همه افسرده است ؟

سلامت ناگهان بسیاری از مردم با معیار برای افسردگی بالینی. پزشکان در حال تقلا برای تعیین که نیاز به مداخله

توسط NEWS-SINGLE در 2 خرداد 1399
Namrata Gosavi

کلمه من می شنوم بی حسی. نه لزوما یک بیماری اما احساس بد در سهولت. یک نوع جدا شدن و یا حذف از واقعیت است. Deb هاوکینز یک تکنولوژی تحلیلگر در میشیگان توصیف احساس بودن در خانه گیر کرده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان "خواب و راه رفتن را از طریق زندگی من" یا "wading را از طریق فیزیکی و روانی ریگ روان است." حتی اگر او شده است زندگی در آنچه که او خواستار "درونگرا بهشت" در طول دو ماه گذشته در خانه با خانواده اش سپاسگزار آنها در سلامت—مغز او دارای عقیده داشت. "من احساس می کنم باید دو حالت" هاوکینز می گوید: "به سختی عملکرد و جوش عصبانی است."

بسیاری از مردم حتی عمیق تر unmoored. مایکل فالکون اجرا شده است یک کلینیک طب سوزنی برای دهه گذشته در ممفیس ، هنگامی که او به طور موقت آن را تعطیل کند تلفات در سلامت روان فوری بود. "من رفتم به خیلی فوری افسردگی زمانی که متوجه شدم که من واقعی هدف از هم پاشیده شد," او می گوید. او شروع به صرف روز خود را خیره در قفسه. فالکون و من رد و بدل ایمیل برای چند هفته در حال حاضر و در حالی که یادداشت های خود شده اند پر از غریب گزارشات در مورد تنظیم به زندگی در خانه یکی شامل نامطلوب خط: "من از دست داده ام ایمان خودم. من نمی دانم اگر من در واقع می تواند توجیه گرفتن فضا و منابع است."

من بعد از تایید با فالکون که او تا به حال هیچ قصد به ضرر خود من توصیه می شود که او به دنبال کمک های پزشکی. اما با توجه به شرایط بی سابقه ای ما همه در من مطمئن هستم که آیا من زیر و یا overreacted—و یا حتی آنچه که "کمک" باید مانند نگاه کنید دقیقا. این بیماری همه گیر است که یک لحظه تاریخی دست دادن: بیکاری و انزوا و رکود مالی ویرانی پزشکی رنج می برند و صدها هزار نفر از مرگ و میر در سطح جهان است. ناگهان خیل مردم در حال پرتاب به دولت مانند فالکون احساس از دست رفته نا امید کننده—در عبارت "افسرده."

در طی ماه گذشته, جنیفر Leiferman یک محقق در کلرادو دانشکده بهداشت و مستند به یک موج جزر و مدی از علائم افسردگی در ایالات متحده آمریکا "نرخ ما شاهد هستند فقط خیلی بالاتر از نرمال," او می گوید. Leiferman تیم به تازگی دریافتند که مردم در کلرادو را در طول همه گیر شده است و نه برابر بیشتر احتمال دارد به گزارش سلامت روان پايين تر از حد معمول است. حدود 23 درصد از Coloradans باید علائم افسردگی بالینی.

به عنوان یک به طور متوسط در طول قبل از همه گیر زندگی 5 تا 7 درصد از مردم ملاقات معیار برای تشخیص افسردگی است. در حال حاضر با توجه به چگونه شما تعریف وضعیت سفارشات از قدر بیشتر مردم انجام دهد. رابرت Klitzman استاد روانپزشکی در دانشگاه کلمبیا extrapolates از اخیر لانست مطالعه در چین به تخمین می زنند که حدود 50 درصد از جمعیت ایالات متحده در حال تجربه علائم افسردگی است. "ما شاهد روان-سلامت پیامدهای عظیم بیماری و مرگ" او می گوید. "این اثر از تغییر هنجار اجتماعی است که توسط آن افسردگی و دیگر شرایط تعریف شده است. اساسا این پرت کردن کل definitional موضوع."

احساس بی حسی ناتوانی و ناامیدی در حال حاضر بسیار شایع است که به آستانه در حال نرمال در نظر گرفته شود. اما آنچه که ما در حال دیدن است به مراتب کمتر احتمال دارد یک افزایش واقعی در بیماری مغز از یک سری شرایط است که نقشه کشی از مشابه های neurochemical مخلوط. این شمار تشخیصی معمای. میلیون ها نفر از مردم برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از افسردگی در حال حاضر برای تشخیص ملالت از موقت عزادار از یک وضعیت پزشکی است. کسانی که در صفحه اصلی گوگل, علائم نیاز به دانستن زمانی که به دنبال مراقبت های پزشکی و هنگامی که آن را بی خطر به سادگی سعی کنید پخت نان بیشتر. پزشکان در ضمن نیاز به تصمیم می گیرید چه بهترین برای درمان افراد مبتلا به جدید و یا بدتر شدن علائم: برای تشخیص میلیون ها نفر از افراد مبتلا به افسردگی یا بیشتر به درمان به شدت به شرايط اجتماعی در هسته بسیار رنج می برند.

به وضوح تبیین معنای پزشکی افسردگی یک چالش وجودی برای روان-بهداشت حرفه ای و برای یک کشور که نمی تواند اطمینان مردم آن مراقبت های بهداشتی. اگر ما شکست موج دوم مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر را نمی خواهد به طور مستقیم ناشی از ویروس است. آن را به افرادی که دچار ذهنی از آن راهپیمایی.


مانند COVID-19 افسردگی می نامنظم دوره های آموزشی. برخی از الگوهای قابل پیش بینی وجود دارد, اما هیچ دو مورد دقیقا به طور یکسان. افسردگی می دید برای مدت طولانی پس از آن به سرعت تبدیل شدید. برخی از مردم را به سختی متوجه آن دیگران خواهد شد در این آزمایش ،

اندرو جزایر نویسنده را مانند ظهر شیطان: اطلس افسردگی, گروه, افراد بر اساس چهار راه اساسی آنها در پاسخ به بحران کنونی است. دو ساده هستند. در اولین کسانی هستند که نقشه کشی در انبارهای بزرگ از انعطاف پذیری و واقعا خوب انجام می دهند. هنگامی که شما بپرسید که چگونه آنها احساس می کنند و آنها می گویند "eh خوب" آنها در واقع به معنای آن است. در حالت دوم در پایان مقابل از چیزهایی که هستند افرادی که در حال حاضر یک تشخیص بالینی اختلال افسردگی اساسی یا مداوم نسخه شناخته شده به عنوان افسرده خويي. در حال حاضر نشانه های خود را در معرض خطر افزایش. "آنها توسعه چه برخی از پزشکان تماس بگیرید 'دو افسردگی,' است که در آن اختلال زمینه ای اتفاق بیفتد با یک لایه جدید از ترس و غم و اندوه" سلیمان می گوید. چنین افرادی ممکن است نیاز به سطوح بالاتری از مراقبت های پزشکی بیش از حد معمول است و ممکن است حتی نیاز به بستری است.

باقی مانده در دو گروه تشکیل می دهند بیشتر از یک منطقه خاکستری. یک گروه متشکل از میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر دچار علائم افسردگی در یک راه واقعی اما با این وجود باز خواهد گشت پایه خود را در نهایت به عنوان طولانی به عنوان نشانه های خود را خطاب. افراد در این گروه هستند و نیاز فوری به پایه مداخلات است که کمک به ایجاد روال و ساختار. کسانی که ممکن است شامل regularizing خواب و غذا به حداقل رساندن مصرف الکل و مواد دیگر ورزش اجتناب از وسواس با اخبار و برش در دیگر بی عادات که ممکن است آسان تر به وزش در زمان عادی.

گروه چهارم شامل افرادی که شروع به توسعه افسردگی بالینی. بیش از به سادگی سلامتی رژیم و یا زوم با دوستان آنها نیاز به برخی از نوع رسمی مداخله پزشکی. آنها ممکن است خوب به نظر می رسید و تا به حال کافی انعطاف پذیری در زمان عادی برای مقابله با مشکلات عادی اما آنها همیشه به حال میل به توسعه آشکار افسردگی است. جزایر توصیف این گروه به عنوان "حلق آویز بر روی پرتگاه از آنچه می تواند در نظر گرفته شدند." می توان آن را به خصوص به دلیل مخاطره آمیز مردم در این دولت چه برخی از محققان از آن به عنوان "تحت بالينی افسردگی"—نه برخورد با افسردگی قبل و ممکن است دارای ظرفیت و منابع به فعالانه به دنبال درمان.

زودتر انواع خاصی از افسردگی می تواند به شناسایی بهتر افراد می توان به کارگردانی نسبت به درمان مناسب است. روان-سلامت سیستم همواره موانع را شناسایی و کمک به مردم در اوایل مسائل مانند دسترسی به مراقبت و ننگ در اطراف به دنبال آن است. در میان این همه گیر نه تنها جمعیت فعلی از روانپزشکان کافی به طور ناگهانی درمان چندین بار به عنوان بسیاری از مردم به طور معمول اما اساسی ظرفیت های تشخیص نیز مانع با فاصله کم حجم و متغيرهای مداخلهگر. "در آن طول می کشد قابل توجهی عقل به ترسیم کرده بالینی بیماری و نیاز به دارو و درمان و درست است که استرس در چارچوب خوب و سلامت روان" سلیمان می گوید. پزشکان برای سال آموزش به درک که خط و قرار دادن مردم در یک طرف و یا دیگر به طور معمول نیاز به مصاحبه طولانی که در آن هر عنصر از یک فرد تاثیر گذار است اشاره کرد.

حتی برای افرادی که موفق به ارتباط با پزشکان پیچیدگی های خاص دشوار است به خواندن بیش از تماس های ویدئویی می گوید: Meghan Jarvis یک ضربه درمانگر است که با دیدن یک طیف از واکنش ها به این بیماری همه گیر از جمله افسردگی است. به طور معمول جارویس می فرستد شاید یک بیمار از یک سال به بیمارستان برای یک آسیب شناسی پاسخ به تروما است. از ماه مارس او در حال حاضر به hospitalize چهار نفر. به طور معمول او توضیح میدهد علائم افسردگی در نظر گرفته مشکل اگر آنها شش هفته پس از یک رویداد آسیب زا. دقیق طول خودسرانه است اما به معنای به طور کلی کمک به تشخیص افسردگی از دوره هایی مانند پس از مرگ یک دوست. این تمایز است که تا حد زیادی بی فایده در این بیماری همه گیر. "منظورم این است که ما همه در حال رفتن به آن" جارویس می گوید: "از آنجا که ما شده ایم در این حالت برای بیش از شش هفته است."

در حال حاضر جارویس و دیگران باید به توسعه آستانه جدید. فقط به عنوان در زمان COVID-19 هر کس با یک سرفه می تواند رفتن به بیمارستان پزشکان در حال کار برای شناسایی و اولویت دادن به کسانی که واقعا نیاز به در فرد روان-سلامت توجه است. جنیفر Rapke سر از بستری مشاوره در شمال ایالت Golisano بیمارستان کودکان در نیویورک دیده می شود افزایش در نوجوانان گزارش افکار خودکشی و موارد خودآزاری بنابراین او شده است با دقت چرخش به دور کمتر موارد شدید به مطمئن شوید که امکانات بستری نیست غرق شده است. "ما فقط با دیدن افرادی که نیاز به مطلقا به اینجا," او می گوید. در ضمن کسانی که با خفیف تر در حال ظهور موارد گاهی اوقات در سمت چپ در برزخ است. "مکان ما به طور معمول ارسال مردم کارهای ما را در محل قرار داده برای رسیدگی به افسردگی یا اضطراب در اوایل فاز—آنها وجود ندارد و یا آنها در دسترس نیست" Rapke می گوید.

با کمتر پیشگیرانه و نگهداری مراقبت از در دسترس مردم هستند احتمال بیشتری برای آمدن به بیمارستان های شدید متحده است. در طول بحران و حوادث شدید مثل خودآزاری و خودکشی تاخیر در زمان. در ابتدا که نگران نزدیکی مرگ یا غمگین در مورد از دست دادن عزیزان منطقی است; هر گونه واکنش خواهد بود عجیب و غریب است. ذهن و بدن نمی تواند تحمل است که دولت برای بیش از حد طولانی ، ایالات متحده آهسته به آزمون برای coronavirus و COVID-19 موارد انباشته قبل از اینکه ما می دانستیم که چقدر گسترده آن بود. Rapke و دیگران در حال حاضر نیروبخش برای همین با تاخیر موج افسردگی شدید و سخت گیری های آنها را در مورد درمان.


گریزان تعریف افسردگی همواره یک منبع دانشگاهی تنش با عواقب جدی است. در میان بسیاری از چالش های این بیماری همه گیر است که نما آن است که افشای مرزهای پزشکی توانایی تقطیر درد و رنج انسان را به یک billable تشخیصی کد. برخی از مردم با علائم افسردگی گفته می شود: "هر کس احساس می کند که راه" و یا توصیه می شود سعی کنید تمرینات تنفس زمانی که آنها نیاز به توجه فوری پزشکی. دیگران را مبتلا به افسردگی بالینی در حال تغییر زندگی خود را و خود مفهوم به طور نامحدود زمانی که این مشکلات واقعا ضمنی. این سیستم هرگز بی عیب و نقص, اما محدودیت های آن در حال حاضر به ارمغان آورد به استارک امداد.

برای بسیاری از تاریخ بشر افسردگی درمان نشود در همان مدل پزشکی به عنوان بیماری های بدن است. افراد مبتلا به بیماری های روانی نوشته شده بود که از نظر اخلاقی ورشکسته و یا به سادگی "دیوانه است." تنها در نیمه دوم قرن 20 را به حرفه روانپزشکی تبدیل به یک تخصص پزشکی و ایجاد روش سیستماتیک برای درمان. این فرایند را برای تشخیص یک بیماری در روانپزشکی و روانشناسی بالینی را هرگز به عنوان ساده و هدف عنوان کرد و گفت که آیا استخوان شکسته است یا نه و یا اینکه آیا یک فرد تا به حال یک حمله قلبی. اما آن را فراهم می کند یک مشترک به زبان basic برای آنچه که یک پزشک به معنای زمانی که او یا او تشخیص یک بیمار با چیزی مانند افسردگی است. آن را نیز کمک می کند تا بیماران دریافت پوشش بیمه و بهداشت و درمان-مراقبت از خدمات آنها نیاز دارند.

امروز افسردگی—وضعیت بالینی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان اختلال افسردگی اساسی—تعریف شده توسط انجمن روانشناسی آمریکا در راهنمای تشخیصی و آماری به عنوان یک اختلال خلقی. برای دریافت تشخیص یک فرد باید پنج یا بیشتر از علائم زیر تقریبا هر روز در طول یک دوره دو هفته ای: خستگی یا از دست دادن انرژی و احساس بی ارزشی و یا نامناسب, گناه, کاهش فیزیکی جنبش بی تصمیمی و یا اختلال در غلظت کاهش یا افزایش اشتها و تا حد زیادی کاهش علاقه یا لذت در فعالیت های منظم.

کارشناسان آموزش دیده برای شناسایی دقیقا چقدر "اختلال تمرکز" و یا "از دست دادن انرژی" است که به اندازه کافی واجد شرایط برای تشخیص و ضوابط عمدا به اندازه کافی انعطاف پذیر به عامل در بيماران شرایط فردی. اما به همه گیر شده روشن DSM-5 و مدل های پزشکی به عنوان یک کل را ارائه نمی غنای زبان به حساب تمام متنوع راه مردم ممکن است نگاه و یا احساس افسردگی و حتی زمانی که آنها نمی نیاز به مداخله پزشکی. همچنین به معنی تلاش برای استاندارد تشخیصی فرایند ایجاد کرده اند نادرست دودویی جایی که شما یک فرد مبتلا به افسردگی و یا شما نیست.

خارج از پزشکی افسردگی شده است اکثر cogently تعریف شده از طریق استعاره. به عنوان سیلویا پلات نوشت: "سکوت افسرده من. نبود سکوت سکوت. آن بود که خود من سکوت است." دیوید فاستر والاس توصیف افسردگی به عنوان احساس است که "هر اتم در هر سلول در بدن خود بیمار است." حتی برخی از مدل های بالینی برای رسیدن به راه های جایگزین تبیین ناامیدی فراتر از معمولی پزشکی مدل. جیمز هولیس, یک روان تحلیلگر و نویسنده از زندگی بین انجمن: پیدا کردن انعطاف پذیری در تغییر بارمی گوید که افسردگی گاهی اوقات نتیجه "intrapsychic تنش" در یک درگیری بین دو منطقه از روح و روان ما و یا هویت. تنش ایجاد شده Hollis مشاهده "هنگامی که ما مجبور به سعی کنید به آشنایان خودمان را در راه های جدید است."

بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد به تجربه چیزی شبیه به این تنش در طول بیماری همه گیر. افرادی که تعریف خود را با کار خود می توانید از دست دادن حس اولیه از خود در صورتی که کار از بین می رود. در چنین لحظات Hollis می گوید: بسیاری از مردم عقب. بسیاری نیز سعی کنید به فرار—آیا سازماندهی شده در حال حاضر به خوبی سازمان یافته کشو جوراب, پخت نان آنها حتی نمی خواهید و یا بی وقفه پیمایش از طریق Instagram. جارویس تروما درمانگر است دیدن مشابه خیالبافانه گرایش: "برای کسی که پاسخ به همه گیر جهانی به مانند من قصد دارم به کار کردن واقعا سختاست فقط به عنوان پاتولوژیک و به نوعی تجزیهای به عنوان اگر شما به رختخواب رفت و نمی توانید برای پنج روز."

برای افرادی که پاسخ به همه گیر تبدیل می شود از اضطراب حاد به ضعف عمومی جارویس توصیه رو به بی حسی است. آن را قابل درمان هستند و نه لزوما با دارو. او می گوید: ایجاد رژیم از وظایف ساده است که به ساختار و به روز است. این رویکرد در حال کار برای فالکون همچنین. او شروع می شود هر روز با 30 دقیقه کشش بدون توجه به آنچه. سپس او پیاده روی سگ خود را باعث می شود قهوه و نشسته به آموزش ماساژ از طریق زوم. Deb Hawkins, فناوری تحلیلگر فرستاده من یک لیست از چیزهایی که او را به کمک به دیگران و مشغول ماندن: او اهدا پول به یک زن و شوهر از ارزش علل و انتصاب به خون. او ایجاد کرده است کوچک اجتماعی حباب و امضا به صورت آنلاین کلاس باله. او می گوید: او حس خود بازگشت است.

گام های کوچک مانند این را نمی خواهد کار برای همه, اما آنها ممکن است کمک بسیاری در قلمرو تحت بالينی برای کاهش خطرناک اسلاید. با سیستم پزشکی در حال حاضر نازک کشیده این خرید می تواند برخی از زمان برای ساخت ظرفیت خود را برای مراقبت از افرادی که از ظهور این بیماری همه گیر شديد و ماندگار علائم. به عنوان مهم به عنوان رفتارهای پيشگيری کننده می تواند انسان, انعطاف پذیری محدودیت دارد. کسانی که تست خواهد شد برای سال آمده است.

فرد مدل از افسردگی به معنای هرگز به آدرس یک درصد قابل توجهی از جمعیت. هنگامی که تشخیص به نظر می رسد به اعمال به طور گسترده ای آن را به مردم و یا کل سیستم پزشکی که شکسته اما زمینه های اجتماعی. در حالی که بسیاری از مردم پیدا کردن راه خود را مجددا انتظارات و فردی آستانه برای شادی در این بیماری همه گیر در نهایت نیازهای اساسی هنوز هم باید به ملاقات کرد. این به معنی از بین بردن منابع اضطراب مانند با تامین مالی مسکن و امنیت غذایی. در کلرادو Leiferman گروه است که در میان کسانی که در تکاپوی کمک به ساقه جزر و مد از علائم افسردگی است. "ملت ما تحت فشار است. ممکن است که بیشتر مردم نیاز [پزشکی] درمان," او می گوید. "ممکن است که ما باید به عنوان یک جمعیت بیشتر برای از بین بردن استرس است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب