نیویورک اولیه شمارش آرا هرج و مرج سیگنال مشکل برای نوامبر

یک ماه پس از نیویورک دموکراتیک اولیه مقامات هنوز در حال شمارش پست الکترونیکی-در رای گیری برای دوازدهمین کنگره

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
An empty voting booth.
یک ماه پس از نیویورک دموکراتیک اولیه مقامات هنوز در حال شمارش پست الکترونیکی-در رای گیری برای دوازدهمین کنگره منطقه. چگونه می شود آنها را در مقابله با کلی انتخابات ؟ عکس های ویکتور آبی / بلومبرگ / گتی

در نظریه نیویورک دموکراتیک اولیه صورت گرفت و در ژوئن 23, اما این قطعنامه از یک مسابقه باقی مانده است ؛ این مسابقه یک منبع دیوانه کننده عدم اطمینان به نامزدها و حامیان آنها اما bumbling رای شمارش آرا نیز به عنوان یک هشدار برای آنچه در کل کشور چهره در نوامبر است.

این نماینده کنگره کارولین Maloney نشان داده شده است یک منطقه که در حال حاضر شامل منهتن در سمت شرق و قطعات بروکلین و کوئینز از سال 1993. او به ندرت مواجه جدی مخالفان سیاسی اما در این سال او در مواجه با چالش عمده ای از Suraj پاتل یک فعال جوان و کارآفرین است. در ماه ژوئن حدود سی و نه هزار نفر رأی گیری در ماشین های رای گیری و شمارش در شب انتخابات قرار داده Maloney جلوتر شش صد و پنجاه و یک رای و یا 1.6 درصد است. اما این کل را شامل نمی شود بیش از شصت و پنج هزار رای که ریخته شد توسط ایمیل و محلی مدیره از انتخابات شده است تلاش برای tabulate کسانی که برگه های رای بوده است. وجود ندارد بسیار پیشرفت است. انتخابات ریاست جمهوری افغانستان می گویند که آنها احتمالا به نتیجه نهایی در آگوست 4th, اما این فقط یک تخمین می زنند. آن می تواند بعد.

آنچه گرفته است ، مشکلات شروع با حجم. پاتل نیز به چالش کشیده Maloney در مقدماتی حزب دموکرات در سال 2018 و تنها چهل و چهار هزار نفر رای دادند و در مجموع. شده است وجود دارد افزایش علاقه در طول این ریاست جمهوری سال coronavirus همه گیر در خاص هدایت می شود تعداد بی سابقه ای از رای دهندگان به بازیگران غیابی. (در نمونه New York انتخابات در حدود نود و پنج درصد از رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند و در رای گیری ماشین آلات که در حال حاضر اپتیکال اسکنر; در این سال به نظر می رسد که بین چهل و شصت درصد رای خواهد داد غایب.) "این بود تعجب" پاتل به من گفت. "همه می دانستند که وجود دارد خواهد بود تعداد زیادی از غایب رای. اما هیئت مدیره از انتخابات گفت: "کارکنان ما این است که کارکنان ما و ما را استخدام نمی هر کس دیگری.' "

شمارش آرا در حال انجام است در سه انبار به اندازه فاصله هر یک در منهتن و بروکلین و کوئینز که در آن کارکنان در حال تلاش بی وقفه برای رفتن بیش از هر رای گیری برای تعیین اعتبار آن تحت زل زل نگاه کردن از انتخابات ناظران از Maloney و پاتل مبارزات. در نیویورک رای توده هستند توسط مجمع منطقه که هر کدام شامل حدود صد انتخابات ولسوالی ها. مجمع منطقه مطابقت ندارد تا با کنگره مناطق بنابراین اولین چالش این است که برای شناسایی تمام برگه های بازیگران در Maloney-Patel مسابقه. "اولین چیزی که در زمان بسیار طولانی است که مرتب سازی برگه های رای توسط منطقه" مارتین کانر سابق ایالت نیویورک سناتور که در حال حاضر یک وکیل به نمایندگی از Maloney, کمپین گفت. "سپس آنها را مجبور به نگاه کردن هر یک از رای دهندگان در روز انتخابات نظرسنجی کتاب به مطمئن شوید که آنها نمی, رای گیری در فرد است. سپس آنها را به بررسی کنید که آنها نمی رای در یک منطقه مختلف. سپس بازرسی انتخابات. این یک فرایند بسیار وقت گیر."

جای تعجب نیست که شمارش آرا است و ایجاد اختلاف و طرح دعوی در دادگاه. با توجه به Patel, هیئت انتخابات باید به سادگی از بین بردن برگه های رای از پاکت و تغذیه آنها را به شمارش ماشین آلات. اما با توجه به پاتل طرح دعوی در دادگاه به رای شمارنده اصرار دارد که بازگشت پاکت خرس postmarks از روز انتخابات و یا قبل از اینکه در بروکلین اداره پست را انتخاب و به مهر postmarks در هر برگه های رای. این هیئت رد صلاحیت همه بروکلین برگه های رای که وارد پس از روز انتخابات حتی اگر برخی از آنها به وضوح از طریق پست قبل. "که ممکن است به عنوان بسیاری از دوازده صد آرا در سمت راست وجود دارد و این است که من در حاشیه" پاتل گفت. با توجه به کانر از Maloney ستاد انتخاباتی "دادگاه گفت: شما به عنوان یک انتخابات منصفانه و نه یک ایده آل." (یک قاضی آغاز خواهد شد به آدرس مورد این هفته است.)

به دلیل همه گیر روشن است که وجود خواهد داشت یک افزایش قابل توجهی در رای گیری از طریق پست در ماه نوامبر با وجود رئیس جمهور تهمت را تکرار فسخ هائی از عمل. آنچه که کمتر شناخته شده است که افرادی که رای توسط ایمیل کرده است به خصوص در نیویورک داشتن برگه های رای خود باطل است. تا کنون در Maloney-Patel مسابقه حدود بیست درصد از رای غیابی رد شده اند. بسیاری از آنها باطل است زیرا رای دهندگان را امضا نکند پاکت بیرونی که آنها بازگشت و با برگه های رای خود. "هنگامی که شما کرده اند که بسیاری از مردم عدم فایل به درستی که تقصیر خود را نمی," او گفت:. "این یک نقص طراحی. این یک رسوایی به disenfranchise مردم به دلیل آنچه که هیئت مدیره از انتخابات انجام اشتباه در وهله اول است." که البته مشکل نیست منحصر به فرد به نیویورک; از طریق پست-در برگه های رای رد در نرخ بالا در سراسر کشور.

به عنوان به طور کلی از انتخابات دموکرات ابراز ترس قابل فهم است که جمهوری خواهان را به تلاش برای سرکوب رای از طریق چنین اقداماتی به عنوان تصفیه از لیست رای دهندگان و ارعاب در حوزه های رأی گیری. اما دموکرات ها کنترل دولت ایالتی نیویورک و آنها مسئول ایجاد این شکست مفتضحانه است که در حال حاضر اتفاق می افتند—و است که برخی به بدتر در ماه نوامبر. بر اساس نتایج قبل به نظر می رسد که در حدود سه بار به عنوان بسیاری از مردم در Maloney کنگره منطقه خواهد رای در انتخابات عمومی به عنوان در اصلی. با همه گیر به احتمال زیاد هنوز هم مواج در پاییز این نشان می دهد که وجود دارد می تواند حداقل سه بار به عنوان بسیاری از رای غیابی بازیگران در یک سیستم است که حتی نمی توانید مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از اولیه.

حداقل این به این معنی گسترده تاخیر در رای شمارش که به ارمغان می آورد آن امکانات خود را برای فساد و بدتر است. "من آن را کاملا وحشتناک به فکر می کنم چه کسی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام خواهد داد با این نوع از تاخیر" پاتل به من گفت. "آنچه که ما در حال دیدن در اینجا در نیویورک یک طرح برای آنچه که مردم با انگیزه بد می توانید به بازی انتخابات که در حال رفتن به اتفاق می افتد مگر اینکه کسی چیزی در این مورد است." در حال حاضر, هر چند, نیویورک, هیچ برنامه ای برای گسترش تامین مالی یا حمایت از مقامات محلی. در ماه نوامبر این حرکت آهسته حل Maloney-Patel مسابقه ممکن است نگاه مانند روز های خوب قدیمی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب