این یک افتضاح هفته برای سوخت فسیلی صنعت

روز دوشنبه خبر رسید از بی سابقه دادگاه فدرال حکم به نفع ایستاده سنگ و شایانی رودخانه سو قبایل که مبارزه با داک

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
People marching in Oceti Sakowin camp holding signs that read No DAPL and Protect the Sacred
روز دوشنبه خبر رسید از بی سابقه دادگاه فدرال حکم به نفع ایستاده سنگ و شایانی رودخانه سو قبایل که مبارزه با داکوتای دسترسی به خط لوله.عکس استفانی کیت / ایسنا

مشترکین به بحران آب و هوا خبرنامه دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

آن بوده است واقعا افتضاح چند روز برای سوخت فسیلی صنعت است که یکی دیگر از راه گفت که از آن شده است به طور غیر منتظره ای خوب چند روز برای سیاره زمین: سه نفر از جارو و بعید پیروزی نشان داده اند که عمق زیادی در سازماندهی و افزایش ضعف این صنعت را نگه دارید و بر روی سیستم سیاسی ما.

برای اولین بار در روز یکشنبه دوک انرژی و سلطه انرژی زیادی جنوب شرقی آب و برق اعلام کرد که آنها دور انداختن برنامه اطلس طبیعی-خط لوله گاز با وجود داشتن سرمایه گذاری $3.4 میلیارد دلار در این پروژه است. آنها در واقع می خواهم برنده بزرگ دیوان عالی کشور حکم تنها چند هفته زودتر به آنها حق وضع خط لوله در زیر Appalachian Trail—اما این است که مدیران از این دو شرکت گفت: در یک بیانیه مشترک بود نمی تواند به اندازه کافی. "این اطلاعیه نشان دهنده افزایش عدم قطعیت قانونی که overhangs انرژی در مقیاس بزرگ صنعتی و توسعه زیرساخت ها در ایالات متحده است. تا زمانی که این مسائل حل و فصل توانایی برآورده انرژی این کشور نیاز خواهد بود به طور قابل توجهی به چالش کشیده است." ترجمه: آنها آشکارا لرزاند با حکم دادگاه و در اوایل بهار امسال در پدربزرگ از تمام خط لوله در میدان جنگ در جنگهای; یک مونتانا دادگاه فدرال حکم داد در ماه آوریل که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند به سادگی چشم پوشی از قوانین زیست محیطی به کمک حامیان این Keystone XL pipeline. ساحل اقیانوس اطلس خط لوله ممکن است تا به حال دادگاه عالی اجازه گذشتن از Appalachian Trail اما شرکت ها باید متوجه شدم که آنها به صورت دادخواهی در هر عبور جریان در طول مسیر.

روز دوشنبه خبر آمد که یک دادگاه فدرال تا به حال به نفع حکومت ایستاده سنگ و شایانی رودخانه سو قبایل که مبارزه با داکوتای دسترسی به خط لوله. در این مورد خط لوله در حال حاضر ساخته شده است و حمل نفت است. فوقالعاده دادگاه گفت که انتقال انرژی است که شرکت توسعه خط لوله به آن را تعطیل و تخلیه نفت خام در سی روز آینده—بی سابقه ای ، این حکم را درخواست کرد و اگر این شرکت به اندازه کافی خوش شانس را به منظور جلب برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب در پانل های خود را در سی مدار دادگاه می تواند آن را لغو. اما آنچه در یک لحظه. D. A. P. L. شده بود و نمادین ترین مبارزه در سال های اخیر با صدها نفر از قبایل از سراسر قاره نزولی در ایستاده سنگ در تلاقی گلوله توپ و میسوری رودخانه ها به موضع. هیچ کسی وجود دارد در سال 2016 را هرگز فراموش صحنه: دود از صد آتش به nonstop مراسم نماز و ضربت زنی و شجاعت باور نکردنی از فعالان مواجهه نظامی نیروهای پلیس که دریغ نکنید برای استقرار ابزار در ضد تظاهرات آرسنال. تصاویری از سگ گاز گرفتن مسالمت آمیز معترضان مستقیم از بیرمنگام در حدود سال 1963 و یک دلیل که دولت اوباما در آن روز پایانی قرار دادن kibosh در این پروژه است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره آن را بلافاصله پس از به دست گرفتن اما قاضی حکم این هفته که با عجله که دولت تحت فشار قرار دادند از طریق خط لوله نقض قوانین زیست محیطی به ویژه به دلیل وجود دارد هیچ مطالعه به اثرات زیست محیطی نشت ممکن است در رزرو منابع آب.

سپس در شب دوشنبه دادگاه عالی اجازه دهید که مونتانا حاکم بر Keystone XL ایستاده معنی است که این پروژه نمی تواند ساخته شده است تا بسیاری از شکایت های قانونی حل و فصل است. این روند ما را به خوبی گذشته انتخابات نوامبر; چرا که جو بایدن متعهد به مخالفت با کیستون تهمت را شکست به معنی نبرد شده است که در مبارزه برای بیش از یک دهه خواهد بود.

اگر به نظر می رسد به عنوان اگر تمام عمل در اطراف این موارد در دادگاه نیست. تنها دلیلی که وجود دارد قابل توجهی چالش های قانونی در وهله اول این است که به دلیل حماسه سازماندهی است که قبل از دعاوی. در مورد اطلس خط لوله هزاران محلی و گروه های ملی مبارزه کرده اند آن را در هر نوبت—به عنوان آدم Siegel نوشت برای آبی ویرجینیا وبلاگ "بیت به بیت به عنوان مخالفت با تاخیر فسیلی احمقانه زیرساخت ها و حرکت های سیاسی چرخش (به خصوص در ویرجینیا) در برابر آنها [نرم افزار'] تجزیه و تحلیل روشن ساخته است که رفتن با کاهش کربن گزینه های را فراهم بالاتر و پایین تر خطر بازگشت (سود) برای سهامداران است." (و یا به عنوان یک فعال پرسیدم در مورد شما فکر می کنید که اعمال کوچک مهم نیست . . . این یک نتیجه از هر درخت نگهدار هر کسی که زنجیر خود را به یک قطعه از تجهیزات نشسته در هوا مدیره mtg مسدود شدن یک سایت است.") که به همان اندازه واقعی در Dakotas که در آن ساخته شده است روشن به هر کسی توجه است که جوامع بومی هستند و در خط مقدم مبارزه برای یک سیاره قابل زندگی. و کیستون بود که در آن آمریکایی های بومی آب و هوا, دانشمندان, کشاورزان و دامداران بزرگ گروه های زیست محیطی و فعالان همه در بر داشت یکی دیگر را برای اولین بار.

این سه اطلاعیه در طول بیست و چهار ساعت در حال نتیجه حاصل از یک دهه از پایان دادرسی و دادخواست و سفرهای به زندان—یک پیروزی در برابر آنچه به نظر می رسید شانس قریب به اتفاق. آنها همچنین نشان می دهد که آمریکا تنها واقعا بی پروا خواهد شد و از این پس سرمایه گذاری پول خود را در غول های فسیلی-سوخت-پروژه های زیربنایی. پیروزی در اینجا این است که اندازه گیری نه تنها در خطوط لوله را شکست داد اما در خطوط لوله و پروژه های دیگر که هرگز حتی پیشنهاد صرفا به این دلیل آن را نشان داده شده است که مخالفان باید از این منابع در بدن, در, تعیین, در, حقوقی, استعداد و جایگاه اخلاقی—به سرعت آنها را به نقطه که در آن سود غیر ممکن می شود. باید تهمت بود reëlected او ممکن است قادر به کمک برخی از این پروژه های آویزان. اگر او را شکست داد و خود را نجات خواهد رفت و با آن یک قرن را به ارزش از سوخت فسیلی گسترش است.

عبور از میکروفن

Pramila Jayapal اولین هندی-آمریکایی زن برگزیده کنگره—منطقه خود شامل بسیاری از سیاتل از جمله منطقه بود که به طور خلاصه یک "منطقه خودمختار" در این شهر مرکز. او را به روسای کنگره حزبی مترقی و من می خواستم به او بینش زیرا, ماه گذشته, یک خانه را انتخاب کنید کمیته را به جلو جامع ترین آب و هوا پیشنهاد و در عین حال معرفی شده در کنگره است. این مصاحبه شده و تغلیظ شده برای وضوح.

بیایید فرض کنیم یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری و دموکراتیک کنترل سنا و مجلس. وجود دارد رفتن به کافی ابتکار عمل را به حرکت چشمگیر, آب و هوا از طریق قانون یا دولت گیر در incrementalist حالت ؟

در حال حاضر ما در حال دیدن یک مهم بیداری بسیاری از کشور ما بنیادی شیاطین. مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری COVID-19 بحران و جرم شورش علیه سفید برتری را گذاشته سر سیستمیک ضد سیاهی مرگبار, بهداشت عمومی نابرابری اقتصادی و حرص و آز. Incrementalism نمی تواند راه حل باشد. ساختاری نابرابری در سیستم ما هستند چه اجازه تهمت انتخاب شود در وهله اول; وظیفه ما در دولت جدید باید برای رفع آن سوراخ فوری و transformatively. جنبش ما باید به کار سخت تر از همیشه در سراسر سوله به ارتباط بین آب و هوا مهاجرت سلامت و عدالت به طوری که ما می توانیم در تمام جبهه ها به طور همزمان قدرت و ترک هیچ کس پشت.

شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در این تابستان مورد همپوشانی بین آب و هوا و عدالت نژادی عدالت—این ایده که مردم آسیب پذیر نمی تواند تنفس را برای بسیاری از دلایل. آیا شما حس که پل بین این مسائل و قفقاز هستند که ساخته شده در کنگره ،

کنگره مترقی حزبی که من co-صندلی شده است رهبر در دفاع از تقاطع سراسر مسائل متعدد. پیش از انتشار این گزارش از خانه انتخاب کمیته آب و هوای C. P. C. آب و هوا کمیته طراحی و توسعه یک مجموعه ای از توصیه هایی برای چگونه به فوریت مقابله با بحران آب و با تمرکز بر روی مشاغل decarbonization و عدالت است. آن عهد به ما در داخل و خارج سازماندهی کار است که بسیاری از توصیه های ما شدند کمیته انتخاب را گزارش. بنابراین ما شروع به ساخت پل ها نیاز داریم اما وجود دارد خیلی بیشتر به پول در سیاست و وضعیت موجود که اولویت سود شرکت بیش از سلامت و ایمنی از جوامع ما.

چه آن را مانند در سیاتل در حال حاضر—چه آن را مانند احساس در خیابان ؟

انرژی در این خیابان ها واقعی است, به مردم فشار برای تحول عدالت در پلیس و امنیت جامعه اقتصادی امداد و جهانی مراقبت های بهداشتی. COVID-19 موارد سه برابر شده اند فقط در دو ماه; چهل درصد از این موارد در کشور ما در میان Latinx مردم که تنها سیزده درصد از جمعیت. علاوه بر این در میان COVID-19 مرگ و میر, میزان مرگ و میر بیش از پنجاه درصد بالاتر در میان مردم نسبت به مردم است. و در عین حال ما در حال بدست گرفتن خشونت پلیس و حرکت مترقی مالیات قانون است که هل می دهد شرکت های بزرگ برای به اشتراک گذاشتن ثروت و کاهش خرابی و ویرانی. ما به یاد فرآیندی W. T. O. تظاهرات دو دهه پیش و قدرت جنبش های توده ای. از طریق تمام درد و نوسانات مردم در حال دیدن قدرت خود و با استفاده از آن به مراقبت از یکدیگر و به صورت مشترک خوب است. همسایه نگاه کردن به هر یک از دیگر کارگران بیمارستان, راهپیمایی علیه خشونت پلیس و جرم شورش را در ساختارهای قدرت موجود. آن کثیف است اما با یک حس قابل لمس است که ما سرنوشت برای همیشه به هم پیوسته.

آب و هوا در مدرسه

سیاستگذاران ممکن است شروع به گرفتن کمی جدی تر در مورد برخی از پایین آویزان میوه در انرژی باغ. دموکراتها انتخاب کمیته گزارش با اشاره به برنامه های عظیم ساختمان تعمیرات اساسی. ریک بارنت نوشتن در انرژی مرکزی, وبلاگ ارائه می دهد در عمق بحث از ساختمان "مستمر حرارتی مهر" در اطراف منازل و دفاتر. او می نویسد: "اکثر فضای داخلی احاطه شده است حرارتی نقص مانند چوب و لوله های برق, جعبه, آهنگ های درب و پنجره. این مثل این است که با پوشیدن یک پیراهن فلانل هنگامی که شما نیاز به یک نیمتنه پوست حیوانات." خوشبختانه این نیمتنه پوست حیوانات موجود است قفسه و مقدار زیادی از پیمانکاران محلی می دانم که چگونه به بسته بندی آن را در اطراف شما—با انداز فوری است که باید بیش از تامین مالی هزینه.

شما ممکن است بخواهید برای بررسی از توپوگرافی نقشه محله خود را—داده های جدید نشان می دهد که شش میلیون بیشتر خانه های آمریکا از آنچه قبلا فکر می کردم که در صد سال-سیل منطقه. که هفتاد درصد افزایش از زمان دولت آمار و ارقام.

کسانی که مارکسیست محیط زیست رادیکال در گلدمن ساکس زد اعداد و پیش بینی کرده اند که جهانی خصوصی سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر به میزان شانزده تریلیون دلار در دهه آینده و پیشی گرفتن نفت و گاز برای اولین بار در سال آینده.

ناظران شده است طبعا تثبیت شده در سیبری هفته های گذشته این تماشای ترس موج گرما وجود دارد و منجر به آتش سوزی. اما با توجه به انتهای دیگر از سیاره محققان هفته گذشته گفت که در قطب جنوب است و در حال حاضر گرم سه بار سریع تر از متوسط جهانی است. درجه حرارت وجود دارد بعید است که به افزایش بالاتر از انجماد اما گرمتر دریاها معنی است که در امتداد سواحل قطب جنوب یخ قفسه منوط به همیشه بیشتر در معرض خطر سقوط قرار دارد.

رتبه بندی

دو بزرگ تر شرکت های بیمه اروپایی—که یکی از آنها مونیخ Re بزرگترین—ممکن است گرفتن آماده برای رها کردن خود را پوشش ترانس کوه تار-شن و ماسه خط لوله در کانادا پس از سخت مبارزه از اولین کشورهای گروه که نمی خواهید آن را عبور از زمین های خود را. از سوی دیگر بوستون شرکت مبتنی بر آزادی متقابل که تا به حال متعهد به حمایت گسترده جدید Adani معدن زغال سنگ در استرالیا به نظر می رسد حمایت دیگر چنین پروژه ای نه چندان دور دور, مجبور کردن فعالان به خسته کننده بازی ضربت سخت زدن-a-زغال سنگ.

دانشگاه جورج واشنگتن اتحاد پیوست دانشگاه جورج تاون و دانشگاه در نظر دارد به محروم از سوخت های فسیلی به این معنی که مراکز قدرت فکری اطراف پایتخت کشور در توافق در مورد شکل از انرژی آینده است.

فولکس واگن عظیم کارخانه در تسویکاو آلمان "شهر ماشین" تولید نهایی آن احتراق داخلی خودرو در ماه گذشته "گلف R و مستغلات با 2.0 لیتری بنزین موتور در بزکوهی مروارید سفید اثر است." کارخانه شده است در عمل از سال 1904; پس از آن کارگران از طریق چند هفته از بازآموزی آن شروع خواهد شد تان شدیدا از وسایل نقلیه الکتریکی.

با یک چشم به آینده مذاکرات مجلس انتخاب کمیته آب و هوا گذاشته یکی واقعا مهم نشانگر, حتی اگر آن را به خاک سپرده شد در صفحه 287 از آن گزارش جدید: "کنگره نباید پیشنهاد مسئولیت امداد و یا لغو قانون هوای پاک و یا مقامات دیگر موجود وظایف قانونی برای کاهش آلودگی در ازای کربن قیمت." به دلیل این است که به احتمال زیاد اولین موقعیت چانه زنی از شرکت های نفتی اگر رئیس جمهور بایدن طول می کشد بیش از آن را خوب به رکورد در پیش است که این قابل قبول نیست. مریلند کنگره جیمی راسکین در میان دیگران ظاهرا سزاوار اعتبار است.

گرم کردن

می خواهید برای دیدن یک تبلیغ برای یک محصول بزرگ e-دوچرخه ؟ شما نمی توانید در تلویزیون فرانسه به دلیل آن بوده است ممنوع برای صدمه زدن به احساسات صنعت خودرو. اما این که چرا ما باید YouTube. بهتر است الهام بخش برای تجاری ظاهرا از یک کلاسیک سوپریمز رسید.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب