است FaceTime کوتاه کردن مو در اینجا به ماندن بگیرید ؟

Koya79/ گتی / پل Spella / اطلس

یک شنبه در اوایل این ماه مامان من برداشت یک جفت از کسل کننده قیچی و یک شانه و یک بطری اسپری; sat برادر من در یک صندلی ترکه یا چوب کوتاه ما در پشت ایوان و FaceTimed سبک او ایزابل Goetz. برادر من این بود خالص آنتروپی. تنها بخشی است که تمام اشاره کرد و در یک جهت بود که سقوط کرد پایین پیشانی خود را مانند یک موج جزر و مدی. در برخی از نقطه تعیین شده توسط آنها هیچ کس کاملا مطمئن است که این نمی تواند به در و بنابراین در اینجا ما بودند. گوتز نگاه برادر من بیش آغاز شده و صدور دستورالعمل.

“پس شما را از شانه و پس از آن شما قطع,” او گفت: مادر من در لهجه فرانسوی. او برگزار شد تا یک مانکن نیم تنه و خار آن بلند حنایی مو به یک طرف. “در حال حاضر را بیش از حد این بخش در اینجا. مطمئن باشید که این گوشه در اینجا این است که نه بیش از حد بالا است. اگر شما را بیش از حد از بالا, شما در حال رفتن به یک بد بو چهره!”

به عنوان همه گیر است مجبور سالن مو و دیگر غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور به آمریکایی ها باید سریع متوجه شدم که بدون دخالت ما به زودی یک ملت نحیف castaways. Google جستجو برای “چگونه به موهای خود” ضرب شده اند ده برابر از اواسط ماه مارس, و من می توانم درک چرا. بیش از چند هفته گذشته از همکاران به من گفت, “یعقوب است, موهای خود را طوری بلند” و “یعقوب تو قرنطینه نگاه رفتن”—که توسط آنها واقعا معنی “یعقوب را دوست دارید نگاه کنید تلخه.” وضعیت خوب نیست.

و در عین حال در حالی که ریسک ممکن است به نظر می رسد بالا برای تازه کار هک نیم کورکورانه در موهای خود را (و یا اگر آنها خوش شانس عزیزان خود’) با قیچی آشپزخانه های سبک هستند که واقعا ایستاده به از دست دادن. برای صنایع بستگی دارد که فرد در تعامل اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر باید جای تعجب نیست وخیم شده است. درآمد دارای چهار. تقریبا همه صحبت من با این داستان بود یا تنها گذاشته شده و یا تنها گذاشته کسی کردن.

از این متقابل ناامیدی—لوازم آرایشی و بهداشتی از یک طرف مالی دیگر—مجازی مدل موی متولد شد. در سراسر کشور خارج از کار آرایشگران و سبک—و تقریبا تمام آرایشگران و سبک از کار را آغاز کرده اند ارائه مشاوره آنلاین و خوشمزه کاهش مو. مراقبت از مو نیست و تنها صنعت خدمات آنلاین رفتن; همه نوع از کسب و کار است که تا به حال وابسته در تعاملات فرد در حال بازسازی خود برای زندگی تحت قرنطینه. Aestheticians در حال ارائه مجازی جوانان. Acupuncturists و درمانگران ماساژ در حال آموزش تغییر کلاس از طریق زوم. پزشکان قادر به عمل در حال بازسازی خود را به عنوان معلمان است. این تحولات از فرد به خدمات آنلاین را آغاز کرده بود به میزان کمتر و حتی قبل از همه گیر و آنها ممکن است به خوبی outlast آن است.

“جامعه در حال ساخت عادات در حال حاضر” پاتریک اوان, یک سان فرانسیسکو مستقر در سالن مالک به من گفت. “آن را سخت بدانید که آیا [سالن] در حال رفتن به چیزی است که مردم در حال رفتن به در حال اجرا بازگشت به راه رفتن به عقب و یا با احتیاط از.” در این صورت است که قطعیت توانایی کسب و کار برای آب و هوا coronavirus خاموش شدن ناگهانی ممکن است لولا در موفقیت خود را خدمات مجازی.

همه گیر شده است به عنوان سخت برای گوتز به آن شده است برای بقیه میباشد. او تا به حال به لغو دستور اخراج کارکنان و درخواست برای وام. تا کنون او به من گفت: خدمات مجازی شده اند یک ad hoc راه حل به مشتریان کوچک بحران نه به عنوان او قرار داده و آن را یک راه “برای نجات قایق.” او حتی درخواست شده برای پرداخت. (تعدادی از صاحبان کسب و کار من صحبت با آنها کار به صورت رایگان; دیگران در حال شارژ تا آنجا که $50 برای 30 دقیقه زوم نمایید.) اما اگر مستند میکشد بر او به من گفت که ممکن است به تغییر.

اگر Goetz نگران بود که او “برش” برادر من مو, اگر چه او آن را نشان نمی دهد. “من یک ایمیل صبح, و آن را یک شوخی بود,” او گفت: به عنوان مادر من کمرنگ است. “این بود که” این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما برش مو در خانه’ و آن مو بر کف و گوش بیش از حد!” مامان عصبی خندید. برادر من grimaced.

هیچ یک از سبک صحبت کردم با گزارش هر گونه قطع اندام اما تایید کرد که به کوتاه کردن مو بیش از videochat آسان نیست. اوان در مقایسه با راه رفتن مشتریان از طریق برش خود را مو به توضیح تکنولوژی مدرن برای افراد مسن. تحت قرنطینه او به طور عمده انجام می شود کنترل خسارت; یکی از مشتریان خود را به طور تصادفی رنگ مو نارنجی. دیگر سبک به من گفت که آنها صرف زمان کمتر مشتریان آموزش برش مو خود را نسبت به قانع کردن آنها نیست. ایرینا Chuyko یکی دیگر از San Francisco–بر اساس سبک به تازگی برای منصرف کردن زن از تراشیدن سر.

گوتز بیشتر شده است و زوم در اطراف سی در موتورگازی (مانند در واقع از لحاظ فیزیکی زوم) ارائه مو-محصولات رنگ و ظاهر شدن در FaceTime به آموزش مشتریان در مورد نحوه استفاده از آنها. برادر من تنها مجازی مدل موی او داده بود. “به یاد داشته باشید,” او گفت: مادر من “این همه هندسی بنابراین فقط به راست در اطراف از یک سمت به تمام راه را به عقب … نمی overthink آن است. آن را بسیار ساده است. فقط خطوط مستقیم در همه جا.”

کسب و کارهای دیگر خود را پیدا کرده اند همه گیر کار افزودنیها. شیکاگو همچنین منجر شده است گروه طب فشاری و ریکی جلسات از طریق زوم. به جای داشتن اضطراب آماتور چوب خود را پر از سوزن او آنها را فشار دهید همان نقطه بر روی بدن خود را با انگشتان دست خود را. یک درمانگر ماساژ در میشیگان میزبانی مجازی دوستان و خانواده, کلاس, که در آن او به شما شرکت کنندگان آموزش تکنیک های پایه—با نشان دادن در او پسر نوجوان. تقریبا قرن لوله کشی کسب و کار در پورتلند اورگان است که تبلیغات جدید “teleplumber” خدمات موجب آن لوله کش عیب یابی و مشاوره بیش از FaceTime. تا کنون مالک می گوید: از آن شده است یک موفقیت است.

مشکل از انتقال پزشکان به من گفت, شده است و نه آنقدر آموزش خود را به عنوان فن آوری و تدارکات. شانون لی یک استتیشن در شهر نیویورک که به تازگی خود را باز عمل صرف روز راه اندازی جدید, رزرو آنلاین و سیستم های پرداخت. یک درمانگر ماساژ در فیلادلفیا تا به حال به طور ناگهانی پایان یک گروه آموزش در زمانی که به اصطلاح Zoombombers آغاز انفجار پورنوگرافی. یکی دیگر از صرف 20 دقیقه کمک به یک مشتری سعی کنید برای فعال کردن ویدئو در زوم تماس تنها برای او به درک کنند که کامپیوتر خود را تا به حال هیچ دوربین. کسب و کار است که نمی که قبلا جمع آوری آدرس ایمیل یا شماره تلفن به سادگی هیچ راهی برای رسیدن به بسیاری از مشتریان خود را.

“شما فقط دیدن کل یک صنعت محوری در حال حاضر وجود دارد و فقط یک مقدار زیادی از کار بر روی پایان دادن به عقب است که برای رفتن به آن” لی که در اتاق نشیمن در حال حاضر دو برابر به عنوان یک بسته بندی و حمل و نقل مرکز به من گفت. “بسیاری از مردم می گویند شما باید انجام دهید این است!” یا “اوه شما باید انجام دهید است که” و من گفتم: خدای عزیز. من همچنین می خواهم به خزیدن به یک توپ و گریه!

که محوری شده است ناگهانی اما از جایی آمده: در سال های اخیر آرایشی صنعت شاهد افزایش آموزش های آنلاین با توجه به Gianna Michaelson نام مدیر برای انجمن ملی آرایشگران و زیبایی نخبگان جامعه است. و در حالی که آرایشگران و مدل مو برای اکثر نشده بود صحبت کردن مشتریان از طریق در-خانه موهایشان او گفت: یک تعداد رو به رشد را آغاز کرده بود آموزش کلاس های آنلاین برای همسالان خود.

بسیاری از صاحبان کسب و کار من صحبت با من گفت که آنها برنامه ریزی شده می خواهم به معرفی خدمات مجازی و حتی قبل از همه گیر آنها را مجبور به. سارا رسول اکرم (ص) که صاحب یک پوست-مراقبت از بوتیک در ویرجینیا برای اولین بار تا به حال این ایده حدود یک سال پیش. او استخدام یک شرکت برای حفظ سایت و طراحی و توسعه یک برنامه با اطلاعیه های فشار. پس از شیوع بیماری او را مجبور به تعطیل کردن او راه اندازی یک فروشگاه آنلاین و آغاز انتشار مجازی پوست مشاوره و لوله (که در آن aestheticians مشتریان نشان می دهد که چگونه به درخواست محصولات با نشان دادن خود) به او تقریبا 8,000 Instagram followers. وب سایت خود را در حال حاضر میزبان یک کتابخانه در خانه آموزش ها و نرم افزار فراهم می کند آسان تبلیغات برای خدمات آنلاین.

زمانی که مستند به پایان می رسد اکرم (ص) و دیگران گفت: جدید آنلاین خدمات باقی خواهد ماند. عنوان شده است که اغلب مورد این بیماری همه گیر به جای آغاز یک روند جدید شتاب یک موجود است. و Michaelson نمی کند پیش بینی برگشت در هر زمان به زودی. “من فکر می کنم هر کسی که به تصویب رسید [خدمات مجازی] است که تحقق آن را از منبع دیگری از درآمد” او به من گفت. “من قطعا فکر نمی کنم آن را دور … آرایشگران و سبک هستند و فقط رفتن برای انطباق بیشتر و بیشتر است.”

وقتی که مامان من به پایان رسید پیرایش برادر من و مادرش ایزابل بازرسی او کاردست داد و چند دستورالعمل: “سمت چپ به نظر می رسد خوب است. سمت راست کمی بیش از حد در اینجا … بالا شما می توانید بیشتر از نقطه برش نازک آن و شاید قطع آن کمی کوتاه تر در جلو … کمی بیشتر در اطراف گوش چپ… بسیار خوب! Yaaaa! شما ببینید چه چیزی است که باعث ایجاد? Voila!”

به عنوان مادر من کار می کرد او راحت تر با قیچی. گوتز دستورالعمل پژمرده عادی آرایشگاه چت. چگونه مدرسه ؟ و که در آن شما دوباره ؟ و چه سال ؟ و خانواده ؟

آن را تقریبا احساس طبیعی است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>