است, بیل د Blasio که غریب در شهر نیویورک ؟

شهردار تمایل به مقابله با خود به اداره پلیس باعث شده است که بسیاری از قدیمی ترین متحدان به صحرا او را.عکس توسط

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
Bill de Blasio.
شهردار تمایل به مقابله با خود به اداره پلیس باعث شده است که بسیاری از قدیمی ترین متحدان به صحرا او را.عکس توسط آنی Tritt / نیویورک تایمز / Redux

در شب مارس 29th, نیویورک دولت سناتور به نام Zellnor Myrie خفیف ادب پسر کارائیب مهاجران از Flatbush رفت برای پیوستن به اعتراض در برابر سوء استفاده پلیس در خارج از مرکز بارکلیز در مرکز شهر بروکلین. آن را یکی از بزرگ ترین تظاهرات در شهر نیویورک در اعتراض به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته.

Myrie که سی و سه انتخاب شد و دو سال پیش به عنوان بخشی از یک موج از جوانان مترقی دموکرات امیدوار به نوبه خود قوه مقننه را به یک موتور برای تغییر در مسائل از مسکن به عدالت کیفری. او برجسته ترین حامی بود, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio که به مدت طولانی در نظر گرفته خود را راننده از شهر مترقی. "ما نیاز به انتخاب Zellnor برای برگزاری درست و دموکراتیک اکثریت در مجلس سنا دولت" de Blasio گفت: در یک ماه اوت سال 2018 تایید. "عادلانه تر در آینده به صورت مرکزی بروکلین در آن بستگی دارد."

Myrie با مادرش زندگی می کند در یک خانه-مشاور سلامتی در همان ساختمان آپارتمان در Flatbush خیابان که در آن او بزرگ شده بود. محصول محلی از مدارس دولتی او در ادامه به کالج در فوردهام و دارای مدرک حقوق از کرنل. با وجود رشد در یک محله که در آن پلیس اغلب rousted جوان سیاه پوست در خیابان Myrie هرگز تا به حال به شدت بد برخورد با افسران.

که تغییر حدود یک ساعت بعد از او به اعتراض. او وارد در مرکز بارکلیز حدود 6 P. M.پوشیدن نئون سبز-تی شرت با کلمات "سناتور Myrie" در پشت جلسه یک همکار-قانونگذار دیانا ریچاردسون یک دولت عضو مجمع از بروکلین. مردم تشویق و اعتراض. "خوب است که جمعیت ما در حال قدم زدن در اطراف" او به یاد می آورد. اما به عنوان خورشید مجموعه افسران پلیس آغاز شده و به شدت در حال حرکت معترضان از خیابان. Myrie و ریچاردسون شد hemmed در یک خط از افسران با دوچرخه. پشت سر آنها بود و خط دوم از افسران پوشیدن کلاه با پلاستیک پشت بام ها از بخش های استراتژیک پاسخ گروه یک تیم ویژه توسعه تحت ویلیام براتون واقعا de Blasio سابق کمیسر پلیس برای پاسخ به تهدیدات تروریسم و ناآرامی های مدنی.

زمانی که پلیس دستور داد معترضان به حرکت Myrie گفت که او پیروی. اما او jarred به عنوان دوچرخه چرخ ضرب دیده به پاهای خود را ، "من آنها را هل دادن همه weaponizing دوچرخه خود را," او به یاد می آورد. "سپس من شروع به گرفتن راندند توسط S. R. G. افسران نیز هست." زمانی که او تبدیل به پلیس که وجود دارد بدون نیاز به فشار او را دیدم یک افسر پوشیدن چهره سپر هدف می توانید از اسپری فلفل در او. "من می بینم نارنجی شیمیایی ترک قوطی," او گفت:. "این است که یک تصویر فراموش نشدنی برای من است. من آمار به طور مستقیم در چشم است."

به عنوان Myrie roared در درد او شنیده ام فریاد "کاف او کاف او." اسلحه خود پیچیده بودند پشت سر او به عنوان پلاستیک zip ties بودند شدیدا محدود در مچ دست خود را. "این درد مثل من هرگز احساس در زندگی من," او گفت:. "من تا به حال هرگز اسپری فلفل. آن را ترکیبی از سوختن و سردرگمی در بازداشت در حالی که تلاش برای حفظ صلح است."

در که فرار فوری آن رخ داده است به Myrie که اگر او اشتباه حرکت آن می تواند هزینه های او را در زندگی خود. "حتی صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر آن است که واقعا دشوار است چیزی که به روند گفت:" هفته گذشته است. "در اینجا من شده بود در اعتراض به خشونت پلیس. من تا به حال پرتاب یک بطری تا به حال تبدیل شدن به متخاصم تا به حال قرار نیست دست من در افسران—و در اینجا من از دیدن زندگی من قبل از چشم من."

قبل از Myrie می تواند لود شده در یک اتوبوس گرفته شود به مرکزی رزرو پلیس استاد راهنما او را به رسمیت شناخته و به او دستور داد منتشر شد و با توجه به درمان های پزشکی. د Blasio که اصرار داشت که خود را نیروی پلیس شده است و مهار در درمان آن از تظاهرات مسالمت آمیز بعد از آن سعی کردم به تماس Myrie اما او از دست رفته. Myrie گفت که او نه در عجله به تماس.

"من فکر می کنم شهردار همواره در عمل از محل نیت خوب" Myrie گفت. "من هرگز در مورد سوال است که او می خواست به انجام کار درست ترین نیروهای جدید است. اما من باید بگویم که نیروهای وجود دارد در این شهرستان اداره پلیس بودن رئیس در میان آنها است که به نظر می رسد که بیشتر تاثیر را بر این روند و این غیر قابل قبول است."

هنگامی که بیل د Blasio جایگاه در سال 2014 آن را سخت به تصور کنید که او را به باد اسیر خود را به اداره پلیس. در زمانی که بسیاری از نیویورکی بودند تحت فشار سنگین دست پلیس و افزایش هزینه زندگی در شهر, de Blasio, قبلا عمومی, مدافع, به مناسبت افزایش یافت. پایان نژادی و بی عدالتی و سوء استفاده پلیس بودند در هسته اصلی مبارزات انتخاباتی خود. او به نظر می رسید به درک دقیقا چه لحظه ای این شهرستان شد و چه اکثریت شهروندان آن می خواستم. در طول چند سال اول در اتاق کار او خوب ساخته شده در یک کمپین تعهد برای پایان دادن به توقف-و-frisk پلیس و chalked یک کارت امتیازی از دستاوردهای به کمک حتی در مقیاس نابرابر شهرستان: رایگان pre-K و پس از برنامه های مدرسه پرداخت مرخصی استعلاجی حداقل دستمزد پانزده دلار در ساعت برای شهرستان کارمندان, حداقل اجاره افزایش در تنظیم ساختمان.

اما د Blasio به سرعت به نظر می رسید به از دست دادن علاقه به nitty-ریگ دار کسب و کار حاکم بر دو بار تلاش احمقانه می گیرید gambits خود را ملی و سیاسی شکل است. در 2015, او سعی کرد تا میزبان یک فروم در آیووا که در آن دموکرات نامزد ریاست جمهوری خواهد بحث نابرابری و خود را "مترقی دستور کار است." "من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از ساعت تلف شد صحبت کردن در مورد که می تواند به آیووا انجمن" یکی از دستیاران سابق گفت: در هفته گذشته. "هر کس نورد چشمان خود را." هیچ نامزد او را در دعوت و این مراسم لغو شد.

سال گذشته او سعی کرد دوباره این زمان در حال اجرا به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری خود است. نتیجه این بود که او حیف و میل بیش از یک سال از دوره دوم خود جمع آوری پول و مصرف داخل از طریق اولیه متحده است. او کاهش یافته است در ماه سپتامبر گذشته پس از داشتن هرگز افزایش یافته است بالای یک درصد در این نظر سنجی.

Back صفحه اصلی de Blasio شد مزمن دیر به جلسات و رویدادها. در ماه نوامبر سال 2014 او از دست رفته یک دقیقه سکوت در یادبود مارک یک سال 2001 سقوط هواپیما در Rockaway شبه جزیره است که ادعا کرد دو صد و شصت و پنج زندگی است. دفتر او در ابتدا گفت که قایق او تصمیم گرفت تا به این رویداد تا به حال به تاخیر افتاده است. بعد de Blasio اذعان کرد که او را ترک کرده بود در اواخر بعد از "بسیار خشن" ،

جلسات در تالار شهر تا به حال به طور مرتب در اطراف خود را در زندگی روزمره از رانده شدن او در شهرداری کاروان از Gracie عمارت در بالای سمت شرق به Y. M. C. A. در محله های قدیمی از شیب پارک به سادگی به نشستن بر عادی در دستگاه ورزش است که او می تواند در عرض چند بلوک از شهرستان خود را-عرضه صفحه اصلی. "ما هرگز یک قرار ملاقات قبل از ده-سی یا یازده" سابق مشاور گفت.

نیویورک کردم ممکن است بهترین خود را نگاه اجمالی از شهردار de Blasio ممکن است تبدیل شده اند در ماه جولای 2014 پس از مرگ اریک گارنر که قرار بود در یک ممنوع سبد توسط یک افسر پلیس به نام دانیل Pantaleo در حالی که در حال بازداشت یک خرده اتهام فروش سیگار untaxed. پس از یک هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای Pantaleo de Blasio صحبت movingly در یک جزیره استاتن کلیسا در مورد چگونه او و همسرش Chirlane McCray, که سیاه و سفید است, صحبت کرده بود به پسر خود دانته در مورد "یک تاریخ است که هنوز هم آویزان بر ما خطرات او ممکن است چهره" در برخورد با پلیس است.

اما د Blasio شجاعت شکست خورده او چند روز بعد پس از یک مرد به ضرب گلوله کشته و دو جوان افسران پلیس. قاتل که پس از شات خود را تهدید کرده بود در رسانه های اجتماعی به کشتن پلیس با استناد به مرگ گارنر و پلیس دیگر قربانیان. پلیس-رئیس اتحادیه پاتریک لینچ, متهم د Blasio داشتن دامن زده ضد پلیس شدند. "وجود خون در دست بسیاری از امشب" لینچ به خبرنگاران گفت: در خارج از بیمارستان که در آن قربانیان گرفته شد. "که خون در دست ها شروع می شود و در مراحل تالار شهر در دفتر شهردار." در مراسم تشییع جنازه یکی از قربانیان در یک به خوبی هماهنگ مانور صدها نفر از افسران پلیس تبدیل پشت خود را به یک ویدیو صفحه نمایش شهردار.

با توجه به یکی از دستیاران سابق این حادثه چپ de Blasio "وحشت زده از خود پلیس است." به جای سفارش Pantaleo اخراج او و پلیس کمیسیون dithered برای پنج سال قبل از فسخ او در تابستان گذشته. هنگامی که در سال 2016 وکلا در اداره پلیس گفت که آنها می خواستند برای جلوگیری از ارائه عمومی اطلاع از رشته اقدامات صورت گرفته در برابر افسران با این استدلال که آن را غیر قانونی تحت قانون دولت شناخته شده به عنوان 50-A, de Blasio رفت و همراه با آنها. افشای اقدامات انضباطی شده بود استاندارد برای سال ها و حتی تحت نظامی pro-پلیس رودی جولیانی. این یکی از معدود باریک ویندوز ارائه هر گونه شفافیت به پلیس پاسخگویی.

براد کاوشگر دموکراتیک عضو شورای شهر که دارای de Blasio سابق کرسی نمایندگی شیب پارک در بروکلین گفت که او خواست شهردار دستیاران به یک سخت تر ایستاده بر روی این موضوع است. "من به آنها گفتم" اجازه بدهید یک قاضی شما را به انجام آن' " کاوشگر گفت: در هفته گذشته. (در پی اعتراض مقننه دولت رای دادند و این هفته به لغو این قانون به عنوان بخشی از یک بسته دیگر پلیس اصلاحات. نیویورک فرماندار اندرو کومو گفته است که او این قانون را امضا.)

در طول جورج فلوید تظاهرات de Blasio به ستایش عملکرد پلیس بارها و بارها تماس خود را ماموران اجرای قانون "فوق العاده است." او گفته است که "خشونت عنصر" از معترضان که درگیر در اموال آسیب و خشونت "ایجاد یک وضعیت بسیار پیچیده." در مکرر خودداری کنند او با اشاره به جمعیت-کنترل ابزار است که او در امان شهرستان: وجود دارد هیچ گارد ملی هیچ گلوله های لاستیکی بدون گاز اشک آور و, پلیس سوار بر اسب. فشرده در مورد موارد که در آن پلیس با استفاده از زور در اعتراض صلح آمیز de Blasio اغلب التماس جهل اما وعده داده شده به بررسی. در آوریل 30th, ظاهر نشان دادن یک جفت از پلیس S. U. V. s رانندگی به جمعیت معترضان که باران آنها را با بطری های پلاستیکی و زباله است. شهردار در ابتدا به دفاع از اقدامات پلیس. "واضح است که یک عنصر مختلف را به بازی در اینجا است که در حال تلاش برای صدمه زدن به ماموران پلیس و تلاش برای صدمه زدن به وسایل نقلیه خود را," او گفت:. "و اگر یک افسر پلیس است که در این وضعیت آنها را به خارج شدن از این وضعیت است."

کاوشگر که در منطقه هم مرز با بلوک که در آن حادثه صورت گرفت وحشت زده شد. او به تازگی به کمک تصویب یک شهر قانون مهار رانندگان بی پروا. "چه آن را به درایو چشم باز به یک جمعیت از پیاده؟" "شما می خواهید به صدمه بزند. این واقعا غیر ممکن است به مربع شهردار چه می گوید با واقعیت است."

همان قطع شد توسط برخی از شهردار سابق نزدیک ترین مشاوران. "واقعیت غم انگیز این است که شهردار باید که بوده ام در بهترین موقعیت به صحبت می کنند به درد و خشم است که بسیاری از نیویورکی هستند و احساس در مورد جورج فلوید دهکدهای از دست داد هر توانایی برقراری ارتباط و رسیدن به مردم" جاناتان روزن یک روابط عمومی اجرایی شد که ابزاری در د Blasio اولین شهرداری کمپین گفت.

نیل melissa sweet یکی دیگر از مشاور که مشغول به کار در چندین مبارزات سیاسی برای د Blasio, گفت که او زده بود چگونه جدا شهردار تبدیل شده بود. گوش دادن به یک شهرداری کنفرانس مطبوعاتی در ژوئن 2, او شنیده ام د Blasio موضوع محزون درخواست برای حمایت از عمران رهبران و اعضای روحانیت. "آن را تقریبا به عنوان اگر او بود صحبت کردن با غریبه ها. بیل د Blasio من می دانستم که باید به حال آنها را با او نشان دادن همبستگی" melissa sweet گفت. "آن را رک و پوست کنده نگاه احساساتی. آن نگاه مانند او تا به حال هیچ دوستی ندارد."

بسیاری از کسانی که متحدان دیگر وجود دارد برای او و برخی از کسانی که defections باید به خصوص دردناک است. ریچارد Buery سابق معاون شهردار که کمک به ایجاد de Blasio بسیار مورد تحسین قرار گرفته pre-K, برنامه بارها محکوم کرد N. Y. P. D. رفتار در توییتر. هفته گذشته در یک اشاره روشن به شهردار او نوشته شده Martin Luther King, Jr.'s معروف هشدار در مورد "سفید متوسط است که بیشتر اختصاص داده شده منظور از عدالت است."

مونیکا کلاین و Elana لئوپولد کلیدی مشاوران در د Blasio را شهرداری کمپین های ارسال شده در یک بیانیه مشترک در رسانه های اجتماعی این هفته در مورد انسان به کمک آنها انتخاب کنند. "ما شده اند بیمار توسط شهردار بی دریغ حمایت از نژادپرستانه و خشونت پلیس" آنها نوشت.

پاتریک Gaspard نزدیک شد دوستان با د Blasio زمانی که دو نفر مشغول به کار برای شهردار سابق دیوید Dinkins. وقتی de Blasio برای اولین بار افتتاح در سال جدید روز, 2014, Gaspard پرواز شانزده ساعت از آفریقای جنوبی که در آن او به عنوان سفیر ایالات متحده بود و در حال حاضر. او می خواست به او گفت: در آن زمان برای او نام خود را به "برادر از بیست و پنج سال." در هفته گذشته اما, Gaspard ارسال شده یک ویدیو را در صفحه توییتر است که به او نشان داد نقض مقررات منع رفت و آمد که د Blasio اعمال کرده بود با نشان دادن در خیابان. حکومت نظامی که به مدت یک هفته به طور گسترده ای محکوم با فعالان, چه کسی گفت که آن را تا به حال منجر به سردرگمی دستگیری و خشونت است. این ویدئو نشان داد Gaspard تعهد به مارس "تا زمانی که وجود یک حکومت نظامی در برابر نژادپرستانه پلیس."

د Blasio چهره ماموت چالش های باقی مانده خود را نوزده ماه در دفتر—شاید بزرگترین بودن این شهر بازیابی از coronavirus. شهردار در ابتدا مقاومت هشدارهای بهداشتی مشاوران که این شهرستان نیاز به شروع به خاموش کردن به منظور جلوگیری از سرایت. در مارس 15, او دستور داد مدارس و رستوران ها به این شهر در بخش بهداشت و درمان هشدار به نیویورک به ماندن در خانه. صبح روز بعد شهردار رفت و برگشت به ورزشگاه. او تاخیر در سفارش بسته شدن ممکن است پر هزینه است. "روز قبل از آن و بسیاری از مرگ و میر می تواند مانع از" تام فریدن سابق بهداشت شهرستان-بخش ارشد که همچنین منجر به مراکز کنترل بیماری توییتی.

اگر چه بستری نرخ به شدت کاهش یافته coronavirus کشته شدن حدود بیست و دو هزار نفر در این شهر فرستاده شده بیش از پنجاه و سه هزار نفر به بیمارستان و دمیده حدود 9.5 میلیارد سوراخ در بودجه خود را بیش از این در سال آینده با توجه به شهرستان مستقل بودجه ،

در صبح روز دوشنبه در این شهرستان آغاز شد فاز اول یک برنامه ریزی تدریجی بازگشایی کسب و کار و عملیات. اعتراضات در حالی که هنوز هم بزرگ شده بود عمدتا مسالمت آمیز بیش از آخر هفته. حکومت نظامی برداشته شده بود. آن را "یک روز زیبا برای این شهر" د Blasio اعلام کرد امیدوارم در یک کنفرانس مطبوعاتی در بروکلین نیروی دریایی حیاط توسط شرق رودخانه.

در ضمن در یک صحنه که نیویورک هرگز شاهد چند صد نفر که کار کرده اند در د Blasio دولت برگزار شد تجمع در خارج از شهرستان در سالن به صدای خشم خود را با شهردار. قبلا شش صد فعلی و سابق شهرستان کارکنان از جمله بسیاری از کارکنان دفتر شهردار از عدالت کیفری را امضا کرده بود در یک نامه سرگشاده به د Blasio محکوم کرد امتناع خود را برای مقابله با اداره پلیس. "ما نمی تواند سکوت در حالی که دولت ما خدمت اجازه می دهد تا NYPD به نوبه خود شهر ما به یک سرزمین های اشغالی" آنها نوشت. "این است که چگونه ما فکر کردیم که این فیلم به پایان می رسد" جاناتان روزن گفت.

رهبران باید یا عاشق و یا ترس ماکیاولی گفت. بیل د Blasio بود و هرگز از حد دوست داشت و او است که به وضوح نمی ترسید. این شهر که او چراغ است او را به خوبی پشت سر گذاشت. "آیا او دوباره از این ؟ پاسخ این است که هیچ" هنک Sheinkopf جانباز مشاور سیاسی است که مشغول به کار در بسیاری از شهرستان در انتخابات گفت.

Zellnor Myrie گفت که او تا به حال نشده است به هر گونه تظاهرات از برخورد وحشیانه پلیس و در خارج از مرکز بارکلیز. "من دچار آسیب های روانی" او گفت:. "من باید واقعی باشد. حتی به عنوان یک انتخاب رسمی من احساس میکنم که من سلامت و ایمنی به دست من هر بار که من فکر می کنم در مورد بیرون رفتن وجود دارد."

در روز بعد از این حادثه او به گوش شهردار اصرار که پلیس بودند با دقت افتراق بین معترضان و کسانی که خم در فعالیت های جنایی مانند غارت و پنجره های فوق العاده که در چند شب هفته گذشته. "به شنیدن این که تنها خشونت آمیز عناصر و غارتگران قرار دارد به نیروی پلیس است توهین آمیز به من" Myrie گفت. "وجود دارد یک شکاف وجود دارد و آنچه از ما خواسته شده است که به انجام است که به اعتقاد ما چشم دروغ است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب