آن را در رویاهای که آمریکایی ها در حال ساخت حس از مغلوب ساختن پیشی جستن

سیاست آمریکا دیگر به پیروی از منطق از موسسات یا قانون است. آن را به پیروی از منطق رویاها.تصویر توسط اسکات Gelb

توسط NEWS-SINGLE در 10 فروردین 1399
A surrealistic dreamscape with multiple Donald Trumps.
سیاست آمریکا دیگر به پیروی از منطق از موسسات یا قانون است. آن را به پیروی از منطق رویاها.تصویر توسط اسکات Gelber

مارتا کرافورد به حال اول خود مغلوب ساختن پیشی جستن رویایی در سال 2015. در آن دوست که رفتن به خارج از شهر در کسب و کار از او خواست برای بررسی در آپارتمان خود در حالی که او دور شد. آدرس او منجر به یک آپارتمان در طبقه بالای یک ساختمان شش طبقه که روی مبل روشن شده توسط تابش خیره کننده از یک, تلویزیون, او گفت:, "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پوشک بزرگسالان, شنبه, در حال خواب با چانه اش روی سینه اش." او را تماشا مغلوب ساختن پیشی جستن در خواب در حالی که پر فلزی بزرگ, سگ کاسه با katchers و تضعیف آن در سراسر جدول. هنگامی که صدای شیپور از خواب بیدار شد او شروع gobbling با صدای بلند با دهان خود را باز. کرافورد بود متناوب "پر از نفرت و سپس آب گرفتگی با ترحم." او به پایان رسید تا خرید او یک تلنگر تلفن "برای شرایط اضطراری تنها." این بود که برای اولین بار در مجموعه او تهمت می پروراند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بود که همیشه سورئال و حتی قبل از رادیکال بی کفایتی در مواجهه با یک بیماری همه گیر. کرافورد شده است یک مددکار اجتماعی بالینی و روان درمانگر در نیویورک برای بیست و پنج سال. شروع در سال 2016 مشتریان "شد گزارش رویاها با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در راه است که معمول نیست برای دیگر ریاست جمهوری," او گفت:. "او یک بلندی رقم در مردم روح و روان." او متوجه شد که آن را در رویاهای که آمریکایی ها بودند ساخت حس از مغلوب ساختن پیشی جستن. "در سال های پس از انتخابات" کرافورد گفت: "من در شیمی درمانی برای سرطان و من نمی تواند انجام دهد بسیار است. من نمی توانستم به اعتراض در خیابان ها. من نمی توانستم به داوطلب. من نیاز به کمک در برخی از راه." او با الهام از شارلوت Beradt را "رایش سوم رویاها" مجموعه ای از رویای توصیف از مردان و زنان که بین جمع آوری شد که هیتلر صدراعظم آلمان در سال 1933 و وقوع جنگ جهانی دوم است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات کرافورد شروع یک وبلاگ که در آن مردم می تواند پست رویاهای ناشناس. سپس او شروع به جمع آوری رویاهای از رسانه های اجتماعی. به زودی او تا به حال سه هزار.

وجود دارد یک رویا است که تهمت گرفته بود اعتبار برای پایان دادن به جنگ بوئر. وجود دارد یک رویا است که او تا به حال تغییر شعار در ارز به "هر کس می تواند رویای." وجود دارد رویاهای خود را لغو رویاهای خود را در انتخابات ریاست جمهوری که پاک شده است. وجود دارد یک سری از رویاهای در مورد تهمت مو; شاه بلوط مره در بازار مال فروشان پاره کلاه گیس کردن تهمت سر و پایان ریاست جمهوری خود در پر زرق و برق ، یک نفر از خواب تهمت زدن; یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن ضد خود ارضایی, تی شرت. اغلب مغلوب ساختن پیشی جستن رویاهای درگیر نوعی شفقت: "Dreamt دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته همه به تنهایی در یک زمین بازی به دلیل هیچ کس می خواست به بازی با او. به او پیشنهاد یک فنجان چای." وجود دارد بسیاری از رویاهای در مورد مواد غذایی: رویاهای از مغلوب ساختن پیشی جستن در مک دونالد و یا رویاهای که در آن او می سازد زیتون غیر قانونی چرا که او فکر می کند آنها "عجیب و غریب است."

کرافورد مرتب سازی سه هزار رویاهای به دسته های. وجود دارد بسیاری از رویاهای که در آن مردم مادران شروع آشنایی مغلوب ساختن پیشی جستن—نزدیک به بیست از کل است که جمع آوری شد. یکی دیگر از کل دسته از رویاهای برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک بیگانه یک مهاجم از فضا. وجود دارد یک سری از آرزوی زوال شناختی, رویاهای مجنون کج خلق رویاهای تهمت گدایی می توان نقل مکان کرد و به یک حافظه-واحد مراقبت. یکی دیگر از دسته بزرگ موجود در آرزوی تهمت نفوذ اماکن خصوصی: "او راه می رفت به خانه من بدون ضربه زدن و در زمان های غول پیکر گه در توالت و حتی نمی خیط و پیت کردن." او نفوذ موسسات به عنوان به خوبی. "یک کل بخش است مردم رفتن به مدرسه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است معلم خود" کرافورد گفت. او جمع آوری پنجاه تغییرات در تم. گروه دیگری از خیال دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن در محل مردانی که مورد آزار جنسی آنها است. "افرادی که تجربه کرده ام سوء استفاده جنسی توسط معلمان و یا پدر و مادر یا توسط مقامات فعال هستند که واقعیت" کرافورد گفت.

وجود دارد رویاهای نبوی—"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزولی از آسمان در گلدن راه پله و جهان را نجات دهد" را به عنوان کرافورد آن قرار داده است. دیگران پارانویا نبوت از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک Christlike یا دجال-مانند شکل. وجود هفتاد و پنج جداگانه رویاهای از جنگ هسته ای که مشخصی در اطراف این زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن ماموریت دیپلماتیک به کره شمالی. قدرت خود را می تواند مذهبی باشد. "من تا به حال یک رویا است که من پیر کشیش گفت: از منبر" اگر شما نمی, رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما را درک نمی کنند انجیل " به جز کشیش بود مغلوب ساختن پیشی جستن." وجود دارد به نظر می رسید هیچ محدودیتی برای فضاهای تهمت می تواند ریشه و پنهان. یک مرد فقیر به حال یک کابوس تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس قطع یک Philadelphia Eagles بازی به اختلاف قوانین است. وجود دارد و رویاهای از موقعیت بسیار شبیه به یکی از امریکا می یابد خود را در حال حاضر: "تا به حال یک رویا ما در یک منحصر به فرد جعبه در یک رویداد با مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده" یک خیال باف نوشت. "اورژانس آژیر رفت و ما همه در حال اجرا به ایمنی. به طور طبیعی مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده در زمان های مختلف آسانسور است که آنها را منجر به امنیت و بقیه از ما به وحشت." مغلوب ساختن پیشی جستن آلودگی آمریکایی آگاهی مدتها پیش آغاز شد.

منبع این رویاها نفوذ هستند به اندازه کافی روشن—تهمت بی سابقه است در توانایی خود را برای تسلط بر توجه عمومی. بیشتر گیج کننده هستند چه کرافورد تماس رویاها "ناخودآگاه همکاری است." کرافورد رویای خود را متعلق به آن دسته. "اولین پدیده من آگاه شد از این بود که مردم داشتن رویاهای مثبت در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" کرافورد گفت. "یا همدلانه رویاهای یا احساس متاسفم برای او و یا pitying او و یا کمک به او در برخی از راه و یا سرپرست خود را و یا در حال جذب به او—و سپس بیدار شدن از خواب و گزارش این رویاها به عنوان ناراحت کننده برای آنها است." یک مرد در تلاش برای قرار دادن یک درخت کریسمس و مغلوب ساختن پیشی جستن در می آید و می گوید: "بزرگترین درخت کریسمس تا کنون!" آمریکایی ها شده اند و داشتن رویاهای که مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها کمک می کند که او از آنها است که آنها به او کمک کند که آنها از او حمایت—اما در بیداری برخی از خیال این رویاهای مثبت به عنوان طراوت تشویق در حالی که دیگران آنها را در نظر بگیرید کابوس. برای کرافورد این رویاها در خدمت یک عملکرد اجتماعی یکی از این نیز منعکس شده در "رایش سوم رویاها": ذهن ناخودآگاه تلاش به جلو و خیال بازگشت به ترازی با یک پوچ و نفرت جهان است.

این آرزوی ناخودآگاه, همکاری پنهانی از شفقت نشان از عمق مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت اجتماعی. او یک صدا گفتن برخی از آمریکایی ها که خود را در تاریک ترین خواسته های عادی هستند, قابل قبول است. "اگر شما فکر می کنم در مورد رویاهای به عنوان محمل از همه چیز ما سرکوب از همه چیز ما باید یک مشکل اخلاقی در مورد هر چیزی که شما باور نمی کنم شما باید به فکر می کنم و یا احساس غرق به ناخودآگاه. چیزهایی که ما در تضاد هستند در مورد ظهور در رویای زندگی" کرافورد گفت. کارل یونگ نام این "سایه". آن است که یک منبع اساسی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید نظر شود. آنچه او می گوید آمریکایی ها این است که آنها O. K.—آن را O. K. به می خواهید آنها چه می خواهند به عمل راه آنها همیشه می خواستم به عمل می کنند.

در "رایش سوم رویاها" نفوذ آگاهی اغلب خود را آشکار به عنوان ترس از قرار گرفتن در معرض. برخی از آلمانی ها از خواب دیوارهای خانه های خود را ناپدید و یا مبلمان تبدیل آنها به مقامات. یکی از هولناک ترین رویاهای بود از یک مرد که گفته Beradt که او تنها می تواند از خواب مستطیل, مثلث و octagons: "شما با دیدن آن ممنوع بود به خواب." در کرافورد مجموعه ای از رویاهای وجود دارد هیچ انگیزه ای برای نامرئی ، "همه جیغ," او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن رویاها رویاها نه از توتالیتاریسم اما از طرف مصرف. "ما هنوز در حال مبارزه با یک جنگ داخلی. چیزی که این رویاها نمایش" کرافورد گفت. "ما در حال تقسیم خودمان شخصا در نیمه, و ما در حال تقسیم خودمان جمعی در نیم." آمریکا قطبش است که در سطح روح و روان.

رویاها می توانند ثبت نام از آنچه که ما را در, اما نمی خام. "این رویاها—این خاطرات شب—را درک کرده اند به طور مستقل از نویسنده خود را آگاه خواهد شد" Beradt نوشت. "تصاویر رویای ممکن است در نتیجه کمک به توصیف ساختار یک واقعیت است که در آستانه تبدیل شدن به یک کابوس است." کرافورد پیدا کرده و به یک نوع مشابه از پیش بینی در مغلوب ساختن پیشی جستن رویاهای. او فهرستنویسی کل زیر مجموعه ای از رویاهای در مورد جدایی خانواده قبل از مرز بحران منفجر شد.

من با صحبت های بالینی و روانپزشکان که مشغول به کار در این مرز شده اند و مستند کابوس کودکان و والدینی که از هم جدا شده اند. "زمانی که من رویای من به خواب رفتن و من با دیدن پدر و مادر و سگ در خواب, 'نگاه, نگاه, کایوتی,' " یکی از هشت سال به آنها گفت. "کایوتی است بین ما و خانواده من است. کسی وحشت زده کایوتی دور و پس از آن من بود با من ، من بسیار وحشت زده چون من دیدم عمه من بود و من خیلی می ترسم و آنها پدر مرا کشته. من همه چیز را دیدم زمانی که آنها پدر مرا کشته. این خیلی وحشتناک است." که همان پسر توصیف یکی دیگر از رویای. "یخ در رویای من کل زمان تماشای ما و آنها تا به حال یک حیوان که خورد تمام حیوانات دیگر," او گفت:. "دو چوب با پرندگان در چوب کبوتر و گربه آنها نمی خواهید به غذا خوردن. من جان سالم به در برد. در رویاهای من و در زندگی واقعی یخ تا به حال سگ اما آنها به من حمله." از وقتی ما صحبت از رویای آمریکایی ما باید صحبت از این رویاها.

گشت مرزی رویاهای بیش از حد. بسیاری از ماموران مرزی در حال کاهش یافته و به یک باتلاق—overworked پشتیبانی نشده گاهی اوقات پرداخت نشده است. یک عامل که مشغول به کار در یک مرکز پردازش که در آن مهاجران برگزار شد در بازداشت—یک محل که بوی مانند چند صد نفر که نیست باران برای هفته—یافت در این کار بی پایان و دستورالعمل در مورد نحوه رسیدگی به این موارد به طور مداوم در حال تغییر. او مشغول به کار بود تغییر بین ده ساعت در شب و هشت صبح. "آمدن به خانه من دوش بلافاصله و سقوط روی تخت من و تقریبا مستقیما به خواب." او گفت:. "من می خواهم از حق بودن در ایستگاه پردازش." خط بین خواب و بیداری مبهم است. او توسعه یافته شب ترور. سابق گمرک و حفاظت مرزی عامل گفت: من در مورد یک رویا که در آن او در خانه که در آن او با مادر خود را با پیاده روی مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت پایین پله ها به جلوی خانه نگاه رئیس جمهور عجیب و غریب مو از پشت سر و به فکر ترور او را. او نمی تواند به یاد داشته باشید که آیا او تا به حال یک سلاح در خواب و او از خواب بیدار شدم قبل از هر چیز تعیین کننده اتفاق افتاده است. "این قطعا طنین انداز طولانی پس از بیدار شدن" او گفت:.

سیاست آمریکا دیگر به پیروی از منطق از موسسات یا قانون است. آن را به پیروی از منطق رویاها. منطقی روش های تولید و پوچ. "من باور نمی کنم این رویاها در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من اعتقاد دارم که این رویاها در مورد ما" کرافورد گفت. "آنها در مورد برخی از جنبه های روان خود ما است که ما نمی پرداخته است." فکر می کنم مخازن و سیاسی روزنامه در ادامه به بحث در مورد اسب سیاسی-مسابقه اطلاعات به عنوان اگر سیاست یک امر معقول. آنها تجزیه و تحلیل بحث به عنوان اگر آنها با ثبت نام عمومی; آنها به شهرهای کوچک غرب میانه و صحبت کردن با مردم محلی به عنوان اگر که ممکن است گشودن برخی از ساز و راز از روح آمریکایی; آنها خواندن انتخابات به عنوان اگر نظر سنجی نمی شکست در انتخابات است. اما واقعیت سیاسی دیگر مربوط به زبان خود شرح است. مغلوب ساختن پیشی جستن است فوران سرکوب; سال از ریاست جمهوری او بوده است فاسد شده و وحی است. سیاسی حقایق بدیهی برای نسل محلول در تماس با او. چیزهایی که ما فکر می کنیم می دانستم که تبدیل به جمعی خیالات و رویاها که ما نمی دانیم بودند رویاهای زیرا همه خواب بود آنها را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de