من آموزش برای بازی های المپیک و هل دادن بازی بازگشت مناسب بود تماس

Kohjiro Kinno /Sports Illustrated/گتی

وقتی که من 6 بود و پدرم مرا به دیدن 1996 آتلانتا, بازی های المپیک, من تعجب آنچه در آن می خواهم به یک المپیک. بیست سال بعد متوجه شدم.

من وارد 2016 المپیک ریو آماده رقابت برای یونان در 10000 متر مسیر مسابقه. من افتخار می کنم اما بیشتر عصبی که من منتظر رویداد من که برنامه ریزی شده بود برای چند روز پس از مراسم افتتاحیه. سپس, زمانی که من در نهایت در خط شروع برای مسابقه المپیک احساس کلیک. رقبای من و من ایستاده بود با هم احاطه شده توسط دوربین های دیجیتال و ده ها هزار نفر از تشویق تماشاگران است. ورزشکار بعدی به من کمک کرد من تنظیم یک پین بر روی ماهیگیری و من احساس می کردم که او ندیمه رفع لباس من در روز عروسی من. من سپاسگزار بود در این شرکت از این زنان—این خواهری. من می دانستم که رقبای من احساس همان. بنابراین بسیاری از چیزهایی که تا به حال برای رفتن به سمت راست بیش از طول عمر ما می توانید در اینجا و در حال حاضر ما در مورد پیوستن به قدیمی ترین ورزشی سنت در جهان است. فقط ساخت آن را به بازی های المپیک است که یک دستاورد است که همه ورزشکاران و طرفداران را تشخیص دهد. به عنوان ما دست تکان دادند به جمعیت قدردانی ما و ما قبل از مسابقه اعصاب آمیخته با مخاطب را هیجان برای ایجاد الکتریکی احساس جشن و شادی.

هنگامی که این خبر برای اولین بار کاهش یافته است که در سال 2020 توکیو بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد و من نا امید شده بود. من مربیان و من تا به حال برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی پایین به هفته برای آماده شدن برای یک مسابقه مقدماتی در بهار و برای رویداد اصلی در تابستان. من و همسرم ساختار کل زندگی ما در اطراف این جدول زمانی. اما پس از آن من در نظر گرفته شناگران ژیمناست و ورزشکاران در تیم های ورزشی که آموزش بر خلاف معدن می تواند همچنان در اجتماعی فاصله. و فهمیدم که اگر تماشاگران شلوغ هم بیش از حد به زودی بسیاری از هزاران نفر می تواند قرارداد coronavirus. کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفتند برای محافظت از خود ورزشکاران و به انجام بخشی خود را در نبرد جهانی در برابر این بیماری همه گیر.

که تصمیم من متوجه شدم مظهر المپیک احساس. بازی های المپیک را به سختی خواهد بود یک جشن اگر برخی از ورزشکاران تا به حال به خود را به خطر اندازد ، مسابقات نمی خواهد احساس نشاط و اگر ما در رقابت های خالی استادیوم. در ریو در سال 2016 جمعیت آنقدر زنده است که در این مسابقه بود و یک عملکرد. بدون تماشاگران یک مسابقه است که فقط در یک زمان محاکمه.

ورزشکاران حرفه ای آشنا هستند با استقبال از ناشناخته: ما هر روز زندگی می کنند آگاه باشید که غیر منتظره آسیب و یا حتی چیزی به عنوان ساده به عنوان بد آب و هوا در روز مسابقه می توانید از خط خارج شدن ماه از دقت برنامه گذاشته. من شده اند در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر به عنوان یکی دیگر از ناشناخته البته یکی است که هنوز هم اتفاق می افتند. من را به راحتی در دانستن است که مردم در سراسر جهان نیز تلاش خود را برای مقابله با این بحران یک روز در یک زمان, و من می دانم که coronavirus باعث شده است که به مراتب ویرانگر تر اختلال در زندگی مردم از آن من است.

من احساس می کنم ممنون به امن و با ثبات وضعیت در یونان که در آن من شده است از ماه فوریه با مربی و هم تیمی های من قرنطینه رفقا. من در ابتدا آمد در اینجا به انجام یک ماه آموزش فشرده camp به “اوج” من تناسب اندام قبل از آوریل رقابت است. به عنوان یک مسابقه بزرگ تساوی در نزدیکی آستین دوندگان فاصله تا سطح شیب دار به شدت آموزشی ما با اضافه کردن سرعت کار و مسابقه شبیه سازی به مخلوط تا زمانی که ما در حال اعمال خودمان را در یک سطح خواهد بود که غیر قابل تحمل برای دوره های طولانی از زمان. پس از یک “اوج” ما را به یک استراحت و سپس به آرامی ساخت تا دوباره در طول ماه. تصویر آموزش مانند یک مداد: بسیاری از زمان آن قوی است اما کسل کننده و گاهی اوقات آن را تیز به یک قدرتمند اما نقطه حساس.

به عنوان همه گیر تکامل یافته و مارس مسابقه رو به تاخیر افتاد و سپس لغو مربی تیم من و من تنظیم من آموزش جدول زمانی برای یک رویداد در مراحل بعدی ممکن است. اما پس از آن هر مسابقه را از طریق تمام بهار رو لغو شد و کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که بازی’ yearlong تعویق افتادن. ساختمان به ورزشی اوج می گیرد اراده و شن و جدول زمانی به طور ناگهانی گسترش با یک سال تمام شده است و روان مراجعه کنند. هزاران نفر از ورزشکاران در حال مقابله با همان سردرگم تنظیم است.

بر خلاف ورزشکاران در ورزش های دیگر من قادر به ادامه آموزش—اگر چه متفاوت است. در حال حاضر به جای ایجاد تناسب اندام برای اوج من مربی بازسازی آموزش من به تمرکز بر روی چابکی دریل و کوتاه “پایه ساختمان” تمرینات و مقدار زیادی از قدرت و هسته ای از تمرینات است که من می توانید انجام دهید در آپارتمان من. (من به اشتراک گذاشته ام برخی از این دریل در Instagram, چرا که آنها می تواند انجام شود در داخل تقریبا هر کسی است.) من یک دولت-صدور اجازه لغزش به ترک خانه من است که من را با من اجرا می شود در مورد من توسط پلیس متوقف شد. من پهلو مدارک به من در حال اجرا کلاه و تا کنون آن را تجربه روزانه خود عرق حمام.

من در تلاش برای reframe این زمان اضافی به عنوان یک فرصت برای رشد و نه کوچک. و من امیدوارم که در بازی اتفاق می افتد, من آماده تر از همیشه است. هیچ تضمینی وجود ندارد که من رقابت—soonest من می دانم که زمانی که من اجرای مسابقه مقدماتی این سقوط فرض مسابقات بازگشایی آن—اما من ماندن با احتیاط خوش بینانه است.

هم تیمی های من در یونان به من آموخت عبارت Συναγωνισμός (تلفظ دیده می شود-a-go-nee-ایجاد-mos) که بدان معنی است که اساسا “خوب رقابت”—هنگامی که شما در حال تلاش به بهترین خود را و شما امیدواریم که رقبای خود را نیز به انجام بهترین خود را. معنای متمایز است به سادگی از “تمایل را به نفع خود.” این نشان میدهد یک حس عمیق تر از افتخار و واقعا مایل رقبای خود را به خوبی به طوری که خود را از نژاد خالص اندازه گیری از توانایی های ورزشی. آن را در مورد احترام به ورزش خود را و شاد بودن برای همه موفقیت در علاوه بر این به خود شما. عبارت کپسوله احساس من بعد از مسابقه من در ریو. من قرار داده شده 17th, اما من بیش از ماه است که من تا به حال مجموعه ای جدید و شخصی بهترین و شکسته یونانی رکورد ملی. من به همان اندازه نشئه که یک رقیب رکورد جهان را شکست و بسیاری دیگر از ورزشکاران مجموعه جدید ملی سوابق و بهترینها شخصی. رقابت خوب است در مورد جشن ورزشی خود را.

یک تیم تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین بازیکن. این ممکن است احساس مانند یک شعار است اما دلیلش این است که آن درست است و روحیه طنین انداز در حال حاضر بیشتر از همیشه: المپیک نیست در مورد هر یک خاص رقابت آنها در مورد ما جمعی المپیک رویا. و اگر ورزشکاران کردم بیمار یا در معرض خطر دیگران را به خاطر آنها احساس تحت فشار برای شکستن قرنطینه به منظور قطار که مجموعه همه عقب. این تنش میان چه چیزی بهترین را برای فرد و چه چیزی بهترین را برای این گروه در مرکز مبارزه ما با اجتماعی فاصله. قرار دادن نیازهای خود را پشت آن از جامعه گسترده تر می شود اما در نهایت این اقدام می تواند زندگی را نجات دهد. هر چیزی که ما در حال حاضر برای کمک به جهان ما غلبه بر این بیماری همه گیر است که یک هدیه ما در حال دادن به ما در آینده شویم. آن را یک قربانی; این یک مسئولیت است. ما همه هم تیمی در این مبارزه برای غلبه بر COVID-19.

زمانی که بازی های المپیک اتفاق می افتد در ماه جولای سال 2021 به اعتقاد من آنها را حمل معنای عمیق تر نسبت به سایر بازی های المپیک در طول عمر من است. آیا من آن را به بازی یا نه در این شرایط من می دانم که من نمی خواهد فقط یک گریه با شادی در مراسم افتتاحیه. چرا که در حال حاضر بازی های المپیک خواهد بود بیش از فقط یک جشن از بهترین ورزشکاران است. این جشن نیز از بشریت triumphing به عنوان یک تیم بیش از یک جمعی تهدید. زمانی که مشعل روشن است و بازی شروع ما تمام خواهد شد به اشتراک گذاری که در المپیک احساس را با هم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>