جولیانی دیگر بدترین وکیل در کشور

عکس توسط Alex براندون / AP / شاترواشنگتن (به Borowitz گزارش)—غیر منتظره به نوبه خود از وقایع به صورت سابق شهرد

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
William Barr
عکس توسط Alex براندون / AP / شاتر

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—غیر منتظره به نوبه خود از وقایع به صورت سابق شهردار نیویورک یک نظرسنجی از کارشناسان حقوقی تعیین کرده است که رودلف جولیانی است و دیگر بدترین وکیل در آمریکا است.

با توجه به قانون استاد که تحت نظارت این نظرسنجی دیویس لوگسدون از دانشگاه مینه سوتا قانون مدرسه جولیانی را dethronement از بدترین-وکیل قهرمانی بود همه تکان دهنده تر به دلیل ادعای خود را به این عنوان باقی مانده بود بلامنازع برای مدت طولانی.

"جولیانی تا به حال با آن مواجه شایسته رقابت از امثال Michael D. Cohen و مایکل Avenatti و اعزام آنها با سهولت" لوگسدون گفت. "اما این رقیب جدید چپ رودی در گرد و غبار است."

جدید titleholder به عنوان ملت بدترین وکیل به دست آورد که در نزدیک به اتفاق آرا آنقدر فاحش است که او ممکن است باعث شود برخی از کارشناسان حقوقی به ارزیابی مجدد جولیانی حرفه ای به عنوان یک وکیل. "در مقایسه با کشور ما جدید بدترین وکیل رودی نشان داد که بیشترین احترام را برای قانون اساسی و حاکمیت قانون" لوگسدون استدلال کرد.

رسیده در اتاق گریم در, فاکس نیوز که در آن او را در هوا ظاهر جولیانی در زمان این خبر را فردی گری فلسفی. "من تا به حال یک اجرای خوب," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب