آن را بیش از برای برنی

سیاست برنی ساندرز ماندن در رقابت است. اما این بدان معنا نیست که او یک راه به پیروزی. جف رابرتسون / AP

توسط NEWS-SINGLE در 22 اسفند 1398
جف رابرتسون / AP

به روز شده در تاریخ 11 مارس سال 2020 در 1:31 p. m. ET

پس از دو شورشی است که کمپین های لرزاند, آمریکا, سیاست, Bernie Sanders, رویای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که به طور موثر ،

بهره برداری از یک موج عظیم مردمی و انرژی در هر دو مناقصه برای کاخ سفید ساندرز گالوانیزه افراد جوان تبدیل آنلاین جمع آوری کمک های مردمی و تغییر شرایط بحث در حزب دموکرات در مسائل اعم از مراقبت های بهداشتی به استطاعت است. اما خود را به عنوان شکست شب گذشته روشن ساخته و در عین حال دوباره خود را راسخ تماس برای یک "انقلاب سیاسی" نمی تواند ایجاد یک ائتلاف گسترده ای به اندازه کافی برای گرفتن جایزه نهایی.

در حال حاضر ساندرز ماندن در رقابت است. "در حالی که ما در انتخاباتی برنده ایدئولوژیک بحث ما در حال از دست دادن این بحث بیش از electability," او گفت: امروز در یک سخنرانی کوتاه از برلینگتون ورمونت. او هنوز هم برنامه ای برای حضور در آینده بحث با معاون رئیس جمهور جو بایدن که باقی مانده است به خوبی از 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای نامزدی در اولین رای گیری در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای. اما بایدن را چشمگیر پیروزی شب گذشته و گسترش نماینده رهبری باعث شد که حتی برخی از ساندرز متحدان ایدئولوژیک به سوال که آیا سناتور ورمونت باید ادامه مبارزات انتخاباتی خود.

"ساندرز باید شروع به فکر کردن از طریق چه خروجی او را به رسم امتیازات از بایدن و آن را برای من روشن نیست که ادامه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است که در یک مسیر به پیروزی یکی از این گزینه ها می گوید:" شان McElwee از بنیانگذاران و مدیر اجرایی لیبرال تحقیقات و گروه حمایت از داده ها برای پیشرفت است که رای گیری گسترده در اولیه متحده است. "من فکر می کنم او باید ... فکر می کنم soberly در مورد این واقعیت است. من فکر نمی کنم وجود دارد هر متحده در حال حاضر او است که مورد علاقه را به نفع خود."

دیگران در سمت چپ انجام داد که تا کنون. این تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی, کمیته, که تا به حال تایید و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست قبل از او عقب نشینی صادر کرد بیانیه شب گذشته اصرار ساندرز به باقی می ماند در مسابقه حداقل از طریق بحث خواهد شد که یکشنبه در ققنوس. رابرت رایش پیشرو اقتصادی لیبرال و سیاست و تحلیلگر سابق کار, منشی, زیر بیل کلینتون گفت: همان.

"مردم در حال رفتن به درخواست خود آنها به عنوان دیده بان این بحث که در حال رفتن به بهتر قادر به مغلوب ساختن پیشی جستن one-on-one" رایش گفت. "رم به سوی بایدن بود قابل ملاحظه ای سریع است. که نشان می دهد که حمایت خود را نه کاملا ثابت قدم پس از آن در حداقل ممکن است که اگر بحث عملکرد بسیار بد در یکشنبه برنی ساندرز می تواند یک رنسانس".

اما در سراسر بسیاری از حزب بایدن را پیروزی در میشیگان, Missouri, می سی سی پی و آیداهو تایید پیام های ارسال شده با پیروزی در سه شنبه: که سوال دیگر اینکه آیا, اما در زمانی که معاون سابق رئیس جمهور می شود حزب نامزد در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

همانطور که در هفته گذشته مسابقات بایدن شب گذشته تحت سلطه در میان آمریکایی های آفریقایی تبار; رهبری در میان کالج تحصیل سفید رای دهندگان و حتی در صدر ساندرز البته دقت بیشتر در میان آبی و یقه سفید رای دهندگان بود که ترجیح سناتور در هر یک از سال اول چهار مسابقات. ترکیب ساندرز مشکل در سراسر کشور جوان رای دهندگان که به طور کلی ترجیح داده او را با حاشیه های زیادی بیش بایدن به طور مداوم نشان داده و سهم کمتری از کل آرا از آنها چهار سال پیش با توجه به خروج نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون تحقیق و پژوهش برای یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های رسانه ها.

"اگر او را نمی خواهید را به نفع طبقه کارگر [سفید رای دهندگان] و او را به رفتن به از دست دادن [سیاه و سفید رای دهندگان] انبوه و مشارکت مردم است و همه با حریف خود مردم و ... وجود دارد فقط هیچ راه به پیروزی می گوید:" نی نی Devine, که در خدمت به عنوان یک استراتژیست ارشد برای ساندرز در سال 2016 است اما مسلمانان با هر انتخاباتی این سال است. "این درست است که ساده است."

بایدن سعی پروژه اعتماد به نفس در سخنرانی پیروزی شب گذشته ارائه آشکارا آرام و اندازه گیری سخنان متمرکز در انتخابات عمومی ، و به او پیشنهاد نوع آشتی جویانه ستایش برای ساندرز است که معمولا در پایان یک مسابقه اولیه. "ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و هم ما را شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود." "ما او را شکست با هم." ساندرز در ضمن صحبت کرد حجم خود را در مورد وضعیت مخاطره آمیز با انتخاب به صحبت می کنند تا به امروز.

در حالی که رهبران دموکرات بیشتر یا کمتر قابل تحمل ساندرز ادامه 2016 مبارزه با هیلاری کلینتون تا ماه ژوئن آن سال حزب تمایل به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد آن بسیار کمتر آمرزنده دیگر تمدید جنگهای صلیبی Devine به من گفت. "بایدن نیازهای بهار و تابستان بدون برنی" او گفت:. "من فکر می کنم برنی به اندازه کافی هوشمند است و معقول به اندازه کافی به رسمیت شناختن است که [آن را غیر منطقی] برای حفظ این چیزی که به خاطر از چه؟"

یکی از دلایل ساندرز ممکن است می خواهم به ماندن در مسابقه برای حفظ توجه بر مسائل مربوط به سیاست های او در مورد مراقبت از, حتی اگر او تا حد زیادی mutes انتقاد خود از بایدن. جسی جکسون که تایید ساندرز آخر هفته گذشته به دنبال آن است که مدل در مرحله ی دوم از سال 1988 دموکراتیک اولیه که مایکل Dukakis در نهایت برنده شد. در نظر او امروز ساندرز گفت که "نظرسنجی پس از نظرسنجی از جمله خروج سنجی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق مردم آمریکا حمایت ما مترقی دستور کار" با اشاره به نگرانی در مورد نابرابری درآمد و ناکافی مراقبت های بهداشتی در میان دیگران.

چندین دموکراتیک فعالان گرچه می گویند یک تفاوت عمده بین 2020 و 1988 می تواند پیچیده در این رویکرد: ساندرز تهاجمی شبکه ای از حامیان بعید است که به صدا خفه کن آن انتقاد بایدن حتی اگر نامزد خود را می کند. که ترجمه می تواند به افزایش تقاضا برای دعوت به ترک.

فراتر از دموکراتها نگرانی در مورد تهمت McElwee ساندرز معتقد است که به احتمال زیاد خواهد شد در صورت فشار بیشتر به صرفنظر کردن از این میدان به دلیل شیوع کروناویروس جدید و محدودیت در مبارزه. این نگرانی ها باعث شد هر دو بایدن و دعوت به انصراف از حوادث دیروز.

"دو چیز متفاوت هستند که در مورد این سال نسبت به سال 2016: یکی ... وجود دارد و نمی شود هر مسابقه است که او هر محتمل شات در برنده شدن در جایی که او در حال رفتن به قادر به دوباره بجای اول برگشتن" McElwee به من گفت. "و من فکر می کنم شما تا به حال کمی بیشتر خلق و خوی در میان رای دهندگان و استقرار در [2016] که گفت:" بیایید یک پسر وجود دارد ساخت یک اخلاقی مورد.' در این نقطه ... من فکر می کنم دموکراتیک پایه بسیار بیشتر وحشت زده از مغلوب ساختن پیشی جستن این چرخه از آخرین چرخه و [است] رفتن به پاسخگویی کمتر به خوبی برای یک مدت طولانی و کشیده کردن اولیه به خصوص در میان یک بیماری همه گیر."

تقویم ارائه نمی ساندرز هر گونه تاخیر. روز سه شنبه او باید رقابت در فلوریدا جایی که نظرسنجی ها نشان می دهد او رو به یک کاورنو کسری زیر نظر اخیر خود در ستایش جنبه های حکومت کاسترو در کوبا; اوهایو که در آن او از دست داده به شدت در سال 2016; و ایلینوی که در آن دولت دموکراتیک رهبری بسیج در سراسر بایدن و نظرسنجی ها نشان می دهد معاون سابق رئیس جمهور برگزاری سنگین منجر شود. تنها آریزونا با آن جمعیت بزرگ لاتین به نظر می رسد مانند آن را می توان مهمان نواز به Sanders, اما حتی در آنجا که اکثر بررسی های اخیر نشان می بایدن به راحتی پیش رو است. گرجستان که در بین جمعیت ایجاد بایدن به عنوان مورد علاقه روشن, زیر یک هفته بعد.

برای ساندرز و زیان شب گذشته به خصوص گزش ایجاد می کنند چرا که آنها عمدتا در کشورهای که در آن او زد و در برابر کلینتون در چهار سال پیش. در آن مسابقه ساندرز دقت برنده اصلی در میشیگان; دستگیر حدود دو سوم از رای و یا بیشتر در آیداهو داکوتای شمالی و واشنگتن (که در آن انتخابات برگزار شد به عنوان قفقاز در زمان گذشته); به پایان رسید و تنها 0.2 درصد پشت کلینتون در میسوری. تنها در می سی سی پی بود او روت.

این زمان گرچه ساندرز در ادامه به تلاش برای گسترش حمایت خود را فراتر از مشتاق پایه است که خود را پر آرنا-اندازه تظاهرات و دارای عقاید خود را جمع آوری کمک های مالی بالغ. حتی در ابتدا از رای گیری در این سال -- که ساندرز به پایان رسید در یک مجازی کراوات برای کسب مقام اول در آیووا و سپس برنده بعدی مسابقات در نیوهمپشایر و نوادا—او تنها به جذب بین یک چهارم و یک سوم از کل آرا است.

سوال بزرگ برای ساندرز که در آن نقطه بود که آیا او می تواند اضافه کردن به ائتلاف پس از مسابقه تثبیت که آن را با سرعت خیره کننده زمانی که هر دو سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سناتور ctq از مینه سوتا خود به پایان رسید و نامزدهای تایید بایدن فقط قبل از سه شنبه. وارن آنها را به دنبال کردن این رشته که روز شنبه و پس از شکست به پیروزی یک دولت واحد شب قبل از.

تا کنون ساندرز در ایالت های مهم شکست خورده است برای اضافه کردن به پایگاه خود را. روز سه شنبه او بیش از 37 درصد از آرا تنها در خانه اش در ایالت ورمونت است. در دو فرد مسابقه شب گذشته او را به خود جلب کرد تنها حدود 37 درصد در میشیگان 35 درصد در میسوری حدود 33 درصد در واشنگتن و کم خونی 15 درصد در می سی سی پی. تنها در کوچکتر مسابقات آیداهو (که او را از دست داده) و داکوتای شمالی (که او برنده) انجام ساندرز عبور 40 درصد از آرا.

جمعیتی الگوهای عمدتا به دنبال شیار برش در سه شنبه. بایدن زد تا حاشیه های قابل توجهی در میان کالج تحصیل سفید رای دهندگان در ایالت میسوری و می سی سی پی و انجام آنها دقت بیشتر در میشیگان یک دولت که در آن ساندرز ارسال شده دو رقمی استفاده در میان آنها در سال 2016. اولیه خروج از نتایج همچنین نشان داد که بایدن برنده کسانی که رای دهندگان در واشنگتن است. شروع در سه شنبه بایدن برنده یقه سفید سفید رای دهندگان در 13 از 16 ایالت است که در آن خروج سنجی انجام شده است.

بایدن شب گذشته نیز خود را حفظ مزیت قابل توجهی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان. او برنده پشتیبانی از تقریبا نه در 10 از آنها در می سی سی پی. به عنوان در سال 2016 ساندرز اجرا شده است بیشتر رقابتی در میان سیاه و سفید رای دهندگان در خارج از جنوب. اما حتی پس از خروج سنجی شب گذشته در بر داشت بایدن برنده شدن حدود دو سوم از آنها در میسوری و میشیگان تقریبا دقیقا مطابق کلینتون عملکرد زمان گذشته است. بایدن انجام داده آفریقایی آمریکایی ها در هر کشور به اندازه کافی از این رای دهندگان به اندازه گیری در یک انتخابات.

شاید ناامید کننده ترین برای Sanders, خروج سنجی در میسوری و میشیگان در بر داشت بایدن همچنین دقت برنده حمایت از رای دهندگان سفید بدون یک مدرک دانشگاهی است. (نه به اندازه کافی از آنها رای دادند در می سی سی پی برای خروج نظرسنجی برای ثبت تنظیمات خود را.) اولیه خروج از نتایج همچنین نشان داد که بایدن برنده شدن آنها توسط یک حاشیه باریک در واشنگتن است.

ساندرز انجام غیر کالج تحصیل سفید رای دهندگان در ایالت میسوری و میشیگان آخرین بار (بدون 2016 خروج نظرسنجی انجام شده در واشنگتن) و او هدفمند آنها در این سال با شلاق بایدن بر حمایت خود را به صورت رایگان-تجارت و موافقت نامه قبلی خود باز بودن به برش امنیت اجتماعی به عنوان بخشی از یک "بشردوستانه" با جمهوری خواهان برای کاهش کسری بودجه. پس سه شنبه بایدن انجام یقه آبی سفید رای دهندگان در 12 از 16 متحده که در آن خروج سنجی انجام شد (با فرض سرب خود را در واشنگتن برای بقای نهایی خروج-نظرسنجی تجدید نظر).

رفت و برگشت از بایدن پیروزی شب گذشته بهترین بود, دستگیر شده در منطقه مترو دیترویت. او ضرب و شتم ساندرز در حدود 20 درصد هر دو در شهرستان Wayne که شامل شدت آفریقایی دیترویت و Oakland County, یک یقه سفید حومه است که نقل مکان کرد به سمت دموکرات ها در سال های اخیر است. او همچنین ضرب و شتم ساندرز در حدود 17 امتیاز در Macomb County, خانه های سفید و یقه آبی "ریگان دموکرات" که زیرفشار به سمت ایران.

یکی نهایی باد مخالف کتک Sanders. در تکرار سه شنبه بایدن تحت سلطه در میان رای دهندگان که خود شناسایی کرده اند که دموکرات ها در ایالت میسوری میشیگان و می سی سی پی به طور یکسان و او از انجام آنها دقت بیشتر در واشنگتن است.

پس از از دست دادن حزبی دموکرات ها به شدت خود را در سال 2016 اجرا ساندرز انجام داده بودند و بیشتر رقابتی در میان آنها در اولین مسابقات این سال است. اما در لحظه ای خود را از بزرگترین پیروزی این چرخه پس از برنده شدن در نیوهمپشایر و نوادا او با ارسال یک سری از سیگنال های متخاصم به حزب. در میان آنها: اصرار او در حال اجرا است در برابر "دموکراتیک استقرار" ترك هر گونه کلی انتخابات کمک از مایکل بلومبرگ میلیاردر و اعلام کرد که او را تنها انتخاب یک معاون رئیس جمهور که پشتیبانی از مدیکر برای همه است.

این عوامل به احتمال زیاد منجر به بایدن رگه برنده: او در حال حاضر برنده خود شناسایی دموکرات ها در هر دولتی با یک نظرسنجی خروج از شنبه, صرفه جویی, برای, ورمونت, کالیفرنیا کلرادو.

"دیگر ناقص نظریه از این [ساندرز] کمپین این است که شما می توانید برنده نامزدی حزب سیاسی عمده ای در حال اجرا در برابر آن حزب سیاسی" آدریان Hemond دموکراتیک خلق مشاور در میشیگان به من گفت. "فعالان دموکراتیک سرمایه گذاری کرده اند گذشته 25 و 30 و 40 سال از زندگی خود را در حزب و او می گفت این همه مزخرف. چگونه است که قرار است به کار می کند؟'"

در روز سه شنبه حداقل پاسخ این بود که آن کار نمی کند. در حال حاضر در 78 با دوم کمپین رو به پایین سقف حمایت از اول ساندرز و لیگ از حامیان سرسخت در حال مقابله با نزدیک به یقین است که پس از سال ها از سازماندهی و مبارزه او هرگز تسخیر حزب دموکرات به عنوان نامزد ریاست جمهوری.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب