<em>P. S. من هنوز هم شما را دوست دارم</em> و آنچه می آید پس از پایان خوش

فرهنگ Netflix بکشد عاقبت به آن ضربه ویروسی به همه پسران من دوست داشتم قبل از اینکه نمی کند که سحر و جادو ا

توسط NEWS-SINGLE در 25 بهمن 1398
Bettina استراوس/Netflix

این یک سن عاشقانه دوراهی: هنگامی که هیجان اولیه محو و حتی روابط عاشقانه می تواند به سقوط راحت یکنواختی. پیتر Kavinsky کردم آن را به خصوص دشوار است. پس از همه, چگونه می توانم به شما خیره یک دختر زمانی که شما در حال حاضر مطرح شده به عنوان جعلی پسر twirled او در اطراف دبیرستان کافه تریا با دست خود را در جیب عقب, نوشته شده او در یادداشت های روزانه, رانده می شود, به کره ای, فروشگاه مواد غذایی در سراسر شهر به انتخاب کنید تا مورد علاقه ماست و نوشیدنی—oh yeah—اعتراف کرد که خود را ظاهرا تقلبی عواطف برای او در واقع واقعی است ؟

Kavinsky (بازی های برگزار شده توسط نوح Centineo) را سالم و بی خطر تپش قلب از همه پسران من دوست داشتم قبل از اینکهبه معنای واقعی کلمه جاروب خاضع لارا ژان آهنگ کاوی (لانا شاهرخ) خاموش پای او در Netflix بکشد 2018 اقتباس از جنی هان جوان-بزرگسالان رمان. معاشقه خود را شروع به عنوان یک نمایش مسخره: Covey خواهر کوچکتر زن سبک و جلف (آنا Cathcart) بود مخفیانه از طریق پست پنج نامه است که لارا ژان نوشته بود به یک تعداد انگشت شماری از له و نگهداری دوربین مخفی در اتاق خواب خود را. مدت کوتاهی پس از دریافت یکی از حروف Kavinsky موافقت خود را با وانمود کردن رابطه با Covey بنابراین او می تواند صرفه جویی صورت با توجه گیرنده. آن را تکان دهنده نیست که این جفت ارز به پایان رسید تا سقوط برای هر یک از دیگر با وجود این شرایط سخت خود را جعلی-آشنایی قرارداد اما اقتباس لذت بخش چرخش در نوجوانان کلاسیک رام-com استعارههای انجام بسیاری از بینندگان ، به تمام پسران شد ویروسی موفقیت برای streamer: این فیلم حاصل یک لژیون از طرفداران (به خصوص برای شاهرخ و Centineo) فرود آمد در میان Netflix ترین rewatched محتوای اصلی آن سال و کمک به سیمان پلت فرم شهرت به عنوان یک قهرمان رمانتیک کمدی.

اما همان شادی غیر منتظره است که فیلم اصلی را برانگیخت در مخاطبان آن چیزی است که مجموعه آن عاقبت به تمام پسران: P. S. I Still Love You, به نا امید کسانی که آشنایی با این مجموعه است. ساده ترین دلیل این است که فیلم دوم دیروز منتشر شد که قرار بود هرگز قادر به ضبط محض تازگی از اصلی است. همه کوچک, جذاب, لمس 2018 فیلم مانند این واقعیت است که بچه تقریبا به طور انحصاری با مراجعه به یک دیگر خود نام آخرین و لارا ژان چشمگیر استرس-مهارت های پخت هنوز هم وجود دارد در عاقبت اما آنها دیگر جدید و براق است.

زمانی که جان آمبروز به طور ناگهانی دوباره ظاهر در زندگی خود و اعلام عواطف خود را برای او لارا ژان پاره شده است. (Bettina استراوس / Netflix)

در این فیلم (نوشته شده توسط صوفیه Alvarez and J. Mills Goodloe) تشابه تجربه از شخصیت های آن است. عاقبت به شرح زیر مرکزی آن زن و شوهر پس از خوش و خرم-همیشه-پس از پایان اصلی به عنوان کاوی هدایت نگرانی در مورد بودن در ارتباط است. این یک شیرین غیر معمول موضوعی به نوبه خود برای یک کمدی رمانتیک و P. S. I Still Love You است که اغلب سرگرم کننده و دلگرم کننده به تماشای. اما که در آن به تمام پسران هیجان زده و با پویا اسکریپت, P. S. I Still Love You به شدت متکی به بینندگان فرض علاقه کاوی و Kavinsky به جای ارائه یک داستان تقریبا به همان اندازه طراوت و شادی به عنوان اولین. بیشتر خسته کننده عاقبت bogs کردن آنچه که ممکن است شده ام یک نافذ اکتشاف از ناامنی با چند ضعیف کرتهای فرعی رئیس در میان آنها شبه مثلث عشق بین کاوی Kavinsky و یکی دیگر از لارا ژان پیر له جان آمبروز McClaren (اردن فیشر).

مانند اولین فیلم Netflix بکشد P. S. I Still Love You hews خیلی نزدیک به منبع آن مواد کتاب دوم در هان سه گانه است. اما در جایی که این رمان به عنوان یک فرمت فراهم می کند فضای کافی برای کشف لارا ژان داخلی مونولوگ فیلم صرف تلاش بیش از حد اقدام به نمایش بگذارد او در سردرگمی است. زمانی که جان آمبروز به طور ناگهانی دوباره ظاهر در زندگی خود و اعلام عواطف خود را برای او لارا ژان پاره شده است. او تا به حال دیده می شود او توجه داشته باشید هر چه زودتر او و جان آمبروز بود با هم ؟ می کند و حس کنجکاوی که در مورد احتمال منظور او واقعا عاشق پیتر ؟

در چارچوب یک نوجوان رابطه به خصوص لارا, ژان, اولین, این, سنگین به اندازه کافی سوالات. در نوشتن احساس وحشت و نگرانی آنها شود به نظر نمی رسد عصبی چرا که بینندگان یک پنجره به لارا ژان تفکر است. بر روی صفحه نمایش هر چند شاهرخ جذابیت—که دارد—به اندازه کافی به فروش تنش جان آمبروز را تهدید به لارا و ژان پیتر شادی. هر چند فیشر مهربانی حضور و آن را هیجان انگیز برای دیدن ممکن است بین نژادهای مختلف ارتباط بین دو نفر از رنگ عشق-مثلث غرور احساس می کند مجبور است. و حتی توسط استانداردهای دعوا بین مرکزی زن و شوهر هرگز به سطح افزایش می یابد از ویرانی این فیلمنامه تلاش برای انتقال.

در Susan Johnson کارگردان اصلی فیلم شاهرخ و Centineo روشن روی صفحه نمایش. حتی در یک دبیرستان ترین بی روح از تنظیمات جفت شد الکتریکی است. پیتر و لارا ژان عصبی انرژی قابل لمس بود و همزیستی ساخت فیلم را با وضوح بیشتر از همه به دست آورده است. اما به عنوان مورد برای بسیاری از تاسیس روابط P. S. I Still Love You از دست می دهد برخی از این ذوق و شتاب. Centineo خاموش است این زمان در اطراف, و شاهرخ را لارا ژان شروع به رنده شده توسط بی حد و حصر شکایت در مورد پیتر سابق. با این حال تا حد زیادی بخشایش ساقط مایکل Fimognari پروژه که به احتمال زیاد هنوز هم طنین انداز در برخی از سطح با طرفداران کتاب و 2018 فیلم به طور یکسان. سال و نیم پس از فیلم اصلی موفقیت شاهد رونق در کمدی رومانتیک و همچنین به عنوان یک افزایش آهسته در آمریکا–رهبری پروژه های. Netflix به تنهایی اضافه کرده است از جمله تولیدات به کتابخانه خود را در میان آنها گازدار فروپاشی حماسه کسی بزرگ و جوشان Ali Wong فیلم کمدی همیشه من شاید.

در حالی که عاشقانه-کمدی طرفداران در حال حاضر کمی کمتر تشنه جدید, فیلم, P. S. I Still Love You است که هنوز هم یک یابم تولید—و یکی که مجموعه صحنه را برای به تازگی اعلام کرد که اقتباسی از کتاب آخر. در فیلم جدید, Cathcart همچنان به مات و متحیر کردن به عنوان همیشه در حال نقشه زن سبک و جلف (و از آن باقی مانده هوشمند روایت انتخاب شده است, اصلی, پستی لارا ژان نامه یک تصمیم باعث شد با حسن نیت به عنوان مخالف به نا امیدی است که انیمیشن آن در رمان). به عنوان کاوی دختران' به صورت جدی پدر (و ایم به اواخر کره ای مادر), John Corbett همچنان ثابت قدم منبع گرما و پشتیبانی.

شاید قانع کننده ترین بخش از فیلم جدید معرفی طوفانی (Holland Taylor) یک بازنشسته چه کسی لارا ژان دیدار در حالی که داوطلبانه در یک خانه مسکونی برای سالمندان است. اقتباس صرف نمی کند تقریبا به همان اندازه زمان به تصویر می کشد لارا ژان پیوند با طوفانی به عنوان رمان اما چند صحنه وقتی که تیلور به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در میان فیلم پر جنب و جوش ترین و پیچیده ارائه یک تصویر نادر از دوستی بین نسلی. این یک یادآوری است که P. S. I Still Love You رضایت بخش ترین زمانی که آن را ملاحظه گسترش لارا ژان دایره شامل مردم فراتر از پیتر. پس از همه, های عاشقانه فوق العاده است اما نمی توان آن را همه چیز.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyhec.su
آخرین مطالب