آن زمان پال خواستار قطع بودجه دولت وزارت امنیت داخلی?

D. H. S. ارسال با مگس کش زدن تیم پورتلند اورگان برای سرکوب تظاهرات است فقط یکی از راه هایی که در این بخش کاهش

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
A group of armed officers in camouflage uniforms and gas masks.
D. H. S. ارسال با مگس کش زدن تیم پورتلند اورگان برای سرکوب تظاهرات است فقط یکی از راه هایی که در این بخش کاهش یافته است به خدمات مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن reëlection تلاش.عکس توسط Rian Dundon / مشکلات اقتصادی پروژه گزارش

در اوایل ماه ژوئن پس از کشتن جورج فلوید زمانی که ده ها هزار نفر بیشتر از تظاهرات مسالمت آمیز مونتاژ در شهرستانها در سراسر کشور در اعتراض به خشونت پلیس این Department of Homeland Security فرستاده صدها نفر از عوامل آن به گشت جمعیت. آنها پاک فضا را برای ریاست جمهوری عکس op در مقابل کلیسای جان در واشنگتن با زور از بین بردن تظاهرکنندگان در شهر نیویورک در آنها گزارش شده حداقل یک دستگیری در زور اسلحه. قانونی و منطقی خود را برای بودن در صحنه بود و اساسنامه از سال 2002 که به آنها گسترده قدرت برای محافظت از اموال فدرال و پرسنل. این دستور صدا فقط مبهم به اندازه کافی برای فرار از جریان اصلی توجه کنید در زمانی که پلیس بودند که فیلم برداری اشک کشتار با گاز و ضرب و شتم معترضان. اما با فشار دادن به یک سوال باقی می ماند که D. H. S. رهبری نمی تواند به راحتی پاسخ: چه عوامل از گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک انجام در خیابان های شهرهای ایالات متحده هیچ جا در نزدیکی مرز پلیس از شهروندان که شکسته اند نه ؟

در اوایل این ماه, D. H. S. رفت و بیشتر ارسال با مگس کش زدن تیم از C. B. P. به پورتلند اورگان برای سرکوب جریان تظاهرات در مقابل ساختمان فدرال در مرکز شهر. "ما نمی خواهیم شما در اینجا" دولت دموکراتیک فرماندار کیت براون گفت که او گفت: D. H. S. مقامات زمانی که او آموخته است که از برنامه های خود را. "این باعث درگیری به نیروهای فدرال در خیابان." چاد گرگ سرپرست بخش او را نادیده گرفته و برگزار چه یک مقام سابق توضیح داده به من به عنوان یک "پپ رالی" با عوامل قبل از استقرار تعداد بیشتری از آنها به شهر است. در بیانیه ای گرگ گفت: "شهر پورتلند شده است تحت محاصره برای چهل و هفت روز مستقیم با خشونت اراذل و اوباش در حالی که محلی رهبران سیاسی حاضر به برقراری نظم." وی افزود: چند روز بعد از آن به عنوان مخالفت با D. H. S. حضور رشد "ما عقب نشینی نخواهد کرد."

توسط اواسط ماه ژوئیه مقامات فدرال ساخته شده بود حدود چهل دستگیری در پورتلند و وجود اخبار و گزارش و فیلم از عوامل ضرب و شتم معترضان از جمله پنجاه و سه ساله نیروی دریایی کهنه بود که با دست شکسته. در یک کثیرالانتشار تصویری دو عوامل در لباس نظامی استتار شد و نشان کشیدن یک معترض به بینام و خاکستری وانت. "شبانه اختلال در پورتلند نمی شد ملی خبر تا به حال" سابق D. H. S. رسمی به من گفت. "گروه رهبری این است که قرار دادن افسران در یک موقعیت بسیار دشوار با توضیح آنچه آنها انجام می دهند و به همین دلیل است. اگر این ماموریت قرار بود در مورد کمک به فدرال خدمات محافظ"—سازمان مسئول حفاظت از اموال فدرال—"پس از آن چه آنها انجام می دهند کشیدن مردم به اجاره ماشین با اجسام حجم از پورتلند فرودگاه ؟ چگونه به حفاظت از اموال فدرال تبدیل به اسپری فلفل و batoning مردم؟"

D. H. S. نسبتا جوان federal department تاسیس در سال 2003 برای متحد کردن یک آرایه وسیعی از سازمان وظیفه با اداره مهاجرت و اجرای مرزی به نام امنیت ملی پس از حملات 9/11. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران وزارت دبیران بوده است آگاهانه از آن تازه کشف شده در بوروکراسی فدرال. به عنوان یک مقام ارشد سابق یک بار به من گفت: "شما نمی توانید اجازه دهید مکان را تبدیل به فوتبال سیاسی ایران" به دلیل منابع گسترده قدرت خود را گسترده است و مسئولیت های آن شامل حفاظت از کشور از قریب الوقوع تهدید. در چهار سال گذشته, اما, حرفه مقامات مجبور شده اند را کلا به بخش اجرای دستور کار کاهش یافته است به خدمات مستقیم از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن reëlection تلاش. گرگ است فقط مسئول در حال حاضر به دلیل پیشینیان فوری از کار اخراج شدند و یا رانده شده به استعفا و خود را بالای نمایندگان همه سیاسی انتصاب. "وجود دارد و دیگر هیچ بررسی ایده های بد" این مقام سابق به من گفت. علائم وجود دارد که دولت می خواهد مرحله اقدام چشمگیر مربوط به این بخش در ماه قبل از انتخابات این مقام سابق اضافه شده گفت: "ما فقط فکر کردم این امر می تواند در مورد مهاجرت و پناهگاه شهرستانها. آن را به استفاده سیاسی از اجرای قانون در انتخابات سال است."

این تاخت و تاز در پورتلند است که به دور از حادثه جدا. ماه گذشته در پاسخ به خرابکاری از نمادها از کنفدراسیون کاخ سفید با صدور یک فرمان اجرایی "حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و مجسمه." D. H. S. وظیفه بود با اجرای آن ، اوایل این هفته این گروه اعلام کرد که ارسال صد و پنجاه یخ عوامل به شیکاگو برای پلیس مقاصد و آن را تهدید به استقرار بیشتر به دیگر شهرها از جمله نیویورک و فیلادلفیا همه است که اتفاق می افتد به اجرا دموکراتیک در افغانستان ، جان Amaya یک وکیل است که در خدمت به عنوان معاون رئیس ستاد در یخ تحت ریاست جمهوری اوباما به من گفت: "شنیدها در 1600 خیابان پنسیلوانیا خوشحال هستند به دیکته که D. H. S. ماموران با استفاده از مقامات خود را در شیوه ای بی سابقه." در سخت حقوقی حس Amaya گفت: D. H. S. آیا مجاز به ارسال نمایندگی به شهرستانها آمریکا اما عملا پلیس "می ایستد مقابله به روح قانون و ماموریت این گروه است."

در طول بهار و تابستان, Black Lives Matter معترضان بیشتر در معرض نیاز به اصلاحات ساختاری آمریکا نیروهای پلیس حتی به عنوان اعتراض مردم سوء استفاده پلیس, ماموران آنها را مورد حمله قرار. سیاستگذاران در سراسر کشور در حال حاضر بحث در مورد پیشنهادات پال خواستار قطع بودجه دولت و demilitarize پلیس. در عین حال D. H. S. تا حد زیادی موفق به فرار موشکافی با وجود این واقعیت است که آن را شامل بزرگترین اجرای قانون در این کشور با بزرگترین بودجه و بدترین مکانیسم عمومی نظارت و پاسخگویی است. برای سال مهاجران-طرفداران حقوق باید مبارزه کرد و پال خواستار قطع بودجه دولت بازسازی یا لغو توابع بخش. اما قوی ترین استدلال برای یک بخشی از آن در حال حاضر می آید از گروه خود اقدام وزیر امور خارجه و آژانس سران که در به تازگی مستند اعمال سوء و نفس بیش از حد در حال حاضر به عقب نشینی. اواخر هفته گذشته علامت گذاری مورگان رئیس C. B. P. که مانند گرگ تایید نشده به پست خود توسط سنا پرسیدم CBP عوامل ایستاده قوی برای نظم و قانون—سنگ بنای جامعه آمریکا است. نمی تواند بیشتر افتخار می کنم!"

D. H. S. ساخته شده است تا بیست و دو سازمان اما سه نفر از آنها دریافت چهل درصد از بودجه گروه: C. B. P. یخو مدیریت هویت بیومتریک (OBIM) که در عمل های بیومتریک سیستم های مورد استفاده توسط این دو سازمان است. در دهه گذشته و نیم بودجه سالانه برای این سه تا به مراتب بیشتر در تخصیص داده شده به تمام دیگر فدرال جنایی-سازمان های اجرای قانون ترکیب شده است. در سال مالی جاری آنها دریافت بیست و شش میلیارد دلار; در مقابل دفتر تحقیقات فدرال مبارزه با مواد مخدر سازمان سرویس مخفی ایالات متحده مارشال و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره را دریافت کرده اند در مجموع کمتر از بیست میلیارد دلار است. با توجه به گزارش های اخیر سیاست های مهاجرت موسسه "نتیجه بوده است تا کنون بیشتر عضلانی مهاجرت-اجرای حضور در آمریکا زندگی است." دوریس Meissner رئیس سابق I. N. S. و یک عضو ارشد در موسسه سیاست مهاجرت به من گفت: "ما بودجه چیز اشتباه. ما تعطیل پناهندگی سیستم. ما با استفاده از سخت بازداشت که در آن لازم نیست. مهاجرت-سیستم دادگاه متوقف شده است." ذهن-مجموعه ای از خوبی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن آن است "اجرای اولین," او گفت: آن را به پیروی از الکی فرض که مهاجرت نیست یک موضوع است که دولت می تواند مدیریت کند بلکه به مبارزه. به سازمان های اجرای D. H. S. نشان دهنده یک "تناقض کامل از دولت" با توجه به Meissner. "آنها را نگه دارید این مورد برای پول بیشتر از کنگره به طور مستمر گویند که آنها در حال شکست در ماموریت خود را. و کنگره را نگه می دارد ریختن پول بیشتر و بیشتر در."

بودجه برای D. H. S. به طور پیوسته افزایش یافته است با وجود شواهدی که گردآوری شده است برای سال های نگران کننده سوء از بدرفتاری سیستماتیک زندانیان در مهاجر-بازداشتگاه به یک یخ عامل اخیر عکسبرداری یک توریست که به دیدن مادر خود را در نیویورک. در سال 2010 یک گشت مرزی عامل ایستاده در ال پاسو طرف مرز ایالات متحده و مکزیک به ضرب گلوله کشته و پانزده ساله مکزیکی پسر بچه که در حال بازی یک بازی با برخی از دوستان در نزدیکی یک جاده در سیوداد خوارز. (در اوایل سال جاری دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که patrolman بود مصون از پیگرد قانونی در بخشی به دلیل مرزی تیراندازی مطرح شده سوالات پیچیده دیپلماسی بین المللی.) در سال گذشته یکی دیگر از گشت مرزی عامل شات بیست ساله گواتمالا زن در سر در خاک ایالات متحده آمریکا و کشتن او.

با توجه به گزارش دفتر پاسخگویی دولت بین سال های 2005 و 2012 بیش از دو هزار C. B. P. عوامل دستگیر شده بودند برای ارتکاب جرم. و یک سال 2018 داخلی گزارش از C. B. P. نشان داد که نه درصد از این سازمان نیروی کار تا به حال با آن مواجه نوعی از اقدام انضباطی. آن را دشوار است به دانستن بیشتر در, به خاطر C. B. P. معروف مات در مورد عملکرد داخلی خود را. "آژانس تا به حال مشکلات با سوء رفتار و عدم حساسیت نسبت به مهاجران و خشونت در امتداد مرز" جیمز Tomsheck که در خدمت به عنوان رئیس امور داخلی در C. B. P. از سال 2006 تا 2014 گفت: من در سال 2017. تلاش در سادهترین داخلی نظارت رد شد و Tomsheck در نهایت ترک. نگرش وجود دارد او گفت "ما در برابر جهان است."

پناهگاه ذهنیت در D. H. S. تنها سخت در مغلوب ساختن پیشی جستن سال به خصوص در کشش نهایی از رئیس جمهور. در کاخ سفید با رئیس جمهور مشاور ارشد استفان میلر قرار داده است دست برداشت وفاداران در پست کلیدی در این بخش به منظور از بین بردن امکان نهادی مقاومت در دستور کار خود و دلیل راش از اخراج و استعفای بسیاری از ارشد ها پر شده توسط تایید نشده انتصاب. سابق لابی گرگ مشغول به کار در اداره امنیت حمل و نقل قبل از تبدیل شدن به رئیس ستاد D. H. S. وزیر Kirstjen نیلسن در سال 2018 است. مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج او در آوریل 2019 و او را جایگزینی, Kevin McAleenan استعفا داد و شش ماه بعد. گرگ شد موقت رئیس گروه در ماه نوامبر گذشته و همچنان به خدمت در نقض آشکار فدرال جای خالی قانون یک سال 1998 قانون ممنوع است که یک تایید نشده فدرال رسمی از ماندن در یک "اقدام" نقش برای بیش از دو صد و ده روز. (D. H. S اختلافات این unconvincing فنی.) برای همه گرگ شور و شوق در مورد بخش گسترده پلیس قدرت او تیز نادیده گرفته شده بسیار بیشتر نیازهای فوری از سازمان های دیگر خود را در زیر تماشا کنید. رئیس در میان آنها است خدمات مهاجرت و شهروندی یا U. S. C. I. S., است که هزینه-بودجه سازمان مسئول اداره حقوقی-سیستم مهاجرت. ماه آینده برخی از سیزده هزار U. S. C. I. S. کارکنان—نزدیک به سه چهارم از کل خواهد بود furloughed به علت کمبود بودجه. "این دولت است که به طور موثر بستن کشور ما congressionally موظف حقوقی-مهاجرت سیستم" Amaya به من گفت. "این حرکت بی سابقه ای توسط هر دولت ریاست جمهوری."

وجود دارد هر چیزی را که می تواند انجام شود در این مرحله برای جلوگیری D. H. S. s غفلت? هنگامی که اخبار از پورتلند اولین شکست دموکرات ها در مجلس را دارا بودند داخلی, بحث در مورد نحوه رسیدگی به این بخش را در بودجه سال مالی آینده. این یک خاردار موضوع در جلسه با اعضای تقسیم بین تمایل به هدف تخصیص بودجه برای مشروع نیازهای امنیتی و افزایش نگرانی از D. H. S. وسیع تر اجرای توابع. در تابستان گذشته وجود دارد طولانی مدت و اختلاف در میان دموکرات ها در مجلس سنا و مجلس بر لایحه بودجه اضطراری برای رسیدگی به بحران انسانی در مرز. در نهایت حزب دموکرات مجبور خانه خود را به همتایان رای گیری در یک اندازه گیری است که اعطا $4.6 میلیارد دلار به D. H. S. برای استفاده در خدمات بشردوستانه مانند ارائه مراقبت های پزشکی و مواد غذایی در مرز بازداشتگاه. ماه گذشته گزارش صادر شده توسط G. A. O. نشان داد که C. B. P. بود به جای استفاده از پول برای خرید دوچرخه خاک, مواد غذایی برای سگ خدمات و قایق است.

Lucille Roybal-Allard حزب دموکرات کالیفرنیا و رئیس خانه کمیته فرعی امنیت داخلی تخصیص بودجه بود و تدوین یک بودجه لایحه هنگامی که گرگ اعزام C. B. P. مگس کش زدن تیم به اورگان. "ما در حال حاضر به دنبال اصلاح گزینه های برای مهار این بخش:" او به من گفت. ایده این بود برای قرار دادن صریح محدودیت در فعالیت هایی که ممکن است محدود کردن ورزش از آزادی بیان و مونتاژ به طوری که سازمان "خواهد بود در نقض قانون اگر آنها را به چشم پوشی" از جمله مقررات. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وجود دارد به طور منظم ارتباط بین D. H. S. و کنگره هر زمان که در این بخش نیاز به انتقال پول فدرال بین آن سازمان. "این دولت برای اولین بار به نقض اعتماد است که ما تا به حال از ابتدای تاسیس D. H. S.," او به من گفت. "ما تا به حال هرگز یک مسئله که در آن آنها فقط به طور کامل چشم پوشی خواهد کنگره است."

یک لایحه تخصیص بودجه است که با توجه به رسیدن به کف خانه در هفته آینده. با بسیاری از ترقی خواهان در حال حاضر آماده برای رای دادن در برابر آن بوده است وجود دارد, اختلاف درون حزبی در مورد اینکه آیا به معرفی این لایحه به عنوان یک مستقل از اندازه و یا به عنوان بخشی از یک گسترده تر بودجه بسته است. نانسی پلوسی مجلس با ترجیح دومی که آن را مشکل تر برای مقابله با. در هر صورت هر چند بعید است بر سرنوشت نهایی بودجه لایحه چرا که هیچ کس انتظار دارد که هر دو حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا به تصویب آن و یا رئیس جمهور به امضای هر چیزی. طنز برای دموکرات ها است که این خاص تخصیص بودجه لایحه ممکن است یکی از بهترین این حزب دیده می شود در سال—را کاهش می دهد بودجه برای یخ بازداشت و طول می کشد هدف در برخی از دولت فاحش ترین طرح های سیاست در مرز.

"پورتلند چیز تغییر کرده است," ورونیکا Escobar اول-اصطلاح دموکراتیک نماینده از ال پاسو به من گفت که در روز سه شنبه. در طول سال و نیم گذشته او در بر داشت خودش را در وسط سیاسی crosscurrents در دموکراسی های پارلمانی در مهاجرت و مرز. او را خوش بینانه در مورد زمان بودجه لایحه اما نگران این زمینه است که در آن حزب است که مجبور به بحث های آن است. "مشکل با دولت فعلی این است که آنها را قرار داده ایم بسیاری از نوکران و incompetents در موضع قدرت است که ما نمی توانیم با استفاده از روش های سنتی و یا قانون اساسی به معنی به آنها را بررسی کنید," او گفت:. یک لایحه بودجه که آخرین اخبار و به حساب او افزود: "می توان با گذاشتن یک نشانگر برای یک بایدن دولت است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن