Ivanka Trump و چارلز کخ سوخت لغو-برخورد فرهنگ در ویچیتا ایالت

پس از اظهارات او شد تنزل مقام از headlining دانشگاه ایالتی ویچیتا مجازی شروع, Ivanka Trump سرزنش "انصراف از فر

توسط NEWS-SINGLE در 22 خرداد 1399
Ivanka Trump.
پس از اظهارات او شد تنزل مقام از headlining دانشگاه ایالتی ویچیتا مجازی شروع, Ivanka Trump سرزنش "انصراف از فرهنگ است."عکس توسط اوان Vucci / AP

مرحله نهایی مسابقات بیش از که قوانین آمریکا دانشگاه به سر آمد و در کانزاس روز چهارشنبه در یک درگیری که ممکن است به نام انصراف از فرهنگ در مقابل بزرگ اهدا کنندگان. آن هفته گذشته آغاز شد زمانی که یک دانشکده فنی وابسته به دانشگاه ایالتی ویچیتا اوراق طرح به صورت مجازی شروع آدرس توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka در تعظیم به دانشجو و استادان انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ به این کشور تظاهرات بیش از جورج فلوید را کشتن. در توییتر, Ivanka سرزنش "انصراف " فرهنگ" آن را "در تضاد به دانشگاه." در سازش با میانجیگری توسط دانشگاه Ivanka اظهارات به جای headlining این رویداد شد تنزل مقام به یکی شدن در منو از گزینه های در طول مراسم در ماه ژوئن 6th. اگر آنها خواست دانش آموزان می تواند با کلیک بر روی یک لینک و دیدن او در لباس پوشیدن برای این مناسبت در شاهوار سفید غلاف و فیروزه گوشواره و سنجاق سینه به عنوان او خطاب آنها را به عنوان "زمان جنگ" فارغ التحصیلان.

رویکرد دانشگاه ایالتی ویچیتا رئيس جمهور Jay طلایی برنده ستایش از دانشجویان و اعضای هیئت علمی که تا به حال منتشر دادخواست مخالفت با آدرس. اما تصمیم roiled مدرسه محافظه کار شرکت های بزرگ اهدا کنندگان از جمله بنا به گزارش میلیاردر آزادیخواه نفت نجیب زاده چارلز کخ صاحب Koch Industries, بزرگترین شرکت در ویچیتا و یکی از دو تا از بزرگترین شرکت های خصوصی در کشور است. با توجه به ویچیتا عقابKoch Industries را تهدید به خروج از آن حمایت مالی به دانشگاه; آن بسکتبال آرنا خرس کخ نام. روزنامه داستان ذکر شده در نامه ارسال شده به کانزاس Board of Regents توسط دیگر شرکت کننده از مدرسه استیو کلارک که طلایی برای اخراج می شود و هشدار داد که کخ صنایع و دیگر شرکت های بزرگ اهدا کنندگان—از جمله دن کارنی بنیانگذار Pizza Hut—"بسیار ناراحت و کاملا آوازی در تصمیم گیری های خود به رد هر گونه حمایت بیشتر."

در نامه خود با توجه به عقاب, Clark, توصیف یک گفتگو است که او می خواهم تا به حال با Koch Industries' chief financial officer, Steve Feilmeier صندلی از یک صندوق جمع آوری کمپین برای یک کسب و کار جدید ساختمان در محوطه دانشگاه. "او به من توصیه او را به استعفا . . . از هر گونه ارتباط با دانشگاه" کلارک گزارش نوشت. "او همچنین مشاوره که Koch Industries لغو تمام حمایت های مالی برای برنامه ها در دانشگاه آنها قبلا تامین می شود." در یک مصاحبه کلارک گفته عقاب "ما تا به حال کخ در برابر. در حال حاضر ما در حال رفتن به از دست دادن آنها و آنها هرگز به عقب." برای جلوگیری از خطر از دست دادن میلیون ها دلار کمک های مالی به دانشگاه کلارک به نام هیئت رجنت به آتش طلایی.

هیئت مدیره برگزار شد در جلسه بعدی در این باره در روز چهارشنبه در حالی که دانش آموزان برگزار شد تجمع و گردش پردیس طومار در حمایت از طلایی که در حال حاضر به دست آورد هشتاد و هفت صد امضا. پس از جلسه چهار ساعت هیئت مدیره صادر مبهم بیانیه حمایت از "آزادی بیان و تنوع و شمول است." Tajahnae استاکر یکی از W. S. U. دانش آموزانی که به سازماندهی این تجمع گفت: عقاب, "کخ برادران تا به حال تاثیر بسیار زیادی برای راه بیش از حد طولانی و در حال حاضر در مورد زمان شروع به حمایت از ما به جای حمایت از یک بررسی به دانشگاه."

کلارک که تا به حال به نام برای طلایی را اخراج کاهش یافته است به نظر.

فشار سیاسی که ثروتمند اهدا کنندگان اعمال در دانشگاه ها به ندرت پخش می شود به طوری publicly. اما هیچ رمز و راز در چرا W. S. U. ممکن است زلزله در چشم انداز بیگانه Kochs. چارلز کخ که ثروت تخمین زده می شود کمی بیش از پنجاه میلیارد دلار است گزارش داده و یا متعهد برخی از پانزده میلیون به W. S. U. در هفت سال گذشته. علاوه بر این کخ متعهد است در $3.6 میلیون دلار به صندوق دانشگاه موسسه برای مطالعه رشد اقتصادی است. اگر چه W. S. U. عمومی دانشگاه کخ بودجه مرکز یک مخزن فکر می کنم اختصاص داده شده به ترویج میلیاردر شخصی فلسفه سیاسی که به ترویج سرمایه گذاری خصوصی و نه دولت به عنوان نوش دارو برای تقریبا تمام مشکلات اجتماعی. در سال های اخیر, افشای دانشجویان خود را آزادیخواه ایدئولوژی شده است و تمرکز اصلی کخ را انسان دوستی وجود دارد و در حال حاضر مشابه کخ-بودجه برنامه های در برخی از سیصد آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها. با وجود گزارش bridling در disinvitation از Ivanka Trump, Koch شده کامل-بویژه حامی پدر او و نه یک اهدا کننده به مبارزات انتخاباتی خود را. اما کخ و خصوصی خود را سیاسی عملیات را با شور و شوق حمایت تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های دولت از جمله 2018 کاهش مالیات شرکت ها و دولت حرکت صعودی از مقررات زیست محیطی.

در بیانیه ای به من فرستاده شده در روز چهارشنبه سخنگوی کخ صنایع سعی در فاصله شرکت از جنجال. "استیو کلارک یک شهروند خصوصی که با وابسته نیست کخ صنایع کردند." "مشاهدات خود را نادرست و نشان نمی Koch Industries." این بیانیه در ادامه می گویند که شرکت "ادامه دارد تعهدات خود را به WSU" و معتقد به "آزادی علمی." در عین حال آن را نیز گفت: "ما در اعتراض به سخنران disinvitations," اضافه کرد که "دانشگاه های ارائه دانش آموزان فرصت برای مواجهه با ایده های جدید و برای خود فکر می کنم. محدود کردن دسترسی به منفور سخنرانان ديدگاه و بورس تحصیلی نمی محافظت از دانش آموزان آن کاهش شانس خود را برای تعامل, بحث و انتقاد."

ثروتمند دهنده این بحث به عنوان یک ماده رایگان سخنرانی برای تلفن های موبایل شریف. اما برخی از اساتید و دانشجویان که منجر به تظاهرات در برابر Ivanka Trump را شروع آدرس را رد کرد که بحث به عنوان فریبنده. جنیفر ری استادیار عکس رسانه ها در ایالتی ویچیتا نوشت که نامه سرگشاده ای به دولت مخالف این آدرس که جمع آوری نزدیک به پنج صد امضا اشاره کرد که "هر دانش آموز که می خواهد برای انتخاب کردن و شنیدن Ivanka Trump سخنرانی می. آن را لغو و یا سانسور. آن را در یک منو از سخنرانان آنها می توانید گوش دادن به. این متمم اول قانون اساسی بحث را واقعا نمی اعمال می شود. افرادی که شکایت دارند میدانند که این سخنرانی موجود است. آنها فقط نمی مانند سیاست است. آن همه چیز در مورد نماد."

ری اذعان کرد که او دلیلی برای مخالفت با سخنرانی نمادین نیز هست. "آن را با ارسال یک پیام دانشگاه که در برابر معترضان" او گفت:. "به جای دانشگاه سعی در خنثی کردن این وضعیت است. آنها کار درست را انجام داد. آن بود بسیار شجاع است."

امیره Coleman مشتاق خواننده اپرا است که یک مقام ارشد در W. S. U. و یک آفریقایی-آمریکایی حامی از زندگی مهم جنبش اشاره کرد که "Ivanka سخنرانی است که هنوز هم در دسترس برای هر کسی که می خواهد به تماشای آن. آنها فقط نمی خواهید آن را به headliner. این یک سازش است و در عین حال اهدا کنندگان گفت: آنها می خواستند به جلو و کمک های مالی خود را. آن را نه یک عمل سانسور. این یک تغییر تمرکز از Ivanka به نیازهای جامعه سیاه و سفید در اینجا. و در حال حاضر رئیس جمهور است برای گوش دادن به دانش آموزان در اینجا. که غم انگیز است."

اگر در واقع وجود دارد هیچ تهدیدی برای آزادی بیان در دانشگاه ری پیشنهاد می شود این قسمت نشان داد که آن مطرح شده توسط مدرسه بزرگ اهدا کنندگان. "این خطر واقعی است که این کسب و کار مشارکت" او به من گفت. "آنها فکر می کنم آنها خود را به مدرسه. که متمم اول قانون اساسی مسئله است."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب