نیکز rookie RJ برت موفق به ماندن در بالای نیویورک فرای

نیویورک—New York Knicks rookie RJ بارت بود در این میان یکی از بهترین بازی ها در زندگی حرفه ای او بود و او آن ر

توسط NEWS-SINGLE در 19 اسفند 1398

نیویورک—New York Knicks rookie RJ بارت بود در این میان یکی از بهترین بازی ها در زندگی حرفه ای او بود و او آن را انجام می دهند در باغ میدان مدیسون در برابر هیوستون راکتس بالقوه نهایی تیم. جمعیت خوردند تا خلاق خود را پس از اتمام در حاشیه, از جمله یکی در اواخر سه ماهه چهارم است که ارسال این باغ به یک playofflike دیوانگی از پریدن و جیغ طرفداران.

بارت به پایان رسید و با 27 امتیاز برده و برای خود شغلی بالا و نیکز به دست آورد. برای بسیاری از تیم ها این شده اند که این داستان — که 19 ساله تورنتو بومی نشان داد که چشمک می زند از تبدیل شدن به این نوع از حق رای دادن بازیکن که تیم NBA امیدوارم که آنها می ناب و با انتخاب سوم در پیش نویس است. اما بارت نیست یک تازه کار برای هر حق رای دادن. بعد از 24 ساعت پس از آن بازی شد, عجیب و غریب, دادخواهی از اینکه اسپایک لی کارگردان و نیکز superfan شده بود بدرفتاری با این تیم صاحب جیمز دولان که شب.

بارت عملکرد شد یک استقلالی به سیرک است که شده است و نیکز برای بسیار از 20 سال گذشته است.

است که زندگی به عنوان یک قرعه کشی برای انتخاب نیکز برای آنها غیر معمول اتفاقات هنجار و رسانه ها لاشخور ها همیشه معلق در هوا. به عبارت ساده بودن یک تازه کار برای نیکز حق رای دادن به ظاهر معتاد به هرج و مرج متفاوت است از یکی شدن برای هر تیم دیگر. می توان آن را نامطلوب برای مردان جوان با ورود به بزرگسالی و حتی بیشتر از آن برای Barrett که طرفداران امید خواهد بود که centrepiece از نظر قهرمانی در سطح تیم.

"یکی از چیزهایی که من می گویم در مورد نیویورک است که طرفداران خود را بسیار پرشور و حمایت" گفت: Michael Sweetney سابق زنید. "اما آنها همچنین می خواهید به شما بگویم حقیقت را بیش از حد. اگر شما در حال مکیدن و بازی خوب آنها به شما بگویم که."

بارت آخرین در یک خط طولانی از بازیکنان که سعی کرده اند آن را در نیویورک است. اما تعداد بسیار کمی انجام به عنوان بسیاری از گذشته نیکز قرعه کشی میدارد می توانند گواهی دهند. این شهر که هو پاتریک اوینگ در نخست خود را ... زمانی که تیم برنده شد. جانباز رهبری و پایدار در مقابل دفتر ماده — و این تکرار نیکز کمی از هر دو.

حتی زمانی که نیکس بازی کرده اند ضعیف و بیش از دو دهه گذشته آنها معمولا — نور افکن هرگز منتقل شده است. رسانه ها و مطبوعات جعبه است که اغلب کامل بازیکنان اشتباهات بزرگ شده و هیچ کس در امان از پژمرده مسخره در سرفصل از شایعات مانند دیلی نیوز و نیویورک پست. آن است که فشار منحصر به فرد برای بازیکنان در نیویورک است. اگر چه فشار است در چشم تحت فشار است.

"همه شما واقعا همه که بد" میشل رابینسون دوم-سال نیکز مرکز گفت: از رسانه ها با یک لبخند. "برخی از شما اما من می توانم صحبت می کنند و برای همه است."

بارت تا کنون در کنار هم قرار جامد اما unspectacular تازه کار, مبارزات انتخاباتی. او پیش نویس سوم پس از صهیون Williamson هم تیمی خود در دانشگاه دوک و جعفر Morant یک ستاره جوان در ممفیس. بارت بود به طور متوسط 14.1 امتیاز یک بازی 5.0 ریباند و 2.6 کمک در یک ناکارآمد .476 واقعی تیراندازی در صد قبل از روز یکشنبه در بازی مقابل دیترویت. و در حالی که او را تقریبا مطمئنا برنده نیست rookie جایزه سال او است مسلما سوم-بهترین فصل از این rookie کلاس — اساسا جلسه انتظارات.

کسانی که در اطراف این تیم می گویند Barrett دسته هر گونه فشار اضافی با وقار.

"او می رود وجود دارد او قفل در و او تمرکز در" رابینسون گفت. "شما می توانید ببینید که او می خواهد را به نفع خود و بازی سخت است."

Sweetney مانند برت و تدوین شد و در این قرعه کشی توسط نیکز اگر چه کمی پایین تر در نهم اسلات خارج از دانشگاه جورج تاون در سال 2003. او rookie سال پر شده بود با درام نیز هست. Isiah Thomas استخدام شد اواسط فصل به اجرا بسکتبال عملیات طلوع در یک رسوا عصر برای Knicks, بازی بسکتبال. وجود دارد سه سر مربیان در Sweetney را rookie سال تنهایی — همین Chaney, گیاهان دارویی و لنی ویلیامز Wilkens. این تیم به پایان رسید 39-43 که سال و فرا گرفت در دور اول پلی آف. Sweetney تا به حال چندین جانبازان در مقابل او را در عمق نمودار پس از او دریافت نمی کنند مقدار زمان بازی. خود را NBA چهار سال به طول انجامید.

"وجود دارد بسیاری از حواس او را پرت رفتن در زمانی که من آنجا بودم" Sweetney گفت. "من به عنوان یک قرعه کشی انتخاب و زندگی نمی کنند تا انتظارات من بود احتمالا دست کم از نگرانی های خود را."

Sweetney به گفته یک منبع از مشاور برای او در طول آن سال برای اولین بار بود سارکوم همکار جورج تاون Hoya که به او گفت به خاطر مثبت بودن. Sweetney نیز دریافت راهنمایی از برخی فن.

"اسپایک لی نبود یک بازیکن اما او همیشه به من مشاوره در شهر نیویورک و آنچه در آن به معنی یک چیز قشنگ."

بارت به احتمال زیاد بازی به صورت سوم سر مربی سال آینده (David Fizdale اخراج شد در ماه دسامبر; مایک میلر شده است پر کردن به عنوان مربی موقت) است و در حال حاضر در روز دوم خود را با تیم رئیس جمهور. در این سال تیم نیکز خواهد شد در پایان با یک بدتر رکورد از یک Sweetney انجام شده در سال 2003.

"توصیه من به او این است که به نگه داشتن او را" Sweetney گفت. "نگه داشتن کار سخت است. من فکر می کنم او ساخته شده برای نیویورک. آن را نمی, نیویورک, رسانه, اما او (او بسکتبال کالج در دانشگاه دوک) با صهیون ویلیامسون. آنها همیشه به حال میکروسکوپ بر روی آنها است."

برخی از نیکز rookies شده اند پیش نویس در قرعه کشی به یک ثبات نیکز حق رای دادن. یکی از آنها بود گرگ آنتونی در حال حاضر یک TNT تحلیلگر. پس از رشد به عنوان یک نیکز فن او برداشت 12th در سال 1991. کسانی که نیکز شد چندساله حذفی تیم لنگر توسط سارکوم و مربی پت رایلی هر دو آینده Hall of Famers. آنتونی بازی تمام 82 بازی خود را در طول اولین سال آینده روی نیمکت و مورد استفاده قرار گرفتن برای بازی در بالا-فشار شرایط. آنتونی 24 بود و بر خلاف بسیاری از قرعه کشی میدارد این روزها او نه فقط از یک سال خارج از مدرسه بالا است. که احتمالا به او کمک کرد.

"دوران متفاوت بود, Anthony گفت. "شما تا به حال بسیاری از رسانه ها موشکافی بدیهی است که فقط به خاطر اینکه از بازار است. اما من فکر نمی کنم آن را به انجام همان تاثیر آن را 20 سال پیش است."

آنتونی گفت که او دریافت راهنمایی در مورد چگونگی رفتار از جانبازان مانند سارکوم و چارلز اوکلی. او چشم باز تجربه بودن در نیویورک به تماشای نیکز دریافت هو در اولین پیش فصل بازی در برابر دالاس ماوریکس. آنتونی را به 10 سال فعالیت حرفه ای در NBA از جمله یک نقش در یک تیم نیکز که ساخته شده نهایی در 1993-94.

"ما زد خیلی تنگ کشتی که آن را به بازی و تمرین بنابراین من تا به حال بزرگ آموزشی در این راستا به طوری که یک مزیت بزرگ به عنوان مخالف به آنچه که شما امروز شاهد آن هستیم" آنتونی گفت. "آنها در حال حاضر مربیگری را تغییر دهید."

نیکز داشته سنگی نجومی در سراسر, از جلو, دفتر, عمومی upbraiding از این تیم در طول یک کنفرانس خبری پس از از دست دادن در ماه نوامبر به طرفداران فریاد در دولان به فروش این تیم یکی پس از دیگری از دست دادن در ماه ژانویه است. اما بارت باقی مانده است ثابت و عوامل تحت نیویورک در کانون توجه خود را به عنوان دومین NBA مربی میلر می توانند گواهی دهند.

"او شده است واقعا یک حرفه ای" میلر گفت. "او حق دارد رفتار آن است. من فکر می کنم او پذیرای آن و من فکر می کنم او واقعی است در آنچه او می کند."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اگر هیچ چیز دیگری بارت شرکت در این تیم تیمی است که می تواند commiserate در مورد هزینه های سال اول خود را در نیکز wringer. رابینسون, کوین, Knox, فرانک Ntilikina و Damyean Tauk تمام شد پیش نویس توسط نیکز. که غیر معمول در سال های اخیر برای نیکس که اغلب نگردند حق رای دادن با جانبازان به دلیل عدم پیش نویس میدارد پس از فقیر دفتر جبهه گیری.

ناکس بود که یک نیکز قرعه کشی انتخاب در سال 2018 گفت که در حالی که وجود دارد این است که یک "کمی بیشتر فشار" در نیویورک او و برت نیست fazed.

"من در کنتاکی. RJ بازی های برگزار شده در دانشگاه دوک" ناکس گفت. "ما در مرحله در کالج. بازی سختی در همه زمان ها. این فقط یکی دیگر از بازی بسکتبال برای ما است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب