این همه اتفاق افتاده مشاهده کامل

ایده های اگر وجود دارد هیچ پوشش ، آنا Moneymaker / نیویورک تایمز / فرارو / گتی Fifty سال پیش به ر

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
آنا Moneymaker / نیویورک تایمز / فرارو / گتی

Fifty سال پیش به رسوایی واترگیت ارائه شده کشور را یک رمز و راز است که به دنبال الگوی سنتی داستان کارآگاهی. یک جرم و جنایت شده است. که آن را انجام داد و چرا ؟ برای اولین بار رسانه ها و پس از آن کنگره و دادستان ها به دنبال سرنخ برای دو سال—تا زمانی که در آخرین شواهد کشف شد که اثبات مقصر بود و در واقع رئیس جمهور ریچارد نیکسون.

مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه رسوایی در مقابل ارائه می دهد به روز رسانی در فرمول مقدار به عنوان نوآورانه ستوان کلمبو سری را در 1970s. جرم و مجرم بودند نشان داد به مخاطبان کامل در ابتدای داستان است. سوال این است: چه کسی این کار را کرد ؟ که پاسخ شناخته شده است از همان آغاز. این موضوع در حال تعلیق است که آیا عاملان به حساب برگزار خواهد شد.

هارون Zelinsky بود که یک حرفه ای دادستان در دادگستری و شهادت در روز چهارشنبه در مجلس نمایندگان. خواندن خود را آماده بیانیه Zelinsky صحبت در مورد وزارت دادگستری را از دست داده و مورد راجر سنگ نزدیک سیاسی دانشیار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بازگشت در ماه فوریه سنگ محکوم شد در هفت فقره شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره و انسداد یک اقدام. زیر فدرال دستورالعمل صدور حکم دادستان درخواست مجازات از هفت تا نه سال. رئیس جمهور تهمت بلافاصله فوران در توییتر خشم. روز بعد مقامات ارشد در وزارت دادگستری انصراف اصلی صدور حکم یادداشت و جایگزین جایگزینی درخواست قابل ملاحظه ای سبک تر حکم. Zelinksy و سه نفر دیگر از دادستان استعفا از این مورد است.

آن است که بدون استثنا از Zelinsky را صداقت و شجاعت به یاد داشته باشید که رسوایی او جزئیات واضح بود لحظه به لحظه آن اتفاق افتاده است. و پس از آن شده است تقریبا در هر نوبت از داستان است.

حزب دموکرات ایمیل هک شد? توسط چه کسی? مسئولیت نظامی روسیه هوش برای هک شد و به خوبی مستند شده توسط مارس 2016.

چه هدف از این هک? که نازل شد در زمان واقعی بیش از حد. ایمیل شد به دست ویکی لیکس منتشر شده و در ماه های ژوئن و اکتبر 2016.

آیا تهمت تشویق هک? بله به صورت زنده از تلویزیون در جولای 27, 2016. "روسیه اگر شما در حال گوش دادن, من امیدوارم که شما قادر به پیدا کردن 30,000 ایمیل های که از دست رفته است. من فکر می کنم شما احتمالا پاداش به شدت توسط مطبوعات ما," او گفت:.

آیا تهمت یا مبارزات انتخاباتی خود پیشنهاد روسیه هر چیزی در بازگشت ؟ بله در زمان ایمیل شد, منتشر شد, یک عضو انتخاباتی مداخله برای تغییر جمهوری خواه پلت فرم به مالیات غیر مستقیم طرفدار اوکراین زبان و تهمت به مصاحبه با نیویورک تایمز که در آن او با انتقاد از ناتو و گفت که او شک داشتند که او را به دفاع از استونی در برابر یک حمله.

آیا تهمت یا مبارزات انتخاباتی خود را پیشبرد دانش از دور دوم از ویکی لیکس افسردگی ؟ راجر سنگ توییتی در آگوست 21, 2016: "به من اعتماد کن آن را به زودی [بود] جان پودستا زمان در هر بشکه رسید." فیشینگ جان پودستا بود البته چه اطلاعاتی روسیه به دست آمده در کش نوشته شده توسط ویکی لیکس در اوایل ماه اکتبر.

آیا نسبت ناروا به شدت بستگی به روسیه دارد ؟ در حالی که داستان پر از تهمت و سازمان برنامه ریزی برای ساخت یک برج در مسکو نمی خواهد ظهور تا پس از انتخابات فراوانی از شواهد قبل از نوامبر سال 2016 پیشنهاد شده است که سرمایه گذاران روسی بوده است حیاتی برای بقای مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت پس از بحران مالی سال 2008 است. که شواهد شامل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور تصویری به سرمایه گذاران در مسکو که در آن او اظهار داشت: "روس ها را تشکیل می دهند بسیار نامتناسب مقطع از بسیاری از ما دارایی."

بود راجر سنگ مجرا به ویکی لیکس? در اکتبر 2, 2016 سنگ پیوست و الکس جونز برنامه رادیویی و گفت که او می شده است "مطمئن" بیشتر ضد کلینتون ویکی لیکس افسردگی آمده است. فقط به عنوان سنگ, وعده, یک, وارد, در اکتبر 10.

البته بسیاری از جزئیات مهم در مورد تهمت درگیری با روسیه پدید آمده تا حدودی از این واقعیت است. آن را تا تابستان سال 2017 که این کشور آموخته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور ژوئن 9, 2016 تهمت برج نشست. او دریافت یک ایمیل ارائه یک ملاقات با یک زن نشان داده و به او به عنوان یک نماینده از دادستان کل که ارائه "اسناد رسمی" که "تهمت زدن به هیلاری و معاملات با روسیه است." ("اگر آن چه به شما می گویند من آن را دوست دارم به خصوص بعد از آن در تابستان،") آن نیست تا زمانی که انتشار مولر گزارش در سال 2019 است که کنگره و مردم متوجه شدند که مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس–کمپین صندلی پل Manafort بود به اشتراک گذاشته اختصاصی نظرسنجی اطلاعات با دیپلم مرتبط به هوش.

دیگر عناصر داستان نامشخص باقی می ماند و یا مشکوک به این روز است.

وجود تبانی بین تهمت و روسیه ؟ همه ما شاهد همکاری; که اتفاق افتاده است ، صریح و بیان هماهنگیاما هرگز ثابت شده است—و ممکن است شده اند لازم برای موفقیت این پروژه است. به عنوان اصل موضوع سیاسی تقلب می رود, "Never say چه شخص دیگری در حال حاضر می داند."

این شده است هرگز به یک رمز و راز است که راجر سنگ می دانست چیزهایی که تهمت نمی خواهید او را برای به اشتراک گذاشتن. "به خوبی می دانیم که برخی از مردم احشاء" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در دسامبر سال 2018 پس از راجر سنگ اعلام کرد او هرگز در مقابل شهادت مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه های پس از تهمت توییتی است در حمایت از سنگ 15 بار هفت نفر از کسانی که 15 در هفته که در طی آن وزارت دادگستری معکوس خود را بر روی سنگ صدور حکم است.

آن همه اتفاق افتاده است در نظر کامل است.

یکt هر مرحله از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه داستان وجود داشته است تهمت هواداران که در خدمت به علت تلاش برای پرتاب کاه در هوا می باشد. آنها اختراع facially مضحک نظریه برای منحرف کردن اذهان از گواه حقایق است.

بدون آن نبود GRU که هک حزب دموکرات به عنوان هر معتبر متخصص کامپیوتر پزشکی قانونی موافقت کردند. آن را به حال شده است یک کار توسط یک DNC کارمند—که بعدها به قتل رسید شاید با کلینتون.

دیدار مردم فکر می کنم شما در حال روسیه عوامل در برج ترامپ به یاد بگیرند که آیا آنها متهم اطلاعاتی در مورد حریف خود را هیچ معامله بزرگ همه مبارزات آن را انجام دهد.

راجر سنگ فقط یک گریز از مرکز, بی ضرر, پیر مرد گریبانگیر توسط هذیان و بدون توجه به او بدون توقف مباهات مخفی از تماس با جولیان آسانژ.

مایکل فلین قربانی FBI قاب ،

این بهانه نیست احمق کسی است که در حال حاضر فریب خورده یا نه بخشی از تیم را فریب دهد. اما آنها در خدمت هدف پیشرو ذهن خاموش اصلی و بزرگراه و به طور مبهم و درهم و برهم کردن از پياده و مرده به پایان می رسد. در ضمن یک بار تکان دهنده حقیقت تبدیل کهنه و کسل کننده است. زمانی که ویلیام Barr, دادستان کل, مداخله در ماه فوریه برای محافظت از سنگ جهان شد شگفت زده و شوکه کرد. سنگ رقم مرکزی در همه گیر رسوایی سیاسی. او ممکن است چیزهایی می دانیم که تشنج مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری حتی بیشتر از سابقه ثابت در حال حاضر است. سنگ ادامه داد: سکوت, از سوی دیگر, می تواند, محافظت, که در انتخابات ریاست جمهوری. و در حال حاضر ریاست جمهوری بود که قرار دادن خود را به سنگ مورد بیش از این اعتراض از هر یک از وکلا که داشتند تحت تعقیب قرار, مورد, به اطمینان حاصل شود که به طور بالقوه ریاست جمهوری-صرفه جویی در حفاظت.

همانطور که روسیه از داستان اتفاق افتاده در چشم ساده, این انسداد عدالت در چشم ساده—و آن را به شمارش در آن بسیار سادگی به عنوان بهانه. همه ما انتظار داریم که رسوایی به مخفی. اگر اقدامات آشکار و چگونه می توان آنها را رسوا? هنوز دوباره و دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده رسوا سوء رفتار در تلویزیون به عنوان زمانی که رئیس جمهور گفت: NBC Lester هولت که البته او اخراج James Comey را تعطیل روسیه بررسی و یا افتخار به تولسا تجمع جمعیت است که او آهسته coronavirus تست به کاهش تعداد تایید coronavirus موارد است. طبیعی ذهن تمایل به فکر می کنم: آیا مردم معمولی اعتراف به تخلف جدی. مغلوب ساختن پیشی جستن فقط معمولی اعتراف کرد. بنابراین چیزی که او اعتراف کرده باید به طور جدی اشتباه و یا آن را در واقع اتفاق افتاده است.

طبیعی ذهن فکر می کند که راه از آنجا که آن را نمی تواند به آسانی جذب ترکیبی از بی توجهی استکبار و cluelessness در هسته مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. اما در اینجا ما 24 ژوئن سال 2020 در مواجهه با آن دوباره: سوگند کنگره شهادت است که, بله, دادستان کل رد حرفه ای دادستان برای محافظت از یک فرد که شهادت آنها ممکن است دلالت جمهور—تحویل در همان روز به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب به استیناف فدرال نیمکت تحویل یک نظر overruling یک قاضی دادگاه اجازه می دهد که وزارت دادگستری برای محافظت از دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی از خود قبلی گناه درخواست به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی است.

واترگیت تولید کرد و گفت: پوشش بدتر از جرم و جنایت. اما اگر وجود ندارد سرپوش گذاشتن ؟ رئیس جمهور خیره این کشور در چشم و تصدیق کرد: "مطمئن هستم که من آن را انجام داد. من دوباره آن را انجام دهد. و دوباره. زیرا کسی به من را متوقف کند. پوشش یو پی اس برای بازنده است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن