در حال کار با لینکلن پروژه با دشمن ؟

یک شب در سال 1984 زمانی که هیت Eiden شانزده ساله بودم, او در بر داشت خود را در هتل Meridien در سان فرانسیسکو د

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
watching tv

یک شب در سال 1984 زمانی که هیت Eiden شانزده ساله بودم, او در بر داشت خود را در هتل Meridien در سان فرانسیسکو در مبارزات suite of Walter Mondale. این بود که در کنوانسیون ملی دموکرات ها. مشاوران و اعضای کنگره جات اطراف wreathed در سیگار دود. Eiden سپس یک دبیرستان کاربر از مینیاپولیس وجود دارد با Mondale پسر تد به عنوان یک داوطلب است. او در کنار Mondale وقتی نامزد در زمان تماس از خط کرکلند سر از A. F. L.-C. I. O. ("شما آن را کردم فریتز") و پس از آن اعلام کرد به اتاق که او می خواهم برنده به اندازه کافی نمایندگان به امن نامزدی. Eiden افسون شد. "روح در سمت چپ جاده و شروع به پریدن کرد به من" او به یاد می آورد. "فریتز Mondale آخرین سیاستمدار صادق: او در واقع گفت:" آره, من قصد دارم به منظور بالا بردن مالیات خود را.' "

پس از ریگان ضرب و شتم Mondale که در آن سال در یک زمین لغزش (Mondale برنده فقط یک دولت: Minnesota), Eiden در اوایل ماهر با مدرسه خود را در Sony Betacam 1800 رو برای اولین بار در دوربین مصاحبه با بازنده است. (آن منجر به فیلم کوتاه "پیروزی بیش از تراژدی ها: Humphrey-Mondale سنت" است که بایگانی شده در مینه سوتا تاریخی جامعه است.) Eiden به حال تلویزیون-اخبار آرمان اما قبل از اینکه طولانی سرخوردگی بیش احساسی و نادرستی در رسانه ها soured او در آن است. آخرین تیر در ترکش بود یک فیلم مستند در سال 2004 از دیگری محکوم کاخ سفید پیشنهاد به نام "دین و: درس هایی از آمریکا اولیه" که موفق به تغییر جهان و یا به او غنی است.

چند هفته پیش Eiden که در حال حاضر زندگی در Stowe, ورمونت و با این نسخهها کار به عنوان یک تولید کننده ویدئو رو یک تماس از استوارت استیونس, سیاسی, مشاور, که همچنین دارای یک خانه در استو. استیونس توصیه کرده است پنج جمهوریخواه نامزد ریاست جمهوری از جمله جورج دبلیو بوش و میت رامنی اما به تازگی رها شده حزب در اعتقاد به این که آن را رها کرده است او را. (خود هشتم کتاب منتشر می شود در ماه آینده است به نام "آن دروغ بود: چگونه حزب جمهوری خواه شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن." هفته گذشته گفت: "حزب همیشه تاریک. ما فکر آن را یک ژن مغلوب اما معلوم شد که غالب ژن است. من احساس می کنم مثل یک مکنده.")

استیونس خواستار شد از طرف لینکلن پروژه کنفدراسیون G. O. P. مرتد که وحشت زده با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تشکیل یک سیاسی-کمیته اقدام او را شکست. لینکلن پروژه بوده است, تولید به شدت منفی تبلیغات تلویزیون در مورد تهمت که باید اجرا عمدتا در واشنگتن عمدتا به سوزن موضوع خود را اما که به دلیل بی احترامی صحبت کردن و منبع خود را تقریبا همیشه ویروسی در رسانه های اجتماعی.

استیونس می خواستم Eiden به شلیک لینکلن پروژه جدید نقطه. این یکی از ویژگی های اورژانس-اتاق, دکتر, کردن, جاده, در, South Burlington, نام دن Barkhuff سابق نیروی دریایی مهر و موم و فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی و از دانشکده پزشکی هاروارد که در حال شروع یک سازمان به نام جانبازان به عهده رهبری است. به مناسبت این خبر که رئیس جمهور نادیده گرفته بود گزارش های اطلاعاتی است که یک واحد نظامی شده بود پرداخت مستقیم به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است.

Eiden پاره شد. از یک طرف کار بسیار کمیاب بود و در طول همه گیر و البته او متنفر تهمت و تا به حال نا امید شده توسط دموکراتها شکست به آمار بازگشت. اما به عنوان یک رنگ در پایین مینه سوتا لیبرال او تا به حال سوء ظن در مورد کار با آنچه که او به نام "سمت تاریک"—برخی از فعالان جمهوری خواه که توسط راه از تاکتیک های خشن بود, مهندسی مرگ بسیاری از مورد علاقه خود را نامزد از طریق سال. در نهایت, اگر چه دشمن-از-من-دشمن اصل مربوط.

هفته گذشته او رانده شده به مینیاپولیس با نوجوان در سن پسر برای ادای احترام خود را (و ساقه برخی از فیلم) در مراسم یادبود جورج فلوید. که تجربه به علاوه چند روز در حومه شهر در میان Covid truthers و برخورد با یک پیشخدمت ساخت یک "من نمی توانم نفس بکشم" شوخی بود فقط سریع خود را نفرت. "اگر آن را طول می کشد کار با جمهوری خواهان برای دریافت این اساسنامه در خارج از کاخ سفید, خوب," او گفت:.

"چه نوع از سبک شما می خواهید؟" Eiden خواسته استیونس.

"فکر می کنم سریع قایق" استیونس پاسخ داد.

"من می دانستم که دقیقا آنچه که من می خواهم خودم را در وسط," Eiden به یاد می آورد.

Eiden و Barkhuff ملاقات کرد تا در استیونس ، لینکلن پروژه فرستاده بود یک اسکریپت توسط یک فیلمنامهنویس HBO سریال "گروه برادران" اما Barkhuff حال غرق آن را برای یکی از خود را. شناسایی خود را به عنوان "طرفدار زندگی gun-داشتن مبارزه با جانباز," او گفت: به دوربین "هر فرمانده با یک ستون فقرات خواهد بود stomping گه از برخی از روس ها در حال حاضر دیپلماتیک اقتصادی و یا در صورت لزوم با نوع نامتقارن جنگ آنها با استفاده از ارسال ما بچه ها در خانه در کیسه بدن. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شما یا ترسو که نمی تواند ایستاده به سابق K. G. B. goon یا شما همدست. که در آن است؟"

پس از آن Eiden به خانه رفت و آپلود این فیلم. یک ویرایشگر به نام جوی در دنور قرار داده و آن را هم یک شبه. بعد از ظهر روز بعد Stevens اشاره کرد که در نقطه ای به نام "خیانت" شده بود مشاهده آنلاین بیش از شش میلیون بار. به چه پایان زمان خواهد شد بگویید. ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de