J. F. K. s "پروفایل در شجاعت" یک نژاد پرستی مشکل است. آنچه ما باید در مورد آن انجام?

کندی کتاب که برنده جایزه پولیتزر در سال 1957 قهرمانان اروپا یک سری از compromisers در نژادی عدالت به عنوان exe

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
JFK signs books for a group of young people.
کندی کتاب که برنده جایزه پولیتزر در سال 1957 قهرمانان اروپا یک سری از compromisers در نژادی عدالت به عنوان exemplars از شجاعت.عکس از Corbis / گتی

هر چند من می شنوم از فرزندان آدلبرت ایمز یک اتحادیه به طور کلی در طول جنگ و پس از آن فرماندار می سی سی پی در بازسازی اعتراض به یک پاراگراف در مورد او جان اف کندی در کتاب "پروفایل در شجاعت" از سال 1956. "هیچ دولتی رنج می برد بیشتر از carpetbag حکومت از می سی سی پی" کندی نوشت: در مورد Ames باشند. فساد شایع شد. مالیات افزایش ضریب چهارده. "مناطق وسیع از شمال می سی سی پی در وضع خرابه." هیچ یک از این درست است و ایمز خانواده شده است لابی خانواده کندی به تغییر متخلف پاراگراف تقریبا به طور مداوم برای بیش از شصت سال—از جمله یک فرد در گفتگو با J. F. K. در سال 1963 انجام شده در کاخ سفید توسط Ames نوه بزرگ جورج Plimpton نویسنده و سردبیر پاریس را نقد کنید. هیچ چیز کار می کرد. اما شاید در حال حاضر و در این لحظه از بزرگ ملی تجدید نظر از تاریخ ما و آثار ما به خصوص تبعیض آن ممکن است متفاوت باشد ؟

من این entreaties اخیرا یک زن و شوهر از هفته پیش چون من نوشت: یک کتاب در مورد خونین سرنگونی بازسازی با تروریست ها در می سی سی پی در سال 1875. ایمز یک شخصیت برجسته ارائه شده به مراتب مثبت تر از او است در "پروفایل در شجاعت." پس از آنچه رخ داده در طول دوره بازسازی شده است هرگز بسیار محکم ثابت در آمریکا, حافظه, برخی از توضیح است که احتمالا مورد نیاز است. چه شد ایمز (ames) در "پروفایل در شجاعت" در وهله اول و به همین دلیل بود که او—یک سیاستمدار منتخب به شدت سیاه constituency—ارائه شده توسط کندی به عنوان یک تبه کار است ؟

"پروفایل در شجاعت" منتشر شد که کندی بود که سی و هشت سال است. او junior سناتور ماساچوست در مراحل اولیه برنامه ریزی مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری در سال 1960. بدنه اصلی کتاب هشت پروفایل های از ایالات متحده آمریکا سناتورهای آنها به کندی در نظر گرفته شده اند فوق العاده شجاع شروع به ترتیب با جان کوئینسی آدامز در اوایل قرن نوزدهم و با پایان دادن به رابرت A. تفت در اواسط قرن بیستم. آن را غیر قابل مقاومت به فکر می کنم در مورد کتاب در نور کندی جاه طلبی های سیاسی. با تشکر قهرمانانه خود و نیز به اطلاع عموم سوء استفاده به عنوان یک افسر نیروی دریایی در جنوب اقیانوس آرام در طول جنگ جهانی دوم و شجاعت بود و در حال حاضر به عنوان یکی از کندی برجسته کیفیت و فریم دستگاه برای این کتاب تأکید کرد که. شجاع افراد توزیع شد عملی با توجه به اینکه کندی بود منطقه ای سیاستمدار آماده شدن برای رفتن ملی. دو تن از آنان از غرب از جنوب و از غرب میانه. سه نفر خواهان. آنها ایستاده بود برای طیف گسترده ای از سیاسی باعث می شود.

برای سال های بسیاری "پروفایل در شجاعت" را مورد بحث بوده است به یک دلیل: مشخص نیست که کندی نوشت و در آن خود را حتی اگر او اعطا شد و جایزه پولیتزر برای, بیوگرافی آن در سال 1957 و کتاب همچنان به عنوان بخش مهمی از شهرت خود را. (برای طول سی سال گذشته به کندی خانواده اعطا سالانه جان اف کندی مشخصات در شجاعت جایزه یک سیاستمدار برجسته و یا گروه.) حداقل در میان مورخان اتفاق نظر است که خود را مشاور تئودور سورنسن بود که نویسنده اصلی بازیگری در کندی جهت. چه شگفت انگیز است که شده است وجود ندارد و بیشتر بحث گذشته از این ایمز خانواده جنگهای صلیبی در برابر آن یک پاراگراف در مورد محتوای "پروفایل در شجاعت." باید آن را یکی از آن کتاب را که همه شنیده می شود اما هنوز بسیاری از مردم به عنوان خوانده شده به تازگی.

سه تا از کندی هشت سنا قهرمانان شد slaveholders. هیچ کدام برنده گنجاندن در پانتئون برای داشتن آنچه که ما می خواهم در حال حاضر فکر می کنم به عنوان تنها لیبرال ایستاده است. تفت را عمل شجاعانه مخالفت دادگاه نورنبرگ برای اعضای نازی فرمان بالا, از آنجا که آنها تا به حال شکسته نشده هر قانون آلمان; او ترجیح داده است که آنها را در یک ناپلئون مانند تبعید در برخی از مکان از راه دور. "این نتیجه گیری مشترک هستند به اعتقاد من توسط تعداد قابل توجهی از شهروندان آمریکایی امروز" کندی تأکید کرد. دانیل وبستر شکستن بود با ضد برده داری نظر را در خانه اش در ایالت ماساچوست به پشتیبانی سازش از سال 1850 که شامل فراری برده عمل می کنند و آن را یک جرم فدرال برای شمالی ها به پناهگاه فرار بردگان است. برای وبستر کندی اشاره کرد ضمن ستایش از شخصیت, "حفظ اتحاد به مراتب مهم تر به قلب خود را از مخالفت با بردگی است." John C. Calhoun با نفوذ ترین طرفدار برده داری سیاستمدار قرن نوزدهم نیست کامل, لباس, مشخصات, اما کندی شامل او در یک فصل اختصاص داده شده به سناتور که تقریبا ساخته شده از برش و ذکر او در سراسر کتاب همیشه با بیشترین احترام و به عنوان مثال "است که احترام حکیم جنوب." طولانی نیست پس از "پروفیل در شجاعت" منتشر شد کندی به ریاست کمیته ای شارژ با انتخاب پنج برجسته سناتورها در تاریخ آمریکا است. Calhoun تفت و وبستر شد و در این فهرست است. یکی می توانید حدس بزنید از این جمله که در آن به کندی از آن لحظه می توانست ایستاده بود در پاسخ به سوال جنوبی در ادامه به افتخار مؤتلفه پرچم: "مطمئنا در ایالات متحده آمریکا که در آن برادر پس از مبارزه در برابر برادر ما نیست قاضی یک مرد شجاعت زیر آتش با بررسی بنر زیر که با او جنگیدند."

شجاعت با کیفیت است که می تواند مستقر شود نسبت به بسیاری از های مختلف به پایان می رسد. کندی تعریف شجاعت در یک سناتور ایالات متحده به عنوان یک تمایل به موضع که منفور است با تشکیل و رهبری یک حزب در خدمات بزرگتر و بالاتر شود. اما چه می شود ؟ برای کندی در اواسط نوزده-پنجاه نبود هر چیزی در محدوده آنچه که ما می خواهم در حال حاضر با توجه به عدالت اجتماعی به خصوص نژادی عدالت است. چیزی دیگری بود در بالای لیست اخلاقی مطلق برای او: به حداکثر رساندن قدرت ملی و ثروت و نفوذ ایالات متحده است. در اوایل قرن نوزدهم آن را بسیار مهم برای گسترش قلمرو تحت کنترل آمریکا. سپس آن را لازم برای به تعویق انداختن جنگ داخلی از طریق سازش مانند یک وبستر پشتیبانی تا شمال شد پرجمعیت و از لحاظ اقتصادی قدرتمند به اندازه کافی برای شکست جنوب. پس از سال 1865 آشتی بین سابق کنفدراسیون و اتحادیه ضروری بود. در لحظه ای که کندی بود نوشتن ارتفاع از جنگ سرد با اتحاد جماهیر شوروی او ادعا کرد "تنها بسیار شجاع خواهد بود قادر به گرفتن و سخت و منفور تصمیمات لازم برای بقای ما در مبارزه با یک دشمن قدرتمند است." کندی همواره اخراج سیاسی اصلاح طلبان که با چراغ خود قادر به درک برتری منافع ملی است. اطناب شد یک مثال است. "سازش نیاز به این معنی نیست نامردی," کندی اعلام کرد تا زمانی که آن را در خدمت آنچه که او کاملا در توافق با لیبرال میانه رو عقل متعارف از زمان—به عنوان یک هدف بالاتر. این بود که چرا او را انتخاب بسیاری از compromisers در نژادی عدالت به عنوان exemplars از شجاعت.

بند در قلب ایمز خانواده نزاع با "پروفایل در شجاعت" است که در مشخصات سناتور Lucius Quintus Cincinnatus Lamar, برجسته ترین, می سی سی پی سیاستمدار از اواخر قرن نوزدهم. Lamar به خصوص شبه نظامی secessionist و مدافع برده داری برنده ورود به دلیل counterintuitively گرم و مداحی او در طبقه سنا در سال 1874 برای چارلز Sumner, رادیکال سناتور جمهوری خواه از ایالت ماساچوست بود که پیشرو طرفدار الغای برده داری بوده و در معرض ضرب و شتم وحشیانه در مجلسی در سال 1856 توسط یک کنگره کارولینای جنوبی. کندی وقف تمام افراد خود را با یک منظوره شکوه—Lamar بیشتر از بیشتر. او نوشت: "هیچ خرده مسائل سیاسی هیچ چیزهای بی اهمیت نیست و حتی امور خصوصی بودند مجاز به درهم و برهمی تا عقل خود را. هیچ حزبی شخصی و یا مقطعی ملاحظات می تواند سنگین تر بودن از خود گذشتگی به منافع ملی و به حقیقت است." Lamar تصمیم گرفت به او مداحی برای Sumner, حتی اگر آن را منفور برگشت به صفحه اصلی به دلیل "او به این باور است که شادی آینده این کشور تنها می تواند دروغ در روح متقابل و آشتی و همکاری بین مردم در تمام بخش ها و تمام متحده است." در طول Lamar سخنرانی خود را "کامل خود را غنی صدای لمس قلب هر شنونده با آن ساده درخواست مودت و عدالت بین شمال و جنوب."

وجود دارد یکی دیگر از راه نگاه کردن به Lamar را انگیزه. پس از جنگ داخلی چهاردهم و پانزدهم متمم های قانون اساسی به حقوق مدنی و حقوق رای دادن به میلیون ها قبلا سیاه بردگی مردم در سابق کنفدراسیون. سفید جنوبی در نظر گرفته شهروندی کامل برای آفریقایی-آمریکایی به طور کاملا غیر قابل قبول است—به ویژه حق رأی به خصوص در اکثریت کشورهای مانند می سی سی پی که به سرعت انتخاب ترکیبی از سیاه و سفید officeholders و سفیده مثل ایمز که به دادگاه تجدید نظر به رای دهندگان ، به عنوان Lamar قرار داده و آن را در یک نامه به یک دوست نوشته شده است چند ماه قبل از مداحان برای Sumner "است که در آن حوزه که این مردان مسئول خواهد بود? سیاهان! . . . اگر تا کنون زمانی بود که مردم سفید از این دولت مردان که در رگ جریان خون حاکم مسابقات جهانی باید افزایش یابد و با یک اتفاق آراء صدای اعتراض در برابر سلطه مورد به انباشت اشیاء بدست آمده بر روی آنها در حال حاضر است که در زمان." سفید پوستان در سراسر جنوب سازمان تروریستی شبه نظامیان برای جلوگیری از سیاه مردم از رای دادن; اگر شما تا کنون دیده ام "تولد یک ملت" شما به یاد بیاورید که اوجی صحنه Ku Klux Klan پیروزی در یک مکان سنجی. تنها حفاظت در برابر شبه نظامیان بود به ایستگاه فدرال آمريکا در جنوب برای تضمین انتخابات آزاد و عادلانه.

برای اهداف عمومی, Lamar و سایر محترم جنوبی سفید پوستان اصرار داشت که آنچه که آنها در اعتراض به نبود آفریقایی-آمریکایی حقوق اما فساد فدرال سلطه و تنبیهی نگرش به سمت جنوب. از طریق اوایل هجده دهه هفتاد زیاد لیبرال ها در شمال از جمله بسیاری از سابق پیشرو اطناب آمد به قبول این دیدگاه است. بنابراین در طول زمان را زیاد دانشگاهیان و روشنفکران و سیاستمداران است. کندی با اشاره به بازسازی به عنوان "یک کابوس جنوب هرگز نمی تواند فراموش کرده ام." بازسازی شد یک نوع از اجرا سفید در سیاه و سفید و لیبرال ذهن: همه می دانستند که آن را به حال شده است وحشتناک و تا به حال به پایان رسید به طوری که این کشور می تواند به جلو حرکت می کند اما جزئیات بودند خارج از فوکوس. این شکل جمعی و راحت تاریخی فراموش کردن یک نوع اراده جهل یا فراموشی در مورد وحشت بودند که غنی مستند توسط دولت محققان در زمان غالب برای هشتاد سال تا حقوق مدنی جنبش در نهایت شروع به بیدار slumbering وجدان سفید مردم در خارج از جنوب.

در سال 1876 ایمز (ames) سرنگون شد از حکومت می سی سی پی پس از یک تروریست تحت سلطه انتخابات که خسته جمهور Ulysses S. Grant که برای سال بوده است به مراتب جلوتر از بقیه از دولت در حمایت از بازسازی کاهش یافته است به منظور فدرال آمريکا برای نظارت بر. در سال 1876 دیگر ایالت های جنوبی به تصویب رسید "می سی سی پی طرح" به سرکوب سیاه, رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری و نتیجه این شد که در اصل گره خورده است ملی رای دادن. لامار در کندی حساب یکی از کسانی که در جنوب دموکرات که پس از magnanimously راضی به نصب یک جمهوری خواه رئیس جمهور Rutherford B. Hayes, بازگشت, برای حذف فدرال آمريکا از جنوب. لامار را مداحی برای چارلز سامنر به عبارت دیگر بخشی از یک کمپین است که منجر به ابطال چهاردهم و پانزدهم اصلاحات در جنوب و ظهور Jim Crow عصر. این چیزی است که آشتی ملی به معنای.

کنگره با تصویب هیچ فدرال مدنی-قوانین حقوق بین 1875 و در سال 1957. کندی رای داده و برای سال 1957 لایحه که اشاره بدون سختی به اندازه کافی به اجرای ساز و در جهت در نهایت ساخت پانزدهم متمم قانون زمین. اما او نیز رای برای اصلاح پیشنهاد شده توسط جنوبی ها که مورد نیاز یک محاکمه با حضور هیئت منصفه برای کسانی که متهم به نقض قانون است. همه می دانستند که این به معنای: جنوب داوران شد-سفید. در سال 1960 کندی انجام بسیاری از قبلا مؤتلفه متحده و برنده انتخابات ریاست جمهوری توسط نازک حاشیه. پس از آن او شروع به حرکت با احتیاط به سمت فولر در آغوش حقوق مدنی و این است که در حال حاضر چه کندی خانواده برجسته بودن در قلب میراث او. اواخر congressman John Lewis, دقیقا همان نوع از کسی که نیست در "پروفایل در شجاعت" برنده این خانواده را تنها پروفایل شجاعت جایزه یک عمر دستاورد.

آنچه باید در مورد "پروفایل در شجاعت"? آن را به عنوان اگر پاراگراف در مورد آدلبرت ایمز (ames)—که با توجه به کندی بود "انتخاب فرماندار با اکثریت تشکیل شده از رهایی بردگان و خواهان رادیکال پایدار و تغذیه توسط فدرال سرنیزه"—تنها یکی است که مشکل ساز است امروز. جامع تجدید نظر برای دیدار با استانداردهای معاصر خواهد بود فقط در مورد غیر ممکن است و یا می توانست شبیه به تلمود با هر صفحه از متن اصلی احاطه شده توسط یک حلقه ای ضخیم از emendations و استدلال. هنوز هم این کتاب باعث می شود برای یک مثال عالی از تعدادی از نکات مهم است. آن خطر ناک است به سعی کنید به درک تاریخ به عنوان یک دسته از قهرمانان. تحمیل غالب اخلاقی یقین از یک لحظه به عقب از طریق زمان بیمه سیاهی. فرض کنید که متون باید نمونه و این که اگر آنها نمی, آنها نباید خوانده است که بی پروا. مردم به اندازه کافی هوشمند قادر به پیاده کردن, تجدید, و رد, و نه به سادگی ø غیرانتقادی پیام از یک کتاب مانند "پروفایل در شجاعت" به عنوان یک درس در مورد خطرات ناشی از سوء تفاهم تاریخی. و این چیزی است که آنها باید انجام دهید در حال حاضر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب