داخل NBA تلاش برای آوردن طرفداران زنده جایگزین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

NBA TV تولید مواجه شده "چالش نهایی" در pivoting با استفاده از فن آوری های پیشرفته و 60 دوربین برای یک زندگی با

توسط NEWS-SINGLE در 1 اردیبهشت 1399

NBA TV تولید مواجه شده "چالش نهایی" در pivoting با استفاده از فن آوری های پیشرفته و 60 دوربین برای یک زندگی بازی برای گوشی فیلم به ضرب گلوله توسط اعضای خانواده و پر از لکه های Wi-Fi را به تصرف خود یک اسب مسابقه.

اما آن را نشان دهنده یک چالش آنها حاضر به پاسخگویی به جلب رضایت طرفداران خواسته برای زنده رقابت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است که مردم در سراسر جهان به ماندن در داخل.

"برای رفتن از راه ما تولید بهتر و بهتر برای تقریبا 50 سال در عرصه با یک full-پخش راه اندازی — ما در حال صحبت کردن در 60 دوربین, یک آسمان کم یک راه آهن cam — تقریبا نیاز به برگرداندن آن محتوا به تولید کوچکترین نشان می دهد ممکن بود کامل 180 برای ما" گفت: پل بندیکت NBA دانشیار معاون رئیس جمهور برای پخش و مدیریت محتوا.

"ما تا به حال به تکیه بر روی چیزهایی که ما یاد گرفته ایم از رسانه های اجتماعی ما تمرکز بر روی تلفن همراه خود عکس را به طرفداران نزدیک در راه آشنا. ما اساسا بستن یک آی پد به یک نردبان برای بسیاری از این عکس. آن همه در روح خلاقانه بودن و کمک به طرفداران که حس دلبستگی عاطفی در طول زمان هنگامی که به پلی آف NBA خواهد بود پخش."

NBA که به حالت تعلیق در آن فصل 11 مارس پس از مثبت COVID-19 آزمون یوتا جاز بازیکن رودی Gobert شده است در خط مقدم ورزش لیگ در تلاش برای رسیدن به طرفداران در راه منحصر به فرد در طول این بی سابقه بار.

آن انجام مسابقات زنده — برای اولین بار با NBA 2K بازیکنان مسابقات در آغاز این هفته و هفته گذشته با یک اسب مسابقه. برنده هر — Devin بوکر (2K) و مایک کانلی جونیور (اسب) رو 100.000 دلار و $200,000 جایزه به ترتیب برای کمک به یک موسسه خیریه متمرکز coronavirus امداد.

اما کار ساخت آن شده است آسان نیست. در طول اسب رقابت برخی تا به حال برای مقابله با باران و باد. NBA افسانه پل پیرس زد از قدرت و نیاز به یک سیم رابط در طول رقابت خود را — ایجاد یک تاخیر چند دقیقه.

"ما در تقلا بودند برای ایده تلاش برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن طرفداران ما درگیر در این دوران گفت:" آلدو DiCuffa, NBA TV, معاون ارشد رئیس جمهور برای برنامه نویسی و مدیریت. "ما پرسید:" چگونه ما می تواند برخی از هیجان بازی زندگی می کنند بدون اینکه قادر به نشان می دهد زندگی می کنند بازی می کنید؟' ما در حال حاضر می دانیم که وجود یک کتابخانه بزرگ از بازی های کلاسیک اما در برخی از نقطه بینندگان می خواهید چیزی جدید و اصلی است.

"این احساس برای ما مهم است به ما نشان می دهد طرفداران بازیکنان ما و شخصیت خود را در رقابت با یکدیگر و ما رو که با NBA 2K (بازیکن مسابقات). با آن چیزی که ما لازم نیست که یک خدمه قادر به تنظیم همه چیز را پس از آن ارسال بازیکنان بازی کیت به فرد خود را خانه به طوری که آنها می خواهم که همه چیز مناسب و یک شماره تماس بگیرید اگر آنها نیاز به کمک."

NBA همکاری با ESPN برای هر دو حوادث. در اسب, رقابت, ESPN تولید کنندگان با استفاده از زوم دو دوربین راه اندازی با قرص و گوشی های خدمت به عنوان اصلی دوربین است. دوربین اصلی متصل شد به یک نردبان متحرک یا پاسیو جدول بسته به محل. دوم استفاده شد توسط یک عضو خانواده است.

ESPN NBA ارشد هماهنگ کننده تولید کننده تیم Corrigan, مدیر جیمی مور و خود را کوچک کارکنان و سپس مشغول به کار با هر بازیکن برای گرفتن عکس های خود را در حالی که تولید از خانه های خود.

"هدف این بود که به ارائه یک حواس پرتی برای طرفداران بسکتبال است که به دنبال دیدن NBA و WNBA ستاره رقابت در یک محیط امن اجتماعی مسئول شیوه" ESPN معاون رئیس جمهور مایک Shiffman گفت.

NBA نمایش 2K و اسب مسابقات به 40 شرکای بین المللی در مقیاس جهانی است و قصد دارد به یکی از دو میزبان مشابه مسابقات در آینده و یا تدبیر جدید روش های خلاق.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

هدف اصلی برای مطالب جدید در محور coronavirus امداد NBA مدیران گفت. لیگ "NBA با هم" کمپین که با هدف حفظ جوامع اجتماعی متصل از طریق ابزارهای دیجیتال و تقویت آخرین بهداشت جهانی ایمنی و اطلاعات کمک کرده است به منظور بالا بردن $76 میلیون دلار برای حمایت از تلاش های امداد رسانی و تولید نزدیک به 5 میلیون وعده های غذایی برای, مواد غذایی ناامن جمعیت.

"چالش های هستند که هیچ یک از ما استفاده می شود به کار در این راه" DiCuffa گفت. "در مقایسه با تولید NBA بازی جالب و چالش برانگیز است. اما آن را نیز هیجان انگیز را امتحان کنید برای قرار دادن محتوای اصلی که طرفداران به نظر می رسد خوشحال به دیدن هر شکل از رقابت."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن