ژاپنی, کاری, نان, مواد غذایی مناسب برای قرنطینه

با کمی صبر ژاپنی, کاری, نان حلقه ای که ترد در خارج و شور و مورد پسند در داخل و آمرزنده تا آن را به پایان رسید.

توسط NEWS-SINGLE در 27 فروردین 1399
Curry bread.
با کمی صبر ژاپنی, کاری, نان حلقه ای که ترد در خارج و شور و مورد پسند در داخل و آمرزنده تا آن را به پایان رسید.عکس توسط Sergii Koval / Alamy

ستاره kare پان کاری نان در ژاپن است که ضخامت کمی دود نا مشروع که خورده برنج (یا اودون!), در سراسر ژاپن است. شما می توانید پیدا کردن ژاپنی کاری در محلی شام و اصطبل های کنار جاده ای و ایستگاه های قطار و زنجیره ای ملی می گویند هیچ چیز از نام و نام خانوادگی-نام تجاری موسسات که ساخته شده راه خود را به ایالات متحده. اما شما حتی بیشتر احتمال دارد به آن را گرفتن کسی در خانه, آشپزخانه های ساخته شده با فروشگاه-خرید آجر از کاری که در حال حل شده در سهام و پختند با مرغ و هویج و سیب زمینی و پیاز. ظرف پاسخ به هر کسی استدلال کند که جعبه آماده ساخته شده از مواد غذایی پایین تر است. رک و پوست کنده آن را کامل است.

Kare تابه کمی مانند مرزه پیراشکی ژله با یک استخر از کاری پر روکشی در یک سرخ شده yeasted پوسته. من به طور معمول را کاری نان فقط هر چند ماه چون از هر دو روی حیله و تزویر روش های درگیر (ساخت yeasted خمیر; deep-frying; می توان آن را یک لعنتی بدون هیچ زحمتی) و کل زمان آن طول می کشد (چند ساعت). اما به تازگی با زمان در دست من است از من تا به حال در سال های من تکیه سخت در kare تابه. در بسیاری از راه های آن را کامل قرنطینه مواد غذایی است. شما می توانید انتخاب کنید مستی تا هر زمان که ولع مصرف حملات صبح یا ظهر یا بعد از نیمه شب به عنوان شما در حال قدم زدن آشپزخانه خود را پیمایش بر روی تلفن خود را جرعه جرعه آبجو و هراس جمعی ما hellscape. Kare ظرف یک ظرف است که شما در جایی دیگر, جایی, بهتر, حتی اگر فقط برای چند دقیقه.

اصلی kare پان گفته شده است که اختراع شده است در توکیو نانوایی Cattlea در سال 1927 وقتی که صاحب آن اعمال بسیار غربی مفهوم عمیق سرخ کردن به کشور خود کاری است. نانوایی که تنها یک پیاده روی سریع از Morishita ایستگاه هنوز هم cranks از بارهای و بارهای از نان در روز است. اما Cattlea نیست اولین کاری نان من بود که در محله های قدیمی فقط در خارج از هوستون از یک آمریکایی-چینی رستوران که در خدمت غذاهای ژاپنی اگر شما می دانستید که به درخواست آنها. آنها را نگه داشته kare تابه آلومینیومی سینی در کنار, ثبت نام, گرم شدن کره زمین تحت یک چشمک زدن نور است. اولین بار من تا به حال یکی از مشخصات عطر نمی دقیقا همان حس را به من; ادویه جات ترشی جات در کاری به طور کلی در حرارت کمتر به جلو از کسانی که در جامائیکا کاری من می خواهم با رشد است. همه من می دانستم که آن را خوشمزه بود.

پس از آن من ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه سعی کنید kare تابه هر جا که من می توانید آن را پیدا کنید. در یک نانوایی در L. A. جایی که من آن را خوردند نشسته بر روی کاپوت من اجاره ماشین در کنار پدر بود که در تغذیه قطعات از مستی به خود بچه ها و زن و شوهر از بچه ها که نشسته بودند در محدود کردن کنار ما پاره کردن قطعات برای پرندگان. در نقطه دیگری در نیویورک, من از دست رفته به دنبال جای راه رفتن در محافل مانند یک ساعت لعنتی فقط صبر کنید یکی دیگر از ساعت در کافه توسط, نقدی, ثبت نام, چرا که چیزی و یا دیگر در آشپزخانه شکسته شد. (بله صبر کنید که ارزش آن.) چند سال قبل من kare پان در Shimokitazawa در یک سفر کاری به توکیو. جزئی زلزله یک شب درست قبل از نیمه شب من در زمانی که آن را لرزاند. (چه نقطه ای از زلزله, هشدار, یک دوست بعد از من پرسید اگر من رفتن به توجه آنها؟) من انداخت روی لباس و تصادفا خارج که در آن دیگر ساکنان ساختمان من ماندن در شد فرز مورد خنده و چت و سیگار کشیدن. یک خانم با فروش نان توسط یک سبد و یک خط از انتظار مردم برای خرید آنها کشیده در سراسر خیابان. وقتی که من رو به جلوی آن به من دستور داد یک مستی راه می رفت دور و در زمان نیش می زنند. سپس من پریدند حق بازگشت در خط. من دستور داد سه سپس نشسته و پا روی پا انداخته جویدن در جاده با هر کس دیگری.

جایی که من زندگی می کنند در حال حاضر در هوستون من kare تابه می آید از بازار نه چندان دور از آپارتمان من. نان پخته شده تازه هر روز صبح پیچیده شده در پلاستیک و نمایش داده شده توسط ساندویچ تخم مرغ و خاطر فقط در بالا قرمز-لوبیا نان. در عرض چند ساعت آنها معمولا بین رفته حق با فروشگاه شیر نان و پنیر. در حال حاضر هر چند من سفرهای مکرر به فروشگاه های که احساس می کنند مانند آنها صورت گرفت یک عمر پیش. من روال شده است تعویض برای یکی از جدید است که بازتاب های مردمی در سراسر جهان و یا حداقل با کسانی که از ما ممتاز به اندازه کافی به ماندن در خانه: سرگردان به جلو و عقب از اتاق خواب به اتاق نشیمن و آشپزخانه. شاید یک اقامت موقت در خارج از منزل و یا یک دوچرخه سوار را از طریق بی ثمر خیابان.

کاری نان گرم هستند, خاطرات قبل, اما آنها همچنین یک پیشگویی اگر ما خوش شانس برای بعد. آنها یکی از راه های به التماس شیرین لحظه های گذشته و یا آینده همین دلیل است که من گرفته ام به ایجاد دوباره آنها: سرخ کردن مستی پس از مستی پس از مستی رها کردن آنها را در خارج از دوستان آپارتمان و یا عبور آنها را بین ویندوز از اتومبیل های ما و یا ترک آنها را نشسته در یک شمع همراه در دستمال به میان وعده در حالی که من FaceTime و متن و زوم مردمی دور و نزدیک. برخی از دوستان من را تبدیل به پخت خمیر ترش و یا لایه کیک; دیگران شده اند تکمیل تنوع بر تنوع کیمچی سرخ شده با برنج یا لوبیا پختند برای ساعت ها در پایان.

همه ما با تکیه بر غذاهای که جیب ما و ما محدود خرید روال اجازه می دهد. در خانه ما عبور زمان در قسمتهای کوچک—یک ساعت یک روز یک هفته انتظار برای این فصل با این حال مدت آن طول می کشد تا در نهایت به پایان رسید. اما چقدر خوش شانس هستیم که چیزهایی که ما می تواند کنترل برای آینده قابل پیش بینی هستند که می تواند ثابت ما ؟ اجازه دهید مخمر فعال برای ده دقیقه. اجازه دهید خمیر افزایش برای نود. با کمی صبر و آنچه شما را تا پایان با یک حلقه ای که ترد در خارج و شور و مورد پسند در داخل و آمرزنده تا آن را به پایان رسید.

Kare پان (Curry Bread)

باعث می شود هشت نان

مواد تشکیل دهنده

1 قاشق چایخوری. مخمر
¼ فنجان آب ولرم
3 فنجان آرد همه منظوره
2 قاشق غذاخوری. شکر
1 قاشق چایخوری. نمک
2 قاشق غذاخوری. کره بدون نمک
1 فنجان آب
1 فنجان ژاپنی کاری در دمای اتاق (من می خواهم این دستور از Tadashi اونو که جایگزین یک آجر از بسته بندی کاری به صورت پودر)
1 تخم مرغ به آرامی ضرب و شتم
1 قاشق غذاخوری. شیر
1 فنجان panko
روغن نباتی برای سرخ کردن

دستورالعمل

1. ترکیب مخمر و آب را در یک کاسه بزرگ مخلوط کردن و اجازه دهید برای نشستن 10 دقیقه.

2. اضافه کردن آرد و شکر و کره و نمک و آب مخلوط به شکل خمیر خود را.

3. مخلوط کردن خمیر به مدت 15 دقیقه با دست در یک سطح به آرامی floured (یا 5 دقیقه با ماشین).

4. جای خمیر را در یک کاسه روغن, با پوشش پلاستیکی بپوشانید و اجازه افزایش 90 دقیقه.

5. پانچ خمیر کردن و مخلوط کردن برای پنج دقیقه دیگر.

6. تقسیم خمیر را به 8 قطعه است. خرج کردن هر کدام را به یک توپ. پوشش توپ در بسته بندی های پلاستیکی و خود را کنار بگذارند.

7. خمیر کاری در یک کاسه مخلوط برای ایجاد یک خمیر.

8. کار یک توپ خمیر را در یک زمان رول هر قطعه به یک دایره تقریبا شش اینچ در قطر محل آید تپه قاشق غذاخوری کاری در این مرکز است. با استفاده از انگشت خود را به مسواک زدن آب در اطراف محیط دور خمیر و سپس برابر آن را در نیمی به شکل نیمدایره و خرج کردن لبه بسته شده است. برابر لبه پایین از یک طرف و خرج کردن آن دوباره بسته شده. (شما می خواهید مستی به دنبال کمتر مانند یک امپانادا از فوتبال است.)

9. ترکیب تخم مرغ و آب را در یک کاسه مخلوط کردن. شیب هر مستی به تخم مرغ را بشویید و سپس رول در panko.

10. روغن را در یک متوسط گلدان.

11. سرخ نان در یک زمان در روغن تا طلایی رنگ قهوه ای (حدود یک دقیقه در هر طرف).

12. حذف هر مستی با یک قاشق چاک دار و مجموعه ای بر روی یک ورق اندود شده با حوله کاغذی, به تخلیه و سرد است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب