'من راه رفتن در اطراف برای آخرین هفته از دیدن آنچه در حال آمدن'

ایده های گفتگو با یک پزشک در خط مقدم مبارزه با کروناویروس لایحه Sikes / AP دانیل شاخ یک پزشک در بی

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398
لایحه Sikes / AP

دانیل شاخ یک پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون که در آن او است کمک به رهبری یک تیم به اتهام برنامه ریزی برای هجوم coronavirus بیماران. بیمارستان خود یکی از بهترین ها در جهان دلخواهی منابع و جهان پیشرو ماشین سواری از استعداد است. هنوز شاخ شده است حمل حاد حس ترس در مورد آینده یورش که در نهاد او و دیگران در این منطقه به زودی. او می خواست به صحبت با من پس از تماشای ساکنان خود را upper-middle-class محله همچنان به جمع در کافی شاپ ها و رستوران ها.


فرانکلین Foer: آیا تا به حال به طور کامل دنده با لباس و عینک و دستکش ؟

دانیل شاخ: من از دیدن یک بیمار برای او معمول سالانه امتحان سه شنبه گذشته. و من دستیار پزشکی به سمت من آمد و گفت: "این بیمار به سرفه و ما فقط موفق به دریافت آموزش در مورد پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی. چه چیزی می خواهید به انجام?" همه چیز در حال حرکت چنان سریع است که من تا به حال به خواندن دستورالعمل. آنها در حال تغییر روز به روز. من متوجه شدم که من تا به حال برای قرار دادن در نوع تمام دنده برای رفتن به ارزیابی این بیمار است. و من در اتاق راه می رفت—این فقیر بیمار که فقط به سادگی به حال یک زمستان سرفه چشمان او رفت. او بلافاصله پرسید: به ترک. فشار خون خود رفت تا 60 امتیاز فقط از دیدن من در دنده. و بود که یک وضعیت من همیشه می خواستم به در. اما این وضعیتی است که در حال حاضر.

و بنابراین ما به سرعت در حال خاموش کردن مراقبت های معمول. ما لغو همه برنامه ریزی شده دنبال یو پی اس با بیماران مبتلا به دیابت و نارسایی قلبی در این مرحله از آنجا که ما باید برای حفظ این تجهیزات حفاظت شخصی.

Foer: بنابراین آنچه که شما در حال دیدن در حال حاضر ؟

شاخ: در سراسر بوستون ما در حال شنیدن گزارش می دهد که تعدادی از بازدیدکننده داشته است با امکان coronavirus موارد شروع به ضربه که نمایی رشد روند. ما در 10 تا 15 به تازگی به 30 تا 40 و در حال حاضر دیروز وجود دارد برخی از 129 بازدید و یا چیزی شبیه به آن در ما موج-تست درمانگاه.

Foer: من می دانم که شما بوده ام به دنبال دوره بیماری در ایتالیا ...

شاخ: که واقعا تنظیم کردن زنگ آلارم. ما شروع جلسه اوایل هفته گذشته در مورد در مقیاس گسترده ای معضلات اخلاقی: ایتالیایی پزشکان نیاز به انتخاب کنید که بیمار دریافت ونتيلاتور. و سرعت که با آن ما شنیده ام که بیماران نمی توانند پایه دسترسی به بستری یا سرپایی و مراقبت در ایتالیا مطرح شده است که نگرانی ما نیست حتی فکر کردن در مورد سرعت و [قریب به اتفاق سیستم] که coronavirus می شود.

Foer: می تواند بحران اینجا زمین حتی سخت تر از در ایتالیا ؟

شاخ: باید بگویم که بوستون یکی از مکان هایی است که نگاهی سریع و اقدام مهم در هفته گذشته همچون تاخیر در ماراتن بوستون بسته شدن Boston, عمومی, مدارس, لغو ما روز سنت پاتریک رژه. اما همانطور که من راه می رفت در سراسر محله من دیروز اینجا بودم شوکه و نگران برای دیدن که ما در قهوه خانه ها پر از مردم ما رستوران ها پر از مردم داشتن نوشیدنی و لذت بردن از وقت خود را با هم. و آن را فقط به من نشان داد که من حامل یک بار دیدن آنچه که ما در حال انجام در بیمارستان دیدن چگونه نگرانی ما در مورد آنچه ما می دانیم در حال آمدن است. اما شهروندان آن را نمی بینیم. شخصی من روانی له این است که من راه رفتن در اطراف برای آخرین هفته از دیدن آنچه در حال آمدن و احساس به نحوی قادر به به اشتراک گذاری است که به وضوح و به طور موثر با دوستان و خانواده.

Foer: چگونه نزدیک ما در zero hour? اگر ما نمی شدید اجتماعی در فاصله دو روز بعد و یا چه چیزی شما فکر می کنم بوستون و بیمارستان در حال رفتن به شروع به دیدن ؟

شاخ: آنچه ما می خواهیم شروع به در حال دیدن ابتدایی-شیوه های مراقبت از ماجرا با تماس به دلیل تماس با نگران بیماران را واقعا مدت زمان طولانی. پس از آن واقعا نگران ترس بیمار است که نمی توانید از طریق بی ارزش رفتن به بخش اورژانس است که در حال حاضر کامل است. که به وضوح خواهد عمده ای ایجاد فشار در شرایط اضطراری-مدیریت سیستم های مدیریت.

و سپس بیمارستان را پر می کند با بیماران مبتلا به کروناویروس با سطح اکسیژن که نیاز به اکسیژن پشتیبانی و مایعات وریدی و کمک به تغذیه. ناگهان ما چند طبقه از این بیماران پر کردن تخت. و پس از آن 15 درصد از آنها شروع به سقوط و توسعه زجر تنفسی حاد که نیاز به تهویه مکانیکی برای صرفه جویی در زندگی خود را—همه در همان زمان و پس از آن ما به اندازه کافی ندارد ICU تخت و مکانیکی, هواکش برای مدیریت بیماران هستند که همه توفنده در همان زمان. ما خواهد بود [دست و پنجه نرم کردن با] انواع معضلات اخلاقی که ما واقعا تنها در زمان جنگ در این کشور است.

ما برنامه برای که. اما ما نمی خواهیم به برنامه برای که. تنها راه ما برای جلوگیری از این وضعیت که از در حال توسعه و تنها راه روشن است که ما کل جامعه مرتب کردن بر اساس به طور داوطلبانه متعهد—که فردی شرکت عمومی موسسه شهر, رهبری, رهبری دولت و فدرال رهبری—متعهد به کاهش است که فرآیند پایین به طوری که ما لازم نیست که همه از آن دسته از بیماران شروع به سقوط تخت ICU در همان زمان.

Foer: من می دانم که پزشکان زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد اخلاق سهمیه بندی مراقبت. چگونه آن را احساس می کنید برای رفتن از دانشگاهی تمرینات به معامله واقعی است ؟

شاخ: خلق و خوی من vacillates. رهبران نمی ایستاد و به مردم گفت دقیقا آنچه آنها نیاز به انجام. اما من پر از امید و الهام بخش در مورد آنچه که ما در حال انجام برای آماده شدن برای این. ما به طور فعال در حال طراحی مجدد ما کل سیستم مراقبت های بهداشتی را به جای بیماران با دیگر بالا-بیماری تنفسی و مشکوک coronavirus.

Foer: چه طراحی مجدد مراقبت های بهداشتی در پرواز شبیه ؟

شاخ: ما در حال تلاش برای به سرعت در حال استقرار مجازی-مراقبت از قابلیت های—با تلفن به طور منظم و تصویری check-ins—به همه پزشکان ما شروع با پزشکان که مراقبت برای ما پیچیده ترین یا بالاترین خطر بیماران که ما می خواهیم به نگه داشتن از مراقبت های بهداشتی تنظیم در حال حاضر مانند بيماران مبتلا به ضعف سيستم ايمنی بيمار را به حال پیوند بیماران مبتلا به سرطان. اگر ما می توانیم آنها را نگه دارید از مراقبت های بهداشتی تنظیمات و حرکت آنها را به تصویری مبتنی بر مراقبت بلافاصله ما می دانیم که ما را نجات. البته وجود خواهد داشت برنامه های مثل شما از دیدن کار در هنگ کنگ و کره جنوبی که در آن ما می توانید شروع به انجام سریع تست توده شروع به هدایت مردم که نیاز به خانه و چه کسی می تواند در نیروی کار است.

Foer: وجود دارد یک حس شوم در میان کارکنان بیمارستان ؟

شاخ: حقیقت این است که من فکر نمی کنم من آماده هستم به نظر که چون ما سیاست های داخلی. اما به چوب به پایان نامه اینجا: گذشته از نه قریب به اتفاق ما اتاق اورژانس و Icu دلیل اصلی جامع انزوای اجتماعی در حال حاضر است چرا که اگر شما در معرض یک مراقبت های بهداشتی کارگران به کروناویروس و می شود که یک مستند قرار گرفتن در معرض آنها را نمی خواهد بود قادر به کار برای 14 روز. و اگر آنها قادر به کار برای 14 روز پس از آن ما نمی خواهد که بهداشت و درمان-مراقبت از نیروی کار خود را به مراقبت از شما. که نکته کلیدی وجود دارد.

Foer: دکتر می تواند به شما کمک در حل یک سوال که پدید آمده در خانواده من امروز ؟ خانواده من صحبت کردن در مورد رفتن به یک پیاده روی و یا پیاده روی با خانواده های دیگر. است وجود دارد یک راه برای انجام این کار با خیال راحت و یا باید که همه فقط تعطیل شود در حال حاضر ؟

شاخ: من فکر می کنم فضای ... من فکر می کنم بودن خارج خواهد شد واقعا حیاتی از طریق این دوره از زمان—گرفتن هوای تازه های ورزش است. من فکر می کنم که حتی در این زمینه من را راهنمایی کند که مردم هنوز هم سعی کنید به ماندن سه تا شش فوت دور از یکدیگر و قطعا نمی انجام یک فعالیت مانند که اگر آنها حتی یک سرفه خفیف و یا سرد.

این موضوع با این ویروس است که واگرا از چیزهایی مانند سارس و برخی از ترسناک ترین های اخیر بیماری های همه گیر ما دیده ایم این است که این ویروس است که به وضوح ریختن برای چهار تا پنج روز قبل از بيماران تبدیل به علامت. و در واقع ما یک مقدار زیادی از سیگنال های که حتی زمانی که بیماران تبدیل به علامت چیزهایی مانند تب ممکن است در حال حاضر در اوایل دوره بیماری. و بنابراین در این نقطه اگر ما واقعا می خواهید به سرعت انتقال مردم باید به طور کامل لحاظ اجتماعی منزوی از دیگران خارج از خانواده هسته ای.

Foer: من مردم از رفتن به استارباکس هنوز—و شنیده ام کسی توجیه سفارش در یک برنامه تلفن همراه. آنها اشتباه است ؟

شاخ: رهبران شرکت های بزرگ مانند صاحبان زنجیره ای, کافی شاپ های زنجیره ای, رستوران ها, میله, باید ایستادن در حال حاضر و می گویند: "ما به طور داوطلبانه بسته شدن برای مسطح کردن این منحنی." آنها نیاز به خرید زمان برای curers و نوآوران که منجر بیمارستان و بهداشت و درمان-مراقبت-پاسخ سیستم به طوری که آنها می توانید برنامه های خود را با هم و آماده می شود برای این است. است که سهم بزرگ این کشور نه رفتن را از طریق چه خواهد بود عمیقا تجربه آسیب زا در ماه های آینده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب