جمال بومن به احتمال زیاد شکست الیوت انگل کلاه بزرگ شب انتخابات برای مترقی دموکرات

جمال بومن به نظر می رسد مجموعه ای برای شکست شانزده اصطلاح مناظره الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس.عکس اس

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
New York Democratic House candidate Jamaal Bowman greets supporters.
جمال بومن به نظر می رسد مجموعه ای برای شکست شانزده اصطلاح مناظره الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس.عکس استفانی کیت / گتی

هنگامی که سابق میانه-مدیر مدرسه جمال بومن که در حال اجرا است برای کنگره در نیویورک شانزدهم منطقه که شامل بخش هایی از برانکس جنوبی Westchester, خطاب گروهی از هواداران خود در یانکرز در حدود 11 بعد از ظهر روز سه شنبه شب آن را در حال تبدیل شدن روشن است که این یک دموکرات اولیه شب برای مترقی نامزدها.

در همسایه هفدهم منطقه نیویورک است که اکثریت جمعیت سفید و شامل همه راکلند و بخش هایی از Westchester Mondaire جونز سی و سه ساله سیاه وکیل بود که برگزاری یک مزیت بزرگ در این مسابقه به جای نیتا Lowey جانباز دموکرات که تا به حال برگزار شد که صندلی از سال 1989 است. در پانزدهم منطقه که شامل برانکس Ritchie تورس سی و دو سال عضو شورای شهر نیویورک شد, پیشرو در این مسابقه به جای نماینده خوزه سرانو که بازنشسته است و به دلایل بهداشتی. اگر جونز و تورس برنده خود را به طور کلی از انتخابات رقابت آنها را تبدیل به اولین آشکارا گی سیاه, نمایندگان در کنگره است.

در ویرجینیا پنجم منطقه که شامل شهر Charlottesville, کامرون, وب, یک پزشک و محقق بود که کاخ سفید همکار در سال 2016 به رهبری بود برای یک لغزش برنده شوید. به غرب در کنتاکی چارلز بوکر یک سی و شش ساله دولت و مجلس است که جوانترین سیاه سیاستمدار به برگزاری انتخاب در بلوگراس دولت در نزدیک به یک قرن در یک مسابقه رقابتی برای حزب دموکرات در مجلس سنا نامزدی با حریف خود را امی مک گراث سابق خلبان جنگنده که شناخته شده است به عنوان یک پرکار صندوق بیدار کننده. (صبح روز چهارشنبه تنها حدود ده درصد از حوزه تا به حال گزارش نتایج و McGrath بود که منجر کمتر از پنج امتیاز. با تعداد زیادی از پست الکترونیکی-در آرا هنوز در بازی, نتایج نهایی نیست و انتظار می رود تا هفته آینده.)

سوار موج شور و شوق مشارکت مدنی و نژادی آگاهی برانگیخته توسط تظاهرات در برابر پلیس به قتل جورج فلوید مبارزات این قابل توجه نامزدها به حال رسید و در هفته های اخیر. اما هیچ مسابقه محصور سیاسی لحظه وضوح بیشتر از بومن در انتظار پیروزی بر نماینده الیوت انگل شانزده مدت وقت و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس که به تازگی موفق به دریافت تاییدیه از چاک شومر و هیلاری کلینتون. مانند تقریبا تمام ترقی خواهان این روزها بومن که چهل چهار فعالیت به عنوان یک حامی از مدیکر برای همه, سبز جدید, معامله, مقرون به صرفه مسکن و اصلاحات قانون مهاجرت و جنایی-سیستم عدالت. او تا به حال حمایت از برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و اسکندریه Ocasio-کورتز. اما بومن که متولد منهتن و صرف بخشی از کودکی خود را با مادربزرگش در هارلم نیز فرار به عنوان یک فردی با یک زندگی خاص تجربه است که در خدمت به عنوان پایه برای سیاست و درک خود را از زمان حاضر است.

"من یک مرد سیاه پوست در امریکا" بومن گفت: در سخنرانی پیروزی بود که بصورت زنده. "شما می دانید مطرح شده توسط یک مادر تنها صرف برخی از زمان در پروژه های مسکن و زندگی در اجاره تثبیت آپارتمان رفت و به مدارس دولتی تمام عمر من در طول کراک-کوکائین بیماری همه گیر است که صدمه دیده و ویران بسیاری از قطعات از خانواده و همچنین دوستان من خانواده." یک بار زمانی که او در یک باشگاه او به یاد می آورد بهترین دوست خود به نام با خبری که دوست و برادر شده بود به ضرب گلوله کشته شد. "در سن بسیار جوان به عنوان یک مرد سیاه پوست در امریکا شما را وادار به یادگیری در مورد مرگ و قتل و خودکشی و چگونگی اثرات آن نه تنها شما را به صورت جداگانه اما جامعه خود و بقیه از کشور است."

آن را از این تجربه است که باعث بومن برای تبدیل شدن به یک مربی, او گفت:. پس از حضور در دبیرستان در نیوجرسی و فارغ التحصیلی از دانشگاه New Haven, او یک معلم. در سال 2008 او شروع به یک مدرسه در برانکس که به نام او سنگ بنای آکادمی برای عمل اجتماعی است. "به عنوان یک مربی کار برای وزارت آموزش و پرورش برای بیست سال من دیده ام تاثیر فقر بر زندگی کودکان و نوجوانان هر روز" بومن گفت. بر خلاف آنچه که برخی از مردم می گویند این فقر نیست در نتیجه عدم کار سخت او اضافه شده است. "ما کودکان و خانواده ها کار به عنوان سخت به عنوان هر کس دیگری. فقر سیاسی, طراحی, و این ریشه در یک سیستم است که شکسته و فاسد و گندیده از هسته خود از آغاز به کار از امریکا به ویژه در طی چند دهه گذشته است."

بومن وکالت و تجربه را به خود جلب کرده مترقی گروه مانند خانواده های شاغل و عدالت دموکرات که او را تشویق به چالش هفتاد و سه سال انگل که برای حمایت از عراق در جنگ اسرائیل و سیاست های دولت و مالی زدایی به مدت طولانی بیگانه سمت چپ. پس از گام های مهم در داخل حزب دموکرات در طول سال های اخیر جنبش مترقی بود عمیقا تقسیم ریاست جمهوری اولیه بازمی گردد که ساندرز در برابر وارن. آن نیاز به برخی از برنده. بومن به نظر می رسد در مسیر ارائه آن را با یک, و او به نظر می رسد به مقصد برای تبدیل شدن به یک چهره برجسته در آنچه که او به عنوان "یک حرکت طراحی شده برای فشار علیه یک سیستم است که به معنای واقعی کلمه ما را می کشد."

"این کشتار سیاه و قهوه ای بدن نامتناسب اما کشتن همه ما" او رفت. "این کشتار ما ذهنی, روانی و معنوی است. این ما را مجبور به زندگی در یک کشور و در یک جهان که در آن بسیاری از مردم نا امید کننده و از دست داده اند و ایمان نه تنها در نظام سیاسی اما در هر یک از دیگر. اما جنبش ما طراحی شده است برای بازگرداندن که ایمان به بازگرداندن امید به بازگرداندن اعتقاد به آنچه که ممکن است به ریشه ارزشهای ما در همه چیز را ما انجام می دهیم ارزش های برابری و انسانیت و عدالت است."

پس از صدور این نشاط بخشی, پیام بومن بازگشت به سیاست های شرکت و کار فوری پیش از او. حریف خود را Engel "استفاده می شود به می گویند که او یک خار در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن," او گفت:. "اما شما می دانید چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر از ترس از هر چیز دیگری است ؟ یک مرد سیاه و سفید با قدرت. این چیزی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ترس است. . . . از آن خواهد شد کار ما به نگه دارید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخگو باشند و برای برگزاری هر انتخاب رسمی پاسخگو است که همچنان به مدیون از منافع شرکت های بزرگ که همچنان مدیون به ثروتمند است و نه مبارزه برای فقرا است و نه مبارزه برای طبقه کارگر در کشور ما است. . . . نتایج نشان می دهد که این منطقه خواستار تغییر دهید. این چیزی است که این منطقه شده است در انتظار. این چیزی است که این کشور است که منتظر است."

نهایی تاثیر Black Lives Matter جنبش خواهد لولا در مورد اینکه آیا آن را به ارمغان می آورد در مورد مرتب کردن بر اساس تغییرات ساختاری از جمله آنهایی که اقتصادی که بومن در مورد صحبت شد. تغییر سیاست گذاری و بالا بردن آگاهی از نژادپرستی به عنوان حیاتی به عنوان این چیزها را با خود ریشه کن کردن عمیق نابرابری. اما یک گام مهم در ایجاد تغییرات رادیکال است انتخاب سیاستمداران که به نفع آنها است. حتی به عنوان بومن صحبت شد مترقی فعالان مشغول بودند نقطه اصلی نتایج. "خشم و عزاداری ما دیده ایم در خیابان در حال ساخت خود احساس کردند در انتخابات از نیویورک به کنتاکی" موریس میچل مدیر ملی از خانواده های شاغل حزب در بیانیه ای گفت:. "این سیاه مترقی نامزدها در حال گسترش دامنه امکان پذیر است و تخمگذار زمینه را برای آینده کار ما است." Sean McElwee مدیر اجرایی داده ها برای پیشرفت پرسیدم خیلی خیلی شب خوبی برای ترقی خواهان."

بومن هم آماده بود به جشن می گیرند. پس از تشکر از یک لیست طولانی از سازمان های مترقی و افرادی که تا به حال تایید شده او پا به دور از افتا و متوقف شد. "به نوبه خود در موسیقی," او گفت:. "بیایید رقص."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب