این زیبا نیست همه زمان -- "enjoyability" از بین رفت-اما رپتورز به پیروزی

وجود دارد در اوایل که رپتورز بازی شب گذشته زمانی که من شرط می بندم یک دسته از شما فکر بودند: "مرد آن بچه ها در

توسط NEWS-SINGLE در 3 اسفند 1398

وجود دارد در اوایل که رپتورز بازی شب گذشته زمانی که من شرط می بندم یک دسته از شما فکر بودند: "مرد آن بچه ها در حال پرواز در اطراف و آنها همیشه نگاه خوب است."

و شما درست شد.

پس از آن وجود دارد بخش هایی از نیمه دوم زمانی که شما احتمالا موافقت با این پست بازی نیک پرستار ارزیابی:

"بازی خود را از دست داده ریتم و هر اونس enjoyability وجود دارد در سه ماهه سوم اما ما فقط تا به حال به قطع و ما انجام دادیم. هیچ کس با داشتن هر گونه سرگرم کننده وجود دارد و با حدود پنج دقیقه به رفتن من گفت: "من در مورد به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان شما بچه ها و احتمالا کمتر احساس من در حال حاضر اما ما باید به حفاری در کنار هم در اینجا و برو بازی کن.'"

آنها انجام داد.

"من نمی باید بسیار سرگرم کننده وجود دارد امشب مربیگری. آن را بسیار لذت بخش است. اما به عنوان من در حال حاضر اینجا نشسته و نگاه کردن به آن از ذهن نیست که آن را کمی سخت و تنگ و ما تا به حال به گزاف گویی و پاسخ و گارد و اجرای بزرگ کردن کشش. آن را خوب یادگیری لحظه من حدس می زنم یک اعتماد به نفس-تقویت کننده در واقع. بنابراین من شادتر اینجا که من صحبت کنید."

ما را نگه داشته او وجود دارد تا زمانی که او مبتلا به دوار سر اما همه ما تا به حال مهلت و دیگر مکالمات و علاوه بر وجود تعداد زیادی بازی های بیشتر به آمده است.

اما وجود دارد این چیزها را در نظر بگیرید که یک:

-

سه اشاره گر

-

ارائه برخی از زندگی

Serge Ibaka شنبه حدود 14 دقیقه از زمان بازی – هفت تا پایان سه ماهه سوم حدود هفت تا شروع چهارم – اما هنگامی که او آمد او آمد ،

رپتورز شد فقط تا هفت وقتی که او دوباره وارد بازی شدم اما آنها سه متوقف می شود در یک ردیف و او این شات دیوانه به آنها 10-نقطه منجر شود و آنها هرگز led تک رقمی دوباره.

آنچه نیز کمک کرد این بود که نیک, پرستار, تغییر دفاعی در ترکیب هیرو به محافظت از Ibaka و آن را واقعا به نظر می رسید به آنها انرژی.

در حال حاضر اعتبار Rondae Hollis-Jefferson, بیش از حد. زمانی که Ibaka بود مجبور به نشستن برای مدت طولانی, Hollis-جفرسون را به عنوان یک کار خوب به عنوان شما می خواهید در DeAndre Bay و آن را اجازه پرستار نیست که به قمار و بازگرداندن Ibaka خیلی زود است.

Hollis-Jefferson احتمالا به نیم پا به یکی از پست بزرگ مردان در لیگ و Bay نمی آسیب بیش از حد.

"Rondae نشانی از یک کار بزرگ از بودن جسمی و قرار دادن بدن خود را بر مردم و با استفاده از سرعت خود را و ما فضای آنها را در جرم و بازی با سرعت بیشتر" بود که چگونه کایل لوری آن قرار داده است. "ما یک تیم خوب است و ما باید بچه ها را ما به نوعی آن را کشف کردن که چگونه به بازی و قرار دادن آن با هم و قراضه با هم و ناخواسته آن را با هم و آن را کشف کردن."

-

صحبت از ...

لوری در طول شاید یک دقیقه ما او را تماشا می کردند:

نگاهی به اتهام

آمار سه بزرگ

مرتکب یک گردش زمانی که او احتمالا خراب کردم

چسبیدن به اطراف پس از عدم تماس در بزرگ خود را آزرده Kyle شیوه

Cherrypick یک استراحت پس از یک خورشید خانم

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

را حق مطلق بازی به ظرف کردن به Hollis-جفرسون برای لیآپ

دریافت ویژگی های ناپاک در خورشید ایست شکایت در مورد عدم تماس با گردش مالی.

که مانند پر لوری کارت یکنوع بازی شبیه لوتو و شما باید عشق او درست است ؟

-

Bizarro world

این مربی را به چالش برای شما.

این بود که نیک قبل از بازی:

"من واقعا نمی آن را بسیار دوست دارم اگر من میخوام کاملا صادقانه ... حس مشترک است که باید در بالای چیزی درست است ؟ و اگر توپ می رود از مرزهای کسی اما کسی رو clotheslined در راه به آن را انجام دهد و آنها در حال رفتن به نگاه رخت آن را ندارد حس بسیار به من."

این بازی اتفاق افتاده است و آن را حتی بیشتر مسخره است.

Serge Ibaka خود پنجم ناپاک با هفت دقیقه چپ در سه ماهه سوم یک تماس مشکوک برای اطمینان حاصل کنید. نیک کردن نیمکت مانند او شده است شات از یک توپ او می شود و ویژگی های اما همه او را واقعا انجام شده است تلاش برای تماس ایست بنابراین او می تواند چالش تماس بگیرید. او در مورد در وسط دادگاه تکان دادن اسلحه خود را و 20,000 طرفداران می تواند او را ببیند. ب همین حالا آنها اجازه دهید که ویژگی های ناپاک شات بروید که نفی هر گونه چالش می افتد و برای اندازه گیری خوبی رپتورز از دست دادن فاصله.

حماقت است.

و بعد از بازی نیک:

"آیا من می گویم اگر من آن را دوست داشت یا نه ؟ اجازه دهید بیش از آن دوباره. چگونه بسیاری از من از دست دادن امشب دو ؟ من آنها را دیدم پرش به بالا زمین در تماس است اما پس از آن نمی تواند آنها را ببینید من تماس بگیرید زمان در حالی که برای. انتخابی دید."

و احمق قانون با هیچ clear-cut نرم افزار به نظر می رسد و آن را برای رفتن به دور بعد در این فصل است.

-

همه حق است, اگر من یک تن از چیزهای انجام شده در طب امروز بسیاری از مردم در حال رفتن به دریافت بدجور متقابل با من و من قطعا نمی خواهید که و من امیدوارم که شما نمی یا.

بنابراین من قصد دارم به ترک بلند کردن اجسام سنگین به دوست من لورا (آیا آرسنال بازی این صبح ؟ او را در طنز خوب?) و من به یکشنبه کیسه مراسلات پستی در صبح روز یکشنبه که به معنی آن نیست و به احتمال زیاد برای دریافت پست شده خیلی قبل از ساعت 10 صبح

اما اگر شما با فشار دادن سوال و یا می خواهم بگویم سلام رها یک خط در askdoug@thestar.ca و ما سعی خواهیم کرد به مراقبت از شما.

-tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب