است OAN لبه پیشرو در روسیه اطلاعات غلط?

سیاست این بایدن کمپین می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه های تلویزیونی مورد علاقه است نا مشخص کرملین نهفته

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399
یکی امریکا خبر شانل Rionاندرو بیلبائو / AP

منn آنچه به نظر می رسد به یک سیگنال از تشدید جنگ های سیاسی پیش از انتخابات ماه نوامبر یک امریکا, اخبار شبکه مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از کابل کانال شده است که در ترویج ضد یمن توطئه برای چند ماه می گوید: از آن به دست آمده است چند ساعت از راز ضبط و سپس معاون رئیس جمهور بایدن را گفتگو با مقامات اوکراین. اگر چنین ضبط شده وجود دارد, آنها به احتمال زیاد مربوط به نرم افزار-منافع روسیه در اوکراین و روسیه عملیات اطلاعاتی دو سفرای سابق آمریکا به اوکراین و سفیر سابق روسیه به من گفت. این OAN کارمند که ادعا می کند که این نوار می گویند آنچه در آنها دیگر از نشان می دهد که آنها خواهد بود الهامی.

در صوتی که منتشر شده است در جاهای دیگر تا کنون بایدن شنیده آویزان وعده کمک های مالی به اوکراین اگر دولت خود را سرنگون دادستان که دیده شد به عنوان فاسد—که بایدن قبلا گفته علنی شد و هدف خود را به عنوان بخشی از یک فشار برای اصلاحات گسترده. Conspiracists گفته اند که این در نظر گرفته شده برای کمک به پسرش شکارچی فرار از اتهام فساد اما ممیزی توسط اوکراین سابق بالا دادستان منتشر شده هفته گذشته هیچ شواهدی از فعالیت های غیر قانونی توسط شکارچی در ظرفیت خود به عنوان یک انرژی-شرکت عضو هیئت مدیره.

آنچه که بیشتر قابل توجه در اینجا این است که هیچ یک از این بسیار تعجب آور است. روسیه دخالت در انتخابات 2016 شده است از نزدیک مورد مطالعه بیش از چهار سال گذشته و امریکا آسیب پذیری تنها بدتر در آن زمان. به عنوان همکار من فرانکلین Foer نوشت: اخیرا "روسیه را به دخالت در سال 2016 ممکن است به عنوان آزمایشی مقدمه ای است که پیش بینی حمله سال 2020 است." که OAN در حال حاضر یک بازیکن در چنین تداخل نشان می دهد تشدید که بایدن در مبارزات انتخاباتی بوده است نیروبخش برای.

در واقع سفیر سابق ایالات متحده به روسیه Michael McFaul—چه کسی به یاد می آورد که مخفیانه ضبط شده خود را در میان سایر اشکال آزار و اذیت, زمانی که او در نوشته شده بود مسکو—به من گفت: "شده است وجود دارد هرگز یک لحظه مثل این در تاریخ آمریکا است."

که شامل 2016. McFaul گفت: آنچه که او را میبیند در حال حاضر او را به یاد تاکتیک های کرملین استفاده کرده است در برابر مخالفان سیاسی داخلی. "آن را برای متقاعد کردن شما از یک دیدگاه متفاوت است. آن را به شما را متقاعد کند که هیچ حقیقتی وجود ندارد" او گفت:. "هنگامی که آن را احساس می کند مانند کسی است گفتن حقیقت است و هیچ حقیقت واکنش به این دلسردی و رفع بسیج عمومی."

آن را سخت به احساس آشناپنداری در اینجا. در سال 2016 اطلاعاتی روسیه عوامل هک ایمیل از کمیته ملی حزب دموکرات کارکنان و هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی رئیس جان پودستا و تحویل آنها به ویکی لیکس به عنوان یک راه برای به دست آوردن آنها به رسانه های آمریکایی. برخی از رسانه های آموخته شده در یک درس از این قسمت و باید تحت درمان جدید بایدن ضبط شده از اوکراین با مراقبت. دیگران را نه. آندری Derkach که منتشر بایدن نوار است که در حال حاضر آمده است یک عضو سابق یک طرفدار روسیه و حزب سیاسی که فارغ التحصیل از یک KGB-اجرای آکادمی در مسکو. OAN آشنایی تلاش های خود را یک روکش اما نازک از روزنامه نگاری مشروعیت.

این فرد در حال حاضر این ادعا را بیشتر نوار است OAN را Chanel Rion را در هوا شخصیتی که رفت با رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل در ماه دسامبر با سفر به اوکراین, در بخش, برای پیدا کردن اطلاعات در بایدن برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. Rion که تبدیل به معروف برای او توطئه-inflected سوالات در جلسات ایمیل فرستاده بایدن کمپین مارس 29 ادعا که او کار بر روی یک "در عمق گزارش" در مورد ضبط شده که به نظر می رسد از بایدن صحبت با پترو پوروشنکو پس از آن رئيس جمهور از اوکراین. "ما بیش از پنج ساعت از این ضبط (فراتر از آنچه تا آنلاین نوشته شده توسط نبو نشت)," او نوشت:, مرجع اوکراین یک وب سایت مشکوک روسی لینک کلیک کنید.

Derkach یک سیاستمدار شناخته شده به عنوان "اوکراین پوتین" که طرفدار تئوری توطئه که اوکراین بود واقعا پشت دخالت در انتخابات 2016 به جای روسیه است. و او قبلا مشتاق به ارائه آسیب رساندن مواد مورد بایدن برای مغلوب ساختن پیشی جستن خاطر. Derkach منتشر شد دسته ای از ضبط سه هفته پیش با این ادعا که آنها تا به حال ساخته شده توسط پوروشنکو و به او داده می شود "تحقیقی روزنامه نگاران است." (Poroshenko گفت: صوتی "ساخته است.") اصلی ترین-رسانه ها تصمیم گرفته اند که ضبط شده است که پدید آمده اند که تا کنون ارائه "کمی بینش جدید به بایدن اقدامات در اوکراین" را به عنوان واشنگتن پست's کارول Morello نوشت: پس از ضبط شد و برای اولین بار منتشر شد.

جولیانی درباره متن نمی اظهار نظر در مورد سوء ظن است که ضبط کردهاند تا به منافع روسیه و یا هوش یا اینکه آیا او درگیر در گرفتن هر یک از آنها را به OAN.

Rion بود تا زمانی که به تازگی یک تصویرگر. او گفت: او پیوست و از اعضای تهمت خانواده در سال 2016 برای نیوهمپشایر اولیه پیروزی حزب او نیز توییتی یک نقاشی از بیل کلینتون و جفری اپستین با هشتگ #spiritcooking است که اغلب در ارتباط با Pizzagate تئوری توطئه. در سایت او خودش را "شدید دشمن از هر چیز کلینتون از همه چیز, اوباما, و به عنوان یک کل و بی امان دشمن دانشگاهی چپ لیبرالیسم سیاسی و صحت در هر نقطه." در ماه مارس او با ذکر یک "نظارت منبع" در هوا که می خواهم گفت که coronavirus شده بود مربوط به یک آزمایشگاه در کارولینای شمالی که منبع تبدیل به یک فرد که می خواهم توییتی در او. او خواسته است وحشی سوالات در جلسات از جمله یک مورد که آیا تهمت خواهد عفو باراک اوباما برای مشخص جنایات و دیگری در مورد اینکه آیا تهمت وکلا می خواهم به عزل جو Scarborough پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شناور یک اتهام بی اساس است که او می خواهم به قتل یک مشاور.

Rion ایمیل که بایدن کمپین فرستاده به من نشان می دهد که OAN است که "تولید در عمق گزارش در این ضبط برای OAN ویژه بررسی سری." در یک تماس تلفنی در روز یکشنبه او به من گفت که او در حال حاضر در انتظار برای به دست آوردن خیلی بیشتر از پنج ساعت از ضبط های او ذکر شده در ایمیل خود. Rion گفت که Derkach بود فقط یکی از افرادی که به او مواد. او گفت که او تایید کرده است با کمک "یک زن و شوهر از منابع بر روی زمین" و با منابع در ایالات متحده نیز که ضبط شده اند هیچ وابستگی به روسیه هوش یا منافع. او نمی خواهد توضیح دهد که او روند تأیید و گفت: "من نمی خواهم به نکته کردن کسی."

آن را یک بار غیر معمول برای به دست آوردن دسترسی به محرمانه دولت اسناد اجازه دهید به تنهایی خصوصی مکالمات بین آمریکا معاون رئیس جمهور و خارجی رهبر. اما به عنوان کشور در سراسر جهان خود را افزایش جنگ سایبری قابلیت و تمایل خود را برای دخالت در یکی دیگر از سیاست های داخلی و به عنوان دموکراسی از انتشار اجازه می دهد تا برای گسترش سریع اطلاعات غلط رسانه ها نشت سخت به منظور بررسی و بالقوه doctored اسناد و ضبط شده از مقامات دولتی در حال تبدیل شدن به امری عادی است. "این تمرین مشترک به صورت اطلاعاتی روسیه برای کمک به قرار دادن اطلاعات در اریب اشکال در اوکراین و کارشناسان پزشکی قانونی دیده می شود که این اطلاعات doctored گفت: Herbst سابق حرفه ای افسر خدمات خارجی که در خدمت به عنوان سفیر آمریکا در اوکراین از سال 2003 تا 2006. "کرملین است که استاد در این نوع از تمرین و منابع در اوکراین ارائه این نوع از اطلاعات شناخته شده هستند و به خوبی متصل در مسکو است."

Herbst یکی از هفت سفرای سابق به اوکراین نوشت که نامه سرگشاده ای به اوکراین دو هفته پیش باعث شده در حال حاضر در مکان ضبط شده است. آنها گفت که آنها "دلسرد تلاش برای شامل اوکراین در امریکا در سیاست داخلی به عنوان سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری نزدیک."

"این همه فقط تایید آنچه که ما می دانستیم" گفت: استیون Pifer دیگر سفیر سابق اوکراین امضا کنندگان این نامه است.

روسیه را به "نحوی تزریق اوکراین بازگشت به سیاست آمریکا" Pifer گفت. "وجود خواهد داشت و مردم در طرف آمریکایی که به آن بازی—OAN یکی است."

این بایدن کمپین می گوید OAN تمایل به بازی همراه است و دقیقا به همین دلیل این شبکه دریافت کرده و ضبط شده است. "در سال 2016 و از دشمن خارجی بازیگران مرتکب موذی تلاش برای خراب کردن و سم دموکراسی آمریکایی. دیروز هک ایمیل های امروز bugged گوشی و deepfakes" اندرو بیتس یک سخنگوی کمپین گفت: من.

یک OAN سخنگوی Krista McClelland نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد این پیشنهاد که ضبط لینک به هوش. و نه او در پاسخ به این بایدن کمپین اتهامات عنوان شده علیه.

کشورهای دیگر در حال افزایش تلاش های خود را برای درگیر شدن در این سال انتخابات ایران و چین برای مثال مرتبط شده اند به تلاش برای هک بایدن و تهمت کمپین کامپیوتر. اما روسیه همچنان به رهبری اطلاعات غلط بازی. روز بعد از Rion رسیده به بایدن این, تیم, Sputnik—کرملین-متعلق به تبلیغات خدمات که اطلاعاتی آمریکا متهم کرده است از درگیر شدن در سال 2016 اطلاعات غلط تلاش—فرار یک مصاحبه با یک سابق Poroshenko aide که ادعا کرد که او کسی است که می خواهم ساخته شده ضبط و که او می خواهم به آنها داده به وکلای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. "از آنجا که از coronavirus," او گفت:" آنها در حال انتظار. اما در ماه سپتامبر نزدیک به انتخابات آنها شروع به استفاده از آنها بیشتر است."

وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این. اما برگ برنده های کمپین به نظر نمی رسد که علاقه زیادی در تقلیل ایده های مانند آن: مدیر ارتباطات تیم Murtaugh نمی پاسخ به چند ایمیل من فرستاده در مورد اینکه آیا این کمپین بیشتر مواد از اوکراین شامل بایدن و نه کاخ سفید سخنگوی هوگان Gidley.

روز انتخابات است و در پنج ماه. و مردم بهترین موقعیت به دست کشیدن پایین به روسیه دستگاه اطلاعات غلط به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به جای آن در propping آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب