته برای لغو آن افسانه ای سالانه جمع Juggalos (برنامه ریزی شده برای ماه اوت) به دلیل COVID-19. سرعت اینترنت مفسران جمع آن گروه که یک بار در مترو "من یک سیرک نینجا جنوب غربی افسون جادوگر" بود که به عنوان مستقل's تیتر آن "که بیشتر مسئول در مورد کوروناویروس از مغلوب ساختن پیشی جستن." این تنها آخرین نمونه که تصاویر رئیس جمهور به عنوان یک دلقک تنها تا پایان توهین واقعی دلقک که احتمالا سزاوار نیست ، این هم یک نشانه آن است که مجنون پوسه دلقک است که در میان چند فرهنگی رهبرانی که می دانند که این بیماری همه گیر دوران نقش آنها باید بازی است به سادگی به تمایل به جامعه است که در آنها ساخته شده است.

هیچ شوک بزرگ در مورد هر جرم جمع شدن لغو شد در این نقطه در همه گیر اما هر خنثی شب نشینی سیگنال جنبه های مختلف از این ویروس اجتماعی تلفن. جنوب جنوب غربی به مرگ زود هنگام احساس مانند یک نشانه آن است که جداسازی می تواند پرتاب آب سرد بر اقتصاد کشور, به خصوص برای صنایع خلاق. Coachella را به تعویق نمایندگی یک ضربه بزرگ-چادر فرهنگ پاپ. جمع Juggalos' سقوط conjures چیز دیگری—بحران را اختلال در خرده فرهنگ که متعلق و هم نمی تواند گرفته شده برای اعطا.

در اطراف این زمان زمانی که 17 دقیقه تریلر برای جمع آوری ویروسی رفت و در سال 2010 آن را تبدیل به عادت برای فیلم سازان مستند و معتبر جستارنویس به چتر نجات به bacchanal. معمولا gleaned بینش آشنا تبدیل شده اند. Juggalos پدیده در برخی از سطح واکنش نشان می دهد به, اقتصادی و جغرافیایی و روانی حاشیه نشینی پیروان (بسیاری از, اما نه همه آنها ضعیف و سفید) صحبت از جمع آوری به عنوان پناهگاه از تروما رد و مدارا. البته جامعه شامل انبوه: هنگامی که اعضای آن اسپری نوشابه در یک دیگر و یا پرتاب آشغال در مرحله آنها در برخی از سطح ساخت های ورزشی از برچسب هایی مانند زباله و طبقه پایین. موارد خشونت توسط برخی از طرفداران منجر به FBI تعیین Juggalos به عنوان یک باند; یک ICP مارس در واشنگتن در سال 2017 اعتراض کردند که تعیین به عنوان تعصب و stigmatizing.

در قرنطینه بسته از جمله جمع Juggalos خوراک مانند Faygo دوش و دریاچه هپاتیت چیست, Juggalo کنم ؟ پاسخ این است که احتمالا رفتن به شبیه به یک است که اعضای هر زیبایی خرده فرهنگ ممکن است به, آیا مثال drag queens یا debutantes. شما در حمل با لباس تا هنگامی که نیاز به یک pick-me-up. شما سعی می کنید به ماندن متصل با انتخاب خود و خانواده آنلاین. شما اعتماد که رهبران خود را در حال رفتن برای کمک به تجمع شما در این تلاش.

که در گذشته تعداد J خشونت و کرک 2 پیش بینی تحویل داده اند. وجود دارد همه گیر-عصر پخت و پز ویدئوها ("کرک می رود هام در ژامبون!"). تاپیک جدید Cameo-مانند برنامه که در آن طرفداران می توانند (البته برای هزینه) کمیسیون فریاد استراحتی از خشونت J, کرک 2 پیش بینی و دیگر گروه های وابسته به. ICP اهدا کرده است band T-shirts به repurposed به عنوان ماسک. آن را در کنار هم قرار یک بیماری همه گیر مضمون لیست پخش برای کمک به نگه داشتن حزب نورد. و آن لغو همه مهم جمع آوری با قلبی-ظاهری توجه داشته باشید با تاکید بر جامعه ایمنی. "خط پایین این است که به سادگی که ما حاضر به خطر حتی یک Juggalo زندگی با میزبانی یک گردهمایی در طول این مشکل بار" گروه اعلام می خواند. پیام ساده است: شما می توانید یک کارناوال از قتل عام و بدون سالم carnies.

رهبران در جای دیگر در هر دو فرهنگ و سیاست باید تلاش خود را برای حفظ شهرت در حالی که telegraphing بیشتر تردید نسبت به رفاه عمومی—با گفتن شعار خطرناک و/یا اثبات نشده درمان به کوروناویروس. بسیاری از وبلاگ را تبدیل به تنها آزار و ملتهب در طول این بحران توسط flaunting ثروت در حالی که درخواست برای کمک های مالی موعظه آنچه را به آنها عمل نمی کند یا فقط آشکارا آرزو می کنیم برای جلب توجه. همه که اکثر مردم نیاز خود را از figureheads لوده وار و در غیر این صورت سطح نگرانی که ICP گویا در اولین آهنگ خود را قرنطینه لیست پخش. "سازمان دیده بان خود را از آن آسان است / شما می توانید با جایگزین کردن آنچه شما به من معنی" رود کر در آهنگ "ایمن خواهد بود." "بدون شما به من بگویید که در آن از من می باشد."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب