آیووا را فراموش کرده و تمام نقطه حزبی

ایده های دولت خود را در مشکل با استقرار یک تست نرم افزار در یک misbegotten تلاش برای توجیه خود را. ت

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398
تام برنر / گتی

دمدمی است کلمه overworked خبرنگاران و تحلیلگران همواره برای رسیدن به زمانی که آنها در حال تلاش برای توصیف حزبی آیووا یکی از آخرین anachronisms از سیاست آمریکا است. چگونه این دمدمی? چه کردم آیووا در مشکل—به نقطه که در آن بسیاری از حزب پو-bahs در حال حاضر خواستار مرگ حزبی سنت در دسترس نباشد—این است که آن را در تلاش برای جلوگیری از آیووا با استقرار یک تست نرم افزار در یک misbegotten تلاش برای توجیه خود را. تلاش دمدمی, به عبارت دیگر, آیووا, کشف و ضبط یک بزرگتر تغییر ناگهانی از هر کسی می تواند پیشگویی.

در یک دلپذیر طنز, ریشه های حزبی آیووا مانند آن در حال حاضر-احتمالا مرگ دروغ در فن آوری نادانی. در سال 1968 کنوانسیون ملی دموکرات ها شد و نزدیک به طرح میتوانست با تظاهرات خشونت آمیز در خارج از سالن و طبقه چالش های درون. پس از آن افتضاح اصلاح طلبان کنترل ضبط از روی پارتی و ماشین آلات از کارفرمایان مانند ریچارد J. Daley, شهردار شیکاگو است. آنها با هدف ایجاد بزرگ-D دموکراتیک ریاست جمهوری-نامزد روند کوچک تر-d دموکراتیک است. یک کمیسیون ملی مقرر شده است که دولت به کنوانسیون خواهد از این پس بود تکمیل مردمی جلسات—قفقاز به عنوان مثال—که در آن رتبه و فایل می تواند بیان ترجیحات خود را.

آیووا ایالتی حزب در حال حاضر برنامه ریزی آن در سال 1972 کنوانسیون برای ماه ژوئن. در عین حال گروه زد به یک لجستیکی موضوع است. "بخشی از مشکل این بود که آهسته پرینتر" ران, کارشناسی ارشد, سابق, پارتی, رئیس, Cerro Gordo County یک بار گفت: ماسون, آیووا, روزنامه جهان. "با همه این قوانین جدید به منظور به دست آوردن همه چیز را چاپ و توزیع قبل از کنوانسیون لازم بود به حرکت می کند تا انجمن تاریخ." فقط تصور کنید: یک بهتر و بیشتر فن آوری های پیشرفته برای سیستم گردش اطلاعات—یک زن و شوهر از صد بیشتر mimeograph ماشین آلات حتی اجازه داده اند مردم آیووا نمایندگان شان را به جلسه بعد از آن در سال نزدیک به کنوانسیون. و آنها را از دست رفته خود را به قرار ملاقات گذاشتن با سابقه.

به جای این انجمن راه اندازی شد برای ژانویه. تغییر, گیر افتاد, توجه, Gary Hart آینده سناتور و نامزد ریاست جمهوری بود که در آن honcho از جورج مک گاورن طولانی-شات مبارزات انتخاباتی. آیووا هارت متوجه خواهد بود سایت از اول آرا در انتخابات سال 1972 فصل است. هارت ترویج آیووا به تازگی به ملی خبرنگاران. ما در حال حاضر هیولایی سیاسی scribblers و تحلیلگران شد و در آغاز به شکل, و سپس, به عنوان در حال حاضر آنها از جان گذشته برای هر خام اعداد است که می تواند توجیه جدید خود را بدون وقفه در طول سال با وسواس ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی.

آیووا برای اولین بار-در-این-ملت حزبی ارائه اعداد برای خبرنگاران به بحران و کمی از درام بیش از حد به عنوان McGovern به پایان رسید به طور غیر منتظره ای نزدیک در پشت سناتور اد Muskie. در این هفته عملکرد ضعیفی Muskie تا به حال کاهش یافته است. McGovern رفت به نفع نامزدی. چند ماه بعد ریچارد نیکسون آبش او در انتخابات عمومی ،

آیووا آمده بود از طریق داده ها اعداد سخت و روایت هیجان, نه به ذکر است یک جریان ثابت از رنگارنگ محلی sipping قهوه و انتظار به نقل از در این دولت به ظاهر ته عرضه از فروشگاه شیرینی بی شیرینی. این انجمن شد, ضروری برای تغذیه گسترده رنگ نارنجی مایل به قرمز از مشاوران حرفه ای, تبلیغات, هک, سفر مطبوعات دانشمندان علوم اجتماعی نامزدها subalterns و سربازان که باید توسعه یافته در اطراف ما راه انتخاب رئیس جمهور.

در غیر این صورت بی معنی—و دمدمی!—حوادث مانند ایمز نظرسنجی نی و ایالتی آیووا نمایشگاه زمان زیادی اهمیت سیاسی و سپس در زمان شروع به از دست دادن درخشش خود را از overfamiliarity. هنگامی که شما نوشته اید یکی از ویژگی های دولت در نمایشگاه کره گاو شما نوشته اید همه آنها را و نیش سرخ شده Twinkie است یک گاز بیش از حد بسیاری از. برای سال در حال حاضر گله مند در مورد این انجمن از حرفه ای سیاسی در صفوف شده است به عنوان با صدای بلند به عنوان سنتی آه از مفتون تحسین سمت rustics. آیووا است که بیش از حد سفید به ما گفتهاند که بیش از حد روستایی است. که اما یک Iowan لعنت می دهد در مورد اتانول? رای دهندگان که به اندازه کافی در مورد انتخابات ریاست جمهوری سیاست به ترتیب مراقبت از کودک و گاز تا ماشین را به درایو یک ساعت و نیم به وسط سالن ورزش مدرسه و آویزان کردن برای چند ساعت در یک کار شب نیست, آن است که معمولا گفت: نماینده دموکرات رای دهندگان و از این رو بی معنی به عنوان شاخص حزب شدند.

من به شما اجازه دموکرات تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهم به اجازه ایستادن این ظریف disparagement خود را اختصاص داده شده ترین اعضای حزب. انتقاد غلط است در هر صورت. هر کسی که می خواهد به دنبال کامل سیاسی representativeness در یک جمعیت در یک احمق ماموریت. توسط برخی از اقدامات ترین نماینده دولت در این کشور است Illinois. اعتماد من: پیراشکی بهتر و بیشتر فراوان در آیووا.

هنوز هم وجود دارد هیچ انکار که حزبی آیووا به عنوان آن رشد کرده است در بی معنی پیچیدگی است که جرم در برابر منطق یک توهین بزرگ ما خدا بهره وری. مردم آیووا نمایندگان شان گرفته اند بسیاری از این انتقادات به قلب بیش از گذشته چند انتخابات و تلاش برای آهن کردن بسیاری از ناکارآمدی نوسازی anachronisms از طریق تکنولوژی و وسایل دیگر. که آیووا سیاسی لغو ممکن است ناشی از تلاش برای انکار اساسی آن شخصیت بسیار کمتر لذت بخش طنز. خبره ناکارآمدی خواهد بود با عرض پوزش به انجمن بروید اگر آن را باید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب