ژاپن در بازیهای المپیک گفت: بازی برگزار می شود هر زمان در سال 2020

توکیو - ژاپن در المپیک گفت: سهشنبه قرارداد را برای برگزاری توکیو تنها بازی مشخص این رویداد برگزار خواهد شد در

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398

توکیو - ژاپن در المپیک گفت: سهشنبه قرارداد را برای برگزاری توکیو تنها بازی مشخص این رویداد برگزار خواهد شد در طول سال 2020 است.

Seiko هاشیموتو پاسخ به یک سوال در مجلس سنا نشان میدهد که بازی های المپیک برگزار می شود بعد از آن در سال, و نمی خواهد که برای شروع در تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده. بازی های پارالمپیک در Aug. 25.

توکیو بازی های المپیک هستند که تهدید به سرعت گسترش ویروس است که به متهم شده است که 12 مرگ و میر در ژاپن و تعطیلی بیشتر مدارس, مسابقات ورزشی المپیک و رویدادهای مربوط در کشور است. این ویروس آغاز شده است که در چین شناسایی شده است حداقل در 70 کشور جهان با بیش از 90,000 موارد و 3,100 مرگ و میر گزارش شده است.

"کمیته بین المللی المپیک حق لغو این بازی تنها در صورتی که برگزار شد در طول سال 2020" هاشیموتو گفت: مجلس. "این می تواند تفسیر به معنی بازی را می توان به تعویق افتاد تا زمانی که آنها برگزار می شود در طول سال تقویم."

این پیشنهاد از امکان تغییر برنامه به سرعت ضربه زد پشت در نشست کمیته بین المللی المپیک را به هیئت اجرایی در سوئیس.

"ما در حال رفتن به بازی در 24 ژوئیه" سخنگوی کمیته بین المللی المپیک مارک آدامز گفت: در یک جلسه.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ و توکیو برگزار بارها و بارها گفت که آنها انتظار بازی های المپیک برای باز کردن در برنامه است. دیگران پیشنهاد کرده اند گسترش ویروس می تواند نیروی لغو تعویق افتادن یا حرکت حوادث به شهرهای دیگر.

کمیته بین المللی المپیک با صدور بیانیه ای در اوایل روز شنبه ابراز "تعهد کامل برای موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020 در نظر گرفتن محل از جولای 24 Aug. 9, سال 2020 است."

باخ ساخته شده و سپس حرکت غیر عادی از پله از اولین روز از نشست دو روزه در مقر کمیته بین المللی المپیک در لوزان به ایجاد یک بیانیه.

"من می خواهم برای تشویق همه ورزشکاران به ادامه آماده سازی خود را برای بازی های المپیک توکیو 2020 با اعتماد به نفس و با بخار," او گفت:.

باخ نیز ستایش یک پنل ایجاد شده در ماه گذشته است که گرد هم می آورد که مقامات دولتی در ژاپن و مقامات المپیک در توکیو و لوزان.

در یک مصاحبه در هفته گذشته تنها با ژاپنی, رسانه های باخ تا به حال کاهش یافته است به "سوخت و شعله های آتش از حدس و گمان" در مورد گزارش از لغو و یا به تعویق افتادن.

هاشیموتو بود پرسید: اگر او بر این باور المپیک باید برگزار شود حتی اگر coronavirus شیوع است و بدتر از آن در حال حاضر.

"ما در حال ساخت تلاش به طوری که ما لازم نیست به چهره است که وضعیت" او گفت:.

هر گونه تصمیم گیری برای حرکت در بازی برگشت خواهد تاثیر بین المللی رسانههای که نوسان بیش از هر گونه تغییر.

کمیته بین المللی المپیک می شود 73 درصد از آن 5.7 میلیارد دلار درآمد در چهار سال المپیک چرخه از فروش حقوق پخش. حدود نیمی از این تلویزیون درآمد از شبکه آمریکایی NBC.

NBC شرکت Comcast گفت که به دلیل بیمه و راه قرارداد نوشته شده است, NBC نمی خواهد رنج می برند زیان اگر به بازی های المپیک را لغو. اما مدیر عامل شرکت Comcast برایان رابرتز گفت: شرکت خواهد از دست ad-رانده سود بود که 250 میلیون دلار برای سال 2016 المپیک ریو. او نه نشانی از احتمال به تعویق افتادن بازی در سخنان خود در یک کنفرانس سرمایه گذاری سه شنبه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

1964 توکیو المپیک برگزار شد در ماه اکتبر. اما بازی در حال حاضر معطوف به تابستان تا حد زیادی به این دلیل که تنها شکاف زمان باز برای ورزشی پخش. آمریکای شمالی در پاییز با NFL, دانشکده فوتبال و بیس بال و بسکتبال و هاکی. اروپا این ماجرا با فوتبال در انگلستان, اسپانیا, آلمان, فرانسه و ایتالیا, نه به ذکر راگبی و کریکت که در آن کسانی که ورزش محبوب هستند.

سابق کمیته بین المللی المپیک معاون رئیس جمهور دیک پوند گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه هفته گذشته که تصمیم گیری در مورد بازی های المپیک احتمالا ساخته شده در چند ماه آینده. Kevan Gosper یکی دیگر از سابق کمیته بین المللی المپیک معاون رئیس جمهور و اکنون افتخاری عضو کمیته بین المللی المپیک همچنین گفت لغو شد امکان پذیر است.

بازی های المپیک را لغو شده و تنها سه بار در همه در طول زمان جنگ.

توکیو سازمان در روز سه شنبه مجبور شدند به یک ویلچر پارالمپیک راگبی تست رویداد پیشنهادات زیر از نخست وزیر شینزو آبه به پایین نگه داشتن جمعیت زیادی حوادث برای چند هفته.

توکیو سازمان را 17 تست حوادث باقی مانده و در برنامه خود را. یکی از آخرین است برای پایان دادن به در مارس 8. بسیاری از آنها در حوادث کوچک شامل تنها محلی ورزشکاران است. مهم این است که ژیمناستیک تست در آوریل 4-6 است که انتظار می رود به غیر ژاپنی ورزشکاران رقابت.

ژاپن حرفه ای بیس بال لیگ بازی های پیش فصل بازی در ورزشگاه بدون طرفداران فوتبال J-لیگ است به حالت تعلیق تا مارس 18. معروف توکیو ماراتن برگزار شد و روز یکشنبه با تنها چند صد دوندگان نخبه به جای یک حزب برای 30,000 شرکت کنندگان است.

___

AP نویسندگان ورزشی Stephen وید در توکیو و گراهام دانبار در لوزان سوئیس و AP تکنولوژی نویسنده تالی Arbel در نیویورک کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب