ایتالیایی تیم بازنشسته کوبه برایانت شماره 24 در ادای احترام

ریتی ایتالیا—ایتالیایی تیم بسکتبال کوبه برایانت پدر برای بازنشسته لیکرز ستاره نیوجرسی به تیر در یک pregame مرا

توسط NEWS-SINGLE در 17 بهمن 1398

ریتی ایتالیا—ایتالیایی تیم بسکتبال کوبه برایانت پدر برای بازنشسته لیکرز ستاره نیوجرسی به تیر در یک pregame مراسم چهارشنبه.

"شما شروع به بازی در اینجا و به عنوان یک بزرگسال شما ساخته شده ما خواب. رنگ ما با شما در آسمان" خواندن یک بنر بزرگ ایتالیایی است که طرفداران NPC ریتی برگزار شد تا قبل از بازی مقابل اسکافاتی در ایتالیا دوم را بدست آورد.

سپس یک طلا لیکرز' نیوجرسی با برایانت شماره 24 برداشته شد به سقف PalaSojourner عرصه به عنوان یک ضبط برایانت صف مقدمه از او در NBA بازی روز پخش شد.

ریتی بود که در آن جو برایانت Kobe پدر خود را ساخته شده, ایتالیایی, بسکتبال اولین بار در سال 1984. کوبه 6 بود در آن زمان. جو برایانت در ادامه به بازی برای سه تیم دیگر در ایتالیا و کوبه بزرگ در کشور تا زمانی که در حال حرکت به پنسیلوانیا برای دبیرستان.

کوبه برایانت درگذشت ماه گذشته با 13 سال دختر قدیمی, Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا. او 41.

در آغاز این مراسم عرصه گوینده خواندن نام نه همه قربانیان سقوط. پس از آن دو صندلی آویخته شدند با کوبه شماره 24 و شخص شماره 2.

قبل از مراسم هر دو تیم گرم پوشیدن طلا و بنفش تی شرت با کوبه برایانت Nos. 8 یا 24 در آنها با هم "برایانت" یا "جی جی" — Gianna را با نام مستعار چاپ شده در پشت.

طرفداران پس از آن برگزار شد تا طلا و بنفش کارت های Nos. 8 و 24.

در تیر برایانت نیوجرسی قرار بود در کنار شماره 18 نیوجرسی سابق ریتی standout ویلی Sojourner آمریکایی که جان خود را در تصادف اتومبیل در شهر ایتالیایی در سال 2005. او 57 بود.

این ریتی عرصه نامگذاری شد پس از Sojourner.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب